אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פגיעה

נוריתE
לפני 15 שנים • 17 במרץ 2009
נוריתE • 17 במרץ 2009
לפשט את כל המושג הזה של להיות נישלט/ת וכל הצרכים הנפשיים הפיזיים
לכלל המושג"פגיעה" נוסח, אני צריכה להפגע אי לכך אני פה..
ונכון גם מה שאמרת, שכל אחת/ד מנקודת מבטם האישית היא
אבל בייחוד לאור האמירה הנכונה הזאת, להמעיט כל כך בערך של מה שקורה איתך
כי המילה "פגיעה" יש בה קונוטציה כל כך שלילית שפשוט חבל,
כואב לי לקרא את זה אבל עכשיו אני מבינה הרבה דברים.

חבל חבל מאוד בייחוד לנוכח כל שאר הדברים שאמרת.

ופה, זה נאמר,מנקודת המבט האישית,שלי
עם כל הכבוד האפשרי בלי רצון לפגוע ולא לזלזל(אפילו שלא בכוונה)

אני בכל השנים שלי בכל מה שעברתי והועברתי,לא חשבתי אף פעם שאני פשוט זקוקה "להיפגע" להינזק. אני לא מכונה להמעיט עד כדי כך בערך כל מה שעבר עלי.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 17 במרץ 2009

Re: בבקשה מכם -

בלוסום​(לא בעסק) • 17 במרץ 2009
big blond lady כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
כמו שפותחת שרשור זה נתנה כבוד כשפתחה שרשור נפרד, בואו נכבד את השרשור שלה, ואת הנושא החשוב מאוד שהוא דן בו - ולא נהפוך אותו לזירת התכתשות או למגרש משחקים. אוקי?
תודה לכם על שיתוף הפעולה (:

באמת עוזר להעיר?!

משום מה בכל שרשור תמצאי כמה הודעות המכוונות לפגיעה, עקיצה וסתם טיזינג של רוע.
לעיתים תמצאי משוב עלוב, מסרים אומללים הנובעים מצורך בסגירת חשבונות פרטיים.
לעיתים תמצאי כאן סטייה (ולא בתוך תקן) מהנושא לצורך הקמת מהומה, שערורייה על רקע צרכים כגון תשומת לב .

ספק אם הערה כזו מועילה וגם אם כן, היא בבחינת כיבוי השריפה הנוכחית שהרי מוקד אש חדש יפתח בקרוב מאד במקום אחר.
זה בטח רק ענין של זמן או הצפה של הצורך הנרקיסיסטי בקרב מי שבאופן קונסיסטנטי גורם לזה, זאת רק כי הוא עצמו זקוק לזה כמו אוויר לנשימה ויש תמיד נלווים, כאלה שנסחפים אחרי...... ושוב, הגנון נפתח !

תאמיני לי, כולם baby.gif
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 20 במרץ 2009
אנדרפוט • 20 במרץ 2009
המזוכיסט אינו לקוח בסופרמרקט של חוויות מיניות, שעובר עם העגלה ובוחר לעצמו את מה שמדליק אותו. המזוכיסט נפגע כשפוגעים בו, מושפל כשמקניטים אותו וסטירה היא פגיעה לכל דבר, עלולים אפילו לבכות.
הפעולות עצמן (פוט פטיש, הקזת דם, בעיטות, יריקות, רימינג כפוי, קללות) הן מכשיר, סוכן שמביא איתו את הכאב וההשפלה, מי שאוהב שיגרמו לו חוסר נוחות לא בהכרח נהנה מחוסר הנוחות, שכשלעצמה אינה נעימה ונוחה, אלא מהמסר האנושי שמועבר דרכה.

טראמפל הוא יותר מאשר מסז' תאילנדי, הוא מעיכה תוך זלזול. פייסיטינג הוא יותר מאשר עונג אוראלי, יש שם השפלה וניצול. דווקא בין השורות נמצא כל המיץ, במשמעות הפנימית של הריטואלים יותר מאשר בפיזיקה שלהם. מה שמעניין פה הוא הסלידה מהמילה פגיעה כאילו שזה יותר מדי "אמיתי" ואילו אנחנו מתעסקים הרי בלגו, זה לא אמיתי. אנחנו בסדר.

להרגיש בסדר עם עצמך זה גם לא לפחד לשאול שאלות קשות ולהתעסק עם אמיתות מורכבות יותר. מזוכיזם הוא תופעה אנושית מרתקת ומטרידה כאחד.