צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה הודעות חביבות

היודע איך
לפני 16 שנים • 24 במרץ 2008

שוב ססמאות חלולות

היודע איך • 24 במרץ 2008
הפרקליטות לא לוקחת לבדיקה רק תיקים שהיא בטוחה שהיא תשיג בהם הרשעה, אלא מקבלת את חומר החקירה מהמשטרה, בודקת, נותנת הנחיות לחקירה נוספת, ובסופו של דבר, מחליטה האם להגיש כתב אישום או לא.
העובדה שהפרקליטות בוחרת להגיש כתבי אישום רק במקרים שבהם סיכויי ההרשעה גבוהים היא כלל לא דבר שלילי. אינני יודע אם עמדת אי פעם במצב שבו מתנהל נגדך תיק פלילי.
ניהול של תיק פלילי, הוא עונש בפני עצמו. הוא סוחט מהנאשם כוחות, מאמצים, כסף, בריאות, פוגע בשמו הטוב אם יש לו כזה, ומערער כל חלקה טובה בחייו.
לא הייתי רוצה לראות את הפרקליטות הורסת בסיטונאות חייהם של אנשים, רק כדי לומר לאחר מכן... "לא נורא שטעינו...העיקר שניסינו...".
לבית המשפט יש שיניים ושיניים חדות מאוד.
יש לי טענות רבות על הפרקליטות, על המשטרה, ועל בתי המשפט בנושאים רבים, גם על כך שהם משמשים כיום במקרים רבים בידי נשים מתוסכלות וממורמרות קרדום לחפור בו...
בצד גברים רבים היושבים בבתי הסוהר בצדק על שנהגו באלימות מינית כלפי נשים, ישנם גם לא מעט גברים המרצים עונשי מאסר על עבירות שכאלה רק מאחר ונפלו קורבן לנשים מניפולטיביות וחסרות גבולות המנצלות את האווירה הציבורית המתאימה על מנת "לחסל חשבונות".
האמיני לי, מקרה קצב עמד תחת זכוכיות מגדלת לא מעטות.
לו נראה היה למישהו מהפיגורות המשפטיות הרלוונטיות כי יש מקום אמיתי וריאלי להגשת כתב אישום נגדו בעבירות אותן את מתארת, כתב אישום שכזה היה מוגש.
יתרה על כך... במידה והיה מדובר באדם מן הישוב, עדויות סוטרות וכוזבות כגון אלה שהציגו האלפיות היו גורמות לסגירת התיק עוד בשלבי החקירה הראשונים.
הסיבה היחידה להתמשכותה של סאגה המגוכחת הזו, היא דווקא מעמדו הציבורי הרם של מושא האישום ולא ההיפך.
לגבי הטענה כי הכסף נדרש עבור טיפולים פסיכולוגיים וכיו"ב... רציתי לשאול: על מה הטענה הזו מתבססת? האם שמעת את הקלטת השיחות? או שכל דברייך מבוססים גם כאן על אמירות יחצניות מניפולטיביות?
לא שהדבר משנה לגבי אי היכולת להגיש כתב אישום שיספק את יצר הנקם הלא ריאלי ולא ממוקד שלך, מדובר סך הכל בעוד נדבך במסכת השקרים המיוחצנים שמלווה את הפרשה הזו.
קטסטרופה{Adonai}

יו, כל כך הרבה שורות ממנו

קטסטרופה{Adonai} • 24 במרץ 2008
ועוד לא קרא לך שמנה?...
המלכה רוני​(שולטת)

לא יודעת

המלכה רוני​(שולטת) • 24 במרץ 2008
האמת נראה לי שהוא בדרך... icon_razz.gif

זה יהיה דווקא משעשע, מאז כיתה א' , אף אחד לא כינה אותי כך, טוב נו, זו אחלה של הזדמנות, קצת נוסטלגיה לא תזיק. מיוחד עכשיו שעוד ירדתי במשקל...

בדיוק היום עלה לשידור בתוכנית של דליק ברדיו, אדם שהתחיל את שיחתו בהצהרה, אני אדם נאור ושוביניסט, שזו באמת הייתה הברקה!
ואחר כך המשיך להסביר לכלל השומעים על ההבדלים בין נשים וגברים , זה היה בדיוק אחרי שקראתי כאן את ההודעה של "יודע" ... וכמה שהתבדחתי, נו "יודע" יש לך אפילו תאום בנפש אי שם בעולם.

