שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כילוב למתקדמים

קליבר​(שולט)
לפני 15 שנים • 16 באוק׳ 2008

זה היה חופשי חודשי ?

קליבר​(שולט) • 16 באוק׳ 2008
קלמנטינה נחשקת כתב/ה:
הרעיון של ראובן אמנם לא כל כך מדבר אלי, אבל גם לאדוני היו פעם כל מיני שיטות מוזרות לביצוע פעולות שונות.
אחת מהן הגיעה לאחר התנגדות קבועה שלי לזיונים אנאליים ובעקבות כך אדוני נתן לי בתחילת כל חודש כרטיסיה שבה מקום ל-20 ניקובים. בסוף כל חודש הבאתי לו את הכרטיסיה מנוקבת ב20 חורים שכל ניקוב שהוא ניקב אומר שהיה זיון אנאלי.
כל אדון והדרך שלו לחנך את שפחתו icon_smile.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
אלעד(שולט)
לפני 15 שנים • 18 באוק׳ 2008

שאלה על המבצע

אלעד(שולט) • 18 באוק׳ 2008
קלמנטינה נחשקת כתב/ה:
הרעיון של ראובן אמנם לא כל כך מדבר אלי, אבל גם לאדוני היו פעם כל מיני שיטות מוזרות לביצוע פעולות שונות.
אחת מהן הגיעה לאחר התנגדות קבועה שלי לזיונים אנאליים ובעקבות כך אדוני נתן לי בתחילת כל חודש כרטיסיה שבה מקום ל-20 ניקובים. בסוף כל חודש הבאתי לו את הכרטיסיה מנוקבת ב20 חורים שכל ניקוב שהוא ניקב אומר שהיה זיון אנאלי.

ואם היא הייתה באה עם הכרטיסיה המנוקבת במלואה לקופות הסינמה סיטי
היא היתה מקבלת כרטיס שני חינם או שזה רק באגד?
T O M​(שולט)
לפני 15 שנים • 19 באוק׳ 2008
T O M​(שולט) • 19 באוק׳ 2008
קלמנטינה נחשקת כתב/ה:

אהבתי.
icon_biggrin.gif
היילני
לפני 15 שנים • 19 באוק׳ 2008
היילני • 19 באוק׳ 2008
רעיון נאה ביותר.

אבל, ראובן, למה לקלקל את זה עם "ואת החרא הפמיניסטי אנא שמרו למקומות הראויים לו - פורום שליטה נשית או שיחת נשים בתור לגיניקולוג וכדומה"? אני רוצה להאמין שנשלטת תבחר באדון יצירתי שאיך ננסח את זה, חושב אחרת.
Morticia
לפני 15 שנים • 20 באוק׳ 2008
Morticia • 20 באוק׳ 2008
היילני כתב/ה:
רעיון נאה ביותר.

אבל, ראובן, למה לקלקל את זה עם "ואת החרא הפמיניסטי אנא שמרו למקומות הראויים לו - פורום שליטה נשית או שיחת נשים בתור לגיניקולוג וכדומה"? אני רוצה להאמין שנשלטת תבחר באדון יצירתי שאיך ננסח את זה, חושב אחרת.

יפה
אישה יפה
ולא סתם לפוטו שופ ז'ורנאל
מן הפנים ואל החוצה
דרך נתבי תבונה ורגישות
שתמיד יש מה לומר להגנתם
{כדאי}
icon_biggrin.gif

אח ראובן, כנראה שאתה גבר עם שרירים מסוקסים ושכל מכובד שכך זכית להגנת האריות
{תותח גדול נרשם בשירותי הגברים?}
המשופשים ולא פראיירים של אף אחת כאן
{יחידי סגולה - כבוד לאלו שמשתמשים במקום ובמעש למען יצירה, עשייה ומלאכה - לחלקם אני מחזיקה חיבה כנה וותיקה שלעולם לא ינוס ליחה, גם אם יתעקשו להוריד עלי מוחטה וזה לא יהיה מאוד מכובד מצדם, למה ככה?}

