בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דחוף דחוף עזרה מבנות הכלוב!!!

שלגי
לפני 16 שנים • 5 במרץ 2008
שלגי • 5 במרץ 2008
האמפרי כתב/ה:
כלובי כתב/ה:
אולי לא צריך כל כל למהר
המכתב הזה התפרסם לפני שנתיים במקום אחר באינטרנט, שם הוא אף זכה לכינוי "מכתב סופני":
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=218120

ואני תמיד הייתי משוכנע שאין יותר דרמה קווין ממני.

אכן, הפתעתן/ם אותי.

תאמין לי, אין.
האמפרי
האמפרי • 5 במרץ 2008
שלגי כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:
כלובי כתב/ה:
אולי לא צריך כל כל למהר
המכתב הזה התפרסם לפני שנתיים במקום אחר באינטרנט, שם הוא אף זכה לכינוי "מכתב סופני":
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=218120

ואני תמיד הייתי משוכנע שאין יותר דרמה קווין ממני.

אכן, הפתעתן/ם אותי.

תאמין לי, אין.

בדיוק כשחשבתי שאני מבריא.
קרמל מנגו​(נשלטת)
קרמל מנגו​(נשלטת) • 5 במרץ 2008
בכל הרצאה בצבא על התאבדויות אומרים שכל מתאבד נותן סימנים לפני שהוא מתאבד וצריך להיות ערניים ולהודיע על סימנים חשודים. תרגיל צומי כזה מביא שבפעם הבאה לא מתיחסים למכתב כזה ויש אנשים שמתכוונים ברצינות.

בתפוז הם פרסמו כמה פעמים שכל מכתב התאבדות עובר למשטרה ואם מי שמפרסם לא רוצה צלצול לבדיקה למה פרסמו מכתב התאבדות והוא לא רציני באזהרה שלא יפרסם מכתבי התאבדות. אמרו לי שהמשטרה יכולה לאתר את רוב הכתובות תוך 3 דקות.

היא יכולה להסביר למה היא לקחה מכתב של מישהו אחר ופרסמה כאילו היא רוצה להתאבד?
gilsherr

תגובה ללא קשורה.

gilsherr • 5 במרץ 2008
תראי.

שאני מבחין במשהו שנראה לי כסכנת חיים אני פועל ומייד.

אני לא משער השערות ולא מקבל תכתיבים או רואה את עצמי ככפוף לכללים כלשהם.

אני פועל כמיטב יכולתי.

בין ש א ר הפעולות היה גם הפרסום בפורום מתוך כוונה אמיתית שעד שיפעלו הגורמים הרישמיים

(במידת הצורך) אולי יהיה ניתן גם לספק סיוע מיידי בפרטי ורצוי על-ידי בחורה.

זהו, למיטב הבנתי הכל בסדר וכנראה שהיה מדובר בתעלול לא מוצלח וטוב שכך.
חתולההה

מיאווווווווווווווו

חתולההה • 5 במרץ 2008
תעלול בהחלט לא מוצלח-וחבל שאנשים לוקחים את זה כמשחק לצומי.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 5 במרץ 2008
לא קשורה כתב/ה:
אני מרגישה קצת כמו מענה קולי, עם החזרתיות הזו שלי, אבל, בחיאת, מספיק לצטט או להפנות לבלוגים.

אם למישהו יש את הצורך לפרסם בפורום הוא יפרסם בפורום, אם בחר שלא, למה אי אפשר, לעזאזל, לכבד זאת?

אם אתה חושב שצריך לערב את כלובי, תקליק על הניק שלו ושלח לו הודעה.

הטקסט הזה שלקחת לך את הרשות לפרסם, יכול להיות גם אופטימי.
הטקסט הזה יכול להיות גם סיפור וממש לא בהכרח מה ש"אתה חושב שזה"

אם אכן דאגה מניעה אותך, לפרסם את זה כאן יועיל כמולהכניס למקרר חלב שכבר החמיץ
שמונים משרשרים בוטים יותר או פחות, שינתחו את הטקסט, יפגעו בפרטיות הכותבת אותו וכל השאר, באמת שלא יועילו.
אני במקומך הייתי פונה לכלובי ומבקשת שיסירו את הפוסט הזה ובאותה יזדמנות מבקשת שינסו לשאול לשלומה.

אין אין על המענה הקולי הזה. ולהבדיל משעון מקולקל או מתקליט שרוט, הוא תמיד צלול וצודק.
huan
לפני 16 שנים • 6 במרץ 2008
huan • 6 במרץ 2008
בלי קשר לפוסט הספציפי

תנו לאנשים למות בשקט - לאדם הבוחר להתאבד יש סיבה טובה לעשות זאת. התאבדות זה לא "טעות" או "כדור תועה" זו פעולה מודעת עם כוונה מאוד ספציפית - יש רק להצטער שהדבר לא ממוסד כראוי וטעויות בתהליך, הנעשה לרוב באופן חובבני, מוביל לתוצאות עגומות כגון: צמחים, נכות ושאר מרעין בשעין.
לפעמים מוות עדיף על פני החיים שיקפו אליה המשטרה, העובדים הסוצאליים והפסיכולוגים (שאת שרותיהם האדיבים, בניגוד להרבה מקרים אחרים, אף אחד לא ביקש ולא צריך).

לכשאני אראה פוסט התאבדות או אחד שנראה ככזה אני אסתום את הפה - ומציע לשומרונים הטובים האחרים ללכת ולעזור לאנשים הזקוקים והרוצים בכך במקום לגרור בכוח את הזקנה, ההולכת בשקט על המדרכה ולא חשבה אפילו על לעבור את הכביש, לצד השני שלו.
MACHINE GUN​(שולט)
לפני 16 שנים • 6 במרץ 2008
MACHINE GUN​(שולט) • 6 במרץ 2008
huan כתב/ה:
בלי קשר לפוסט הספציפי

תנו לאנשים למות בשקט - לאדם הבוחר להתאבד יש סיבה טובה לעשות זאת. התאבדות זה לא "טעות" או "כדור תועה" זו פעולה מודעת עם כוונה מאוד ספציפית - יש רק להצטער שהדבר לא ממוסד כראוי וטעויות בתהליך, הנעשה לרוב באופן חובבני, מוביל לתוצאות עגומות כגון: צמחים, נכות ושאר מרעין בשעין.
לפעמים מוות עדיף על פני החיים שיקפו אליה המשטרה, העובדים הסוצאליים והפסיכולוגים (שאת שרותיהם האדיבים, בניגוד להרבה מקרים אחרים, אף אחד לא ביקש ולא צריך).

לכשאני אראה פוסט התאבדות או אחד שנראה ככזה אני אסתום את הפה - ומציע לשומרונים הטובים האחרים ללכת ולעזור לאנשים הזקוקים והרוצים בכך במקום לגרור בכוח את הזקנה, ההולכת בשקט על המדרכה ולא חשבה אפילו על לעבור את הכביש, לצד השני שלו.

אתה באמת עובד סוציאלי? על פניו הייתי מעלה אותך בדרגה בתור שגריר על מאדים. הזוי.

crazzzy.gif