לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סרוגייט - "מטפל/ת" מין

בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
לפני 16 שנים • 13 במאי 2008
טוב, אני תמיד חשבתי שנשים הרבה יותר שובינסטיות מגברים. icon_smile.gif.
רגע, אבל אני רוצה להבין, את רואה את הזנות כבחירה לגיטימית במסגרת "ההכול מותר" שלך? ...
כלומר, יש אחת שבוחרת ללמוד רפואה ולהיות רופאה ויש אחרת שבוחרת להיות זונה?
בלי להתפלסף, בנושא הזה אני דווקא מעוניין בתשובה חד משמעית - כן או לא?
קליבר​(שולט)

לגבי זונות ופוליטיקה

קליבר​(שולט) • 13 במאי 2008
אז ככה ,
זנות , הקרויה המקצוע העתיק בעולם , הנה עיסוק ( זה לא "מקצוע" כמו חשמלאית , מהנדסת תוכנה , נהגת אוטובוס או רכב כבד )
בסיורי הרבים ביהודה ושומרון , כאשר אנו מגיעים לאתר עתיקות , שבו יש למשל מקווה עתיק , הוא נמצא כמעט תמיד בתחתית האתר , מתחת לכל השכבות של הדורות האחרים , המדריך או המדריכה מתחיל לספר על המקום ועל היות המקום בוודאות יהודי , שכן יש כאן מקווה , ואני תמיד שואל : חפרתם מתחת ? והוא עונה , כן ואין כלום , אזי אנחת רווחה נפלטת מפי , חששתי שיהיה שם מסגד ואז יש לנו בעיה ..
הייתי בקפדוקיה , תורכיה , באתר עתיקות , המדריך הטורקי , הפליג בשבחי המקום ותיאר את החפירות הארכיאולוגיות שנערכו במקום , מצאנו כאן בית זונות שמתוארך כ- 1000 שנה לפני הספירה אמר .. וחפרתם מעבר לזה ? בהחלט ענה , ומה מצאתם שאלתי כרפלקס מותנה , כמו בטיולים ביש"ע .. מקווה של יהודים ענה המדריך בלי להסס !!!

ולענין : ככל הנראה הזנות הייתה ותהיה , למיטב הבנתי , אף אישה אינה נכנסת לעיסוק זה מרצונה וכיעוד בחיים , אם כי בעבר היו "קדשות" ( מבחינתי שהידיות מיניות שחונכו שקיום יחסי מין עם גברים רבים הוא מנחה לאלים או משהוא כזה , ופולחן הבעל והאשרה היה בעצם אורגיה באחד השיאים שלו . )
אף הורה נורמלי , אינו שואף שבתו תהיה פרוצה זונה נערת ליווי וכד' , אילוצים חברתיים כלכליים הם שמביאים נשים לעסוק בזה ברמה הראשונה ומכאן הן נקלעות למסע ארוך ומייסר של ניצול השפלה וכד'
( אם לא שמתם לב את השורות הללו כותב זכר ) אלימות ופגיעה קשה בבריאות הפיזית והנפשית
תוחלת החיים שלהן יורדת משמעותית ואינה עולה על 40 שנה , כדי להדחיק את צרות הנפש הן נזקקות לאלכוהול , סמים הפותחים פתח למחלות רבות וכמובן שהתלות בחומרים אלה אינה מאפשרת להן כמעט להנצל ממעגל נורא זה .

הסרוגייט בדרך כלל אינה נגררת למקום הזה מלחץ חברתי , יתכן מאד שמלחץ כלכלי , אמנם היא מקיימת יחסי מין , תמורת תשלום נאה , עם גבר "זר" אך עושה זאת תחת מעטה מכובד של עזרה רפואית או נפשית. התוצאה של כ"מכחול בשפופרת" מתקבלת ללא ספק , אך אינה המהות או העיקר , הפורקן המהיר אינו המטרה . הסרוגייט גם מונחה מקצועית ע"י המטפל/ ת של "הפציינט" ומדווחת לה / לו .

