בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סלחו לי גבירותיי ורבותיי (ובעיקר גבירותי..).

מוש​(נשלט){k}
לפני 16 שנים • 2 באפר׳ 2008
מוש​(נשלט){k} • 2 באפר׳ 2008
ציטוט: לדעתי ההצעה הכי טובה תהיה להפסיק להתבכיין פה בפורום . אנחנו לא בפורום אכלו לי שתו לי.

מפקדת, בפעם האחרונה שאני קישקשתי איזה שטות באתר הזה (וזה אפילו לא היה בפורום) כלובי עשה מזה פורום. הוא בחור רציני אז כשאת זורקת רעיונות לאוויר קחי בחשבון שעלולות להיות להן השלכות.

cow.gif
אנדרפוט
לפני 16 שנים • 3 באפר׳ 2008
אנדרפוט • 3 באפר׳ 2008
מה יש לכם נגד הבכיינים? רע להם, לא טוב להם, אז הם משתלחים בכל העולם ואשתו.
מאוד קשה לרדוף אחרי הפנטזיה הזאת של שליטה והשפלה והשד-יודע-מה, לפעמים יגעת יגעת ולא מצאת, או הצלחת ומצאת אישה אבל איך שאתה מתקרב אליה היא כבר לא דומה בכלל לדמות שאותה דמיינת להיות.
כשמשחקים באור-וצל אז זה יכול להיות מבלבל. במיוחד אנשים מתבלבלים בין התשוקה המינית לסצינות שליטה לבין השליטה על סצינת התשוקה. וגם בין פנטזיות על הערצה עיוורת והתרפסות - לבין החיים עצמם, שמזמנים לנו משחקים הרבה פחות טוטאליים ושבהם ההערצה והמשיכה אינם עיוורים ויש להם עין מודדת ובודקת ושופטת לחומרה.

זה לא עולם של ערכים רעיונות נשגבים ואידיאלים מחייבים - זה עולם של איפור, תדמית, דינמיקות של כוח, חיזור, משיכה ודחייה ובעיקר גחמות, זה עולם של גחמות ואובססייה.

וחוץ מזה יש פה הרבה טיפוסים פאסיב-אגרסיב שחייבים מדי פעם לקבל תשומת לב שלילית על ידי עיצבון של אחרים. פרובוקציה וכו" אין לזה משמעות הרסנית לפורום אלא אם כן זה הופך להיות כל הדיון כולו.