בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ ומונוגמיה - היתכן?

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 10 במרץ 2008
אני יעתיק את התגובה שכתבתי בכללי.

מבחנתי רק מונוגמיה אך ורק!

מישהו רק יעיז ללטף את חברה שלי באותו רגע אני לא רואה בעניים.

לפי דעתי קשר שהוא לא מונוגמי מעיד על איזה חוסר .

מי שלא מסתפק באחת או אחת שלא מסתפקת באחד כנראה שהבעיה שלהם רצינית ואני ממש לא מקנא בהם.
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 11 במרץ 2008
Lakshmi​(נשלטת) • 11 במרץ 2008
אמוץ,התשובה שלך גורמת לי להביא את דוגמת ה"במבה"

אתה נורא אוהב במבה,נורא,זה אומר שלא בא לך יותר ביסלי או דוריטוס?

בדיוק כמו שהתשוקות שלך לא פסקו שהכרת בחורה שמוצאת חן בעיניך

לדעתי זו אגואיסטיות לאסור על בת זוגתך אם היא מעוניינת,גברים נוספים...אני לא אומרת לקשר,אלא לגיוון,קצת ביסלי קצת במבה..
אם זה לא יקרה עכשיו..זה יקרה אחרי כמה שנות נישואים טובות..או לך או לה,ואז זה יהיה גרוע,כי אז זה לא יהיה בשיתוף,אז זה יהיה בהסתרה,או המונח היותר פופלארי,בגידה.
האמת,שאני חושבת שזה יותר פחד מאשר אגואיסטיות,פחד שהיא תרצה מעבר ליחסי מין עם ה"גבר האחר"...ואז..באמת המבחן של משהו חסר עולה על הפרק...

בנוגע לשאלה של פרפרית,אם החלטת שאת רוצה לנסות קשר רציני,אז כן,אני מסכימה שצריך להיות מן ייחודיות לדום שלך,כנ"ל לגביו,לראות אם בכלל מסתדר..
אני דברתי על שלב ההכרות..ה"ראשוני"

ובנימה אופטימית זו,לילה טוב icon_cool.gif
שלגי
שלגי • 11 במרץ 2008
בעיני בידיאסאם אינו שוויוני "על אמת" ולפיכך אין סימטריה בין דום לשפחה, גם בנושא הזה.
יחד עם זאת בפן האישי, לי זה לא עובד. או בעברית פשוטה, אני ופוליגמיה לא חיים טוב ביחד.
בתאוריה, אני יכולה להתחבר לעניין, בפועל הרבה פחות (בלשון המעטה), ואני מתכוונת לפוליגמיה של ממש,
לא גיוונים כאלה ואחרים שהם משהו אחר לגמרי.

צריך להפריד בין עבדים ושפחות שמוצאים את עצמם במערכת פוליגמית מתוך "אין ברירה" מסויים,
(כשלתחושתי אלו הם הרוב), לבין כאלה שעבורם מדובר באיזושהיא אידיאולוגיה.
פנטזיית הקוקולד למשל היא פנטזיה נפוצה למדי, אני לא בטוחה שהיא היתה שורדת את המציאות (על בסיס קבוע), במרבית המקרים.

לגבי ההתחלה, הגישושים הראשוניים, אני לא רואה שום הבדל, כשעדיין אין מחוייבות, אין מחוייבות.

בוקר טוב
(עאלק בוקר)
רצה עם זאבים​(נשלטת)
אין מצב שאני אהיה במערכת פוליגמית, אצלי זה גבול וזה עולה מיד בתחילת השיחה
כדי להגיע לעוצמות כאלו שאני מכירה עם השולט שלי, אני חייבת להיות היחידה אצלו, אחרת איך אוכל להתמסר אליו<?
לגבי הגישושים אדבר עם כמה שבא ליicon_smile.gif
בוקר טוב icon_biggrin.gif
love bites​(לא בעסק)
love bites​(לא בעסק) • 11 במרץ 2008
אני חושבת שהבסיס לבדס''מ הוא כבוד
אז אם את מכבדת את זה שמולך גם בשלב הראשוני תהיה רק איתו
האמת היו פעמים שכן התרכזתי רק באחד והיו מקרים שהמשכתי לשוחח ולענות על פניות וזה לא עובד
הכל פתוח עד שמחליטים לנסות, הרגע שהשליטה עובר ידיים אז רק איתו
לעולם לא תוכל לתת לזה צ'נס אמיתי אם כל הזמן יש אחרים בסביבה
יחד עם זאת אני מאמינה שצריך גם לקבל כבוד אז קודם כל אני לא מתעניינת בדומים שלא מונוגמים
ואם הוא החליט לנסות איתי זה רק איתי או בכלל לא
קיצוני אבל לא משנה איפה החוקים של זוגיות לא משתנים
DragonCub

מממ...

DragonCub • 11 במרץ 2008
אני מבין היטב את נושא הדיון.

