שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן לא שפוי (סיפור)

Mooooon
לפני 16 שנים • 14 במרץ 2008
Mooooon • 14 במרץ 2008
Toothfairy כתב/ה:
RIS כתב/ה:
מה קשור אהבה לזה שזה חרא סיפור?

הנה דוגמא לאדם שעושה את העולם שלנו הרבה יותר מכוער.
יש צורה לומר כל דבר,גם אם זה לא לטעמך..
ובלי קשר,היופי בעיני המתבונן,הידעת?!
(הנה,אני פייה טובה^_^)

אני לא יודע אם התכוונת אלי או לריס בהודעה זו.
בכל אופן, מה שכתבתי אליך, ש- "אני לא אוהב אותך ואת לא פייה נחמדה" נכתב בהומור נטו,
כך שאין שום סיבה להפגע. icon_cool.gif
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 14 במרץ 2008
אני יודעת,אני הבנתי=]

התכוונתי לתגובה הגסת רוח של ריס

פאני היל חמודה^_^
היא מגנה עליי=]
Mooooon
Mooooon • 14 במרץ 2008
Toothfairy כתב/ה:
אני יודעת,אני הבנתי=]
התכוונתי לתגובה הגסת רוח של ריס
פאני היל חמודה^_^
היא מגנה עליי=]

אוקי, תודה, נרגעתי. icon_biggrin.gif
ודווקא טוב שנתת את דעתך על הסיפור.
Dom_Quixote

Re: סשן לא שפוי (סיפור)

Dom_Quixote • 14 במרץ 2008
IO moon כתב/ה:
הסיפור הזה -
דמיוני או לא, שהמצאתי כעת או קרה באמת. אין לשפוט אותי ואת מעשי על בסיסו, כי דברים בעצם לא קרו מעולם, או אולי כן קרו.

אז אין כל אפשרות לשפוט אותך או את מעשיך על בסיס הסיפור, כי "המאורעות בו לא קרו מעולם, או אולי כן קרו"?

תקשיב, זה יפה. לוגיקה כזו לא ראיתי מאז בא אלינו השמאי מחברת הביטוח להעריך את הנזק שנגרם לקירות בעקבות חדירת הגשמים, והודיע ש"אין מדובר בחדירת גשמים, אלא בנזק נקודתי מרטיבות". כשהערתי שהנזק הנקודתי משתרע על כל הקירות בבית, הוא השיב ברצינות גמורה ש"כן, מדובר בנזק נקודתי לכלל הקירות בבית".

אז אני אגיד לך מה: מכיוון שהמאורעות בסיפור הזה מעולם לא קרו, או שכן, אז גם אני לא אשפוט אותך, או שכן. אני לא אגיד שאם זה באמת קרה אזי אתה ראוי להיקשר באמצע אצטדיון טדי כשגופך העירום מכוסה אך ורק בהכלאה מעניינת בין דגל פלסטין לדגל הגאווה, או שכן. אני כן אגיד שאם זה באמת לא קרה מעולם וזה סתם סיפור חביב אזי הדיסקליימר בסוף היה מיותר, ואפילו טיפה אווילי, או שלא.

בנוסף, אני בפירוש לא אחווה את דעתי שהסיום לאמור: "אבל בכל זאת השגתי דבר מה טוב, אם לא בשבילי אז לפחות בשבילה ובשביל אחרים" מרגיז אותי קצת אפילו בתור פיקציה (שאולי היא דווקא מציאות, או שמא מציאות, שאולי היא פיקציה. אני לא יודע למה, אבל פתאום "הישדרות" קופצת לראש) . "השגת דבר מה טוב, אם לא בשבילך אז בשבילה"? תגיד, החצופה לפחות הודתה לך על כך שגרמת לה לצאת לשנת שבתון ממערכות יחסים, ועוד באופן אלטרואיסטי כל כך? כי אם לא, הדעת נותנת שהיא זקוקה לשיעור נוסף. הנה רעיון: הפעם, במקום סתם לצעוק על מישהו שתהרוג אותו, תהרוג אותו באמת. יותר טוב, תהרוג אותה. ככה תוכיח שאתה לא איש שכולו דיבורים, ושלמען האהבה אתה מוכן להקריב דבר מה טוב (ואם לא להקריב דבר מה משלך, אז לפחות משלה ומשל אחרים). גם בתור סיפור גרידא השורה הזו משקפת לטעמי גישה פטרוניסטית להגעיל (במובן גועל) ושוביניסטית להגעיל (במובן הגעלת כלים).

אה, או שכן.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
קיחוטה-
כבוד icon_smile.gif

כרגיל, אתה קורע מצחוק (אם התכוונת לכתוב השרדות במקום מה שנכתב, נא תקן).

