שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני חייבת להבין משהו

דום-34​(שולט)
לפני 16 שנים • 22 ביולי 2008
דום-34​(שולט) • 22 ביולי 2008
היחיד פשששששששש

מה לעשות פוקסי לא כולם 34

מאחורי הקלעים icon_lol.gif לא מתאיים לשוטרת icon_cry.gif
נוריתE
נוריתE • 22 ביולי 2008
כולם רוצים חיים קלים וקיצורי דרך
מה לעשות.
הם רוצים אותנו "מוכנות מהמדף" על פי הזמנה לא כתובה
אנחנו רוצות אותם קשובים שווים ומשקיעים

אבל לא כולם כאלו ולא כולם כאלו השני,
ועדיף לפעמים אחד ,שמקבל אותך כמו שאת ולא כזה שמנסה לבנות אותך מחדש
לפי מה הוא מגדיר "הצרכים שלו".

(אם היבנתי נכן את התלונה שלך, או שעדיפ לך אחד שיעשה מימך לגו?ויאבד כמה חתיכות בדרך..)
Homelander​(שולט)

כמו תמיד,

Homelander​(שולט) • 22 ביולי 2008
גם לנושא הזה הגיעו אלה שלא מסוגלים להתייחס אליו ברצינות ההולמת...
וכמו תמיד אני לא אשתף איתם פעולה icon_evil.gif

בפועל אני רואה כאן שתי תלונות שהצטברו:
האחת, לגבי זה ששולטים שכחו שכדי לשלוט במשהו צריך לכבוש אותו קודם; שכדי לצווה צריך סמכותיות ושבתהליך שליטה ראוי, צריך גם השולט לעבוד קשה.
השניה, דוקא מהצד השני, מאמינה שכאשר אדון מנסה לעשות 'עיצוב' כלשהו לשפחתו (בכל רמה שהיא למיטב הבנתי) הוא מאבד חלקים חשובים באישיות שלה.

ובכן, אני אנסה להשיב לכן על שתי הבעיות הנ"ל.
בנוגע לראשונה... לדאבוננו הבעיה היא חמורה ועמוקה יותר; אני נורא מצטער לומר, אבל גברים שכחו להיות גברים. אם כל השינויים והבלגן שהתקופה המודרנית (או אם לדייק במושגים, פוסט-מודרנית) הביאה עלינו ועליהם כבר יצא לי לדבר פה הרבה באחרונה, גברים שכחו את הביצים- או יותר נכון איבדו אותן לחלוטין. רוב הגברים בימנו שכחו את תפקידם, להיות היוזמים הראשונים של קשר, לחזר, לכבוש ואח"כ לכוון, להוות סמכות כוחנית מספיק ועוד ועוד... הדבר הזה גורם למשהו מאד פשוט.
כל-מיני גברים חלשלושים, רואים את עולם הBDSM ואומרים לעצמם "וואו, איזה יופי, זה עולם שבו גברים שולטים בנשים! לא נצטרך לעבוד כמו שאנו אמורים לעבוד בחיים האמיתיים שהרי כאן נשים הן שפחות, הן נכענות ומתמסרות מעצמן" וכך קורה (אגב זה מסביר חלק גדול מהפופולאריות שאפשר לראות שקיבל הBDSM) שיש בBDSM מלא גברים שהם לא באמת שולטים חזקים, הם לא באמת אדנותיים מספיק; הם פשוט גברים שהלכו לחפש את הדרך שנראית להם הכי קלה.
איך מטפלים בבעיה? תשאלי אותי אישית, יש פתרון לא רע וכמובן שהוא תלוי בכן icon_cool.gif: הנשים צריכות לחזור להראות לגברים שהן באמת נשים- שהן לא מחפשות להחליף תפקידים; אולי אז הגברים שאיך אומרים 'התדלדלו', יבינו שנשים עדיין מחפשים גברים אמיתיים (כוחניים, מעניקי-ביטחון וכו') ואז אותם גברים יתעלו על עצמם.