חיבוק קטסטרופה
היודע איך

אין לי ספק

היודע איך • 24 במרץ 2008
שאת מגדירה את עצמך פמיניסטית ונאורה ולא רואה בזה בעיה... לא כמו שובניסט ונאור...
אבל, מאחר ועברת לדבר על ילדותך כבדת המשקל, נשכבת לךכנועה בפינה, התחלת לחבק גמדים ומכל הלוחמנות שלך, הסרטים השחורים, התהלוכות וה"לא לא לא ניתן בלי תשלום כאן לזיין", נשארו כמה יבבות חלושות בנוסח "יודע"... נראה לי שסיימתי את תפקידי בשרשור הזה...
המלכה רוני​(שולטת)

אני נפעמת בכל פעם מחדש

פמיניסטית כן, זה דבר אחד ובטוח . על החלק הנאור אני בטוחה שעוד תתווכח איתי ( :

ילדותי הייתה מאוד לא כנועה, הייתי הילדה היחידה שהלכה מכות עם הבנים, כדי להגן על הבנות, והאמת אני עדיין עושה את זה בהפגנות , מול שוטרים.
כן, אני מחבקת אנשים ולא "גמדים" אנשים נטולי זכויות כמו פליטים, ילדים ונערים בסיכון, אנשים משדרות וגם נשים, שאולי על פי דעתך הנאורה, לא צריכות חיבוק, אבל דווקא בגלל זכרים כמוך אנחנו כן צריכות חיבוק, כי דורכים עלינו, ואונסים אותנו, ואומרים שרצינו את זה, ואיך שהתלבשנו ,ומה שאמרנו, ולמה נשארנו, ואם אנחנו מגנות על עצמנו מאלימות , אז אנחנו נמצאות במאסר כבר 4 שנים אבל שטויות, אישה צריכה להיות בכותרות רק שהיא נרצחת על ידי הבעל הטוב שלה.
אז הלוחמנות שלי היא למען נשים, ולמען זכויות של נשים , לא כי אנחנו דומות לכם ושוות לכם אלא כי אנחנו יכולות לעמוד לבד ובזכות עצמנו על דעתנו.

עם סרט שחור על היד, במחאה מול בית המשפט ביום רביעי בירושלים, והמשפט? ממש לא נראה לי שהוא שלי, ותאמין לי שהוא לא של אף אישה, ולזכרים כמוך באמת הייתי מורידה את הזין, זה ממש מסוכן לנשים.

יבבות חלשות ? אומרת לך בקול רם חזק וברור, שאני מאוד לא מעריכה שלא להשתמש במילים אחרות, זה נשמע לי הכי אידיוטי בעולם שזכר או כל אדם או אישה אומרים "יודע" , וזה שאתה חושב שאתה יודע, זו תחילתה של הבעיה.

רק טוב, מקווה שלא פיתחת יותר מידי אנטיגוניזם
היודע איך

:)

היודע איך • 24 במרץ 2008
הסיבה היחידה שאת אומרת ועושה את כל השטויות האלה, היא בשביל להרגיש שאת שווה משהו, לא משום סיבה אחרת.
הרי... שטויות כמו שאת יורה כאן בקצב לא עוזרות לאף אישה, הן במקרה המשפיע ביותר תורמות משהו לביזוין של נשים...
את הזין שלי, אם מתמזל היה מזלך ביום מן הימים לראות, לא היית חושבת להוריד, היית במקרה הטוב מורידה לעצמך יד תמורת הזכות להכניס אותו לפה שלך....
הרי זה בסופו של דבר מה שאת רוצה... זין טוב שיחזיר לפיך את יעודו המקורי...
ולגבי חיבוק גמדים... קטה... תסביר לה במי המדובר...
המלכה רוני​(שולטת)

ודווקא חשבתי...

