לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת ביטחון

Devil's Angel
לפני 16 שנים • 25 במרץ 2008

Re: מפי... מותר לי לקרוא לך מפי?...

Devil's Angel • 25 במרץ 2008
היודע איך כתב/ה:
העניין הזה של מתי כמה למה איך ועד היכן לא יכול להיות בידיים של מישהו אחר מלבד של השולט.
כל אפשרות אחרת, הופכת את כל העניין למלאכותי.
העברת השליטה לידיו של הנשלט, היא היפוך גמור של מה שבאנו לעשות כאן, של הסיבה לשמה נתכנסנו...
אין אפשרות לחצות גבולות מבלי שהנשלט ישתמש במילת הבטחון, אפשר מקסימום טיפל'ה למתוח אותם, וגם זה נתון לרצונו הטוב ולדעתו הלא רלוונטית. לכן, אין מקום למילת בטחון.
השולט אמור ואף חייב להיות קשוב כל הזמן, לדעת מה הוא עושה, אבל בשום פנים ואופן, אסור לו להתחשב בדעתו של הנשלט אם היא שונה מאיך שהוא רואה את הדברים.
שוב, יש לבדוק טוב טוב על מי ועל מה מדובר לפני מתן ההסכמה, אבל מרגע שניתנה ההסכמה, הכל בידיו של מי שקיבל אותה... הכל!

טיגריס, מושינושי שלי, ראית את זה?!
היודע איך

אל תגרמי לי לזלזל בך

היודע איך • 25 במרץ 2008
זו אמורה היתה להיות מכה מתחת לחגורה?
את באמת חושבת, שמישהי שבאה איתי במגע... אחרי כל מה שאני אומר על עצמי לא מודעת לתפישה הזו שלי?
ומעבר לזה... אם את רוצה דיון רציני, נסי את לנהוג רצינות. אם את רוצה מריבות אישיות... רק תגידי... רק זכרי שגם כאן אין אצלי מילת בטחון...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מרץ 25, 2008 4:15 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Devil's Angel

Re: אנג'ל...

Devil's Angel • 25 במרץ 2008
היודע איך כתב/ה:
חשבתי שרצית להשאיר את המקרה הפרטי בחוץ, כיבדתי את זה, כמו שאכבד עכשיו את הכנסתו לעניין...
את באמת חושבת ששימוש במילה היה מפסיק את זה? את חושבת שהוא רובוט שלא רואה ולא שומע ורק אמירתה של מילה כלשהי פועל עליו כבמטה קסם?
את חושבת שמילים, צרחות, בכי וכל שאר אמרות אמיתיות אינן עולות בעוצמתן על זו של איזושהי מילה שרירותית?

התשובה היא כן. זה היה מפסיק את זה.
כמו שהנשלטת יכולה "לאבד עצמה" בתוך להט העניינים, כך יכול גם השולט.
זה לא אומר שהוא מאבד את שיקול הדעת, אבל זה כן אומר שהוא נסחף.
זה בדיוק המקום בו מילת הביטחון מקבלת תוקף אמיתי. בדיוק למקומות כאלה היא נועדה, ולא לכש"קשה לי", אלא לכש"אם נמשיך מפה, אני אנזק".
אבל שוב, זה, אם באמת מצליחים להשתמש בה.
היודע איך

היה מפסיק MY ASS

היודע איך • 25 במרץ 2008
אם רצה או שחשב שצריך להפסיק, היו מספיקות לו התגובות הקיצוניות שלך.
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 25 במרץ 2008

קודם כל, לא, אסור לך לקרוא לי מפי !

שנית, לגבי העניין שלשמו התכנסנו כאן...

מילת ביטחון, המושג הזה, לא נשמע טוב לטעמי.

מה שכן אמור להיות בין שני אנשים עם נטיות מתאימות הוא אמון !

לפי מה שאתה אומר, נשלט\ת לא ישים מבטחו באדם שהוא לא מכיר בכלל.
עם מילה, בלי מילה, אחרי הכרות קצרה או חד פעמית בטח ובטח שלא ישים את חייו בידיו של מישהו שהוא לא מכיר לעומק, מישהו שלא ידוע אם ניתן לסמוך עליו.

זה אבסורדי בובלה icon_cool.gif

במקרה של שני אנשים שכבר נמצאים באיזו מערכת יחסים ומכירים אחד את השני, אמור להיות אמון.
במידה ואחד הצדדים מפר את האמון הזה, מתעלם מרצונותיו וצרכיו של הצד השני, יש עוד טעם להמשיך ?
MR יודע, כולנו נמצאים פה כדי לספק צרכים, כל אחד וצרכיו הוא, זה לא אומר שלנשלטים אין שום זכות דיבור מרגע הגדרתם כנשלטים.

הצד השולט צריך להיות מספיק חזק ובטוח בעצמו כדי להתחשב בצרכיו של הנשלט\ת שלו.

מי שלא מסוגל לראות בנשלט\ת עוד בן אדם עם צרכים, לטעמי הוא די סוציאופט.

והייתי מעיזה להגיד, אפילו מסוכן !
קליבר​(שולט)

רק רציתי להגיד ...

