לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצא את ההבדלים.

רצסיבי​(נשלט)
לפני 16 שנים • 11 במאי 2008

תשלום הוא תשלום הוא תשלום

רצסיבי​(נשלט) • 11 במאי 2008
ראשית דיסקליימר: אניסולד מכל הערה בסגנון של "רק עבדים אמידים / לא קמצנים / נדיבים יתקבלו", ויש לי דיעה קדומה לגבי כל מי שנמצא בעניין בשביל הכסף.
אני עצמי לא הייתי יכול להיות במערכת עם מי שמחפש לנצל ניצול כספי, כי להבדיל
מכל ניצול אחר, זה ניצול שיכול לעורר חשש למטרה זרה שעומדת מאחורי העניין.
כששולט/ת מעוניינים בכסף (או בעבד / שפחה אמידים ולא קמצנים) בהחלט יכול להיות שהם שם בשביל הכסף, ולא בשביל ההנאה מהשליטה, להבדיל, למשל, ממי שנהנה לנצל את עבדיו ניצול מיני או ציותי.

ואחרי שהבהרתי את סלידתי מהניצול הכספי, די טבעי שאבהיר שאני לא מוצא הבדל ממשי בין מלכה בתשלום לבין זונה.
אמנם רוב המלכות בתשלום לא מעוניינות בעבדי מין, ובכך טמון הבדל לא קטן ביניהן לבין זונות - הראשונות לא מוכרות את גופן הפיזי והאחרונות כן, אך עדיין גם הראשונות מוכרות את עצמן, נפשן ופעולותיהן בתמורה לכסף, וזה מה שמניע אותן ולא האהבה למשחקי השליטה, ולכן הן דומות הרבה יותר לזונה מאשר למלכה שאינה בתשלום.

כמו כן, נראה לי פסול ומטעה לאפשר למלכות בתשלום לפרסם פרופיל באתר הכלוב.
ניתן להקצות להם (להם ולא להן - הרי יש גם אדונים בתשלום, ובאותה מידה יכולים להיות גם עבדים ושפחות בתשלום) מדור משלהם, במקום לאפשר הטעיה של ציבור הפונים שלא מחפשים שירותים בעד תשלום, אשר במקרים רבים נאלצים לחפש אחר רמזים (לינק לאתר, רמיזה על שנאת קמצנים וחיפוש אחר אמידים) כדי להבין שבכלל מדובר במלכה בתשלום, כיוון שהמלכות הנכבדות לא טורחות לרשום את הכתובת על הקיר.
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 11 במאי 2008
ראשית אסלק מדרכנו את הכלורופסים הטורדניים. electro - אין לי שמץ למה , אולם הקונוטציה של הניק שלך בעייני היא לנייר טאולט משומש שנדבק באובססיביות לנעל . תתמחזר כבר.
lilu - על פי תגובתך את כנראה מלכהבתשלום " מר בר רב אשי " - ויודעת ששתיקה פחות מזיקה מתשובה חלשה.

