ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

J-DATE ופוריטניות

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 4 במאי 2008
ים_yam כתב/ה:
ובג'יי דייט לא משעמם?
גם שם כבר שנים לא הייתי...

לא יודעת אם משעמם או לא. לא הספקתי לבדוק, וכבר הקפיאו אותי icon_rolleyes.gif
בת הים המכושף
בת הים המכושף • 4 במאי 2008
פייסבוק דועכת בכל העולם. כל אנשי השיווק של החברות המובילות בעולם צופים לפייסבוק דעיכה.

סמנכ"ל השיווק של בזק בינלאומי כתבה בתחזית של בזק לשנה הבאה: "חלה ירידה במספר הגולשים, פייסבוק כבר לא כזה ט'רנדי, תוך שנה נדבר על פייסבוק פחות."

פייסבוק הגיעה לישראל אחרי הבום בארה"ב. ישראל תפסה את סוף הגל. יש בפייסבוק בעיה של איסוף מידע ופרטיות.
האקרים הראו שאפשר להשתמש במידע לפעולה בשם בעל כרטיס הפייסבוק בלי שמגלים: גניבת זהות.

אנשים שהצליחו בפייסבוק שיווקו את עצמם ללקוחות לפני שהרשת דעכה והתמלאה בתלמידי תיכון. כשתלמידי התיכון מגיעים השאר בורחים.

http://www.roughtype.com/archives/2007/11/the_social_graf_1.php

הייתי בפייסבוק ועזבתי. משעמם שם.

לפני כמה שנים הכרתי מישהו מהבעלים של ג'ידייט והוא ממש ממש לא פוריטני.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
זכותם !

בא להם לקחת סוג מסויים של אנשים שזה למעשה ונילים.

גם אם נניח יהיה אפשרי לרשום BDSM ,איפה הגבול?

יבוא מישהו וירשום שהוא רוצה לממש איתה פנטזיות של כאב והשפלה.

אחרי זה יבוא אחד ויגיד אני רוצה לממש פנטזיית אונס כמובן שמרצון וחוקי ובהכמה של הבחורה.

אחרי זה יבוא אחד וירצה ביזאר קשה. שזה דבר שדוחה אותי ואת רוב האנשים פה.

ההבדל שפה אין בעיה כי פה זה המקום המתאים לכל הסטיות וזה לא נראה מוזר.

האתרי הכרויות ההם לא בנויים לזה והם לא רוצים גם וזכותם.

איימי יש לך את הכלוב שפה ודאי שתמצאי מתוך 26 אלף או יותר רשומים.חוץ מיזה בהצלחה!

גם אם תמצאי בדסמי באתרים ההם זה אולי חובב שמחפש גיוון .אני לא מאמין שיש גולשים בדסמים ממש אלא אם אותם גולשים לא מודעים שיש קהילה או לא מודעים שהם בדסמים.

באתרים הרגילים באים למצוא חברה רגילה ולא כל מיני מושגים ועולמות הזויים של מלכות או אדונים או נשלטים או נשלטות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון מאי 04, 2008 3:14 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אמוץ כתב/ה:
זכותם !

בא להם לקחת סוג מסויים של אנשים שזה למעשה ונילים.

גם אם נניח יהיה אפשרי לרשום BDSM ,איפה הגבול?

יבוא מישהו וירשום שהוא רוצה לממש איתה פנטזיות של כאב והשפלה.

אחרי זה יבוא אחד ויגיד אני רוצה לממ פנטזיית אונס כמובן שמרצון וחוקי והסכנמה של הבחורה.

אחרי זה יבוא אחד וירצה ביזאר קשה. שזה דבר שדוחה אותי ואת רוב האנשים פה.

ההבדל שפה אין בעיה כי פה זה המקום המתאים לכל הסטיות וזה לא נראה מוזר.

האתרי הכרויות ההם לא בנויים לזה והם לא רוצים גם וזכותם.

איימי יש לך את הכלוב שפה ודאי שתמצאי מתוך 26 אלף או יותר רשומים.חוץ מיזה בהצלחה!