רק תגיד- איפה התקציר??? icon_twisted.gif
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 16 שנים • 15 במרץ 2008

הסיפור הזה -
דמיוני או לא, שהמצאתי כעת או קרה באמת. אין לשפוט אותי ואת מעשי על בסיסו, כי דברים בעצם לא קרו מעולם, או אולי כן קרו, והם קיימים רק במוחי הקודח, או אולי - בעבר המציאותי. ואתם יכולים להאמין להם או לא, וזה ממש לא משנה לי. או אולי כן משנה.[/quote]
-------------------------------------------------------------------------------
אהבתי מאוד את החוסר אונים שלה
את הדרך שלך להביא אותה לאי שליטה במצב
את הרעיון שלך לגרום לה פחד למרות הכל
יש לך מוח קרימינלי אבל אין כמו היופי של המוח הזה
כתיבה נפלאה נהנתי מאוד
Mooooon
לפני 16 שנים • 16 במרץ 2008
Mooooon • 16 במרץ 2008
Buttercup כתב/ה:
אני דווקא שמעתי על איזו נסיכה שגרה פעם, בארץ רחוקה
שהעמידה כל גבר,שרצה להתחתן איתה, בשורת מבחנים ...
ומי שנכשל ...מצא את הראש לו על מוט, בכניסה לעיר.

האם את רומזת שזה מה שהיא היית צריכה לעשות לי.
אני מדמיין את ראשי על מוט ... ממשיך לדבר את אותם שטויות שאני כותב כאן ...
לא כדאי. ראשי על מוט, עדיין מדבר, יגרום יותר נזק.
Mooooon

Mooooon • 16 במרץ 2008
*מנגינה* כתב/ה:
אהבתי מאוד את החוסר אונים שלה
את הדרך שלך להביא אותה לאי שליטה במצב
את הרעיון שלך לגרום לה פחד למרות הכל
יש לך מוח קרימינלי אבל אין כמו היופי של המוח הזה
כתיבה נפלאה נהנתי מאוד

תודה מנגינה. וגם תודה לכל מי שהגיב, זה עושה חשק לכתוב עוד.
Mooooon

דון קישוט היקר

Mooooon • 16 במרץ 2008
תודה על תגובתך המנומקת, או לא.
עמימות תמיד הייתה ספינת הדגל באזורנו, ובל נשכח שמי שמוצב היום בתפקיד הרם של הנשיא המדינה התפרסם בעיקר (או לא) בזכות האמירה "כן ... ולא" שככבה בתשדירי בחירות בעבר. אני מסכים איתך לחלוטין שמסר הנכתב צריך להיות חד משמעי (ואם לא, אז לפחות דו-משמעי), ואם קיימות שתי אפשרויות מנוגדות אז יש לבחור באופן ברור באחד מהן, או בשתיהן.
המסר צריך להתכנס, או להתבדר. ככל שמרבים בטיעונים ארגומנטלים, כך ההתכנסות שלו תהייה יותר חד-משמעית וניתן יהיה אף לתארו באופן מתמטי, באמצעות המשוואה (1-)^N (מינוס אחד בחזקת N), אשר תתכנס לערך מדויק (או לא) ככל ש- N יגדל. לצורך המחשה אני ממליץ להציב ב- N ערכים מאחד עד עשר, ולמקפידים אני אף ממליץ להציב את כל הערכים האפשריים הקיימים על ציר המספרים.
מאוד אהבתי את תגובתך ואני מסכים עם כל הטעונים, למראת שאני לא מסכים עם רובם.

אפרט בהמשך, כשתהייה לי הזדמנות לקרא את מה שכתבת.
זעקה אילמת​(נשלטת)

טוב , גם אני רוצה..

זעקה אילמת​(נשלטת) • 16 במרץ 2008
אני חושבת שהסיפור מלא הדהודים מפתיעים , אם כי - העלילה היתה צפויה . הוא מכיל דמויות בעלות אפיונים עזים הקוראות תיגר על רעיונות מקובלים אולם היה מלא בסטריאוטיפים חקיינים .
סגנון הכתיבה שלך דחוס , סוגסטיבי , קצת רופף ודיסקורטיבי .
מאוד אהבתי את אופן הסיפור המחוכם , אם כי הכותב קצת מתיימר . התמה של הספור קשוחה ונועזת , אבל הפרוזה מעשית ומשעשעת , בסופו של דבר זה נראה קריקטורי , נאיבי .
כל הסיפור היה תרגיל מרגיז למדי ומהפנט מאוד . : - )

MOON , הינך כותב יפה...אל תניח לכל הצרסטסים פה לבצע קסטרציה לטלנט שבך .

ממתינה לעוד .. : )