MOON ,[תמיד מצליח לחייך אותי : ) - Rofl ] , ובכן , כן , שאלתי נשאלה ללא כחל וללא סרק . אני אישית לא רואה כל שוני בינהן. אם כי , אני לא אוהבת את הטון המזלזל כלפי זונות(לא ממך) - הן בד"כ באות ממקום של מצוקה , בנגוד למלכות בתשלום שבאות ממקום של פרנסה .אמנם מלכות בתשלום נוהגות לצאת בדיקלרציות שהן " לא זונות " " הן לא מסתקססות " , ואם זה מה שגורם להן לחיות טוב עם עצמן - אז על כך אגיב : וואט אבר הלפס ד'ם גט ת'רו ד'ה דיי . אולם פייס איט , בסופו של יום אם נסיר את מעטה ההיפוקריטיות , המלכות בתשלום - כזונות , מספקות שירות בעל קונטציה מינית ברורה - והכסף עובר מיד ליד . לא משהו שניתן לאמר על פקידה בבנק או על אותו מוכר חמוצים : )
אלעד , אין לי כוונה לעשות סוויץ בחיי המקצועים , הנני עובדת בעבודה לשביעות רצוני , בדחילו ורחימו קבלתי אותה . ולמקרה ותהית - לא , אין כל מגע כלשהו - פיזי- ביני לבין עמיתי לעבודה : ) .
כתבת אלעד : " נכון שישנן מלכות שנותנות גם שרות מיני כלשהו שמקרבן יותר לזנות " - אתה אמרת ! וכשזה בתשלום זה זנותי , פול סטופ. ועזוב את עניין הליגליות- " כל עוד אין חדירה זו אינה זנות " . אנו חיים בריל לייף , העבד/הנשלט מגיע אל המלכה בתשלום ואם להיות בוטה ולהשתמש בורנקולר: " כל אחד ומה שעמיד לו " - הוא יוצא משם מסופק מינית.
כתבת : " זה כסף קל , ורבות מהעוסקות בכך לא באמת מלכות " - שוב , אתה אמרת ! מה שהופך אותן לזונות המקבלות תשלום , והיוצא מכך הוא שכלובי מנהל פה עסק שנותן ליגיטמציה לפרסום שרותי מין .
אני מצטרפת לדבריו של רצסיבי שנשמע כבר אוריין . אין זה יאה לאתר המכבד עצמו ומתיימר " לשמור " על כל הנפשות שעדיין נמצאות בגן הנפש הטרום נפשי שלהן.., ובטענה זו חוסם בלוגים ששחים בהם על זונות ומעיף וחוסם מהאתר גולשים שעומדים מאחורי הדעות שלהם ואולי לטענתו חורגים פה ושם מהכללים המכופפים שלו- ע" עצמו , להעלים עין מתופעת אתר ההכריות תמורת פיימנט שמתנהל מתחת לאפו בתוך ביתו- אתרו ולהתנהל באופן דמורליזציוני.

B4N
קטסטרופה{Adonai}

מלכה בתשלום היא זונה נטו.

קטסטרופה{Adonai} • 11 במאי 2008
נטו.
כמו כל מי שעובד/ת בשכר.
כמו כולנו, זונות של החיים.

כותב שורות אלה חובב זונות בכלל ופקידות בנק בפרט.
Lakshmi​(נשלטת)

Re: מלכה בתשלום היא זונה נטו.

Lakshmi​(נשלטת) • 11 במאי 2008
קטסטרופה כתב/ה:
נטו.
כמו כל מי שעובד/ת בשכר.
כמו כולנו, זונות של החיים.

כותב שורות אלה חובב זונות בכלל ופקידות בנק בפרט.

יש אנשים שאתה יכול לדעת אילו טיפוסים הם רק מכמה מילים..
גבר חרמן בגיל העמידה עם מבטים פולשניים ומגעילים
בדיוק ככה אתה מתארת אותך
אילג
אילג • 11 במאי 2008
זעקה את אש וגופרית ומדברת עם המון היגיון.
מת עליך, אמוץ זוז!
אלעד(שולט)

נא לא לסלף את מה שאמרתי

אלעד(שולט) • 11 במאי 2008
זעקה אילמת כתב/ה:

כתבת אלעד : " נכון שישנן מלכות שנותנות גם שרות מיני כלשהו שמקרבן יותר לזנות " - אתה אמרת ! וכשזה בתשלום זה זנותי , פול סטופ. ועזוב את עניין הליגליות- " כל עוד אין חדירה זו אינה זנות " . אנו חיים בריל לייף , העבד/הנשלט מגיע אל המלכה בתשלום ואם להיות בוטה ולהשתמש בורנקולר: " כל אחד ומה שעמיד לו " - הוא יוצא משם מסופק מינית.
כתבת : " זה כסף קל , ורבות מהעוסקות בכך לא באמת מלכות " - שוב , אתה אמרת ! מה שהופך אותן לזונות המקבלות תשלום , והיוצא מכך הוא שכלובי מנהל פה עסק שנותן ליגיטמציה לפרסום שרותי מין .

B4N

מה שאני אמרתי זה שיש מלכות שנותנות שירותי מין ואז זה אכן אולי נופל בקטגוריה של תחום אפור על גבול זנות גם אם העבד לא חודר אליה.

אבל מבחינתי רוב המלכות בתשלום הן לא זונות אלא נותנות שרותים בתחום הפנטזיה.

