צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אני הכי אוהב גרושות בנות ארבעים פלוס ?

XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}
לפני 16 שנים • 15 במרץ 2008

Re: למה אני הכי אוהב גרושות בנות ארבעים פלוס ?

נשוי חזק בנשואה כתב/ה:
קודם כל מישהי שהיתה נשואה והיתה מספיק מטומטמת לעזוב את בעלה זה כבר אומר משהו על האישיות שלה.
וחוץ מזה , גרושות בנות ארבעים פלוס תמיד חושבות על עצמן שהן מנוסות, ועברו דבר או שניים בחיים שלהן וזה כי כיף הן גם כאילו רומנטיות כאלה ואם אתה אומר להן "פרק ב" העיניים הבהמתיות שלהן מתחילות לנצנץ בערגה.
היו לי הרבה גרושות בגילאים האלה, אני מחזיק אותם שבועיים שלוש ואז בדרך כלל נמאס לי
רק צריך להגיד להם שאתה חושב על להקים משפחה ורוצה ילדים וזה והם יהיו שפוטות שלך- תעשה חיים חודש, תגור אצלה בדירה תעשה לה מה שאתה רוצה היא תעשה לך כביסה ועוד היא תגיד תודה
ואחרי חודש תגרום לה לריב איתך- עלק תיעלב ותמשיך הלאה
הקטע הכי מצחיק שהיה לי זה שהייתי עם איזה מישהי, האמת די מכוערת אבל ידעה לעשות את העבודה
אבל היתה לה בת בת 24 מה זה שווה, לאט לאט הייתי מתחיל לפנק את הבת קונה לה מתנות, קניתי לה אוטו תכשיטים פינוקים והייתי מזניח את האמא המכוערת שלה בסוף נפרדתי מהאמא ואחרי איזה חודשיים ככה אני מתקשר לבת והזמנתי אותה לחו"ל לטורקיה רק היא ואני והיא הסכימה הייתי איתה איזה חודשיים בלי שאמא שלה ידעה על כלום בסוף גם ממנה נמאס לי ...

דרך אגב- על טורקיה לא הוצאתי גרוש זה היה מתנה מהעבודה והאוטו?
כמובן שהיה רשום על שמי ויום לפני שעזבתי אותה כבר מכרתי אותו

בוא הנה, אתה דפוק רציני
נ.ב. ד"ש לאישתך, תמסור לה שתכבס את התחתונים שהשארתי אצלה בזמן שאתה היית עם ההיא.
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

bael כתב/ה:
נשוי חזק בנשואה כתב/ה:
קודם כל מישהי שהיתה נשואה והיתה מספיק מטומטמת לעזוב את בעלה זה כבר אומר משהו על האישיות שלה.
וחוץ מזה , גרושות בנות ארבעים פלוס תמיד חושבות על עצמן שהן מנוסות, ועברו דבר או שניים בחיים שלהן וזה כי כיף הן גם כאילו רומנטיות כאלה ואם אתה אומר להן "פרק ב" העיניים הבהמתיות שלהן מתחילות לנצנץ בערגה.
היו לי הרבה גרושות בגילאים האלה, אני מחזיק אותם שבועיים שלוש ואז בדרך כלל נמאס לי
רק צריך להגיד להם שאתה חושב על להקים משפחה ורוצה ילדים וזה והם יהיו שפוטות שלך- תעשה חיים חודש, תגור אצלה בדירה תעשה לה מה שאתה רוצה היא תעשה לך כביסה ועוד היא תגיד תודה
ואחרי חודש תגרום לה לריב איתך- עלק תיעלב ותמשיך הלאה
הקטע הכי מצחיק שהיה לי זה שהייתי עם איזה מישהי, האמת די מכוערת אבל ידעה לעשות את העבודה
אבל היתה לה בת בת 24 מה זה שווה, לאט לאט הייתי מתחיל לפנק את הבת קונה לה מתנות, קניתי לה אוטו תכשיטים פינוקים והייתי מזניח את האמא המכוערת שלה בסוף נפרדתי מהאמא ואחרי איזה חודשיים ככה אני מתקשר לבת והזמנתי אותה לחו"ל לטורקיה רק היא ואני והיא הסכימה הייתי איתה איזה חודשיים בלי שאמא שלה ידעה על כלום בסוף גם ממנה נמאס לי ...