אבל דוגרי?
תבוא בכנות אל גחמתך לאישה
בה חפצה נפשך
הרווח יהיה לגמרי שלך
ותהיה הרבה יותר מלך בשליטה
ממניפולטור על עומקי גדולתה של אישה המסוגלת לענות לשחפצה רוחך הרומנטית
{שעוד יש בה מקום לפריחה - זה לא כ"כ דורש ירח כמו שזה דורש אותנטיות של האדם והרגע אליו הוא מבקש להביאו עצמו ולהזמין אליו את האחר כפי שהוא, ככה בלי מנייארות}

ותעלה לה את הסיכויים להרוויח את האני הכנה והטהור שבעוצמה שלך
למה לשתות כל כך הרבה תה?
שב על השטיח ונסה איזה תורכי קטן
תראה איזה לק אדום יפה היא משחה על ציפורן כף רגלה
לכבוד הוראתך לאופן בו אישה צריכה לטפח עצמה כמלכה

ותצחק כשמספרים בדיחה
{ואל תשתמש בזה כתירוץ לבעיטות בצלעות של נשים שיכורות - אנא ממך - הרי זו היתה הלצה לשם סטירה עם אפטרשוק קל של ציפורן משוייפת טוב כזה על הלחי. משוחה בלק אדום - כמובן. שמענו איך צריכה לטפח עצמה אישה לכדי מלכה. עכשיו נראה אותך גבר עלינו כשאנחנו בבית עם משחת חצ'קונים, נעלי בית שפנפנות מפרווה ובוקסר אמריקאי שאיזה תייר שהיה כאן פעם מזמן ופינק אותנו אירופה סטייל כמו ששם לימדו אותם לתת את הליידי באישה שכח כאן ונדלקנו על הלוק שלנו כאישה כדורגלן - כמו המפרודייט מודרני קטן. ראית פעם את מדונה מלבישה על זה ביריות, ראה ערך "סוזן סוזן"? שים לב ליצירתיות הסטייליסטית על סגנון הבוקסר כשהוא מולבש על לביאה היודעת לנענע ישבנה ולשרבב שפתיה - תגיד שלא סקסי בחייאת! לא היית מלטף את צלעה?}

אני בת 33 ביום שישי - אני מבקשת לגלות אורך רוח או איזו מידה של רחמים
{וכן - אנחנו כבר בעקרב!}
לא חייבים שיהיה מאמר תאורטי מדוייק לגבי כל משבר גילי של כל אישה ואישה
ואני אקבל בהבנה גמורה אם לא ייפתחו שרשורים מיוחדים לאחל ל"אל תעודדו את האדום הזה" יום הולדת שמח או משהו

מתנות ברשימה מסודרת בטיפאניס - נדרשת טיסה לאמריקה
{ומעטי הסגולה שאוהבים אותי באמת יביאו לי משהו חם מהלב ולא יעיזו להוציא עלי אפילו לא שקל אחד. אני לא הארד קור S&M אבל אני משחקת לפעמים כשבא וכשאני מכאיבה.... צלעות של שיכורה אל מול מי יודע איפה של גבר שאמר מילה אחת יותר מדי ושאינה במקומה נראות כמו ספריבס בסינית פאסט פוד כזו עם שמן שרואים לו את הקלקול קיבה בעיניים. עזבו.. וכן - צריכה זין - לא בושה יה חכמים - אתם לא צריכים בית מקדש נשי יפה ומפואר? קפדנית ובררנית, נו מה? החרמנות לא תפיל אותי לבור הפשרה.... נא באוזן - רק לא ליקוק ונשיקה - תשאירו לי עוד איזה טיפת חסד עם פרנקי שלעולם לא תרים עבורי את הישבן ותתן לי להצליפה כי אני פשוט בעיניה לא ראויה - באסה באסה אבל זכותה}

http://www.youtube.com/watch?v=kX5VLMQeBuk
שימושית​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 22 באוק׳ 2008

על אותו משקל..

