ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנאלי

GREEK​(אחר)
לפני 16 שנים • 23 באוג׳ 2008
GREEK​(אחר) • 23 באוג׳ 2008
אולי נעלבה שלא שאלת בראשונה?
IvoryDom
לפני 16 שנים • 24 באוג׳ 2008

Re: אכן שערוריה

IvoryDom • 24 באוג׳ 2008
נמש כתב/ה:
IvoryDom כתב/ה:
... לכן הדרך הנכונה, פשוט בפגישה ראשונה בבית הקפה לתקוע אותה מהחור ולוודא לפי הצרחות.

לתקוע מהחור או מאחור? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

לפחות קלטת את הכפל.

icon_smile.gif
אלעד(שולט)
לפני 16 שנים • 28 באוג׳ 2008

הבעיה שלך

אלעד(שולט) • 28 באוג׳ 2008
הבעיה היא שלא השתמשת בטקט

היית צריך לנסח את השאלה בצורה פחות מאיימת ויותר מאתגרת אינטלקטואלית כגון:

"אז תגידי, את משתמשת בכל החורים שלך באופן שווה? "

או משהו כזה.
היילני
לפני 16 שנים • 6 בספט׳ 2008
היילני • 6 בספט׳ 2008
סאטירה יקרה,

אני מודה לך על שחלקת איתנו את ניסיונך האישי והעלת נקודה אקוטית בפתחו של קשר בדס"מי. מחד גיסא, ברצונך להיות כנה ולהעלות על פרק מערכת ציפיות, הן מצד השולט/ת והן מצד הנשלט/ת, ומדוע לא לעשות זאת מיד בהתחלה? - הרי יתכן שלא תחפצי בקשר בדס"מי עם אדם שאינו "עושה אנאלי", כלשונך. מאידך גיסא, אנשים רבים מפרשים כנות כבוטות, לכן כדאי לך לבחור את מלותייך בקפידה ואף לעדן אותן, מחשש שנשלט/ת שאינו/ה חזק/ה דיו/ה י/תרתע או י/תנתק לך את הטלפון (מיותר לציין שטריקת טלפון אינה מנומסת, ואני הייתי שוקלת אם להכנס לקשר בדס"מי מלכתחילה עם אדם שנוהג כך). אפשרות נוספת היא שהאישה איתה שוחחת, כששמעה את המילה 'אנאלי', בכלל חזרה למחוזות אפלים בינקותה ונזכרה כיצד חשקה בזין של אביה אך נאלצה להסתפק בפטמות אימה. וכולנו יודעים שהכל מתחיל ונגמר בהאדרת הפין: כן, גם ליקוק עקב וגם הכאה בקיין.

אני מצדדת באלעד באומרו ש"היית צריך לנסח את השאלה בצורה פחות מאיימת ויותר מאתגרת אינטלקטואלית כגון: 'אז תגידי, את משתמשת בכל החורים שלך באופן שווה?' או משהו כזה." הדרך היחידה להתנהל היא בצורה אינטלקטואלית ו-או משהו כזה. בדיוק כפי שמנוסחת התגובה הזאת.

בהצלחה,
היילני
JabberwockY​(שולט)
לפני 16 שנים • 6 בספט׳ 2008
JabberwockY​(שולט) • 6 בספט׳ 2008
היילני כתב/ה:
כיצד חשקה בזין של אביה אך נאלצה להסתפק בפטמות אימה.

הערה לשונית קטנה, אוף טופיק:

צרם לי השימוש במשפט "הזין של אביה" (שגם הזכיר לי סרט מסויים של גילה אלמגור משנות החמישים) לצד צורת הסמיכות ב"פטמות אמה" (לעומת "בפטמות של אמה").

איני רואה שום סיבה שלא להשתמש בצורת הסמיכות גם ל"הזין של אביה" ולומר בפשטות: "זֵין אביה".
לתשומת לבך, היילני.

זהו. אוף-טופיק, כאמור.