שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי לבוש

אליסיה
לפני 15 שנים • 30 בינו׳ 2009
אליסיה • 30 בינו׳ 2009
דווקא התכוונתי בדיוק למה שכתבתי, אבל אולי אתקן או אוסיף , כל הנשים נשלטות, רק הגברים כבר לא כל כך גבריים?

בדיוק פירסמתי בבלוג שלי מאמר בנושא, אולי זה ישפוך קצת אור ...

נקודה למחשבה
Morticia
Morticia • 30 בינו׳ 2009
אליסיה כתב/ה:
דווקא התכוונתי בדיוק למה שכתבתי, אבל אולי אתקן או אוסיף , כל הנשים נשלטות, רק הגברים כבר לא כל כך גבריים?

בדיוק פירסמתי בבלוג שלי מאמר בנושא, אולי זה ישפוך קצת אור ...

נקודה למחשבה

כאישה הכותבת בנושאים הנ"ל כבר ימבה זמן ומביעה לא מעט תלונות על הפמיניזמים המוכרים, יותר ופחות, בשם האינדיבידואליזם הנשי החדש

אני לא זקוקה לגבר שימשטר את הגבריות שלו על הנשיות שלי כדי להבין את זה
ואם אני מבינה את זה לבד אז אני לא נשלטת של אף אחד

אני מסכימה שהגבריות, הג'נטלמנית בוודאי, בסכנת הכחדה, בשל מחסור בנשיות ליידי-סטייל

אני חושבת ששליטה נשית נבונה מבינה

את בוחרת להיות נשלטת של גבר שאמר ככה

אני שולטת במילותיי עוד הרבה לפניו

והרי זו זכותי

{הפרשנות שנשים אוהבות גברים חזקים להכנע להם היא מטופשת והולמת באמת חשיבה גברית סטריאוטיפית המבטלת לא מעט מכוונת המשוררות בקינתן........ גבריות ג'נטלמנית מתמסרת בשיא עוצמתה לעומת זאת......}
אליסיה
אליסיה • 30 בינו׳ 2009
ולמה את חושבת שהכוונה היא לגברים שמשליטים בכוח את גבריותם , הרי אנחנו לא על אוטומט.
כנשים אנטליגנטיות ובעלות "ליידי סטייל" נמשך הרי לגבר שנזהה בו אלמנטים שאנחנו נמשכות אליהם.

ואני מצטטת, הרשי לי כמובן:
"אני לא זקוקה לגבר שימשטר את הגבריות שלו על הנשיות שלי כדי להבין את זה
ואם אני מבינה את זה לבד אז אני לא נשלטת של אף אחד"

מי זקוקה לגבר שכזה?! אני טוענת שאו שיש לך את זה או שאין לך, אף אחת לא תלך עם מישהו שממשטר בכוח או בעל שגעון גדלות כי בעצם הוא היה שק חבטות בתיכון, אחרת זה פשוט לא עובד, רק יכאבו לו הידיים מרוב צעקות ולנו ישאר רק להתסכל עליו בבוז ולצפות שאף אחד לא ראה.

אבל כן, אני טוענת שנשים בהוויתן הן נשלטות וכולנו בדקות החסד לפני שאנחנו עוצמות עיניים , נפנטז על אותו גיבור עם סיכת הצנחן או על אותו עטוף כפייה מרוחק במקרה היותר מעניין.

ידידתי, אין כאן שחור או לבן, זהו פורום בו כל אחד מביע את דעתו ודעתי היא שאישה יכולה להחזיק שוט, היא יכולה להיות שולטת , היא יכולה להיות גם סופרמן אם היא רוצה, אבל אני רק רוצה להזכיר ולחדד שגם סופרמן סיים נכה.

זה שורשי, זה חזק מאיתנו, וכמו שכתוב במאמר בבלוג שלי, שכתב מוכשר ממני, גברים בטייצ'-בחורי ישיבה חסרי כל יכולת גברית מינימלית רק חיזקו את הפמניזם בחברה שלנו במשך הדורות, איזו בררה היתה לנו?! וחבל שכך.

אנחנו כל הזמן בוכות על התנהגות הגברים אלינו, דופקים וזורקים, לא מתקשרים, לא נקשרים ובלה בלה. אנחנו , החברה בה אנחנו חיים נתנו להם את הלגיטימציה להתנהג ככה, אנחנו לא מצפות מהם לשום גבריות ,גזלנו מהם את מקומם הטבעי, הם הפכו נשיים ואנחנו הפכנו גבריות, אני לא יודעת מה איתך אבל לי ממש כואב הראש מלנסות להיות אשת אשכולות 24/7 ועוד יותר עצוב לי שברגע של קצת חולשה או סממן נשי הם נעלמים, הם מחפשים דמות כמו אמא שלהם, גבר!
Morticia
Morticia • 30 בינו׳ 2009
אליסיה כתב/ה:
ולמה את חושבת שהכוונה היא לגברים שמשליטים בכוח את גבריותם , הרי אנחנו לא על אוטומט.
כנשים אנטליגנטיות ובעלות "ליידי סטייל" נמשך הרי לגבר שנזהה בו אלמנטים שאנחנו נמשכות אליהם.