באשר לבעיה השניה- אני מוכרח לציין שחבל לי לשמוע את הדברים הללו; אני מאמין בלב שלם שהם באים מניסיון ואפילו רב וגדוש. ולמרות זאת, אין כל סיבה לפתח ציניות. העובדה היא שזה עובד- ישנם אדונים שמצליחים לעזור לשפחתויהם בעיצובן מבלי לגרום להן לאבד את עצמן ואת אופין; ברור שעיצוב אדם הוא משהו שקשור בין השאר בשינוי התהליכים וההתנהלות שלו, אבל אם עושים את זה כמו שצריך, אזי זה נעשה כמו הוראה. משמע תהליך לימודי שמלמד את האדם המתעצב איך הוא היה יכול לעשות טוב יותר.
אז ברור לחלוטין, שיש אדונים אינטרסנטיים לחלוטין ועיצובם לשפחותיהם נועד אך ורק לספק אותם עצמם; אבל הרעה-החולה של הכלל לא מעידה על הכלל ואם יתנו לה להעיד על הכלל אז היא תקבל את הכוח לכלול גם את הגורמים הטובים. לכן טעות היא לשלול בגלל ניסיון עבר רע... צריך פשוט להבין שהחיפוש אחר אדון צריך להיות זהיר ומחושב וההתמסרות לאדון ראוי צריכה לעשות בלב שלם אך ורק אחרי בדיקות מקיפות של אותו אדם כפי שכבר נאמר פה- גם שפחות צריכות לבחון את אדוניהם.

ואחרי החפירות, מקווה שנתתי קצת כיוונים לשתי התקלות הבאמת ובתמים, גדולות שעליהן אנחנו מדברים.
נוריתE
נוריתE • 22 ביולי 2008
דיברת יפה אבל זרקת את הכדור בחזרה לידיים שלנו, הנשים ז''א,אנחנו לא מסוגלים ? -אתן אשמות.

"נשים שכחו איך להיות נשים"
ו "צריך להפסיק את חילופי התפקידים"

אז מה זה אומר?
נשים למיטבח ודומינות לריצפה כאילו? ואז תפסיקו להיות אימפוטנטים?(לפחות מבחינת נושא הדיון הזה)

יקירי
בעולם שנשים נאלצות לפרנס את עצמן ואת הילדים שלהן(גם עם הבעל עובד) אז אין לנו ברירה אלא ללבוש את המיכנסיים ולצאת ולהתפרנס ואין סיבה שנסתפק במשכורת רעב של מלצריות וכתבניות ובהשכלה של שמונה -12 שנים, בלבד. ובטח שלא בלהיות שטיח רגליים לאיגו האובר מנופח והפגיע שלכם,גם, אם בהגדרה בידיס''מית אנחנו כנועות.

ואם ה"איום" הזה מסרס אתכם מבחינה מנטלית ופיזית ,תתגברו.
Lanya Colson

Re: כמו תמיד,

Lanya Colson • 22 ביולי 2008
princeOFdream כתב/ה:
גברים אמיתיים (כוחניים, מעניקי-ביטחון וכו') .

עכשיו אני יודעת מהו גבר אמיתי....
fuxia

Re: כמו תמיד,

fuxia • 22 ביולי 2008
Lanya Colson כתב/ה:
princeOFdream כתב/ה:
גברים אמיתיים (כוחניים, מעניקי-ביטחון וכו') .

עכשיו אני יודעת מהו גבר אמיתי....

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Homelander​(שולט)

Buttercup

Homelander​(שולט) • 22 ביולי 2008
לא, לא הבנת אותי נכון.

