שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפתיחה הרשמית

פסיכיאטר מופרע
לפני 16 שנים • 7 בספט׳ 2008
פסיכיאטר מופרע • 7 בספט׳ 2008
קשה לך לפרגן קטה ? למה לקנא בהצלחה של האחרים ?? מה קרה ? החיים הם תמיד במסלול שלך ???

נ.ב אני גם יהיה שם . אשמח לראות אותך שם .

שמח יהיה , זה בטוח !!
קטסטרופה{Adonai}

מסיבות.

קטסטרופה{Adonai} • 7 בספט׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
קשה לך לפרגן קטה ? למה לקנא בהצלחה של האחרים ?? מה קרה ? החיים הם תמיד במסלול שלך ???

שמח יהיה , זה בטוח !!

האנשים עושים את המסיבות ולא ההיפך.
אם כבר לפרגן זה לאנשים וצר לי, אתה דוגמא מוחשית מאוד למה אני לא מפרגן ולא אפרגן למסיבות שאתה ודומיך נוכחים בהן.
מה כבר אני מחפש לי? אנשים שאוכל לדבר איתם בגובה העיניים, אנשים ללא פוזה ומאניירות של מעמד בדסמי כזה או אחר, אנשים שלא חושבים שהם יודעים הכל ושהמציאו את הגלגל, אנשים שלא נעולים על דבר אחד בחיים והכי הכי? אנשים שיעניינו אותי יותר מחמש דקות ברצף.
לא אתה, מר "פסיכיאטר", ולא דומיך בקהילה הזו מעניינים אותי, אצלי נשים הן הן המין היותר חזק, יותר מעניין והפחות ריקני מבין 2 המינים הבולטים.
במסיבות האמורות של עומריקו, למרות שאישית לא הייתי מכנה אותן כמסיבות אלא כאירועים חברתיים, בערבים האלה אני מוצא בדיוק את האנשים שמה שמחבר אותם קודם כל זה להיות בני אדם ורק אחרי זה כל אחד ואחת והפטישים שלו ושלה.
בארועים האלה אתה לא חייב שוטים מהבהבים ולבוש מיוחד כי כאמור, פוזה ילדותית לא עושה את זה לרובינו ולא אומרת מאומה על שוטה כזה או אחר שמנסה להגיד לנו הללו, אני פה, תעשו כבוד!
אתה שם כי הפוזה הזו מזכירה אותך ומתאימה לך. אתה שם כי אצלך אין אמנם שוטים זוהרים אבל אצלך יש מילים זוהרות. אצלך כל הצלפה בעכוזה של טיפשונת כזו או אחרת זה "זונה" "כלבה" תמצצי". אתה לא מכיר אחרת.
לכולנו ברור שנטולי בטחון עצמי חייבים דברים זוהרים ובולטים שכן אם לא זה אף אחד לא ישים לב לקיומם.
לרובינו ברור שמין מוצא בסוף את מינו ואין ראוי ממך להיות "שם" בן בני מינך למרות שאני בספק גדול מאוד שאתה אכן יוצא מהבית לבד ועוד בחושך.
למעטים מאיתנו ברור שאתה, כמו דומיך בצורה כזו או אחרת, אתם, אנשים לא מעניינים, לא כייפים, ולא נעימים לסביבתם וזו בלשון המעטה.
בלונים טבעם להתפוצץ מתישהו. לרוב באופן יזום ולעתים באופן טבעי.
האמת? כבר נמאס לי ומשעמם לי לפוצץ בלונים שכמותכם.
קיצורו של דבר,
שום ציטוט מהגמרא ושום הצלפה משוט זוהר לא ישכנעו אותי שאין כאן, כן, בעיקר כאן, הבדלי מעמדות מובהקים ולא מקרי הדבר שאתה בוחר להיות איפה להיות כי שם ורק שם תרגיש "אחד מהחבר'ה".

אני, כמו כולם, בוחר להיות איפה שטוב לי. לי טוב להיות עם אנשים עם פחות צבע ויותר מהות ואם לך טוב ללכת למקום שההיפך בו הוא העיקר אז שיבושם לך.

תעשה חיים מותק.
פסיכיאטר מופרע

Re: מסיבות.

פסיכיאטר מופרע • 7 בספט׳ 2008
קטסטרופה כתב/ה:
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:

שמח יהיה , זה בטוח !!