דרך אגב- על טורקיה לא הוצאתי גרוש זה היה מתנה מהעבודה והאוטו?
כמובן שהיה רשום על שמי ויום לפני שעזבתי אותה כבר מכרתי אותו

בוא הנה, אתה דפוק רציני
נ.ב. ד"ש לאישתך, תמסור לה שתכבס את התחתונים שהשארתי אצלה בזמן שאתה היית עם ההיא.

אופס, שכחתי....חוץ מהד"ש ומהתחתונים תמסור לה שמכרתי את המכונית שהיא קנתה לי ושאני לא מגיע לבדיקת אבהות.

ככה זה. כשאתה נותן מהצד, מישהו אחר נותן בראש לאשתך.
טיגריס כחולה

טיגריס כחולה • 15 במרץ 2008
נשוי חזק בנשואה כתב/ה:

וכמו שאנחנו רואים , יש גם נשים שהן מספיק מטומטמות כדי לא להתגרש.
*מנגינה*{התווים שלו}
amy כתב/ה:
אני רק לא הבנתי איך הניק שלך מסתדר עם העדפותיך, מר "נשוי חזק בנשואה"...

זה לא רק הניק
גם בפרופיל הוא מדבר על נשואות במצבו ופה יש העדפה לגרושות
נראה לי שהכל זיוף לצרכי פרובוקציה icon_twisted.gif
א ו ר​(מתחלפת)
א ו ר​(מתחלפת) • 15 במרץ 2008
הכול לא קשור אצלו...
אתה אדם שיטחי,נצלן ומגעיל וחבל לי כי אתה שייך לקהילה. icon_mad.gif
כובש יצרה​(שולט)

מנפלאות האינטרנט

כובש יצרה​(שולט) • 15 במרץ 2008
כל זב ומצורע ששכח לקחת את הכדורים ביום מסוים או קיבל חופשה לסוף שבוע מהמוסד שהוא מאושפז בו יכול להיכנס לכל אתר ולכתוב ממוחו הקודח כל הזיה שעולה במוחו המעוות.

מאחר וזה נגד תקנות האתר אז אני לא מתכוון למישהו מסוים, פשוט מחשבה שעלתה במוחי עם או בלי קשר לפוסט.
דובדבן
לפני 16 שנים • 16 במרץ 2008

הפקה כן אבל

דובדבן • 16 במרץ 2008
לא קשורה כתב/ה:
פעם היה צריך רק לספר להן שאתה טייס. מקסימום רופא.
היום, צריך חברת הפקות בשביל זיון.

הבמאי 'לא משו'
ג'ולי​(לא בעסק)

Re: הפקה כן אבל

ג'ולי​(לא בעסק) • 16 במרץ 2008
דובדבן כתב/ה:
לא קשורה כתב/ה:
פעם היה צריך רק לספר להן שאתה טייס. מקסימום רופא.
היום, צריך חברת הפקות בשביל זיון.

הבמאי 'לא משו'

זה לא הבמאי.

זה התסריטאי
Dom_Quixote

שביתת תסריטאים

Dom_Quixote • 16 במרץ 2008
כשהתחלתי לקרוא שמחתי. זה יומיים שאני מסתובב פה בחיפוש אחר אבני-משחזת, ומעלה בידיי רק חרס דוגמת שרשורי המלכות בתשלום הנצחיים ו-1,487,196,332,014 שרשורי פורים ארבעה ימים לפני החג עצמו. אפילו בפוסטים המעטים בהם היה ה"מה", בלט בהיעדרו ה"מי". איפה הארכי-נבלים של פעם, שאלתי את עצמי. איפה הבבונים, הפאשיסטיים, השוביניסטיים, המסוכנים, הרשעים, אביס? חדלתי מהשאלות רק משהתחוור לי שאני, כאמור, מדבר עם עצמי.

לכן יבינו קוראיי האינטליגנטים (יש פה מן האוקסימורון, אני יודע) מדוע נתמלא לבי שמחה ואבק כאחד כאשר ראיתי את הפוסט הזה. ההתחלה היתה מבשרת טובות. "מטומטמת", "אני מחזיק אותם שבועיים שלוש ואחר כך נמאס לי". זהב של שוטים - באופן המילולי ביותר של המשפט.