קליבר​(שולט) • 25 במרץ 2008
היודע איך שתמיד יש לו מה
או שהוא משחרר איזו פנינת חוכמה
דומני שאין לו הרבה הבנה
יודע איך-לא בינו לבינה
ואולי לרגע נדמה שזה כן
טעות היא -למי שמתבונן
ההוא כנראה בטל ומובטל
תמיד מגיב , מתוחכם ומשוכלל
ואם הגברות פה נדלקות
ראוי שאני אכביר בשתיקות
ניפגש אחרי שהן זועקות ...
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 25 במרץ 2008
המפקדת כתב/ה:

ברגע שהצד ה"סופג" לא מסוגל או לא מעוניין להמשיך, על הצד ה"מכפכף" לחדול לחלוטין ממעשיו.

אני ממליץ לך על ג'יידייט.
יהיו שם הרבה שיעצרו בדיוק כשאת לא מעונינת להמשיך ואף יותר מכך, יעשו בדיוק מה שאת רוצה.
גם אם תקראי לעצמך "נשלטת" או "מתחלפת" או "לא בעסק".
קשה? תתמודדי.
לא מעוניינת להתמודד? אל תלכי למערכות יחסים שטומנות בחובן קשיים.
מחפשת מישהו שתמיד יעצור כשתרצי ויגביל את עצמו רק לדברים שעושים לך נעים? מצוין, רק אל תקראי לזה בדס"מ.

לשולט אסור להזיק לנשלטת שלו, שולט חייב להיות מודע לקשיים של הנשלטת שלו.
מפה ועד עצירה אוטומטית כשמתגלה קושי שכזה המרחק רב.
היודע איך

מפי

היודע איך • 25 במרץ 2008
זה יפה שאת מפרשת את דברי לא נכון, אומרת עליהם אבסורד וגם מסבירה למה...
אין כאן עניין של אורך ההיכרות, אלא של מי עומד מולך, כיצד את מעריכה אותו, ומה הסיכונים שאת מוכנה לקחת איתו.
סיכונים... כן סיכונים... אין בטחון של 100%. תאונות ותקלות קורות בכל תחום, לא רק בבדסמ ולא מילת בטחון היא מה שימנע את זה.
פעילות בדסמית היא אקסטרימית מטבעה ולכן יש בה סכנות... את יודעת כמה נשים כאן יצאו עם נזקים גופניים ונפשיים מסשנים שכן היתה בהם מילת בטחון?
כמו שאומרים הרוסים... אם את מפחדת מהדב, אל תכנסי ליער... או שבאמת נסי בג'יידייט...
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 25 במרץ 2008
Mephisto כתב/ה:
המפקדת כתב/ה:

ברגע שהצד ה"סופג" לא מסוגל או לא מעוניין להמשיך, על הצד ה"מכפכף" לחדול לחלוטין ממעשיו.

אני ממליץ לך על ג'יידייט.
יהיו שם הרבה שיעצרו בדיוק כשאת לא מעונינת להמשיך ואף יותר מכך, יעשו בדיוק מה שאת רוצה.
גם אם תקראי לעצמך "נשלטת" או "מתחלפת" או "לא בעסק".
קשה? תתמודדי.
לא מעוניינת להתמודד? אל תלכי למערכות יחסים שטומנות בחובן קשיים.
מחפשת מישהו שתמיד יעצור כשתרצי ויגביל את עצמו רק לדברים שעושים לך נעים? מצוין, רק אל תקראי לזה בדס"מ.

לשולט אסור להזיק לנשלטת שלו, שולט חייב להיות מודע לקשיים של הנשלטת שלו.
מפה ועד עצירה אוטומטית כשמתגלה קושי שכזה המרחק רב.

אם אתה סוגר עם הנשלטת שלך על מילת ביטחון, או שאתה מזהה אצלה סימני מצוקה אמיתיים, ואתה לא מפסיק, אז פה באמת כבר עוברים את גבולות ה SSC.

JDATE ניסיתי, מסתבר ששם אני לא כזאת מקובלת, אני אשאר לי פה icon_cool.gif
אם אני כן בעסק, לא בעסק ולא משנה מאיזה צד, אני מודעת ! מודעת לבן זוג שלי תמיד.
icon_rolleyes.gif איך אני הפכתי פה למרכז הדיון אני לא יודעת, אבל אני מתמודדת היטב עם כל כאפה שמתעופפת לכיווני, אני קשובה וקשובים אליי.
לא אמרתי שצריך לעצור על כל פיפס, אבל אם מתגלים סימני מצוקה בטח שמפסיקים, אתה נמצא פה בשביל להנות בסופו של דבר, לא בשביל לעשות נזק !
היודע איך

סימני מצוקה זה יופי

היודע איך • 25 במרץ 2008
זה אומר שהגענו למקום החשוב באמת...
יש הבדל בין סימני מצוקה לסימני סכנה ומי שצריך לזהות ולהחליט מתי קיימת סכנה אמיתית הוא השולט... לא הרחמים העצמיים המובנים לכשעצמם של הנשלט...