האנשים עושים את המסיבות ולא ההיפך.
אם כבר לפרגן זה לאנשים וצר לי, אתה דוגמא מוחשית מאוד למה אני לא מפרגן ולא אפרגן למסיבות שאתה ודומיך נוכחים בהן.
מה כבר אני מחפש לי? אנשים שאוכל לדבר איתם בגובה העיניים, אנשים ללא פוזה ומאניירות של מעמד בדסמי כזה או אחר, אנשים שלא חושבים שהם יודעים הכל ושהמציאו את הגלגל, אנשים שלא נעולים על דבר אחד בחיים והכי הכי? אנשים שיעניינו אותי יותר מחמש דקות ברצף.
לא אתה, מר "פסיכיאטר", ולא דומיך בקהילה הזו מעניינים אותי, אצלי נשים הן הן המין היותר חזק, יותר מעניין והפחות ריקני מבין 2 המינים הבולטים.
במסיבות האמורות של עומריקו, למרות שאישית לא הייתי מכנה אותן כמסיבות אלא כאירועים חברתיים, בערבים האלה אני מוצא בדיוק את האנשים שמה שמחבר אותם קודם כל זה להיות בני אדם ורק אחרי זה כל אחד ואחת והפטישים שלו ושלה.
בארועים האלה אתה לא חייב שוטים מהבהבים ולבוש מיוחד כי כאמור, פוזה ילדותית לא עושה את זה לרובינו ולא אומרת מאומה על שוטה כזה או אחר שמנסה להגיד לנו הללו, אני פה, תעשו כבוד!
אתה שם כי הפוזה הזו מזכירה אותך ומתאימה לך. אתה שם כי אצלך אין אמנם שוטים זוהרים אבל אצלך יש מילים זוהרות. אצלך כל הצלפה בעכוזה של טיפשונת כזו או אחרת זה "זונה" "כלבה" תמצצי". אתה לא מכיר אחרת.
לכולנו ברור שנטולי בטחון עצמי חייבים דברים זוהרים ובולטים שכן אם לא זה אף אחד לא ישים לב לקיומם.
לרובינו ברור שמין מוצא בסוף את מינו ואין ראוי ממך להיות "שם" בן בני מינך למרות שאני בספק גדול מאוד שאתה אכן יוצא מהבית לבד ועוד בחושך.
למעטים מאיתנו ברור שאתה, כמו דומיך בצורה כזו או אחרת, אתם, אנשים לא מעניינים, לא כייפים, ולא נעימים לסביבתם וזו בלשון המעטה.
בלונים טבעם להתפוצץ מתישהו. לרוב באופן יזום ולעתים באופן טבעי.
האמת? כבר נמאס לי ומשעמם לי לפוצץ בלונים שכמותכם.
קיצורו של דבר,
שום ציטוט מהגמרא ושום הצלפה משוט זוהר לא ישכנעו אותי שאין כאן, כן, בעיקר כאן, הבדלי מעמדות מובהקים ולא מקרי הדבר שאתה בוחר להיות איפה להיות כי שם ורק שם תרגיש "אחד מהחבר'ה".

אני, כמו כולם, בוחר להיות איפה שטוב לי. לי טוב להיות עם אנשים עם פחות צבע ויותר מהות ואם לך טוב ללכת למקום שההיפך בו הוא העיקר אז שיבושם לך.

תעשה חיים מותק.

ראשית אני עושה חיים ואפילו מרתקים .

ובכללו של דבר -

למרות תשובתך המאוד אצילית וצנועה לכאורה , קשה שלא להריח גללי גאווה מוסתרת שהינה הענווה היותר הסרוחה שיש . מחד גיסא אתה טוען לכתוב "ואנוכי עפר ואפר" (בראשית יח', כז') ובמילותיך " מה כבר אני מחפש לי? אנשים שאוכל לדבר איתם בגובה העיניים " ומחד גיסא את נוקט בגישה "בשבילי נברא העולם" (סנהדרין פרק ד' משנה ה'), בחינת "ותחסרהו מעט מאלוקים" (תהילים ח', ו') ובמילותיך הנאורות - " למעטים מאיתנו ברור שאתה, כמו דומיך בצורה כזו או אחרת, אתם, אנשים לא מעניינים, לא כייפים, ולא נעימים לסביבתם וזו בלשון המעטה. "

ועד לכאן לענווה הסרוחה אשר מעודדת בעקיפין ל"קטנות מוחין" הגוררת למצב של רף רוחני נמוך
ובהמיות מובהקת כאשר בא לו מורד ומבקש את חסדי המורדת. ומי זאת המורדת קטה ??