" מלכה בתשלום " לא תמיד מקיימת יחסי מין , גם היא בדרך כלל נגררת לעיסוק הזה מתוך אילוץ כלכלי
( ואם אקצין ואומר , אף לא אחת עמדה בפני ברירה להיות מתכנתת באמדוקס או מלכה בתשלום אם כי ניתן יהיה לשלב בין שני העיסוקים ) ולגבי מה היא עושה או לא עושה בסשן בתשלום , לדעתי אם יעמוד המעשה במבחן החוק של "שימוש בגופה של אשה לשם השגת סיפוק מיני " הרי יש כאן מעשה זנות .
אחת כזו
אחת כזו • 13 במאי 2008
הקטור כתב/ה:
רגע, אבל אני רוצה להבין, את רואה את הזנות כבחירה לגיטימית במסגרת "ההכול מותר" שלך? ...

כן.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 13 במאי 2008
אחת כזו כתב/ה:
הקטור כתב/ה:

כן.

ברור, אפילו היתה עורכת דין שתפסו אותה על זנות.
כששאלו אותה למה
היא ענתה
הבטחת הכנסה.
ליאה אורגנה
ליאה אורגנה • 13 במאי 2008
לפי התחקיר של אילנה דיין האנשים שמוסמכים לנהל מרפאות של סרוגייט לא מוגדרים בחוק.

לפי אילנה דיין בעובדה היו תלונות של נשים שהלכו למקצוע של סרוגייט שטענו שהטיפול היה למראית עין והן עסקו במקצוע העתיק בעולם. יש תביעה על התוכנית של אילנה דיין.

http://law.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=skira20080409_973127

המקצוע של הסרוגייט עלה לחדשות גם במקרה של ד"ר יוסי זיידר, המנחה מהתוכנית הפופלרית "קשר משפחתי בהפקת הטלוויזיה החינוכית, שהבטיח להכשיר גברים להיות סרוגייט.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/884/819.html

קשה לי להבין אישה שמוכנה לתת את גופה לכל גבר שהמנהל במרכז למיניות בוחר לה .

שיניתי את דעתי על הזנות בעקבות מה שידיד סיפר ובעקבות גברים שסיפרו לי שהלכו למלכות בתשלום ולזונות. לפי מה שאני רואה על המלכות בתשלום. הן לא מנוצלות. הסרוגייט יכולה להיות מנוצלת אם לא תשים לב. אני מעדיפה שאישה תבחר לה בעצמה את הגברים שמקיימים איתה יחסי מין.

כתבו שהאישה לשעבר של פול מקרתני היתה נערת ליווי. יש כמה נשים מפורסמות שידוע שהיו נערות ליווי לעשירים.

בחירה כמו כל בחירה בכל מקצוע אחר. היא לא מתאימה לי כמו שטניסאית לא מתאימה לי אבל אני לא שוללת נשים שבוחרות במקצוע העתיק בעולם, כל עוד הן לא מנוצלות.

ידיד שלי הכיר לי מישהי מהצבא שלו. היא מימנה את כל הלימודים בעיסוק בזנות עם כמה גברים עשירים ובסוף התחתנה עם רופא חננה עני, שלא יודע מאיפה הכסף שלה ולא יודע במה היא עבדה. icon_smile.gif

הדבר המצחיק שהוא מרחם על זונות ולא יודע שאישתו השיגה את כל הכסף לדירה שלהם מזנות.
Inside your head
Inside your head • 13 במאי 2008
ליאה אורגנה כתב/ה:
לפי התחקיר של אילנה דיין

כל הרעיון של הפוסט הזה נבע מכך שנתקלתי בזה היום, בתחקיר של אילנה דיין, אבל רק לקטע מסויים ממנו.
קטע שבו בחורה ששימשה כסרוגייט בקליניקה של ד"ר אילן בירן, התלוננה על ניצול.
גם זו סוגייה בעייתית עבורי.
מישהי שפונה להיות סרוגייט, מודעת ל"מקצוע", לדרישות, להשלכות.
אז אני מנסה להבין מהיכן נובעת תחושת הניצול..
היא יותר הצטיירה לי כמישהי שמביעה חרטה על החלטה שהיא קיבלה, ומכיוון שאין לה את הכוחות הנפשיים להתמודד עם העובדה שהיא זו שאחראית למצב שבו היא נמצאת, אז היא חיפשה במי לתלות את האשמה.
קיימת אפשרות שתחושת הניצול שהיא חשה, אמיתית.
אבל לי, היא מאוד לא מובנת, וזאת לאור העובדה, כמו שכבר ציינתי, שהיא בהחלט הייתה מודעת למשמעות התפקיד, לדרישות ולהשכלות.

-ידעתי שהייתה לי פואנטה, מצאתי אותה שוב-
ליאה אורגנה
ליאה אורגנה • 13 במאי 2008
icon_smile.gif לפי התכנית של אילנה דיין היא לא נראתה מודעת. היא נראתה תמימה.

