בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאבמישן?

Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 6 ביולי 2008
Venus in Furs​(מתחלף) • 6 ביולי 2008
ובכן יקירתי, לא אני דיברתי על צניעות אלא מרים וובסטר.

עבורי באופן אישי,
תחושת ההתמסרות (להלן : "הסאבמישן") מתבטאת, כאשר אני מרגיש חוויה מאוד חזקה ולעיתים טוטאלית, של רצון עז להעניק את עצמי למישי, לתת לה הכל, לעשות כל שתצווה... באותם רגעים היא נראית לי האישה הכי יפה בעולם, הכי נחשקת.

התחושה צבעה ורוד עמוק, והיא אופפת כענן מתוק. הכאב שמגיע מרגיש רצוי ומענג. באותם רגעים או זמנים אני מרגיש מאוד צייתן, מאוד כנוע ומבוטל כלפי אותה אישה, וכמובן - מאוד מאוד מאוד מחורמן.

אבל זה תמיד עובר בסוף, במוקדם או במאוחר.... icon_rolleyes.gif
אחר
אחר • 6 ביולי 2008
בלי קשר, לדעתי כדאי לך להתחיל מלמצוא אדון.
אחר כך, אם תגידי שאת רוצה לבוא ממקום של סאבמישן, אז זה אותו הדבר כמו שתגידי שאת כנועה, שאת באה ממקום נקי, שלא נאנסת, שאת לא מחפשת לנקום בגברים, לא שאת לא נואשת לצומי, ושאת אדם הגון ואמיתי העומד בכל הקריטריונים הנדרשים בהתאם לתקני האידיוטיות המחמירים ביותר.
אבל, אם תגידי שאת באה ממקום של סאבמישן, או אז לפתע את כבר לא תהיי בישראל, לא יהיה חם בחוץ, האירנים יפסיקו לפתח נשק גרעיני, אולמרט לא יקבל שוחד ואת והאדון כבר לא תהיו מי שאתם עם כל קשיי היומיום.
אתם תהפכו במחי מילה לועזית אחת, לדמויות יפות ונאצלות מאיזשהו קומיקס בדסמי שכבר מזמן נכנס לקלאסיקה העולמית.
אחר

בואי נעשה פשוט יותר

אחר • 6 ביולי 2008
את תגידי לו שאת באה אליו ממקום של סאבמישן וזה יספיק.
ממילא גם הוא לא יבין מה זה בדיוק אומר, אבל יתבייש לשאול.
רצה עם זאבים​(נשלטת)
אחר כתב/ה:
בלי קשר, לדעתי כדאי לך להתחיל מלמצוא אדון.
אחר כך, אם תגידי שאת רוצה לבוא ממקום של סאבמישן, אז זה אותו הדבר כמו שתגידי שאת כנועה, שאת באה ממקום נקי, שלא נאנסת, שאת לא מחפשת לנקום בגברים, לא שאת לא נואשת לצומי, ושאת אדם הגון ואמיתי העומד בכל הקריטריונים הנדרשים בהתאם לתקני האידיוטיות המחמירים ביותר.
אבל, אם תגידי שאת באה ממקום של סאבמישן, או אז לפתע את כבר לא תהיי בישראל, לא יהיה חם בחוץ, האירנים יפסיקו לפתח נשק גרעיני, אולמרט לא יקבל שוחד ואת והאדון כבר לא תהיו מי שאתם עם כל קשיי היומיום.
אתם תהפכו במחי מילה לועזית אחת, לדמויות יפות ונאצלות מאיזשהו קומיקס בדסמי שכבר מזמן נכנס לקלאסיקה העולמית.
rffl.gif

rffl.gif
IvoryDom

Re: בואי נעשה פשוט יותר

IvoryDom • 6 ביולי 2008
אחר כתב/ה:
את תגידי לו שאת באה אליו ממקום של סאבמישן וזה יספיק.
ממילא גם הוא לא יבין מה זה בדיוק אומר, אבל יתבייש לשאול.

