אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגדירו מניאק..

סיגריה​(אחרת)
לפני 16 שנים • 6 באפר׳ 2008
סיגריה​(אחרת) • 6 באפר׳ 2008
אמוץ כתב/ה:
מה זה השטויות האלה רוצה מנאייק !
כל אחד מנאייק לאנשים מסויימים יש כאלה לכולם ואז הם נשארים לבד.

סיגריה זה נראה לי מצחיק להגדיר שאת בוחרת גבר לפי דרגת מנקייות ועוד את מתגאה בעצמך שמי ישמע את הכי אינטילגנטית שיש.
זה נשמע כמו דיבור של ילדה שתקועה בתיכון או משהו בסיגנון.

או שאת באמת חכמה וזו דרך לצומי אז הנה הגבתי לך צומי.
ואם את רוצה באמת מנאייק ככה אייכותי יש מאסטר בקהילה הזו שידוע לשימצה ונראה לי שהוא יחנך אותך.

איזי בוי, אני מחדדת, אמרתי שאני אוהבת מניאקים, לא רוצה, וכבר אורנוס חידד יותר את מושג המניאקיות, אמממ..., לגבי המאסטר בקהילה, גם אני כמו הפרפרית הייתי רוצה לדעת מי הוא....
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 6 באפר׳ 2008
איוש,איזה פוסט זיוני שכל טהור...

את מזכירה לי ילדה בת 12 שלא התבגרה מספיק..גם הן מחפשות "מניאקים"...התיאוריה שלי היא,הן מנסות למגר אותן...את סוג של כזאת..כנראה

תאמיני לי,המניאק הראשון שבאמת יהיה כזה ותזכי לחוות את מנייקיותו...יבהיר לך בברור למה את לא רוצה יותר אחד כזה..

חוץ מזה,תתבגרי....במקום לחפש "מניאק" תחפשי פשוט גבר שטוב לך איתו או..אחד שיש לך חיבור אותי,בלי קיטלוג טיפשי ומיותר כזה..אם יצא מניאק..וואלה 2 ציפורים במכה..

ובנוגע לשאלתך,הגדרת מניאק...האממ..האמת שמניאקיות מתבטא בהרבה דרכים,מה גם שכל אחד רואה את זה בדרך אחרת...
סיגריה​(אחרת)
Toothfairy כתב/ה:

את מזכירה לי ילדה בת 12 שלא התבגרה מספיק..גם הן מחפשות "מניאקים"...התיאוריה שלי היא,הן מנסות למגר אותן...את סוג של כזאת..כנראה
..

נתחיל בזה שאם אני מזכירה לך ילדה בת 12, זה מצויין- אז כתבתי את השאלה שלי במקום הנכון..
דיעה אישית שלי, לא קשור לפוסט, ילדה בת 12 מבחינתי לא צריכה להיות בוגרת, וגם לא מספיק...
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 6 באפר׳ 2008
מניאקיות טובה במידה. כל גבר צריך לשמור, לדעתי, על מידה מסויימת של 'מסוכנות', אך בה בעת לשדר חום וביטחון. זה הקסם. icon_smile.gif

מניאק 'אמיתי' הוא פסיכופת, אדם שרגשותיהם וקיומם של אחרים כלל לא משפיע עליו. לא בדיוק מישהו שנעים להיות בקרבתו.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 6 באפר׳ 2008
מניאק לדעתי זה מישהו שמפתח מוסר שכולו סובב סביב ההנאה האישית שלו ומסוגל להצדיק בלב ומצפון שלם כל פעולה של פגיעה או דריכה על אדם אחר בשביל להשיג את ההנאה שלו.
טייגרית​(אחרת)
טייגרית​(אחרת) • 6 באפר׳ 2008
Toothfairy כתב/ה:

ומה זה? http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=22580

Toothfairy כתב/ה:
את מזכירה לי ילדה בת 12 שלא התבגרה מספיק....

אמרה ילדה בת 20 שלא חסרות לה הכרזות בנוסח שכבר העליתי למעלה

לאט לאט הגיל פה יורד. בקרוב בדס"מ יהיה טרנד של תיכוניסטים וימכרו בקיוסקים ובתחנות דלק קלפים של סאדו מאזו... יהיה אלבום מדבקות ובובות אקשן-מן של שולטים...

עצוב
סיגריה​(אחרת)
טייגרית כתב/ה:
Toothfairy כתב/ה:

ומה זה? http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=22580

Toothfairy כתב/ה:
את מזכירה לי ילדה בת 12 שלא התבגרה מספיק....

אמרה ילדה בת 20 שלא חסרות לה הכרזות בנוסח שכבר העליתי למעלה

לאט לאט הגיל פה יורד. בקרוב בדס"מ יהיה טרנד של תיכוניסטים וימכרו בקיוסקים ובתחנות דלק קלפים של סאדו מאזו... יהיה אלבום מדבקות ובובות אקשן-מן של שולטים...

עצוב

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ידעתי שזה יהיה משעשע...
ענקית.
Uranus
Uranus • 6 באפר׳ 2008
tebayes כתב/ה:
מניאק לדעתי זה מישהו שמפתח מוסר שכולו סובב סביב ההנאה האישית שלו ומסוגל להצדיק בלב ומצפון שלם כל פעולה של פגיעה או דריכה על אדם אחר בשביל להשיג את ההנאה שלו.

זה כבר נרקסיסט והוא הרבה יותר מסוכן ומניפולטיבי מסתם מניאק...
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 6 באפר׳ 2008
Uranus כתב/ה:
tebayes כתב/ה:

זה לא סוציומט?
Uranus
Uranus • 6 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
tebayes כתב/ה:

זה לא סוציומט?

לא