ואני מצטטת, הרשי לי כמובן:
"אני לא זקוקה לגבר שימשטר את הגבריות שלו על הנשיות שלי כדי להבין את זה
ואם אני מבינה את זה לבד אז אני לא נשלטת של אף אחד"

מי זקוקה לגבר שכזה?! אני טוענת שאו שיש לך את זה או שאין לך, אף אחת לא תלך עם מישהו שממשטר בכוח או בעל שגעון גדלות כי בעצם הוא היה שק חבטות בתיכון, אחרת זה פשוט לא עובד, רק יכאבו לו הידיים מרוב צעקות ולנו ישאר רק להתסכל עליו בבוז ולצפות שאף אחד לא ראה.

אבל כן, אני טוענת שנשים בהוויתן הן נשלטות וכולנו בדקות החסד לפני שאנחנו עוצמות עיניים , נפנטז על אותו גיבור עם סיכת הצנחן או על אותו עטוף כפייה מרוחק במקרה היותר מעניין.

ידידתי, אין כאן שחור או לבן, זהו פורום בו כל אחד מביע את דעתו ודעתי היא שאישה יכולה להחזיק שוט, היא יכולה להיות שולטת , היא יכולה להיות גם סופרמן אם היא רוצה, אבל אני רק רוצה להזכיר ולחדד שגם סופרמן סיים נכה.

זה שורשי, זה חזק מאיתנו, וכמו שכתוב במאמר בבלוג שלי, שכתב מוכשר ממני, גברים בטייצ'-בחורי ישיבה חסרי כל יכולת גברית מינימלית רק חיזקו את הפמניזם בחברה שלנו במשך הדורות, איזו בררה היתה לנו?! וחבל שכך.

אנחנו כל הזמן בוכות על התנהגות הגברים אלינו, דופקים וזורקים, לא מתקשרים, לא נקשרים ובלה בלה. אנחנו , החברה בה אנחנו חיים נתנו להם את הלגיטימציה להתנהג ככה, אנחנו לא מצפות מהם לשום גבריות ,גזלנו מהם את מקומם הטבעי, הם הפכו נשיים ואנחנו הפכנו גבריות, אני לא יודעת מה איתך אבל לי ממש כואב הראש מלנסות להיות אשת אשכולות 24/7 ועוד יותר עצוב לי שברגע של קצת חולשה או סממן נשי הם נעלמים, הם מחפשים דמות כמו אמא שלהם, גבר!

אני מאוד מסכימה עם מרבית הפסקה האחרונה
לא מבינה מדוע היא מצדיקה את היות האישה שפחה
...
אני מסכימה שפאמדום זה לא להלביש גבר כמו אישה או לסרס אותו באיזו צורה
{כי זה כביכול משפיל להיות אישה? מצד שני, אם זה מה שמדליק אותו ואותה... זכותו-זכותה}
אני משוכנעת שגברים רבים חולמים על התאכזרות כזו מצד נשים
או בשל היותם מנ-מנייאקים כבדים
או בשל רגשות אשמה על המצב בחברה והמחסור בנשיות השפע
{קראי את הסיפור שלי על הקיסר והקיסרית בהזדמנות}

יש הרבה הסכמה ביני לבינך לגבי דברים מסוימים

אבל

(א) אהבתי לגבר שעבורי הוא אביר על סוס, אם תרצי, לא גורעת מהיותי אישה שולטת או מהיותו הסאב שלי, בסיטואציות הנכונות עבורו ועבורי {לכי לעולם האגדות ותראי איזה יופי...}

אלא אם

(ב) אנחנו ממשיכות לתת למשטר החשיבה הגברית לנהל את ההתנהלות שלנו כנשים {מישהו חייב לשלוט בכל עת והאחר חייב להיות כנוע - היי שלום פילוסופיית ה-WIN WIN...}

ועל כל זה

(ג) ין-יאנג מפותח קיים בכולנו, איך יותר - איך פחות. כמו שאמרתי פעם: לפעמים אני יותר גבר מגבר ואני אף פעם לא פחות אישה מאישה.

אני רוצה להיות המלכה של הגבר שהוא מלך עבורי
אני רוצה סאב לרגליי שאוהב אותי כמו שאני אוהבת אותו

אני רוצה גבר שיתמסר לחינוך המדגים שלי
אני יודעת מה אני רוצה
ואני יודעת איך לומר את זה
ואיך להשיג את זה
{כמובן שיש גבול בין רצון ליכולת וים בין השתלטות לשליטה}

ואם אני כותבת את כל זה
ממקומי הנשי
מבלי להתפשר על עמדת שליטתי
{וקטונתי באמת, הרי גברים תמיד ירגישו נוח יותר בעמדת שליטה אז תפדאל - זו גדלותי}

אז יש לי שאלה
אליך
גברת אישה
הבוחרת לראות עצמה כנשלטת במהותה
{ואנא ממך, דברי בשם עצמך}

למה של גבר שאומר את זה
ולא למשל
...
שלי?
icon_rolleyes.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
למה אי אפשר לכבד את כולם?

י ש נשים מלכות. נולדו וכנראה ימותו עם הצורך לשלוט.
י ש גברים נשלטים. אותו כנ"ל.

וי ש כמובן שליטה גברית.

אבל מי אנחנו שנגיד שאחד הוא יותר "טבעי" או "נכון" מהאחר?

קטונתי.
Jake​(שולט)

אליסיה,

Jake​(שולט) • 30 בינו׳ 2009
את ילדה טובה (:
Jake​(שולט)

איימוש,

Jake​(שולט) • 30 בינו׳ 2009
גם את.....