זעקה אילמת כתב/ה:

. העבד/הנשלט מגיע אל המלכה בתשלום ואם להיות בוטה ולהשתמש בורנקולר: " כל אחד ומה שעמיד לו " - הוא יוצא משם מסופק מינית.
B4N

באמת?
האם חשפנית היא זונה, הרי בלי לשכב אם אף אחד היא מצליחה להעמיד לאנשים כל מיני דברים.
יש לי חבר שהולך קבוע לאורולוג כי יש לו בעיה שמצריכה מעקב, ולמבוכתו הרבה זה מעמיד לו את הזין כל בדיקה, האם האורולוג שלו זונה?
אני זוכר גם שפעם היו לוקחים את הבנים לבדיקה של האשכים אצל אחות בית הספר ובערך 80% קיבלו זיקפה, האם אחות בית הספר מקבלת תואר חדש?

זעקה אילמת כתב/ה:

כשזה בתשלום זה זנותי , פול סטופ. ועזוב את עניין הליגליות- " כל עוד אין חדירה זו אינה זנות "
B4N

באמת?
אני יכול לחשוב על המון שרותים מענגים או מפנקים בתשלום, אנחנו למשל משלמים כדי לקבל מסז בספא, או שאיזה שף יפנק אותנו במעדני גורמה. למרות שאני יכול לבשל לבד או לעשות לעצמי מתיחות ולשחרר איבר תפוס...
לא כל תשלום גם אם זו הגשמה של פנטזיה (והלא מה זה סרט או הצגה) הוא זנות.
ואם את עוזבת את ענין הליגליות את עוברת לסמנטיקה.
ובסמנטיקה הכל ענין של השקפה, ופה בכלוב לכל אחד יש לפחות 3 השקפות שונות...

ולגבי ההתקפה על זכותן להיות פה, חיו ותנו לחיות, למה זה מפריע לך ? איזו מלכה בתשלום גנבה את החבר שלך? מי דרך לך על היבלת?
מלכות בתשלום ב 99% מהמקרים לא מסתירות את זה או עובדות על אנשים. זה לא שמישהו מכיר אותן ומוזמן לסשן שרק בסוף הוא מופתע לגלות שהוא צריך לשלם עליו.
מתאים לך תיקח לא מתאים לך אל תיקח. אבל חלס לנסות לנדות מהאתר כל מה שלא נראה למישהו הולם.
והיות ומלכה בתשלום זו לא זנות ובמיוחד מבחינת החוק שלצערך זה מה שקובע, אז כלובי לא עבר שום עבירה של פרסום שרותי מין.

זעקה אילמת כתב/ה:

אנו חיים בריל לייף
B4N

לא האמת שרוב האנשים פה חיים בללה לנד !
(מוקדש לאחותי האהובה)
שפיות זמנית

נתינת שירות

שפיות זמנית • 11 במאי 2008
אתחיל ואתוודה
אני לא מתחסד ואני לא מתיימר להיות שופט הדור
אבל לעניות דעתי הנושא של "מלכות" בתשלום הוא נושא שגוי ורע מיסודו

למה הכוונה של מלכה בתשלום ????
הרי המטרה של מלכה היא לגרום לאותו אדם המגיע אליה להגיע לידי פורקן מיני , תמורת כסף
היא לא מספקת שירות כמו בבנק או בסופר - מדובר כאן בשירות שיש לו מטרה אחת לגרום לפורקן מיני של הצד שנותן את התשלום - האם לא לשם כך התכנסו 2 הצדדים ?
לשון המחוקק בהגדרה של זנות , אפילו לא טרחה לציין איזה סוג של פורקן מיני נקרא זנות
אלא ציינה שאדם שמגיע למשהי ונותן לה כסף תמורת פוקן מיני - הרי זה זנות
וזו לשום המחוקק - זאת אומרת שבמחינת החוק , מלכה בתשלום הרי הי כזונה......

קל לאותן מכלות לחשוב שאם אני לא מקיימת יחסי מין - זאת אומרת שוכבת עם אוות עבד הרי אני לא מוכרת את עצמי ואני לא זונה , אבל זו טעות - את נתת את עצמך וספקת פוקן לאדם תמורת כסף -הרי את כמשהי שמכרה את גופה .

