בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

The legend- Godisafemale חוגגת יומולדת !!!

אלילה בעליל
לפני 16 שנים • 26 באפר׳ 2008

גודיס }{

אלילה בעליל • 26 באפר׳ 2008
לא רבות הן הפעמים בחיינו בהן אנו זוכים
להכיר אנשים כמוך, שהם באמת באמת פרחים.
כאלו שממש קשה לתאר במספר מילים
כשהתחושות והרגשות בתוך הלב מתערבלים
מתים לפרוץ החוצה בקשת של צבעים
ולהעלות חיוך אמיתי על הפנים
אך דעי לך, כי לעיתים,
הרגעים הכי משמעותיים
הדברים הכי יפים
והמילים הגדולות מכל
הם אלו שנאמרים בין המשפטים,
בלי קול.
ואת יכולתך המדהימה לתת את כל כולך
מבלי לבקש דבר, ומבלי להפסיק לחייך
למצוא שפה משותפת עם כל מי שבא במגע עמך
ולהעניק אהבה אינסופית לכל אחד ואחד בסביבתך,
את הדברים הללו אי אפשר לחרוז בקלות, ככה סתם
אך ניתן לאחל לך מעומק הלב - שלא יגמרו לעולם...

המון מזל טוב }{
godisafemale​(שולטת)
לפני 16 שנים • 26 באפר׳ 2008

הצ'יטה והגננת - פוסט של: כבוד, אהבה וחברים אחרים

godisafemale​(שולטת) • 26 באפר׳ 2008
כבוד, אהבה וחברים אחרים

כשחבר אוהב אותך באמת איך יודעים?

הוא מתעקש להיות שם בשבילך בירידות אבל לא פחות חשוב ממה שנהוג לחשוב, בשמחות!
ויש לי חברים ישתבח שמו לעד שהם בשבילי 200% ואני בשבילהם.

הצ'יטה ביוזמתו ומיוזמתו כבר מבקש ממני הרבה זמן "בואי נעשה לך יומולדת אצלי"..ברבות השנים זה הפך ל"בואי אלינו נעשה לך אחלה של יומולדת" ואני בקשיותי, הודיתי לו תמיד על הנכונות, על הרצון הכביר, על הנדיבות הטהורה, על הפגנת החברות העקבית(שלא לאמר עיקשות) וסירבתי! שכן אני אישה קשה שיותר נוח לה ומתאים לה לארח...יש לי את המקצבים שלי, את הסגנון שלי וגם לא תמיד עושה צרמוניה מיומולדת...אבל מאחורי הסירוב למעשה הסיבה החמקמקה, נעוצה כנראה בין היתר בהעדפה ברורה שלי, להיות בצד שנותן ולא בצד המקבל..- אמנם לא נשמע "סקסי" אבל באמת האישית שלי אני צריכה להכיר.

לפני כמה ימים שלפני יומולדתי..הצ'יטה כמנהגו..החל מפציר מגרונו הזועם והמצווה: "גודיס יללה נו, נעשה לך אחלה יומולדת, הבית לרשותך, אני אכין בשר, אל תביאי כלום..רק תבואי אינעלראבק!" - חשבתי בדיוק 6 שעות ואמרתי לו "כן, בסדר יללה הפעם באמת בסדר אני מסכימה". (עושה טובה א'עלק) icon_smile.gif

ואז התחלתי: "מה להביא, כמה להכין, כמה יעלה, מי להזמין, אני לא רוצה שהגננת תתאמץ..זה לא יפה, זה לא מתאים "ועוד מיני דאגות ומודאגויות מסוגים שונים ומגוונים.

אבל מה לעשות..שעל הצ'יטה אי אפשר להעביר אג'נדה של כלפתה, הוא לא מכיר חצי ולא רבע, אם הוא החליט שאת חברה שלו/ חבר שלו/ אשתו/ זוגתו/ הוא שםב- 100%.

אתמול צ'יטה והגננת שהם צוות נדיר משת"פים שכיף לראות אותם פועלים יחד בהרמוניה, ללא מילים. חיבקו אותי אתמול נפשית ופיסית, עשו לי יום הולדת משפחתי ומרגש.
שניהם הרעיפו עלי בעיקר חברות טהורה ארוזה בסרט של כבוד יצוק בסלע עשוי מחומרים אנושיים מופלאים. עד עכשיו אני מרוגשת וגאה בהם ובי שאימצנו מזמן אחד את השני לחיינו.