הואיל ומילים מסרסות מחשבה בריאה , אז כאשר בא לו רבנו קטה וטוען לעליונות המין הנשי כמין החזק , זאת הרי מן הדמגוגיות היותר מוזרות שיש בכלוב . ממתי יש מעמדות רבי קטה ?? הא?? הרי רק לפני מס' שורות טענת לאי מעמדות , הרי רק לפני דקה טענת לסיסמה המתוקה "בגובה העינים " איזה גובה בדיוק מתכוון לו כבוד הרב ?? לגובה המלאכותי לאותו רגע אינטרסנטי שחשקה נפשך ? הרי ברור לכל בר דעת שמין חזק /חלש זאת פיקציה מינית שאין לה ערך במציאות . הרי ברור לכל איש סביר שהזכר הוא השולט כטבע מוצק ולא כפוזה . אפילו במשחק המינים להפיל את הנקבה במיטה יש קו ברור מהו כוחה האמיתי , והנה יש לנו תיזה מבריקה מבית מדרשו של האיש הנוקט במשחקי מילים " אצלי נשים הן הן המין היותר חזק, יותר מעניין והפחות ריקני מבין 2 המינים הבולטים " אוייש עוד מעט ונשייך לך מלכה אדירה שתנהל איתי מהיום ואילך דו שיח .

אני בטוח כעת שתגיע למסקנה המתבקשת שאתה יורה לעיתים כדורים שאין להם קמצוץ של עופרת.

בלי שום קשר אני יוצא גם בלילה אבל בעיקר גם ביום , כי אחרי הכל החיים מבקשים ממני לצאת באור יום לראות את בני האדם טוב יותר ,ללא אפקטי תאורה .

מעולם לא טענתי שאני אדון / שולט / מאסטאר וכו' או כל תואר בדסמי , לא ביקשתי נשלטות , לא ביקשתי שפחות . אני מזיין ברוך ה' נקבות גם בלי " לבקש " את " שליטתן " . הגישות שלי בכלוב די ברורות ואלו גישות בריאות למחשבה על מנת לעקר גאווה נשית המושפרצת כאן בטירוף . כאן כל נשלטת היא דה פאקטו שולטת על שולט שהוא בכלל הנשלט שלה. כאן כל נשלט הוא בכלל שולט של השולטת שלו . המתחלפות למינהם הם הסכיזופרניות היותר מובהקות . הוניליים הם הסוטים היותר ברורים וכו' וכו' . עולם השקר בכלוב מקבל משנה תוקף וביתר שאת ואת זה יודעת כל נקבה החודרת לכלוב ובוחרת לעצמה ניק הזוי ככל שיהיה .

מבחינתי נקבה תמיד תהיה תחת הגבר ולא משנה כמה כוסית היא תהיה וכמה שווה היא בשוק הבשר . מבחינתי נקבה היא נקבה ואם היא תוכיח את עצמה היא אולי תקבל את התואר " אישה "

ואגב , צדיק אני . ויודע אני נפש בהמתי . וכל מילה מיותרת

לא מתאים לך ? יש לך בעיה

תעשה חיים מותק ..
המלכהFM​(שולטת)

ייייייייייייהההההההההההההההההההההההההההההההההההה

המלכהFM​(שולטת) • 7 בספט׳ 2008
אני כמעט בטוח באההההההההההההההההההההה!!!

אחלה מסיבותתתתת, נהנתי בכולן עד היום icon_lol.gif
jem's
לפני 16 שנים • 8 בספט׳ 2008
jem's • 8 בספט׳ 2008
ג'ולי כתב/ה:
עומריקו...

אני מזכירה לך.

שטיח אדום!!

אני מוכן לסגור על עבד אדום שישכב על הרצפה לוקח ????
jem's
jem's • 8 בספט׳ 2008
קטה יקירי
ופסיכיאטר

אני עוד שניה מוציא אתכם מהכיתה
קטסטרופה{Adonai}

"סליחה".

קטסטרופה{Adonai} • 8 בספט׳ 2008
עומריקו כתב/ה:
קטה יקירי
ופסיכיאטר

אני עוד שניה מוציא אתכם מהכיתה

כולה רמזתי לו שהוא בכלל שייך למין השלישי.
"סליחה" המורה.