סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה באזור

קטסטרופה{Adonai}
לפני 15 שנים • 10 ביולי 2008

Re: תודה לכולם

קטסטרופה{Adonai} • 10 ביולי 2008
דנה השובבה כתב/ה:
ראיתי את האתר של סקס מאסטר ודיברתי אם מישהו שם. נשמע לי קצת סנוב
אומר שלא יודע על מה אני מדברת אבל ישמח לראות אותי בחנות ואולי יוכל לעזור לי.
התכתבתי עם מישהי בצ'אט של תפוז וגם היא אמרה לי ששמעה משהו על מסיבות כאלה.
אולי עוד מישהו יכול לעזור ?

אולי תפסיקי לבלבל את המוח?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 10 ביולי 2008
תשמעי חמודה בשביל 1500 ש"ח אני מארגנת לך ערב בדס"מ אמיתי , תבואו אלי אני אפוצץ אותכם במכות לא כמו בארץ אלא ברמה אקסטרא אורדינר .
ובשביל שתרגשיו בחו"ל אני יכולה לדבר ברוסית גם להביא את דודה ברוניה שתדבר רומנית ותעשה גיבץ' האמת שיש גם כמה פועלים סינים באיזור בכלל תהיה פה אוירה קוסמופוליטית .
מבחינת האוכל אני אזמין משלוח ממקדונלד שיהיה פה מנהטן ואני אפילו אשתין לך עליהם ... ככה בבדס"מ האמיתי לא כמו החננות במועדונים בארץ שלא מבינים בבדס"מ .
אז חמודה קבענו לשישי לפני החדשות ?
ג'ולי​(לא בעסק)
ג'ולי​(לא בעסק) • 10 ביולי 2008
נו...

עוד מצוף ששלח מאסטר חור ו/או שליחיו,

הכלו שונאיו והזעם עליו ועל מעלליו, בקרב אזרחי הכלוב.

לא חייבים להזין כל טרול.
ג'ולי​(לא בעסק)
ג'ולי כתב/ה:
נו...

עוד מצוף ששלח מאסטר חור ו/או שליחיו,

לבדוק , הכלו שונאיו והזעם עליו ועל מעלליו, בקרב אזרחי הכלוב.

לא חייבים להזין כל טרול.
דנה השובבה

עם את לא בעסק למה מתערבת?

דנה השובבה • 10 ביולי 2008
"ממש נחמדים" שואלים שאלה כנה ויש נחמדים ויש פחות עוד לא התחלתי להכיר כאן אנשים וכבר הברחתם אותי מכאן תודה וסליחה... בגדול הבנתי את רוח הדברים כאן ואת כל הסיסמאות הלא ברורות במיוחד שלך ג'ולי שאני בכלל לא מכירה ולפי תגובתך, טוב שכך.
סה"כ הפנו אותי לכאן ואמרו שכאן יש מידע כנראה שאין כאן כלום חוץ מ"אנשים מתוסכלים" שכנראה לא בעסק.
ג'ולי​(לא בעסק)

Re: עם את לא בעסק למה מתערבת?

דנה השובבה כתב/ה:
"ממש נחמדים" שואלים שאלה כנה ויש נחמדים ויש פחות עוד לא התחלתי להכיר כאן אנשים וכבר הברחתם אותי מכאן תודה וסליחה... בגדול הבנתי את רוח הדברים כאן ואת כל הסיסמאות הלא ברורות במיוחד שלך ג'ולי שאני בכלל לא מכירה ולפי תגובתך, טוב שכך.
סה"כ הפנו אותי לכאן ואמרו שכאן יש מידע כנראה שאין כאן כלום חוץ מ"אנשים מתוסכלים" שכנראה לא בעסק.

אופססססס

דרכתי על היבלת של מישהו???
Na'ama

Re: עם את לא בעסק למה מתערבת?

Na'ama • 10 ביולי 2008
דנה השובבה כתב/ה:

נכון מאוד. אז אולי כדאי שבאמת לא תיכנסי לכאן.
יש פה אנשים שיכולים להיות מאוד נחמדים, פשוט שאת קצת, ממש טיפ טיפ טיפ טיפה מתנשאת. זה דבר אחד לשאול אם מישהו מכיר את הליין הזה וזה דבר אחר להגיד שאת תשלמי כל סכום רק לא להגיע למסיבות הקיימות עם האנשים הקיימים, אלא מופעים טובים יותר, אנשים טובים יותר מקום טוב יותר..... אז גם לנו לא נאה ולא יאה. אבל מצד שני יכול להיות שאני סתם אחת מאותם אנשים המתוסכלים כפי שהחכמת להגיד.
הוא​(שולט)

יש גם

הוא​(שולט) • 10 ביולי 2008
סיכה מאחורה?icon_smile.gif