צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אילוף עבדים בהיפנוזה

דני בוי
לפני 15 שנים • 27 באפר׳ 2009

Re: .

דני בוי • 27 באפר׳ 2009
niki 666 כתב/ה:

ולך דניאל ..מאחורי עולם השליטה אין כל כתמים שחורים שיש לחקור באמצעות היפנוזה ,המילה

ריפוי בטח ובטח אינה מתאימה לעניין ,אני נהנה מפנטזיות מיניות אך אינני חולה ,איני זקוק

לטיפול ואין צורך לחקור את סטייתי המיוחדת ..האמת את התגובה הזאת לא ציפיתי לקרוא ממך

התגובה הזאת מתאימה לאתר האייטולות באירן .

אני חושב שלא כל כך הבנת את מה שכתבתי ידידי היקר, אם אתה יודע שאינך חולה ואין לך כתם שחור אז למה ההתלהמות? icon_rolleyes.gif
בכל אופן, כוונתי הייתה לאילו העושים בבדס"מ שימוש שלילי שיש בו פגיעה בהם ובאחר פיסית ונפשית, באים מתוך מקום לא טוב, או המכורים לדבר בצורה אשר עשויה להשפיע על תפקודם באופן כללי ובאופן חברתי בפרט, לכל אותם אשר יש להם פנטזיות וסטיות קיצוניות שיש בהם גם עבירה על החוק (יש כאלו סטיות לא אפרט) ועוד.
אני לא מדבר על אילו הנהנים מהבדס"מ ברמות שזה מחייה אותם, מביא אותם לעוצמות, ריגושים ועולמות שלא היו בהם והדבר מחזק אותם עוד יותר גם אם חלקם מגיעים ממקום קצת פחות בטוח או פחות טוב.
אז לכל אותם שרוצים מרצונם החופשי (אותך אולי זה לא מעניין וזה בסדר) כמובן לחקור את עצמם מאיפה המשיכה שלהם לעניין הגיעה, ייתכן שההיפנוזה ע"י גורם מקצועי עשויה לתת להם מענה או לכל אותם כאמור אשר מגיעים למקומות קיצוניים ופוגעים בעצמם ובאחר עד רמה שדורשת התערבות קלינית , ייתכן אף אחד הכלים הטיפוליים שישתמשו הם עצמם בבחירתם או בהמלצת גורם מוסמך יהיה היפנוזה, כדי להבין קודם את הרקע ומה מניע אותם.

מכאן ועד אייטולות באיראן קצת הגזמת ידידי, שם היו תולים אותך אגב ברחובות אפילו רק אם אתה מפנטז על פוט פטיש.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 27 באפר׳ 2009
האם אתם מדברים על היפנוזה, או על סוגסטיה.
כי אלו שני דברים יחסית שונים למרות הטענות הרבות.

ישנו למשל התחום של NLP שבו יש כלים שאפשר להשתמש בהקשר הזה.
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 27 באפר׳ 2009
טיגריס כחולה כתב/ה:

אפשר לגרום לאדם להיות חסר אונים בכל כך הרבה דרכים מודעות ומהנות.. למה לעצום עיניים? (:

בדיוק.
כמו אקונומיקה איכותית וריחנית לדוגמא.
מי צריך בכלל היפנוזה ?
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 27 באפר׳ 2009
טיגריס כחולה כתב/ה:

אפשר לגרום לאדם להיות חסר אונים בכל כך הרבה דרכים מודעות ומהנות.. למה לעצום עיניים? (:

כי זה מוסיף לחוסר האונים...ברמות...מנסיון... icon_twisted.gif
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 27 באפר׳ 2009
חמודה שלי, מיאו........

את מתכוונת למשהו אחר ממה שהם.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 28 באפר׳ 2009
הדורבנים​(נשלט) • 28 באפר׳ 2009
יש אתר מופלא של סיפורים על שליטה ארוטית במחשבות
http://www.mcstories.com/

סיפורים מעולים מקוטלגים לפי פמדום מיילדום, פם פם.. וכו'. בעבר הייתי מכור לגמרי.
הסיפור הכי מחרמן שאי פעם קראתי (טעם אישי) הוא משם -
Chandra and het doll
על תיכוניסטית שהופכת את בת כיתתה המחוננת על ידי "שכנוע עמוק" לבובת מין אנושית (רק ארבעת הפרקים הראשונים. האחרונים לא משהו).

יש גם פורום פעיל - mc forum. לא מצאתי את הרגליים והידיים, אבל הם נראים מאוד ידידותיים
Mr Vertigo
לפני 15 שנים • 1 במאי 2009

בהיפונוזה? לא קצת נסחפתם? תגובה גם לטיגרסית

Mr Vertigo • 1 במאי 2009
היפנוזה? לא נסחפנו קצת?
חברלך, בדסמ עושים בשביל הכיף או לא עושים בכלל. אני נגד כל השרלטנות שמסביב .

טיגרסית כחולה

אני לא מסכים עם הקביעה הזו לגבי מה זו שליטה אמיתית ומה לא. מה שכתבת, ששליטה/ התמסרות שנובעת מחרמנות היא שליטה חולפת ולא מייצגת התמסרות אמיתית קצת מצחיק בעיניי.
מצחיק שאנשים עוטפים את הצורך הזה שלהם בבדסמ בדברים שנתפסים להם כנעלים יותר מסתם חרמנות.
דווקא, שליטה/התמסרות שנובעת מחרמנות מגיעה ממקום יותר בריא.. הרצון לשחק, לענג מישהו אחר, לשבור נורמות. שליטה שלא נובעת מחרמנות או מתוך איזה יצר מיני בריא נובעת בדרך כלל מחסכים, רצון בתשומת לב, הזדקקות לאישורים כל הזמן. ושלל בעיות אישיות אחרות.
השליטה/ התמסרות שנובעות מחרמנות היא הכי נורמלית בעיניי ואני לא חושב שצריך להתבייש בזה או להסתיר את זה כמשהו שהוא נעלה יותר או משמעותי יותר.
Mentha
לפני 15 שנים • 1 במאי 2009

נראה לי התבלבלתי בפורום..אך בכ"ז

Mentha • 1 במאי 2009
מנטה מגלגלת עיניים לתקרה ושואלת WTF

היפנוזה..אוטוסוגסטיה מה נסגר?

מי שמחפש להתהפנט יואיל ויעשה זאת במקומות הנכונים ולא אצל מי שקרא/ה מאמר בנט