שימושית​(נשלטת) • 22 באוק׳ 2008
ידוע כי לכלבים יש חוש ריח מאוד מפותח..
עיניים קשורות.. וסט של אטרקציות להרחה.. החל מבושם וכלה בדמיון שלכם הנוטה לאכזריות משהו. שהיא מבורכת אגב.
אותי משעשעת המחשבה על הסנפת יתר של פלפל שחור וגל האפצ'ים שיבואו אחריה.
אל תשכחו לתת ליטוף מרגיע או צ'ופר חביב אחרי כל ניחוש טוב..
או לחליפין.. מכה 'קטנה' על האף.. כי צריך לדעת לא לדחוף את האף לכל מקום . icon_smile.gif
שלגי
לפני 15 שנים • 22 באוק׳ 2008
שלגי • 22 באוק׳ 2008
פאק, רשמתי את ההודעה בשרשור הלא נכון.

סליחה.
איזיס
לפני 15 שנים • 27 באוק׳ 2008

פרמידה

איזיס • 27 באוק׳ 2008
ראובצ'יק הדום האהוד עלי

תשמע
כל אישה, מטבעה, חייבת קודם כל להתנגד ואחר כך להתרצות
כמו כל גבר, שקודם כל חייב להדחף לכל חור ואחר כך לבדוק היכן היה, ראה את דוגמת הכרטיסיה שהיא דוגמה מצויינת בעיקר שלא יישכח שהיה אצלה, ויעקוב אחרי כמות הפעמים וכד'.

באשר להצעה הקולינרית, אותי מעניין למה זה זה עובד בשיטה היורדת...
היא גם ככה יודעת שמה שמחכה לה בסוף הוא שיט וכלבת, אין עניין מלכתחילה ומה שלא יקרה החרא מחכה לה בסוף...

צריך אינטרוולים, כמו בספינינג! מחזוריות, פעם עולה, פעם יורד, מדי פעם יש פרסים, כמו גם קוצים, לבחון את ההתמדה והנכונות, ובעיקר בעיקר, אכן הרעיון הוא להפוך נשלטת לכלבה אבל היא לא באמת !!

(כן, דה, אני יודעת- היא כן!)

אז דוגמא לשולט המכיר נפש כלבתו,

יתכבד ויציג בפניה את המנות הטובות, כמו הרעות, מבלי להתחשב בסדר, להטעים כי עם כל לכידה מוצלחת יש גם פרס! כל כלבה מתחילה מתחברת לחלק הזה- למצוץ לשולט שלה למשל- אחרי שהיא תצחצח שיניים משיירי החרק המת...

ומה הקטע עם הישבנים של slu וציפור- כל ישבן הוא ישבן מכובד, קצת ג'ובנלי, גובל בבדיחת ה"למה אין לך כובע"... icon_spank.gif

רגלי..

וקדימה לכלביה.
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 28 באוק׳ 2008
Lakshmi​(נשלטת) • 28 באוק׳ 2008
חחחחחחחחחח

ראובן אתה בחור יצירתי
המלכה קרן​(שולטת)
לפני 15 שנים • 18 בנוב׳ 2008
המלכה קרן​(שולטת) • 18 בנוב׳ 2008
ראובן יקירי ,

הייתי משפצרת את ההצעה שלך

ציטוט: טראפל שוקולד צרפתי; חתיכת גבינה; פרוסת נקניק; חתיכת מלפפון ירוק; זית מגולען; אגוז קשיו; שן שום; קוביית קרח; מסטיק; בשר נא; זית עם גרעין; חתיכת מלפפון מעופש; מסטיק לעוס; חרק קטן מת; טמפון משומש/ צואה מיובשת.

זה מה שאתה אמרת..

קובית שוקולד ללא סוכר; חתיכת גבינה;נ צהובה 5 % פרוסת טופו ; חתיכת מלפפון ירוק; זית מגולען; אגוז מלך , שן שום; קוביית קרח בזיליקום קפוא ; פלפל צ'ילי ;סלרי לא מבושל ; ריבת בצל ; חתיכת בננה שהשחירה ; חתיכות משורש הזנגביל לא מבושל; חציל לא מבושל ; ביצה חיה/קליפת תפו"א.

זה מה שאני מציעה לכל מי שרוצה לעזור לשפחתו לשמור על הגזרה icon_lol.gif

אם יש לו טענות על הת'וחעס icon_wink.gif