בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

All In.

מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
לפני 16 שנים • 26 ביולי 2008

לוטוס - זה חמור אפילו יותר

Black Lotus כתב/ה:
אתה מזעזע כאן את אמות הסיפים ומקלקל את הנוער! שאהבה תהיה חזקה מהתמסרות? איזה מסר חתרני (שכתוב בצורה מעולה, לא שגרתית ופנומנלית). icon_wink.gif

התמסרות של מאסטר לשפחה שלו, בשם של אהבה, הוא מקריב את עצמו...
זה מהפכני בהחלט (ואולי אף ראוי)
newoldone
לפני 16 שנים • 27 ביולי 2008

Re: לוטוס - זה חמור אפילו יותר

newoldone • 27 ביולי 2008
מאלפת פרחים כתב/ה:
Black Lotus כתב/ה:
אתה מזעזע כאן את אמות הסיפים ומקלקל את הנוער! שאהבה תהיה חזקה מהתמסרות? איזה מסר חתרני (שכתוב בצורה מעולה, לא שגרתית ופנומנלית). icon_wink.gif

התמסרות של מאסטר לשפחה שלו, בשם של אהבה, הוא מקריב את עצמו...
זה מהפכני בהחלט (ואולי אף ראוי)

הכל בעיני המתבונן, כנראה. אפשר לקרוא את הסיפור גם כמימוש האולטימטיבי של הוויית המאסטר הבדסמי, קרי - האחריות לשלומה של זו שהתמסרה לו.
(ולא. זה לא שולל את האהבה כמניע, כי אני לא חושבת שהאהבה ויחסי השליטה הם בהכרח שתי ישויות שונות שאחת מהן מתלבשת על השניה.)

חוץ מזה, התמסרות של מאסטר לשפחה מתקיימת תמיד (באידיאל) ביחסי שליטה, והיא לא פחותה מההתמסרות של השפחה. היא רק מתבטאת באופן מאד אחר.

לי אישית יש קושי עם הרעיון של הקרבה עצמית, גם בהיבט המעשי של המצוי (לא מאמינה שיחסים שמבוססים עליה יכולים להתמיד) וגם ברמה הערכית של האידיאל הרצוי. לכן הסיפור גרם לי לקצת אי נוחות. אבל הוא בהחלט כתוב היטב ועושה את העבודה שלו.
SPENKY{שייכת}
SPENKY{שייכת} • 27 ביולי 2008
מעולה- אפשר עוד כאלה?
Devil's Angel
Devil's Angel • 27 ביולי 2008
מעניין. בריא. סוג של.
נוריתE
לפני 16 שנים • 28 ביולי 2008
נוריתE • 28 ביולי 2008
אינ לא תמיד סגורה על דברים ש אתה כותב, אם אוהבת או לא אוהבת
אבל תמיד חוזרת לקרא אותך איש.
אתה הרבה יותר מ"כותב טוב"..
Lady Izadora​(שולטת){השד}
לפני 16 שנים • 29 ביולי 2008
Lady Izadora​(שולטת){השד} • 29 ביולי 2008
הלו שם icon_smile.gif
כרגיל משובח
אבל........
תחושת האי נוחות חלחלה עמוק בתוכי תוך קריאה ,הפעם שונה מאי הנחות שתמיד מקננת בתוכי כשאני קוראת את כתבייך המעולים .
לא הייתה בי ההתפעמות בהקרבה שלו ,הרי הוא מכר אותה (תמורת האגו הפגוע שלו ) . האישה שהעניקה עצמה מסרה את נפשה לו בטחה בו . ברור לי שזאת המהות בהשקפת הבדסמ ונקודת המוצא של הסיפור , לי היא זרה כנראה ,.ואולי יותר מכך הסיבה שהוא מכר אותה קשה לי .
לכן נותרתי בסופו של דבר עם תחושת בוז וחוסר כבוד אליו ורחמים על האישה ,אכן נותרתי עם תחושת עצב .

התגעגעתי לשורות שלך שמופיעות לצערי רק לעיתים רחוקות כל כך .
היילני
לפני 16 שנים • 20 באוג׳ 2008
היילני • 20 באוג׳ 2008
אהבתי את הסיפור עצמו, ובמיוחד את הסוף. זה אדון אחראי! : )