אני יכולה לכתוב מגילה ארוכה אבל אני עדיין חווה ומכילה את שהיה אתמול, אנסה לתמצת ב: צ'יטה וגננת אהבה וכבוד וחברים אחרים..

icon_smile.gif

משכנם של צ'יטה והגננת הוא קודם כל ארמון אחר כך הוא בית., הגננת שהיא בעלת הבית, קולה עולה מכל פינה במשכן, היופי, הטיפוח הניקיון, האהבה אבל בעיקר לראות אותה מרימה את הקטן הנסיך על הכתף שלה ומתופפת קלות על ישבנו זוהי גלוית חיים מקסימה של אמהות ונתינה מרגשת בפני עצמה.
________________________________________________________________________________

הבשר: צ'יטה אתה אלוף העולם באנטריקוט. נקודה. הבשר הכי טעים שאכלתי מימיי.

תודה רבה על הקונצרט הקולינרי!
________________________________________________________________________________

חבר שלי, תודה על הלאקי בלון - כל הילדים של הערב הדליקו את הלאקי בלון והפריחו אותו לאויר והמבוגרים בקשו עבורי משאלות כמצוותו ובהנחייתו של הצ'יטה, הרגשתי לרגע כמו הבת של הצ'יטה והגננת..שחשבו על הכל מהפרט הראשון ועד האחרון בלשמח אותי.
היום כל החברים שלי התקשרו להודות על ערב משגע, כולם ללא יוצא מן הכלל התפעלו מהתמהיל של האנשים ואמרו את אותו המשפט "רואים שאלו החברים שלך" והדגישו שהצ'יטה הוא אישיות ואדם מיוחד.

צ'יטה וגננת יקרים שלי, חברים שלי, אני שמחה בכם, גאה בכם ומודה לכם בשמי ובשם כל החברים על ערב נפלא, מיוחד במינו זהו יום ההולדת הכי יפה שחגגתי בעשר שנים האחרונות!

לגננת באופן אישי אני אומרת תודה, את בשבילי כמו שיר שלעולם לא יעזוב אותי, אני כל כך שמחה לראות אותך במקום שלך, עם הגבר שלך. מאוד ברור מדוע הצ'יטה קורא לך המלכה שלי, לא בציניות ולא בהומור. לעולם נהיה חברות, אחיות. תודה שאת אוהבת אותי בדרך שאת אוהבת אותי.בלעדייך אתמולים יפיפיים לא היו אלא פרחים רחוקים. נשיקה חמה חמה ממני.

פול ספיד- את ההפתעה הכי יפה של אתמול. כל הרבה נתינה בזמן כל כך קצר..האנרגיות היפות שלך, העיניים המדהימות שלך, כל מה שאת ועל כל מה שעשית בדרך שעשית שהערב יצליח. תודה רבה. אני שמחה שהכרתי אותך. אפילו המנצנצים משגעים, אז להתראות בעוד הרבה הזדמנויות מתנה יקרה שאת. (הצ'יטה הזה מגנט לאנשים מצויינים! נכון?)

ל- mama - ספסיבה מכל הלב על העזרה שלך על הברכה שסחטה ממני דמעות. תשמרי על הגננת חזק חזק ושהיא תשמור עלייך, תשארי יפה ובריאה ושיהיה לך מזל גדול בכל אשר תרצי. הרבה בריאות ואריכות ימים. ממני.

אתמול, היינו בערך 20 איש, שכל אחד מהם הוא עולם של אותנטיות, טבעיות וניצוצות של נשמה יתירה ופורחת. ביניהם חברים וונילים שלי שחלקם הגיעו גם עם הילדים שלהם(!)
אז לכולכם חברים שלי, וותיקים וחדשים, תשארו כאן. ככה.

אוהבת מאוד אני.

צ'יטה - אין כמוך אתה יודע זאת כמוני...
godisafemale​(שולטת)
לפני 16 שנים • 28 באפר׳ 2008

חברות, חברים יקרים לי

godisafemale​(שולטת) • 28 באפר׳ 2008

תודה רבה לססיק (שס"ק) המקסימונת,

תודה רבה לכל מי שברך אותי כאן ובמסיבונת,

תודה על המילים החמות, המרגשות! המבטאות כנראה הכירות של "לא מהיום" איתי.

אני מקווה להישאר ככה, אני כנראה גם אשאר כמו שאני, אישה קשה שכמותי.

לכל אחת ואחד מכם חיבוק חזק ואופייני, מלוא הלב רגש של אהבה יש לי בשבילכם.

מי ייתן שלהים יממש כל איחול וברכה שקבלתי אמן !מהר ובנסיבות מצויינות.

נשיקות,

אני.