1. אני מסכים איתך לחלוטין שהעולם וגם הרצון של חלקכן לפחות, מחייב אתכן לצאת וגם-כן לפרנס את המשפ'. ואני לא רואה שום בעיה ברצון שלכן להתקדם כמו כל גבר איפה שלא תהיו.
מה שאני כן מתכוון הוא, זה להתנהגות שלכן: לגינונים, דיבור, לבוש, התנהלות, מה לעשות שכאשר אני מביט סביבי על המין השני (ולשמחתי לא חסר לי איפה לראות אותו), אני מוצא שאחוז מועט עד מאד באמת נשיות. מה לעשות? נשיות זו לו קללה וגם לא גבריות, יש מלא סיבות טובות למה אנחנו שונים.
אז מה את מצפה שגברים שמושפעים מהסביבה הנוכחית שאנו חיים בה כיום, ולא יודעים לשמור על התדמית הטבעית שלהם, יעשו כאשר הם יראו נשים שגם-כן לא שומרות על ההתנהגות שמאפיינת אותן לפי טבע?
2. אני ממש לא זורק את הכדור אליכן הנשים באופן כללי- אני מאשים את הגברים שאיבדו את גבריותם הרבה יותר; לדעתי הם חלשים, חסרי עמוד-שדרה, הולכים אחרי העדר ואני יכול להוסיף עוד עשרות תארים יפים שכאלו.
השבת הכדור, הייתה ספציפית אליכן, אלו שהתדיינתי איתן פה. כי אי-אפשר כבר לשנות את ההתדרדרות שנעשתה במשך כל השנים- זה כבר קצת מאוחר מדי.
אבל אם את או פוקסי, תקרינו את נשיותכן כלפי חוץ, אזי תמשכו אליכן את אותם הגברים ששמרו על גבריותם ושלא מתביישים להראות לכן אותה.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 22 ביולי 2008
ואחרי שתמשכו אליכן את אותם גברים הם יחבטו בראשכן באמצעות נבוט,
יגררו אתכן למערה,
ויכריחו אתכן לחלוב את נמר שיני החרב המשפחתי ולהכין לעצמכן בגדי פטיש מהממותה שהם צדו אתמול, עבורכן.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יול' 22, 2008 5:28 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
שוטרת*

לא קשור

שוטרת* • 22 ביולי 2008
<תגידי, סנובית אחת, עד שאני שולחת הודעה, מה דעתך לקרוא אותה?>

תמשיכו..
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 22 ביולי 2008
את מחפשת מישהו שישתיק אותך? מה קרה, את לא יודעת מתי לסתום את הפה בעצמך? חסרה לך השליטה העצמית?

רבאק, לא כל 'שולט' רוצה להיות סופר-נאני. אין לי בעיה עם מאבקי-כוח - להיפך, אני מעודד אותם, אפילו הרבה אחרי שברור לי שהיא נכנעה סופית ובאופן מוחלט. זה משעשע אותי ומחרמן אותי.

אבל למה נראה לך שמישהו שרק הכרת ירצה להתמודד עם תחלואות ילדותיות שכאלה? אם אשה בוגרת לא יודעת איך לדבר (ובעיקר מתי כן ומתי לא), או חלילה, משחקת אותה ילדה קטנה... אז רוב הסיכויים שהיא אכן כזו, וטוב להתחפף שעה אחת קודם.

מצד שני, אם אני טועה בשיפוט שלי את המצב (בלתי-סביר ברמות קיצוניות, אבל אפשרי בכל זאת), אז קבלי נא את תנחומיי והתנצלותי הכנה. ייתכן ששווה להישאר, ושאולי באמת מדובר רק במחסום מטופש, שברגע וייפרץ, תתגלה אשה בוגרת וראויה למאכל אדם. icon_lol.gif

אני גם רוצה לדעת מתי ה'תסתום לי את הפה' הזה מסתיים... כי, וואללה, לא פעם ולא פעמיים (בדקה, בממוצע) בא לי שאשה תסתום את הפה. בעצם, גם גברים. איך זה עובד בדיוק, הקטע הזה של לסתום למישהו אחר את הפה, והאם אני איכנס לכלא בגלל זה? או גרוע מכך - למיטתה של אשה בלתי-מסופקת?