אצל רובנו יש רתיעה מלמכור שירותי מין בכסף בגלל הסביבה והחינוך שקיבלנו.

היא לא היתה מוכנה להיות זונה. מכרו לה שהיא חצי רופאה או פסיכולוגית. icon_smile.gif היא נמצאת בצוות הרפואי פסיכולוגי, מתיעצים איתה על הטיפול המיני של "החולה".
היא צריכה לבצע בפועל את תוצאות הקונסוליום הרפואי ולדווח תוצאות.

בתחקיר של עובדה אמרו שאין פיקוח על שירותי הסרוגייט ומי פותח מכונים.

יוצא שכל אחד יכול לפתוח מכון לטיפול של סרוגייט ולהכשיר נשים וגברים להיות סרוגייט.

אני מחכה לראות מתי coacher עם חוש עסקי יפתח מכון לסרוגייט לגברים עם בעיות מיניות. אולי יש. icon_smile.gif

הגבר שהתלונן על ד"ר יוסי זיידר סיפר שהוא הבטיח לו שמצא לו מקצוע מכובד ופארא רפואי. כדי להיות פתוח הוא ביקש ממנו להתאמן איתו. ד"ר זיידר נשפט ונכנס לכלא בגלל הדברים שעשה לגבר. אני לא יודעת מה היה במכון הסרוגייט שלו. לא כתבו.

הבחורה שקיבלה גברים ועסקה בזנות לפחות ידעה מה היא עושה. לפי אילנה דיין הבחורה שהלכה להיות סרוגייט חשבה שהמקצוע אחר.

אני לא מבינה איך אישה מוכנה לקיים יחסים עם כל גבר שבעל המכון יגיד לה. בעיני נראה יותר גרוע מהזונה שבוחרת לעצמה את הלקוחות.
טייגרית​(אחרת)
טייגרית​(אחרת) • 13 במאי 2008
ליאה אורגנה כתב/ה:
ידיד שלי הכיר לי מישהי מהצבא שלו.

לידיד שלך קוראים פידל במקרה?
Inside your head
Inside your head • 13 במאי 2008
טייגרית כתב/ה:
ליאה אורגנה כתב/ה:
ידיד שלי הכיר לי מישהי מהצבא שלו.

לידיד שלך קוראים פידל במקרה?

הס, פודל!
_טרוריסט חמוש באננס

אני חושש שהטביעו את הפואנטה ביחד עם המים של האמבטיה

קומון סנס - התוכנית עסקה במה שגורמים זבלולים עשו בשם "טיפול סרוגייט".

טיפול סרוגייט מקצועי (שדרך אגב גם לגביו יש בין המומחים דיעות חלוקות לפה ולפה לגבי נושאים של יעילות ואתיקה אבל זה נושא לשירשור מתלהם אחר...) אינו עוסק אך ורק במין.ברוב המקרים הטיפול של הסורגייט נסוב סביב אינטראקציות אינטימיות בינו ובין המטופל/ת לפי הנחיית הפסיכולוג / סקסולוג המטפל ובתהחשב בבעיה ממנה סובל המטופל.לדוגמא - גבר אשר הגיע בתול לגיל שלושים מסיבות באשר הן לפני שיקיים "סוף סוף" יחסי מין לפי סטאנדארט נאטו יבלה בחרת המטפלת ,יצא איתה למקומות שלא היה מורגל בהן בלווית נשים ורק לאחר שיעבור חלק קשה אבל הכרחי של התמודדות "טכנית/נפשית" בהקשרים עמוקים יותר מקיום יחסי המין יגיע מין הסתם גם ל"חדירה מרטיטה",או לחלופין אישה שעברה תקיפה מינית בצעירותה וכתוצאה מכך לא מסוגלת להגיע לאינטימיות עם גבר תעזר במטפל שקודם כל יקדיש לא מעט זמן ופגישות לתהליך של בניית אמון מחדש, עד למצב בו המטופלת תקבע בעצמה את קצב ההתרחשויות ותגלה עניין מיני מתוך יוזמה או קבלה.

יעיל או לא ? וואלאק קטונתי.

לקרוא לעוסקים בזאת ברצינות "זונות", ניראה לי לא במקום.זה לא משהו שאתה עושה בשביל קצת דמי כיס מהצד או כדי לתפוס זיון...