אבל ברשותם לנקודה מעט יותר אנטרפלוגית - אני חושב שכל הנושא של מלכות בתשלום ,
הוא ממש רע גם לחברה , זה מעודד נשים לא לעבוד או לתרום לחברה , אלא לקנות שוט - לנפף מעט עם היד וככה להרויח את לחמן - הבעיה היא שככה הן מתרגלות ומתמכרות ל2 דברים
דבר ראשון הגברים הם עם נחות מיסודו - נורא קל להתייחס אלהן כמו אל סמרטוטים ולהוציא מהם כסף ודבר שני מדוע לי ללכת לעבוד - מדוע לי לתרום לחברה ? הרי יותר קל לי לעסוק בעבודתי ולקבל ככה את הכסף ואני אפילו לא שוכבת אתם - לצערי מה שקרה שהרבה מאוד נשים שהגיעו לעולם הזה מתוך סקרנות , הבינו שככה הן יכולות לעשות כסף קל והלכו לעבוד בתחום

אבל הן לא הבינו שככה בעצם מי שבעיקר נפגע מזה זה הן ולא העבדים שבאים אליהם
צר לי שזה מה שקרה - ואני מקווה בלב שלם שאותם נשים יתעוררו מהר , לפני שיהיה להן מאוחר מדי , והן ישכחו את כבוד האדם ואת מוסר העבודה
Mooooon

לזעקה האילמת

Mooooon • 11 במאי 2008
קשה לי להסכים אתך. שירות הגורם למי שהוא הנאה מינית מגדיר אוטומטית את נותן השירות כזונה ?
מה היא בעצם אותה הנאה ? תערובת של אנדרנלין, אנדורפינים וזין עומד ? אתן לך דוגמה נגדית.

מודה בזה הרגע, שבדיוק אותן תחושות חוויתי לפני הרבה זמן כשהתחלתי לצנוח.
אורגיה של הנאות בעלות מאפיינים זהים, בשישים שניות של נפילה חופשית. אז ? עכשיו הבנתי !
כל נותני השירות הזה הם זונות ! הטייס זונה. מדריכי צניחה – זונות.
פקידת הקבלה במועדון – גם היא זונה (טוב, לגביה יש לי הוכחות נוספות). כל המועדון הצניחה זונות.
כל מי שמפעיל פעילויות אקסטריימיות – זונות (עומד על כך בתוקף, בגלל המחירים. פשוט זונות)

מה הביג-דיל ? בחור אוהב ללק רגליים של אישה ? יופי לו. כמה נשים כבר יש שבאמת נהנות מזה ?
אין ספק, הביקוש עולה על ההיצע, ולכן מזמין הפעלת שירות עסקי. זנות מתקשרת אצלנו (לא אצלי) עם עבירת מוסר.
אבל איפה את מוצאת עבירת מוסר אצל המלכות ? לתקוע דילדו בתחת של נשלט זו עבירת מוסר ? זו מצווה !
אני אומר זה שירות, נטו. שירות נדרש ומתבקש, שאין בו קלון.

אני חושב שמה שאולי מפריע לך, וגם לרצסיבי, זה לא שאלת ההגדרה של מלכות אלא בעיית
העמדת פנים המתלווה למעשיהן. עם זה קל לי להסכים. רוצות לתת שירות ולהתפרנס ממנו,
אין בעיה. אבל הדבר צריך להיות מוכרז באופן ברור, לא ברמיזות, ובטח שלא בדיעבד.
אגב, זה נכון לכל תחום עיסוק בו לא קיימת הפרדה ברורה בין בילוי לפרנסה.
אני זוכר מכר שארגן טיולים, וסמכתי על שיקול דעתו, על אף שחלק מהחלטות שלו נראו תמוהות.
כאשר נודע לי שהוא מרוויח מהעסק, ההחלטות התמוהות נראו באור אחר לגמרה והרגשתי מרומה.
אני מניח שאנלוגיה זו תקפה גם למלכות בתשלום, ועל כך השמעת את זעקתך האילמת.
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 11 במאי 2008
אז כך..