אבל מה הקשר למונוגמיה?
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 11 במרץ 2008
ציטוט: כל מה שאני רואה מסביב הם הרמונות - שולט/ת אחד/אחת עם הרבה סאביות/סאבים מתחת.

תסתכלי בעוד מקומות icon_biggrin.gif . זה לא המצב אצל כולם.

ציטוט: שאלה ראשונה: האם יש מקום למצב כזה גם עם נשלטות או נשלטים? שיש להם גישושים עם מספר דומים בו זמנית ולא מגבילים עצמם לאחד או אחת?

השאלה שלי היא, מתי? האם הכוונה לגישושים בזמן הקשר, אז לדעתי זה לא רעיון כ"כ טוב. אבל אם הכוונה לכך שאני פנויה, ומדברת עם כמה גברים במקביל כדי לברור מביניהם את ההכי מתאים לי, הרי שאין בכך רע.

ציטוט: שאלה שניה: האם זה מקובל על נשלטות או נשלטים? האם חשוב לכן המונגמיות של השולט/ת שלכן /שלכם?

כן, בהחלט. מבחינתי, אין הבדל בין מערכת יחסים רגילה לבין מערכת יחסים בדס"מית. זו פשוט דרך אחרת לעשות את זה. האדון שלי הוא בראש ובראשונה, החבר שלי, וכמו שאני רוצה שהחבר שלי יהיה נאמן לי (ואני, כמובן, לו), כך אני רוצה שאדוני יהיה נאמן לי.
לי-אורה

גם לסאבית זה קשה...: ))

לי-אורה • 11 במרץ 2008
אין מצב שבו אני אטרח (וזה קשה לי גם! )
להיות נאמנה למישהו שמפוזר בעוד כמה מקומות..
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
הרעיון שאדוני מנהל מערכות רגשיות עמוקות מאותו סוג שהוא מנהל איתי- עם נשים נוספות, הוא בלתי נסבל בעיני, וגם אני לא מסוגלת לנהל מערכת כזאת עם יותר מאחד, בו זמנית. אני אוהבת להיות מחוייבת לאחד, זה סוג של התקדשות בעיני, המחוייבות הטוטאלית הזאת.

אני מכירה בכך שיש דומים המסוגלים, מטבעם, לנהל מערכות יחסים עמוקות עם מספר סאביות. יתכבדו דומים אלו, ויתחברו עם סאביות פוליאמוריות אף הן. יש כאלו. אמנם מיעוט, לעומת הגברים, אבל יש.

העיקר לא לעשות מהעניין אידיאולוגיה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
Toothfairy כתב/ה:
אמוץ,התשובה שלך גורמת לי להביא את דוגמת ה"במבה"

אתה נורא אוהב במבה,נורא,זה אומר שלא בא לך יותר ביסלי או דוריטוס?

בדיוק כמו שהתשוקות שלך לא פסקו שהכרת בחורה שמוצאת חן בעיניך

לדעתי זו אגואיסטיות לאסור על בת זוגתך אם היא מעוניינת,גברים נוספים...אני לא אומרת לקשר,אלא לגיוון,קצת ביסלי קצת במבה..
אם זה לא יקרה עכשיו..זה יקרה אחרי כמה שנות נישואים טובות..או לך או לה,ואז זה יהיה גרוע,כי אז זה לא יהיה בשיתוף,אז זה יהיה בהסתרה,או המונח היותר פופלארי,בגידה.
האמת,שאני חושבת שזה יותר פחד מאשר אגואיסטיות,פחד שהיא תרצה מעבר ליחסי מין עם ה"גבר האחר"...ואז..באמת המבחן של משהו חסר עולה על הפרק...

בנוגע לשאלה של פרפרית,אם החלטת שאת רוצה לנסות קשר רציני,אז כן,אני מסכימה שצריך להיות מן ייחודיות לדום שלך,כנ"ל לגביו,לראות אם בכלל מסתדר..
אני דברתי על שלב ההכרות..ה"ראשוני"

ובנימה אופטימית זו,לילה טוב icon_cool.gif

חברה שלי לא מעונינת בגברים נוספים .
התכוונתי שבסיטואציה שמישהו מתחיל עם חברה שלי אין עם זה בעיה אבל אם הוא יעיז
להניח עליה יד הוא יעלם.
כל פעם שאני יוצא איתה למקום פומבי אני הולך לדקה וכבר מישהו מתחיל איתה .
בהתחלה זה היה מגניב עכשיו זה כבר מתחיל להמאס.

אצלי חברה שלי זה העיקר היא לפני משפחה וחברים.
היה מקרה שהיא ישנה אצלי היא היתה קצת חולה אז הבאתי אותה אלי שלא תשתעמם בבית כל היום .
ב-4 לפנות בוקר היא מעירה אותי שכואב לה הראש נורא.
ולא היה לי אופטלגין.לקחתי את הרכב ונסעתי לחבר שלי וגם הערתי אותו והבאתי לה
אופטלגין.