בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנצלות

בטי בום​(שולטת)
לפני 12 שנים • 27 בספט׳ 2011
בטי בום​(שולטת) • 27 בספט׳ 2011

קיבלתי את ההתנצלות .

אבל וזה לא רק כלפי מישלי, יש לי תחושה דווקא מסאביות שאני מחבבת של זלזול בפמדום, אני לא חובבת גדולה של מייל דום ויעידו על כך החברים הדומים שלי שכשהם עושים סשנים פומביים אני לרוב מתרחקת.
סרט של מייל דום יכול לכבות אותי ברוב הפעמים אבל מעולם לא זלזלתי במיילדום, לא כתבתי משפטים כמו: נו, מה אפשר לצפות מהפורום של הבנים על הבנות?
אני לא נכנסת לבית של מישהו ומחרבנת לו במרפסת, נכון שהפורום הוא לא הבית שלי אבל וואללה למי שיש בעיה עם שליטה נשית מוזמן להישאר בבנים על הבנות. שמעתי שמעניין שם.

אני לא מרגישה פחות שולטת בגלל שאני אישה ולא מתגמדת מול אף שולט ענק ומפואר.
יש שולטים מדהימים משני המינים ויש אנשים שנמצאים פה כי רע להם בחיים ומחפשים על מי להוציא את הכעס/זעם או הטינה. יש פה נרקיססטים , נשואים משועממים במשבר שזקוקים להערצה, אנשים עם בעיה בבוחן מצאיות ושאר תופינים
גם אם יש להם תואר ליד הניק זה עוד לא עושה צובע להם את הדם בכחול, אגב הם באים בשני המינים.

את התגובה הזאת אני כותבת אחרי שחשבתי איך אני לא עולה על פסים אישיים, אבל אני רוצה להזכיר לכולנו שחצי מהדברים אם לא יותר נראים כל כך מגוחכים לונילים שהייתי שמחה ליותר טולרנטיות מהאגף השני.
שנה טובה

התגובה האהובה בשרשור
הדורבנים​(נשלט)
לפני 12 שנים • 28 בספט׳ 2011
הדורבנים​(נשלט) • 28 בספט׳ 2011
[quote="בטי בום"]

סרט של מייל דום יכול לכבות אותי ברוב הפעמים אבל מעולם לא זלזלתי במיילדום, לא כתבתי משפטים כמו: נו, מה אפשר לצפות מהפורום של הבנים על הבנות?
אני לא נכנסת לבית של מישהו ומחרבנת לו במרפסת, נכון שהפורום הוא לא הבית שלי אבל וואללה למי שיש בעיה עם שליטה נשית מוזמן להישאר בבנים על הבנות. שמעתי שמעניין שם.

[/quote]

הוצאת לי את המילים מהמקלדת, אחת לאחת.
תודה על ההתנצות מישלי, היא ראויה להערכה.
Red Leaf
Red Leaf • 28 בספט׳ 2011
[quote="fog"][quote="בטי בום"]

[/quote]

הוצאת לי את המילים מהמקלדת, אחת לאחת.
תודה על ההתנצות מישלי, היא ראויה להערכה.[/quote]

בהמשך לדברי פוג, גם אני סולח - כי זה כיף להדחף. ואכן, התנצלותך ראויה להערכה - את מוזמנת להמיר את ההערכה, את דוח טרטכטנברג ואת הצדק החברתי בשקית שוקו במכולת הקרובה למקום מגורייך.

את הסליחות תשמרו ליום כיפור, לא ראש השנה - התבלבלתם.
שוסי
שוסי • 28 בספט׳ 2011
בטינקה,עם כל הפייז הונילי שלי עכשיו,אני יכולה לומר לך בכנות מלאה,שפשוט אין,אין, דבר יותר מחרמן מאשה שולטת.
IN YOUR MIND

אקסטרה-לייק - - ...

IN YOUR MIND • 28 בספט׳ 2011
בטי - קבלי אקסטרה-לייק על התגובה שלך.

וסושי המאסטרנטית -אני יודע שאני תינוק, אבל פשוט לא יכול להתאפק, ולמרות שניסיתי בכל הכח, אני לא יכול בלי להגיד לך בלי חיבה אמיתית , ולכבוד השנה החדשה הבאה עלינו לטובה -

סושי -שקי לי בסושיק! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
IN YOUR MIND

נ.ב - סושי, עוד משיכה קטנה בצמות, לכבוד השנה החדשה --...

סושי, אם באמת וניליות היא הדבר-הבא, כמו שכתבת בפוסט ההוא בבבלוג, אז את הולכת להיות הדפני-ליף של הטרנד. ולהניף בראש חוצות את דגל מחאת המיניות-המיסיונרית. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif אין לי ספק בכך.

אני כבר רואה אותך בדמיוני מניפה כרזות ענק -

הבו לנו מייל-דום ונילי! תנו לנו פאם-דום פריג'ידי! אנו דורשים סוויץ' כבוי-מינית! וטראנס-סקסואל א-מיני!

ולסיום, כמו שאת אוהבת לומר -נו יאללה, "בואו נדבר על ציצים."

שנה טובה לכולנו... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

icon_razz.gif

ועכשיו השירשור יכול להמשיך כסידרו.
שוסי
שוסי • 28 בספט׳ 2011
אתה מתחיל להיות קצת נודניק.
IN YOUR MIND

סושיק - ...

טוב נו...
_______

(תנו לתינוקות לחיות )
רוחנית34

חלב אם ונילי

רוחנית34 • 28 בספט׳ 2011
תנו לכל התינוקות בישראל חלב אם בטעם וניל. הם יגדלו להיות אנשים סלחניים, אוהבים, וגם וניליים לתפארת מדינת ישראל. icon_razz.gif
שנה טובה ומתוקה.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 28 בספט׳ 2011
[quote="זונת סושי אייכן"]בטינקה,עם כל הפייז הונילי שלי עכשיו,אני יכולה לומר לך בכנות מלאה,שפשוט אין,אין, דבר יותר מחרמן מאשה שולטת.[/quote

לחיים לזה!
שנה טובה כרימון