אלעד ,ראשית , טייק איט איזי , אף אחד לא דרך לי על יבלות ואף מלכה לא גנבה לי את החבר . אם כבר פתחת - אז דווקא מלכה גרמה לפני מס' שבועות למישהו מפה להזרק ע"י כלובי מהאתר . היא חיזרה אחריו באובססיביות עד שהסביר לה שהוא רואה בה כזונה מכיוון שהיא מקבלת תשלום על עסוקיה .
היא , שצפור נפשה נפגעה, פנתה לידידה כלובי בטענה שאינה רוצה לשהות באתר עם מישהו שאלו הן דעותיו. כלובי חסם אותו מהאתר. אז סייב מי , אני לא זו שמנסה לנדות מהאתר את מי שלא בדעותי. זו דווקא אחת המלכות בתשלום. אני כן חושבת שכלובי הוכיח את לשונו השסועה - מחד, אסור לדבר על זונות בבלוגים , מאידך.. הזנות חוגגת בביתו . ואומר - אין חוקים ברורים , הכל נתון ללחץ חברתי .

פנטזיה מקומה שמור כפנטזיה עד רגע הממוש . אולם , מרגע שהנשלט מקבל שירות מיני עם/בלי מגע ע"י מישהי הגובה תשלום- זהו אקט זנותי - קרדום לחפור בו . ופליז.. תמצא לי יותר מ 2 אנשים ששף או בעל כל מקצוע אחר " עושה " להם את זה - מקסימום נפתח פה פטיש חדש .אני חולקת עליך שזנות היא ככל מקצוע אחר ועדיין מיחסת את המלכות בתשלום לקטגוריה זו . לחשוב אחרת זה קצת להיות תחת דומנטיות מסויימת . תפסיקו להפשיט את טלפיכם ,לא הייתם רוצים לראות את בתכם עוסקת בזנות . הייתם נוקטים בכל אמצעי שלרשותכם על מנת לשקמה ולהוציאה מהוירפול אליה הגיעה , אלא אם אליאנציה היא חלק מכם.
כשהופכים עבד ללקוח , העדפה הבסיסית היא כסף ! עטרה להתגדל בה . כל השאר מקבל עמדת משנה .
אלעד(שולט)

Re: נתינת שירות

אלעד(שולט) • 11 במאי 2008
שפיות זמנית כתב/ה:

לשון המחוקק בהגדרה של זנות , אפילו לא טרחה לציין איזה סוג של פורקן מיני נקרא זנות
אלא ציינה שאדם שמגיע למשהי ונותן לה כסף תמורת פוקן מיני - הרי זה זנות
וזו לשום המחוקק - זאת אומרת שבמחינת החוק , מלכה בתשלום הרי הי כזונה......

חבל שאתה טועה ומטעה.
אנא גש לעו"ד הפלילי או לתובע משטרתי או נציג מפלג מוסר הקרוב לביתך שיסביר לך עד כמה זה לא נכון.

עובדה שככל הידוע לי אף מלכה בתשלום לא נעצרה והוכנסה למאסר על עיסוקה.
יותר מזה ידוע לי על שוטרי מפלג מוסר שסיירו ואישרו המשך פעילויות לבתים בהם עובדות מלכות בתשלום. כי הם לא עברו על החוק.

לנושא החוקיות:
הזנות לכשעצמה תופתע לשמוע איננה כלל וכלל מוגדרת כעבירה על פי החוק הפלילי תשל"ו.
מצד שני סעיפים 199-202 מגדירים פעילויות הקשורות לה כגון סרסרות, שידול, אחזקת בית בושת, הדחה של קטינים, כפיית עבודה בזנות וכיו"ב כמעשים פלילים ברי עונשין.

יתרה מזאת איסור על עיסוק בזנות מותנה כך: מי שעוסק בזנות במקום שמפריע לציבור או לשכנים

גם במקרה של מכוני ליווי או בתי בושת סגירתם מלווה בסייגים רבים.
כדי לסגור מכון צריך שקצין משטרה במסווה יקבל הצעה לשירות מין במקום תמורת כסף שמסר.
כדי לערוך פשיטה בכפוף להנחיות הפרקליטות חייבים להתקיים תנאים כגון:
יש במקום מידע על עובדים בכפייה, קטינים, תלונות של שכנים על המקום וכו.

זו הסיבה שהמשטרה לא מתעסקת עם המלכות בתשלום.
זה האם אמא של התחום האפור מבחינתם והם יודעים שאין להם סיכוי להגיע למעצר או הרשאה.