ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר:כמה יוותרו על הכלוב אם יצא החוק החדש לחסימת אתרים?

morgause​(מתחלפת){מ}
לפני 16 שנים • 5 במרץ 2008
morgause​(מתחלפת){מ} • 5 במרץ 2008
האם הכלוב מוגדר בכלל כפורנוגרפיה? חוץ מפורום "תאווה לעיניים", כל הפורנוגרפיה שיש פה היא כתובה, מילולית. הם רוצים לצנזר גם כתבים של אנשים?
קרמל מנגו​(נשלטת)
קרמל מנגו​(נשלטת) • 5 במרץ 2008
יש לך ספק ששר התקשורת מש"ס יגדיר את אתר הכלוב כאתר פורנוגרפי? החוק שהציעו קובע ששר התקשורת מש"ס מחליט מה ראוי ומה לא ראוי לכל אזרחי המדינה.
נילי ונילי
נילי ונילי • 5 במרץ 2008
morgause כתב/ה:
האם הכלוב מוגדר בכלל כפורנוגרפיה? חוץ מפורום "תאווה לעיניים", כל הפורנוגרפיה שיש פה היא כתובה, מילולית. הם רוצים לצנזר גם כתבים של אנשים?

הקטע הבאמת דבילי הוא שאין שום דרך (טכנית) לסנן תמונות. "תוכנת סנן", כמו ששר התקשורת קורא לזה, יכולה לסנן רק טקסטים, לפי מילות מפתח. היא לא יכולה לסנן תמונות.
אם אפילו גוגל לא הצליחה למצוא דרך לעשות את זה, איכשהו לא נראה לי שהחלמאות הישראלית תצליח.

אז מה שנשאר לנו ביד זה מלא מלא תמונות פורנו שירוצו באין מפריע, וכמה אתרים שיש להם "סקס" בטקסטים, שיסוננו אוטומטית תחת החוק החדש.
וכן, לא צריך להיות נביא כדי להבין שהכלוב הוא בטח האתר הראשון שיעוף החוצה.
קרמל מנגו​(נשלטת)
קרמל מנגו​(נשלטת) • 5 במרץ 2008
הוא לא צודק שכל הציבור החילוני יסיר את החסימה. הוא אופטימי.

כל מקומות העבודה לא יסירו את החסימה. הלכה האפשרות לגלוש לכלוב מהעבודה לדקה או לשתי דקות. שיקום העובד שיכול לבקש הסרת חסימה במקום פרטי ובמקום ציבורי לא יעזרו לו כל הבקשות. הרוב לא יוכלו לגלוש בכל שעות הבוקר עד הערב.

כל הדור של ההורים שלי לא יסיר את החסימה והם גולשים באינטרנט רק לדברים מיוחדים ולא לכיף. הם חושבים שגם אנחנו לא צריכים "אתרים לא ראויים". כשאני אצטרך להסביר למה אני רוצה הסרת חסימה אני לא אדבר על הכלוב. כל מי שגולש על שם בעלי בית או אנשים אחרים יצטרך את רשותם ולא יהיה לו נעים.

אני חושבת שהחוק הוא נגד הציבור החילוני כי החרדים מסננים את האינטרנט. החרדים שרוצים לגלוש כתבו שהם הולכים לאינטרנט קפה וגם שם עומדים לשים חסימות. הפכנו לאיראן.

בוקר טוב, איראן. icon_sad.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 5 במרץ 2008
ציטוט: החוק שהציעו קובע ששר התקשורת מש"ס מחליט מה ראוי ומה לא ראוי לכל אזרחי המדינה.

מ-ע-ו-ל-ה. אני רוצה שמר אטיאס יעבור אחד-אחד על מאות מיליוני (מילארדים?) האתרים ודפי האינטרנט שקיימים, ויאשר או יחסום כל אחד לחוד. icon_lol.gif

החוק הזה הוא חוק-סרק. אין שום טכנולוגיה שקיימת שמסוגלת באמת לסנן, וקל מאוד לעבור מסננים כאלה. בכל מקרה, לא מסובך להרים טלפון לספק ולבקש הסרה של החסימה. אם צריך אישור של בעל הקו\חשבון, וזה לא אתם, גם אז לא מסובך לסדר משהו. אני מניח שרוב האנשים הרציונליים לא יסכימו שיחסמו להם תכנים. זה לא רק פורנו, דרך-אגב - דובר רבות גם על תכנים בעלי גוון פוליטי בלתי-הולם, תכני הסתה, אלימות וכו'. אז כל מי שרוצה לקרוא את מיין קאמפף או את המניפסט הקומוניסטי און-ליין, או לראות איך מנתחים גופה או הורגים ילדים באפריקה - שיעשה את זה עכשיו! icon_razz.gif
המלט
המלט • 5 במרץ 2008
נילי ונילי כתב/ה:
morgause כתב/ה:

הקטע הבאמת דבילי הוא שאין שום דרך (טכנית) לסנן תמונות. "תוכנת סנן", כמו ששר התקשורת קורא לזה, יכולה לסנן רק טקסטים, לפי מילות מפתח. היא לא יכולה לסנן תמונות.
.

נו, ונילי, בואי נקים סטארט-אפ ונפתח תוכנה לסינון תמונות!
נילי ונילי
נילי ונילי • 5 במרץ 2008
המלט כתב/ה:
נו, ונילי, בואי נקים סטארט-אפ ונפתח תוכנה לסינון תמונות!

יאללה, הולכים על זה. נעשה מיליונים. מליונים! רק קח בחשבון שהרעיון שהיה לי הולך להיות במתכונת של sweat shop עם מאה ילדים קמבודים יתומים שיאולצו לצפות בתמונות פורנו כל היום ולסנן אותן, אחרת אני לא רואה איך זה הולך לעבוד.
SPENKY{שייכת}
SPENKY{שייכת} • 5 במרץ 2008
גם אני מזמינה זהות קמבודית יתומה
ולמה לשבת באוהל מחאה בקור בחיפה נילי
כשאת יכולה להתארח אצלי