בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קוקהולד

נילי ונילי
לפני 15 שנים • 31 במרץ 2009
נילי ונילי • 31 במרץ 2009
Morticia כתב/ה:

עוד מפריע לי שמייחסים את הקוקהולד לפאמדום

כי בעולם המיילדום לא נהוג לקרוא לזה "קוקהולד", אלא: "בואי, כלבה, אני אתן אותך לשלושה נהגי מונית צ'רקסים ואהפוך אותך לזונה".
לא משנה אם זו השכרה או סחר חליפין או מכירה ללילה אחד- בפועל, זו אותה פנטזית קוקהולד.

[וזה אולי הזמן להגיד את הדברים הבאים: לסאבית בלאי דרושים שלושה נהגי מונית צ'רקסים למטרת נהיגה בתנאי שטח פרועים. פרטים במדור. הפעלת מונה- חובה.]
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 31 במרץ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
Morticia כתב/ה:

עוד מפריע לי שמייחסים את הקוקהולד לפאמדום

כי בעולם המיילדום לא נהוג לקרוא לזה "קוקהולד", אלא: "בואי, כלבה, אני אתן אותך לשלושה נהגי מונית צ'רקסים ואהפוך אותך לזונה".
לא משנה אם זו השכרה או סחר חליפין או מכירה ללילה אחד- בפועל, זו אותה פנטזית קוקהולד.

זה לא מה שמורטישיה העירה עליו.
ישנה תפיסה מקובלת שרואה בסיטואציה בה האישה משפילה את הבעל בכך שהיא שוכבת מולו עם אחרים, כסוג של פמדום. מורטישיה טענה שבמרבית המקרים זו פנטזיה של הבעל עצמו, והוא זה שמכוון כך את העניינים, ולכן באותם מקרים לא מדובר בשליטה של האישה, אלא של הגבר.
אגב, לדעתי היא צודקת, וכאשר הגבר הוא שדוחף לאקט הזה, שבעקרון אמור להשפיל אותו, הוא בעצם שולט, בסוג של שליטה מלמטה.

לעומת זאת, הסיטואציה שאת התייחסת אליה היא מיילדום ברור. הגבר רוצה להשפיל את האישה ולכן מזווג אותה עם מישהו שהיא מרצונה לא היתה מזדיינת איתו (ובכך זה שונה מהקאקהולד המקובל, שבו האישה מזדיינת עם מישהו "שווה", למשל, עם זין גדול יותר).

אגב, המקבילה הפמדומית לדוגמא שלך היא שהאישה מכריחה את הבעל לשכב עם מישהי דוחה.
ובדומה, הדוגמא "המיילדומית" לגרסה המקובלת של הקאקהולד היא שהאישה נוכחת בזמן שהבעל שלה מזיין מישהי חתיכה מולה, וגם כאן, אם האישה היא זו שיזמה את זה, זה לא יהיה מיילדום אמיתי, אלא שליטה של האישה מלמטה.
בני הנשלט​(נשלט)
בני הנשלט​(נשלט) • 31 במרץ 2009
המפקדת כתב/ה:
יש כמה סוגי קוקאולד.
יש את הסגנון שהולך באמת לפי מה שהבעל רוצה (גם אני לא ממש הייתי מגדירה את זה במסגרת פאמדום) ויש את הסגנונות האחרים, שללא כל ספק נמצאים בשליטת האישה.
הסגנון שבו האישה מביאה מישהו נוסף הביתה ונותנת לבעלה המושפל לראות איך מישהו זר עושה את העבודה הרבה יותר טוב ממנו...
אפשרי לראות את זה בסרטים שונים, אלו עם נקודת המבט הונילית (אישתי מזדיינת עם אחרים ולי יוצא לראות את זה..) ויש את הפאמדומים שיותר הולכים לכיוון ההשפלה, בהם הבעל מושפל על ידי דיבור ובד"כ אפילו כיסוי ראשו בשקית נייר או משהו בסגנון icon_biggrin.gif

