ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה רע בקופי-פייסט? מה, באמת רצית שאפנה אלייך באופן אישי???

natti​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 23 באפר׳ 2008

Re: ועוד מעט עולים ל- ח'

natti​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2008
קליבר כתב/ה:
( ועוד מעט ... עולים לח'
וגם ...
שם המשחק היום הוא שיווק המוני , להמונים והמונות ..
אני טורח ומקדיש לכל אחת שיר , אז זה עוזר לי ? ..
(נ.ב. למה נשים מזיפות אורגזמה ? כי הן חושבות שלגברים איכפת ..)

קליבר דרלינג אתה יצירתי אין מה לומר - שיר לכל אחת וואו....
וצודק - כולם היום אנשי מכירות- מנסים למכור את עצמם, יש כאה שמגוונים ויש כאלה שזה פשוט מצחיק לראות שכל ודעה שנשלחת שוב ושוב היא אותו הדבר...
אז כמוש אומרים אצנו אנשי המכירות, לגוון להפתיע ותמיד להיות מיוחד
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ראש השבט​(שולט)
לפני 16 שנים • 23 באפר׳ 2008

אולי תביטו על זה אחרת?

ראש השבט​(שולט) • 23 באפר׳ 2008
והיה ומישהו כתב על עצמו בצורה מוצלחת. תיאר ופירט מעלותיו. עבר בריפרוף על נקודות בעיתיות באישיותו.. השקיע וחשב וכתב.. שפך מעומק ליבו את מה שקיווה שימשוך את זו שחפץ בה..ומה שכתב זה הוא.. בקשותיו שאיפותיו ורצונו..
ושלח לכל אותן אלו שנראות כאופציה.. אין הפליה, אין הפרדה כזו או אחרת.. כולן קיבלו אותו דבר.. כולן שוות התייחסות. ואז,ממקום שווה הן מחליטות אם נראה להן מתאים, ויגיבו בהתאם. ומכאן מתחילה התכתובת האישית..

לפי התגובות שלכן אתן מעדיפות שיכתוב לכל אחת משהו אחר.. משהו שיתאים לה אישית..וישנה הכותב אופיו וצרכיו לפי המכותבת..משער שלא זו היתה כוונתכן.
מה גם שאם הייתן רוצות התייחסות ספציפית היה מן הראוי שתכתבו פרופיל מפורט שניתן להתייחס אליו .
רנסנס​(שולט)
לפני 16 שנים • 3 במאי 2008
רנסנס​(שולט) • 3 במאי 2008
מעט סאביות כותבות על עצמן משהו שמבדיל אותן מאחרות. וגם במקרה של פירוט על ייחודיות אין הרבה מקרים שבהם אפשר לתפור פניה על פי הפרופיל או הבלוג, שגם כאמור אם קיימים לא נותנים פירוט ספציפי על האישה.
אם כבר יש פירוט הרבה פעמים זה על עניינים מיניים, ולי לפחות לא נראה להתחיל עם זה היכרות.

כל עוד הגבר השקיע בפירוט על עצמו ולא רק בשמות התואר המאוד נפוצים וכל עוד הפרופיל של הסאבית ריק או לא בעל תוכן מייחד נראה לי סביר לפנות עם בקשה לקריאת הפרופיל ושהנפנית תראה אם מתאים לה או לא. פניה לקריאת הפרופיל מן הסתם לא תהיה ייחודית ואפשר לעשות אותה עם Copy Paste.

אני טועה ? אם כן מאוד אודה שיסבירו לי איפה.
חדש במערכת​(נשלט)
לפני 16 שנים • 3 במאי 2008

Re: המכה ה -11

חדש במערכת​(נשלט) • 3 במאי 2008
להבה חשופה כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
שלא רשומה בשום הגדה והחמירה לאחרונה בעקבות המתנה המוזהבת מכלובי לחג...

הצפה של פניות קופי פייסט ולא רק לנשלטות או שולטות, אלא לכל מי שאינה עונה על קטגוריית מין זכר.

גם מקולרות, תפוסות, לא בעסק, לא מוגדרות, ובקיצור - כל מי שאין לה ז' בתעודת הזהות או בין הרגליים קיבלה "מתנה לחג" של די הרבה פניות מציקות שכאלו.

בדיקה קטנה באופציית ההיסטוריה העלתה כי לרבים מהפונים זו לא הפעם הראשונה שפנו וקיבלו תשובה מנומסת של "לא תודה, וכדאי שתקראו פרופילים לפני שאתם פונים לוודא שזה רלוונטי..."

אולי הם אכן אקדמאים ונאים, אבל בהבנת הנקרא רובם קיבלו ציון נכשל.
icon_rolleyes.gif

יאמצ'וק יקירתי icon_smile.gif

כל מילה נכונה .פאתטי למדי התנהלות שכזו.

חג שמח.

להבה חשופה.!@!

משפט ששמעתי מפיה של ידידה
היא: כולכם על הזין שלי
אני: ממתי יש לך זין
היא: אם אני רוצה בשנייה אני משיגה...
icon_smile.gif מבין יבין אותי זה הצחיק נורא
אלעד(שולט)
לפני 16 שנים • 4 במאי 2008

אם להמשיך בעניין המקורי

אלעד(שולט) • 4 במאי 2008
זה אולי באמת הרגיז אותך אבל נראה לי שלקחת את זה קצת קשה מדי.
סה"כ לא רק דומים עושים את זה לסאביות.
גם כשולט אני יכול להצביע על הודעות ממוחזרות שמגיעות אלי ולאחרים מגברים נשלטים, מסאביות, מזוגות שמחפשים צלע שלישית וכיו"ב שממחזרים את אותן פניות אחת למספר שבועות...
אז מה כואב לי להגיד לא תודה ולהמשיך הלאה?

זה כמו בחור שיש לו משפט פתיחה אחד והוא מנסה אותו על כל הבחורות במועדון,
זה יכול להיות פטתי, אבל עבורו מספיק שפעם אחת זה יעבוד והוא השיג את שלו...

ובכל מקרה לא שווה להתרגש או להתעצבן, זה לא בריא לעור הפנים
Cafe​(שולט)
לפני 16 שנים • 4 במאי 2008

הכל ענין של היצע וביקוש

Cafe​(שולט) • 4 במאי 2008
הכל ענין של היצע וביקוש

שהלא אין שום סיבה ששפחה שרוצה לפנות אל אדון תטרח לנסות להתנסח יפה, או לפנות בפניה אישית מושקעת. מספיק לה להגיד כן וזהו.

והסיבה שאת מתלוננת היא שפונים אליך הרבה. אם היה פונה אליך גבר פעם ביובל, לא היית מדקדקת בענין של הפניה הסטנדרטית והלא מושקעת.

מסקנה: מי שכוחות השוק לרעתו צריך להשקיע בשיווק.
מסקנה מהמסקנה: מי שמתכנן טוב את העסק שלו ככה שהמוצר שלו יהיה נחשק, וכוחות השוק יהיו לטובתו לא צריך להשקיע הרבה בשיווק.
מסקנה מהמסקנה של המסקנה: השקעה בשיווק = ניהול כושל
icon_biggrin.gif