בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבחירה שלה..

טיגריס כחולה
לפני 16 שנים • 6 באפר׳ 2008
טיגריס כחולה • 6 באפר׳ 2008
שני דברים.
1. היית מעריך את זה , כי אתה נשלט , מובל. יותר משזה נראה לך טבעי או נכון , ככה אתה רוצה שזה יהיה (וזה בלי כל קשר למה שהגדרת את עצמך, זה פשוט מה שאני רואה). אני הייתי מעריכה נשלט שאומר לי , 'תראי , אני מפחד מזה , לא בטוח בזה כי.. א' ב' ג', אבל אני בידיים שלך, לשיקולך.'

2. מתחילה ממש להגעיל אותי המלה 'פנטזיה' , כאילו מדובר בפרק זמן מסויים אשר נועד לסיפוק יצר חרמנות כזה או אחר, ובתום האינטראקציה , ב'גמירה', נגמרת ה'פנטזיה'.
ממש בחילה אמיתית זה עושה לי.
שום פנטזיה, העניין כאן הוא במהות. הוא בקשר, סוג קשר , מאוד מסויים , קשר של אמון מלא , קשר של אחריות מלאה, קשר של חציית גבולות מתמדת, קשר בו אתה מממש את מי שאתה. כשולט. כנשלט. קשר שהרבה כאן לא יכולים להבין , מכיוון שהוא טומן בחובו כל כך הרבה מעבר לקשרים הונילים אליהם אתם מורגלים, בהם מדי פעם ,אם רף החרמנות גבוה מספיק, ניתן לממש איזו פנטזיית יריקה , כמובן שזה יתבצע תוך כדי מילמולו של העבד "SSC" לבל תשכח אותה שולטת. ומלמול מלת הביטחון ע"י השולטת , לבל ישכח אותה, אותו נשלט.
מוש​(נשלט){k}

אני אהבתי

מוש​(נשלט){k} • 6 באפר׳ 2008
וכן, יש משהו יפה ואפילו רומנטי ברצון של מישהו להעניק את כל כולו למלכה שלו, בלי סייגים ובלי גבולות. לידה מחדש... זה יפה.

החיים הפכו להיות משהו שמוערך כאן יותר מדי בפורום הזה...

cow.gif
סוגד לכף רגלך​(נשלט)

Re: אני אהבתי

מוש כתב/ה:
וכן, יש משהו יפה ואפילו רומנטי ברצון של מישהו להעניק את כל כולו למלכה שלו, בלי סייגים ובלי גבולות. לידה מחדש... זה יפה.

החיים הפכו להיות משהו שמוערך כאן יותר מדי בפורום הזה...

cow.gif

החיים בהחלט צריכים להיות משהו מוערך, ולאו דווקא בפורום הזה, בכל זמן ומקום. מי שלא יודע להעריך את החיים, בעצם גם לא מעריך מספיק את עצמו. (תחשוב על זה לעומק, תראה שזה נכון).
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 6 באפר׳ 2008
אם היית מכיר אותי היית יודע שאין לי שום יכולת חשיבה עמוקה.

cow.gif
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 6 באפר׳ 2008
מוש כתב/ה:
אם היית מכיר אותי היית יודע שאין לי שום יכולת חשיבה עמוקה.

cow.gif

מוש, מצחיקול icon_smile.gif

}{
גוזל הברזל

Re: בכנות: לא אהבתי

גוזל הברזל • 6 באפר׳ 2008
סוגד לכף רגלך כתב/ה:

שנית, אל תשווה מפקד בצבא לדומית. חיילים בצבא לוקחים בחשבון שהם עשויים לצאת למלחמה ולמות בה , זה אופי הצבא ומין הסתם אותו חייל שיוצא לקרב מבין שהוא יוצא למען מטרה נעלה (ולא למען מימוש פנטזיה, מדהימה ככל שתהיה). ועוד, בד"כ המפקד בצבא יוצא בראש והחיילים מאחריו , באמת שאין כל מקום להשוואה.

http://www.youtube.com/watch?v=DRm5WcjOikQ
icon_lol.gif

ועכשיו אחרי שצחקנו נעבור לחלק האומנותי.
טיגריס, פשוט יפהפה.
מה שאמרת. אז בדיוק ככה.

סוגד, (לדעתי לפחות), אין פה שום חוסר הערכה לחיים, אלא האדרה של עוצמת השליטה. דווקא בגלל ההשוואה. חוץ מזה: ''אם לך דבר למות עבורו גם אין לך סיבה לחיות''.
שולטת שמביאה את הנשלט שלה לרמת נתינה כזו ראויה, בעיני, להערכה הגבוהה ביותר.
נועםעבד​(נשלט)
לפני 16 שנים • 7 באפר׳ 2008

סיפור מעולה

נועםעבד​(נשלט) • 7 באפר׳ 2008
סיפור כתוב היטב, מגרה ומעניין.
משפט סיום מעולה.
כל מי שבאמת נמשך לשליטה הטוטאלית, ולא למשחקים ולקיטורים של "מלכה לא אחראית", יראה מיד כי פה מדובר בשולטת אמיתית.
כן יירבו.
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 7 באפר׳ 2008
משמח אותי לדעת שרוב האנשים כאו , נותן מקום לביטוי קצת אקסטרימי . (ובאמת שזה 'קצת'.) לכל השאר - בין השעות 19:00 ל 20:00 , יפתח חדר בצ'ט שיקרא 'אפטרקייר' , אתם מוזמנים.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 7 באפר׳ 2008
מחלקים שם אלוורה? icon_surprised.gif