אז איפה התגובה? איפה השחיטה הבלתי כשרה? איפה ביתוק הקרביים של הבהמה הארכאית הזו שהיתה בדיוק באמצע המשפט בשיחתה עם חברותיה כשעידן הקרח החל לפתע, וכעת משבאה עלינו לטובה ההתחממות הגלובלית (אני אשכרה רואה איך זה מסיט את השרשור ממסלולו הנוכחי אל דרך-כל-שרשור והופך להתנגחות על רקע המחלוקת העובדתית הלא קיימת בנושא) המשיכה את הדברים בדיוק מאותה נקודה בה עצרה (ממש כמו שאני עושה עם הסוגריים הארוכים כעידן הקרח עצמו שלי), ואינה מבינה לאן נעלם קהל הבהמות (שאגב, לא נכחד בינתיים, אלא פשוט ניצל את העובדה שחברתן הטרחנית הקרצייה הנדבקת סוף סוף עשתה פאוזה ארוכה מספיק לאפשר להן להימלט)?

פשוט מאוד. מה שיש לנו פה זה מימד חדש של "לא להאכיל את הטרול". אתם מבינים, אפילו טרול אין לנו פה. יש לנו פה טרול מתחזה.

אני לא יודע מהן הסיבות שהניעו את מר נשוי חזק לכתוב את מה שכתב. אני רק יודע בוודאות שזה לא מה שהוא חושב, לא כך הוא מתנסח, הדברים שתיאר מעולם לא קרו, ובאופן כללי כל קשר בינו לבין הפוסט הזה מקרי יותר מהקשר בין רוב הטקסט בתגובה ממוצעת שלי לנושא עליו היא באה להגיב. אף אחד - גם לא האידיוט השוביניסט והדפוק בשכל ביותר - לא כותב דברים כאלה. הפוסט הזה זועק לשמיים מנסיון אקטיבי, מאומץ וכפוי להיות הכי לא בסדר שרק אפשר.

אז למה, אם כן, אני לא סבור שמדובר בפרובוקציה, שהרי זו בדיוק ההגדרה של אחת? כי הפרופיל של מר נשוי סולידי להפליא, אין בו טקסטים מתלהמים, שורות צבעוניות ואפילו שגיאת כתיב או תחביר אחת לרפואה (ובפוסט יש המון). אם היה רוצה ליצור פרובוקציה כדי למשוך תשומת לב, אני נוטה להאמין שהוא היה עושה זאת באופן קצת פחות שקוף. הרי כל אמירה בדבר מלכות בתשלום זונות או דומיות שמנות או סאביות אובדניות או דומים מובטלים היתה משיגה את המטרה, והיתה גם נראית כמו משהו שהוא באמת התכוון לכתוב, מה שהיה מזכה אותו ביחס השמור פה לנבלים ואויבי הציבור, היא המטרה אליה מכוון כל פרובקטור. ההודעה השקופה בנסיונה לפברקץ, לעומת זאת, מזכה אותו ביחס של תמהוני ותו לא. לא לכך מתכוון נבל שמעוניין בתשומת לב. ישנה כמובן האפשרות שהוא לא מספיק חכם בשביל להבין כל זאת, אבל מהפרופיל שלו ובכלל מהביזאריות של הפוסט הזה אני נוטה לחשוב אחרת.

למעשה, אם אני או הניק הכפול הזה של קיחוטה שכולכם נוטים לשייך לי משום מה היינו חתומים על הפוסט הזה, היינו מבינים לבטח שמדובר בסאטירה, ולמען האמת אני קצת מתחרט על שלא עשיתי דבר כזה בעצמי. אולי מחר. בינתיים, יואיל נא מר נשוי להסביר לנו באיזה היי קריאייטיבי הוא היה נתון עת הגה את הפוסט הזה, ואם לא יעשה זאת, יואילו האחרים שלא לזכותו ביחס השמור לאויבים אמיתיים, שאז זה יעודד גם אותם להשתמש בפרובוקציות מטופשות כ"כ, ואז באמת לא יהיה לי על מה להגיב פה, ואז אשאר חלוד, ואז לא אוכל להגיע לעיר הברקת, וחבל.

תקציר (C):

ובכל-זאת-זה-שיצא-לי-בלי-כוונה-טקסט-בן-540-מילה-זו-התקדמות