כל אחד והצד שמושך אותו בתחום... icon_cool.gif

אצלי זה מגיע מהרצון להיות נשלט באופן מוחלט
Morticia
לפני 15 שנים • 1 באפר׳ 2009
Morticia • 1 באפר׳ 2009
קוקאולד כתב/ה:
המפקדת כתב/ה:
יש כמה סוגי קוקאולד.
יש את הסגנון שהולך באמת לפי מה שהבעל רוצה (גם אני לא ממש הייתי מגדירה את זה במסגרת פאמדום) ויש את הסגנונות האחרים, שללא כל ספק נמצאים בשליטת האישה.
הסגנון שבו האישה מביאה מישהו נוסף הביתה ונותנת לבעלה המושפל לראות איך מישהו זר עושה את העבודה הרבה יותר טוב ממנו...
אפשרי לראות את זה בסרטים שונים, אלו עם נקודת המבט הונילית (אישתי מזדיינת עם אחרים ולי יוצא לראות את זה..) ויש את הפאמדומים שיותר הולכים לכיוון ההשפלה, בהם הבעל מושפל על ידי דיבור ובד"כ אפילו כיסוי ראשו בשקית נייר או משהו בסגנון icon_biggrin.gif

כל אחד והצד שמושך אותו בתחום... icon_cool.gif

אצלי זה מגיע מהרצון להיות נשלט באופן מוחלט

להישלט על ידי אחר זה להתמסר לאחר
ואחר יכול להטיל וטו על הצורך הזה שלך
ואם אתה מחפש מישהו שישרת את הצורך שלך
ובעצם יתמסר לזה
אז אתה לא נשלט, בטח לא באופן מוחלט
IvoryDom

טוב הבנו אותך

IvoryDom • 1 באפר׳ 2009
עכשיו איך נראת אישתך ?
דנה הנסיכה​(שולטת)

Re: קוקהולד

דנה הנסיכה​(שולטת) • 1 באפר׳ 2009
קוקאולד כתב/ה:
אני אוהב להיות נשלט ומוכתב

זה "קקולד" ולא קוקהולד. זה לא החזקת זין או עצירת זין או מה שזה לא יהיה שנדמה לרובכם פה שזה.

cuckold - זה מקורנן באנגלית. יעני בעל שאשתו מצמיחה לו קרניים. מנאפת.
בני הנשלט​(נשלט)
לפני 15 שנים • 2 באפר׳ 2009

בני הנשלט​(נשלט) • 2 באפר׳ 2009
דנה הנסיכה כתב/ה:
קוקאולד כתב/ה:

זה "קקולד" ולא קוקהולד. זה לא החזקת זין או עצירת זין או מה שזה לא יהיה שנדמה לרובכם פה שזה.

הפנטזיה שלי היא שאשתי תשכב עם גבר אחר.ואני פירשתי את זה כעוד משיכה שלי להיות עבד נשלט טעיתי?
רצסיבי​(נשלט)

רצסיבי​(נשלט) • 2 באפר׳ 2009
דנה הנסיכה כתב/ה:
קוקאולד כתב/ה:

נכון, זה אכן קאק ולא קוק, וזה באמת מקביל למילה מקורנן בעברית, אבל אם הגעת עד כאן, תוכלי גם לומר מה מקור השם קאקולד? (רמז, זו חיה, אבל בלי קרניים)
ליידי תמרה​(שולטת)

ליידי תמרה​(שולטת) • 2 באפר׳ 2009
רצסיבי כתב/ה:
דנה הנסיכה כתב/ה:
קוקאולד כתב/ה:

נכון, זה אכן קאק ולא קוק, וזה באמת מקביל למילה מקורנן בעברית, אבל אם הגעת עד כאן, תוכלי גם לומר מה מקור השם קאקולד? (רמז, זו חיה, אבל בלי קרניים)

הקוקיה, שמשתילה את ביציה בקן של ציפור, שאינה יודעת שהיא מגדלת צאצא של מישהו אחר.
רצסיבי​(נשלט)

רצסיבי​(נשלט) • 2 באפר׳ 2009
ליידי תמרה כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:
דנה הנסיכה כתב/ה:
קוקאולד כתב/ה:

הקוקיה, שמשתילה את ביציה בקן של ציפור, שאינה יודעת שהיא מגדלת צאצא של מישהו אחר.

א. נכון. זה בא מהמילה קוקיה בצרפתית.
http://en.wikipedia.org/wiki/Cuckold

ב. אני מצטער LT, אבל אסור היה בתכלית האיסור להשתמש לצורך התשובה בחבר טלפוני.