icon_biggrin.gif cow.gif

מעולה.
Dom_Quixote

הסאבמישן בראי הגלובליזציה

Dom_Quixote • 6 ביולי 2008
גם ונוס (ואני כמובן אכחיש מאוחר יותר שאמרתי את זה) וגם אחר צודקים. סאבמישן באנגלית פירושו כניעה ו\או התמסרות (ובאופן מיולי, העלאת נושא לדיון או הגשת מסמך כלשהו, אבל מובן שדיונים ומסמכים אינם חלק מחיי הכלובני הממוצע). עם זאת, מה באמת ההבדל בין "סאבמישן" לבין "כניעה \ כניעות \ התמסרות"? ובכן, אני יכול לומר שבגיחת ההשתחזות הקודמת שלי פה, לפני חצי שנה, לא נתקלתי במילה הזו אפילו פעם אחת. נתקלתי ב"מקום נקי" ובמי שמכם לשפוט ובכפררררההההה ובפחחחח ובכלובי רוצח תינוקות שיש לתלות את גופתו בעזרת מצבטי פטמות בכיכר העיר, ובכל שאר הביטויים השכיחים פה, אבל לא בסאבמישן. כעת, אני פה כבר שלושה ימים, והסאבמישן בכל מקום - בפוסטים, בבלוגים, בצ'אט, הסאבמישן חזות הכל. אתה פועל מתוך הסאבמישן, מקבל החלטות בעקבות הסאבמישן, שואף לסאבמישן, ירא את הסאבמישן ומודה לסאבמישן על חסדו.

כמובן שיכול להיות שבחצי השנה בין הגיחות חוו כל חברי הכלוב הארה רוחנית קולקטיבית, והחלו לעסוק כולם כאיש אחד בבדסמ עמוק, רוחני ואינטלקטואלי יותר בעת בעונה אחת. מובן מאליו, עם זאת, שלא יכול להיות שבחצי השנה בין הגיחות חוו כל חברי הכלוב הארה רוחנית קולקטיבית, וזאת בשל שלושה גורמים: א. היותם של חברי הכלוב חברי הכלוב. ב. היותה של הארה רוחנית הארה רוחנית. ג. חוסר ההיתכנות הפיזיקלית של גישה בין שני הגורמים הללו, המצויים על קווי חשמל מקבילים בעלי מטען אלקטרומגנטי זהה.

כך שנשארה לנו רק האופציה השניה - טרנד.

בדיוק כמו שאמר אחר - "כניעות" זה פרימיטיבי, לבנטיני, וולגרי ופרובינציאלי. "סאבמישן" זה פרש, זה ניו, זה ווילד, זה און, זה וורלד, זה טרטל, זה אקססיבל פור הנדיקפד וזה שוגר בייבי. אחד אמר את זה פעם אחת, וכל השאר נדבקו מיד בוירוס. זה לא שהקונספט של מגיפה ויראלית שעוברת תוך שבוע בין כל החברים חדש בכלוב.

עצתי: החליפו מעתה את המילה סאבמישן ב"קרוקס". משמעות המשפט לא תינזק כהוא זה.

עד כאן הסאבמישן של קיחוט. בפעם הבאה אציג דומינאנס.
ginger
ginger • 6 ביולי 2008
rffl.gif
זהו, לא צריך עוד מילים, קיחוט.
מה יהיה איתך ?
צריך לתרגל קצת באומנויות הצימצום הלירי.

ג'ינג'ר.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 6 ביולי 2008
הא!
נראה לי שהבנתי מאיפה הסאבמישן הזה הפציע לפתע! זה לא קשור לזעקה אילמת מרובת הכינויים והמונחים הלא ברורים בלועזית?

אני תמיד אמרתי שהאשה הזו היא סוג של קאלט, אבל טעיתי. היא הרבה יותר מקאלט, היא מחדשת השפה הכלובאית. חלוצה בדורה, בחיי.
*מנגינה*{התווים שלו}
*מנגינה*{התווים שלו} • 6 ביולי 2008
Venus in Furs כתב/ה:
ובכן יקירתי, לא אני דיברתי על צניעות אלא מרים וובסטר.

עבורי באופן אישי,
תחושת ההתמסרות (להלן : "הסאבמישן") מתבטאת, כאשר אני מרגיש חוויה מאוד חזקה ולעיתים טוטאלית, של רצון עז להעניק את עצמי למישי, לתת לה הכל, לעשות כל שתצווה... באותם רגעים היא נראית לי האישה הכי יפה בעולם, הכי נחשקת.

התחושה צבעה ורוד עמוק, והיא אופפת כענן מתוק. הכאב שמגיע מרגיש רצוי ומענג. באותם רגעים או זמנים אני מרגיש מאוד צייתן, מאוד כנוע ומבוטל כלפי אותה אישה, וכמובן - מאוד מאוד מאוד מחורמן.

אבל זה תמיד עובר בסוף, במוקדם או במאוחר.... icon_rolleyes.gif

למה זה עובר?
מה קורה פתאום לתחושה היפה שתארת פה?