גם אם תמצאי בדסמי באתרים ההם זה אולי חובב שמחפש גיוון .אני לא מאמין שיש גולשים בדסמים ממש אלא אם אותם גולשים לא מודעים שיש קהילה או לא מודעים שהם בדסמים.

באתרים הרגילים באים למצוא חברה רגילה ולא כל מיני מושגים ועולמות הזויים של מלכות או אדונים או נשלטים או נשלטות.

אז מה הבעיה לכתוב את כל הדברים שציינת, אם זה בהסכמה? אבל נניח שהם לא רוצים פירוט כזה, כי הוא לא מתאים לאופי האתר, מיני מדי, מה שלא יהיה. אני בסך הכל כתבתי את המילה BDSM, בלי שום פירוט, רק כשם קוד למי שמבין מה זה. אני לא חושבת שזו סיבה לצנזר אותי...
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
איימי כל אדם או במקרה הזה אתר דואג לאינטרסים שלו וזה מקובל עלי.

אני בטוח שמנהלים של אתרים אחרים נתקלו בבדסם או באתרים סתם כאלה או אפילו גלשו בכלוב
כאורחים והזדעזעו.
מי שלא נמשך לזה לא מבין את זה.
אני לא יכול לספר למישפחתי .שיש איזשהו משהו שקשור לסאדו אפילו בארץ נהדרת בצחוק ישר אמא שלי אומרת רק אנשים מטורפים עושים מעשים כאלה.

איך אני אצליח להסביר לה או לשאר מישפחתי לכן אני מעדיף לשתוק.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אמוץ כתב/ה:
איימי כל אדם או במקרה הזה אתר דואג לאינטרסים שלו וזה מקובל עלי.

אני בטוח שמנהלים של אתרים אחרים נתקלו בבדסם או באתרים סתם כאלה או אפילו גלשו בכלוב
כאורחים והזדעזעו.
מי שלא נמשך לזה לא מבין את זה.
אני לא יכול לספר למישפחתי .שיש איזשהו משהו שקשור לסאדו אפילו בארץ נהדרת בצחוק ישר אמא שלי אומרת רק אנשים מטורפים עושים מעשים כאלה.

איך אני אצליח להסביר לה או לשאר מישפחתי לכן אני מעדיף לשתוק.

אבל מה שמטריד אותי הוא שהם לא נותנים לי את הזכות להעדפותיי שלי. אף אחד לא אומר לבעל האתר להיות בדס"מי, אבל אם מישהו מחברי האתר אוהב BDSM, למה הוא לא יכול לכתוב את זה?
בת הים המכושף
בת הים המכושף • 4 במאי 2008
יש דבר ששכחתם ואתם לא לוקחים בחשבון.

מכינים עכשיו רשימת אתרים מוחרמים של שר התקשורת מש"ס. אם הם אנשי עסקים ולא רוצים להיות ברשימה הם חייבים להיות פוריטניים או שיכנסו לרשימה השחורה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
איימי אפילו מטאליסטים חושבים שאני מטורף!

חברה מטאליסטית זה אנשים מאוד מאזוכיסטים שלא במודע .כמובן שזה לא מלווה עם סקס אצלם.

מטאליטים נמשכים לאלימות.בסקס זה לא מעניין אותם.

כמה שהם חברה שמחפשת הרפתקאות דווקא בסקס הם עדינים.

את מבינה אפילו חברה שהיא יחסית קיצונית לא מתקרבת לבדסם אז זה אומר שאנחנו קיצוניים.

גם שכל הדיפלומטים פה לא יוכלו להסתיר את העובדה הזו.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
בת הים המכושף כתב/ה:
יש דבר ששכחתם ואתם לא לוקחים בחשבון.

מכינים עכשיו רשימת אתרים מוחרמים של שר התקשורת מש"ס. אם הם אנשי עסקים ולא רוצים להיות ברשימה הם חייבים להיות פוריטניים או שיכנסו לרשימה השחורה.

על הרשימה הזאת לא שמעתי עד היום. מה הלגיטימציה הדמוקרטית של רשימה כזאת??? icon_eek.gif

מה זה, מין מקרתאיזם הפוך?