שההודעה ההיא הייתה האחרונה שלך, אבל כמובן הפתעת אותי, בעוד בדיחה טובה.
נעיין לרגע מה זה היה- להרגיש שאני שווה? וואלה את זה תשאיר לי ומטפלת שלי לפתור ביננו, ברשותך. ורק לידיעה כללית אני לא טורחת להרגיש שווה על חשבון אחרים או יותר נכון אחרות.

ביזיון נשים? סליחה שכחתי, הרי התפקיד שלנו היה מאז ומעולם כל כך מצומצם שאם עכשיו אנחנו מרימות את ראשנו אנחנו מפחידות אותך, מבזות ? כי אנחנו לא קופצות איתכם בכל רגע למיטה? כי אנחנו לא "נותנות" , לא מוצצות טוב?

יקירי, אם היינו רוצות אתכם, למרות שהגנדר שלכם כל כך לוקה בחסר, היינו לוקחות , אבל אנחנו כנראה לא רוצות, אז הגיע הזמן שתכבדו את העובדה הפשוטה, ש "לא"! זה לא! והדגיש ואומר אנחנו לא צריכות לומר לכם את ה"לא" אתם צריכים לשאול אותנו מה נכון לנו.

את הזין שלך או של כל אחד אחר לא ממש הייתי מכניסה לפה , אבל זה באמת כבר נושא אחר.

ואני חושבת שבמשפט לפני הסוף שלך הצהרת את כל התורה על מה אתה חושב על נשים וואלה לא ממש הפתעת אותי, כי אתה בדיוק פרופיל האנס השקט, מרחמת על כל הנשים בקירבתך הגיע הזמן שתעשה חושבים על כל המילים החולניות שאמרת בשירשור הזה.

לא אהיה כאן עד מחר בערב, אני בטוחה שתתגעגע.

לילה שקט ומנוחת הנפש
היודע איך

:))

היודע איך • 24 במרץ 2008
להרגיש שאת שווה כן...
הרי מה היית ללא ההצהרות הלוחמניות האלה? איזה צידוק היה לקיומך?
גם הדאגה שלך לנשים איננה אמיתית, רוב הנשים מסתדרות מצויין בלי נציגות מבישה כגון זו שאת מציעה.
סך הכל את מחפשת את המסכנות (בשורוק) על מנת לנסות ולהגדיל את מעגל הזיונים שלך... מנסה לשכנע קליינטיות פוטנציאליות שהן זקוקות לסחורתך המרקיבה...
אפילו ה"הפגנה" המגוחכת הזו היא סתם עוד תירוץ להכיר עוד זיונים פוטנציאליים במסווה אידיאולוגי.
לגבי לא זה לא... שתי השרמוטות שעליהן את כביכול מגנה, מעולם לא אמרו "לא", הן סך הכל ביקשו העלאה בתמורה ל"כן"...
לגבי הזין שלי או כל זין אחר... למה שלא תודי שכל מה שאת רוצה זה אחד כזה בפה? ההכרה בזה כל כך תקל עלייך... תוריד נטל רב שנים מכתפייך... תרגיע אותך...
ולגבי מסכנות הנשים שסביבי... הן לא חושבות כמוך... הן ממשיכות להציף אותי בפניות חוזרות ונשנות...
נ.ב
אני בהחלט אתגעגע... לא כל יום יוצא לי להתעלל בפמיניסטית מוטרפת ונוירוטית... אולי תשארי?
המלכה רוני​(שולטת)
לפני 16 שנים • 25 במרץ 2008

תן לי רק להגיע הביתה

המלכה רוני​(שולטת) • 25 במרץ 2008
להתקלח מכל הגיפה שלך... ואז אני אענה לך בצורה אמיתית ובוגרת לא כמוך...

המשך ערב מעולה
zmanii
לפני 16 שנים • 26 במרץ 2008

לא נראה

zmanii • 26 במרץ 2008
לי שבורא עולם עשה טעות כזו ואיפשר לזה ש"כל כך יודע איך .."
להביא ילדים לעולם , אך אם במקרה יש לו ילדה - היה מעניין להגיש לה את הכתובים על ידיו ביום מין הימים.
אין ספק שגאוה תהיה - under estimation לאשר תרגיש לאחר שתעיין.
ולצערינו כמוהו יש עוד "כמה".
תעשי לעצמך טובה - כל מילה לכיוונו היא ברכה לבטלה.