שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יוהרה ותאורה בנו-לימיט

נולי
לפני 15 שנים • 25 באוק׳ 2008
נולי • 25 באוק׳ 2008
מקבי תודה שטעית והלכת ל-לימיט. זה הכל.
יש אנשים שזה מתאים להם ויש כאלו שלא נעים להם שם ולכן מדירים רגליהם. אתה כנראה מהסוג השני. תעשה אחד ועוד אח,. כי לשנות את חוקי המקום לא תצליח. באי המקום מתים עליהם.
זאלופון​(שולט)

Re: יוהרה ותאורה בנו-לימיט

זאלופון​(שולט) • 25 באוק׳ 2008
מקבי כתב/ה:

לא הוציאו אנשים שעישנו (אפילו שזו עבירה פלילית) ... אבל דווקא אני נשלפתי בחוסר אלגנטיות יתרה מן המועדון, למורת רוחה של צמודתי שתחיה. מדוע? ... היה זה דווקא משום שהסתובבנו אני והיא בין החדרים המרובים (הוטל נו-לימיט) וחיפשנו מקום שקט לשבת בו. תוך כדי כך, הארתי בעזרת הסלולרי אל תוך החדרים, על-מנת שלא אתפרץ חלילה למשגל סוער.

אני מכיר מישהו שהאירו עליו עם סלולרי וקיבל סרטן.
נולי

Re: יוהרה ותאורה בנו-לימיט

נולי • 25 באוק׳ 2008
זאלופון כתב/ה:
מקבי כתב/ה:

לא הוציאו אנשים שעישנו (אפילו שזו עבירה פלילית) ... אבל דווקא אני נשלפתי בחוסר אלגנטיות יתרה מן המועדון, למורת רוחה של צמודתי שתחיה. מדוע? ... היה זה דווקא משום שהסתובבנו אני והיא בין החדרים המרובים (הוטל נו-לימיט) וחיפשנו מקום שקט לשבת בו. תוך כדי כך, הארתי בעזרת הסלולרי אל תוך החדרים, על-מנת שלא אתפרץ חלילה למשגל סוער.

אני מכיר מישהו שהאירו עליו עם סלולרי וקיבל סרטן.

rffl.gif crazzzy.gif
היפה_בנשים
היפה_בנשים • 25 באוק׳ 2008
bael כתב/ה:

לסיכום: אבי הזה עשה טוב שהעיף את התחת השחצן שלך מהמועדון תוך דאגה לפרטיותם של באי המקום. וזאת אחת הסיבות שאני מגיע למקום הזה.

ולעומת זאת, כלובי לא עשה טוב כאשר ביטל את החסימה שלך מהאתר...וזו הסיבה שאני דיי מדירה רגליי מהאתר...

עוד ציטוט: "איש קטן ושחצן..." ועל זה נאמר: "הפוסל במומו פוסל".

(ד"א, לא מכירה את מקבי)
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2008
ציטוט: כי לשנות את חוקי המקום לא תצליח.

לא ניסיתי - ואני לא חושב שחוקי המקום הופעלו כלל, במקרה הזה. מדובר פה פשוט במקרה אומלל של 'ראש בקיר'.

ציטוט: באי המקום מתים עליהם.

שימותו. עם כל העשן שם, זה לא בלתי-סביר. icon_lol.gif

(סתם, סתם. רק בריאות, אנשים).

ציטוט: אני מכיר מישהו שהאירו עליו עם סלולרי וקיבל סרטן.

icon_eek.gif

ציטוט: ולעומת זאת, כלובי לא עשה טוב כאשר ביטל את החסימה שלך מהאתר

לכבוד יום כיפור, אולי? גם עוזרד חזר, במקרה? icon_lol.gif

ציטוט: (ד"א, לא מכירה את מקבי)
\
ועל זה נאמר - נתברכת, הודי למזלך הטוב. icon_razz.gif
bael{בורדו בי}
bael{בורדו בי} • 25 באוק׳ 2008
היפה_בנשים כתב/ה:
bael כתב/ה:

לסיכום: אבי הזה עשה טוב שהעיף את התחת השחצן שלך מהמועדון תוך דאגה לפרטיותם של באי המקום. וזאת אחת הסיבות שאני מגיע למקום הזה.

ולעומת זאת, כלובי לא עשה טוב כאשר ביטל את החסימה שלך מהאתר...וזו הסיבה שאני דיי מדירה רגליי מהאתר...

(ד"א, לא מכירה את מקבי)

עוד ניק כפול של כונפה....
את בדיוק כמו המפלצת מלוך נס (רק יותר מכוערת).....מוציאה את הראש פעם באלף שנה מהביצה שלך....ואז חוזרת אל הרפש של חייך.
לכי תמצאי לך חיים.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2008
ציטוט: עוד ניק כפול של כונפה....
את בדיוק כמו המפלצת מלוך נס (רק יותר מכוערת).....מוציאה את הראש פעם באלף שנה מהביצה שלך....ואז חוזרת אל הרפש של חייך.
לכי תמצאי לך חיים.

זוכר את מומו? אז הוא אומר שוב שלום. icon_rolleyes.gif
היפה_בנשים
היפה_בנשים • 25 באוק׳ 2008
bael כתב/ה:
היפה_בנשים כתב/ה:
bael כתב/ה:

(ד"א, לא מכירה את מקבי)

עוד ניק כפול של כונפה....
לכי תמצאי לך חיים.

אאוץ', זה היה נמוך... הכאבת לי בנקודה רגישה (בציפורן הקטנהשל הרגל...).
טוב, הולכת למצוא חיים (וכמו שמקבי אמר: "מומו שוב אומר שלום" (מקבי, קרעת אותי עם זה, ד"א).
אה, בשביל מישהו שאמור להיות מאוד עסוק ומתיימר להיות בעל אתר (עלק) מתחרה, אתה נמצא כאן די הרבה, לא?...
ZIGzag

מזמן לא הגבתי

ZIGzag • 25 באוק׳ 2008
לסיכומו של דבר
מקבי אני חושב שאם ברצונך לא להגיע לנו לימיט זאת זכותך אך גם הפסדך
אני שמח לשמוע שיש אכיפה של הרצון להישאר אנונימי וחפשי במועדון ללא גבולות ולהרגיש בטוח
שתמונתך לא תפורסם או שחלילה מכך זה יגיע לידיים שלא אמורות לראות את הנעשה שם
ולמען האמת גם אתה במקום להתרגז ולהשמיץ צריך להבין שחלק מהחוקיות הכתובה והלא כתובה במקומות מסוג זה הם אנונימיות ואם לרגע מישהו חשב שאתה מצלם שם א כל הכבוד לאבטחה שכפו את נושא הטלפונים והמצלמות
די להתרגז תמשיכו לבלות ולא לשכוח אם שותים אז לא נוהגים ואם שוטים אז לנהוג בכיף