בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היצע וביקוש

ליילה{MS}​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 21 בנוב׳ 2003
ליילה{MS}​(נשלטת) • 21 בנוב׳ 2003
לא יודעת על אחרות ולא משליכה ואל מכלילה
אני
נולדתי ככה

לא יודעת לגבי המספרים מה יש יותר דומים שפחות
אבל שוב
נשים מטבען רובן יותר זהירות
פחות מפרסמות
פחות נענות למודעות
איש הברזל​(שולט)
איש הברזל​(שולט) • 21 בנוב׳ 2003
לא שאלתי למה יש יותר גברים בעולם ה BDSM מנשים.
לא חושב שזה כך, כמו שאני לא חושב שגברים אוהבים סקס יותר מנשים ולמרות זאת כל אחד יודע שכל מי שנכנס בכינוי נשי לצ'ט מקבל פניות מכל עבר ואילו מי שנכנס בכינוי גברי נשאר יתום מפניות.
אני מאמין שגברים ונשים שווים באהבתם למין ול BDSM בפרט.
שאלתי מדוע זה נראה כאילו אין שוויון.

אתה צודק כלובי, אך אני מעלה כאן נושא לדיון שאני מוצא אותו מעניין.
והאמת שזה דוקא כן משנה "כמה יש", תלוי מה אתה מחפש, אם אתה מחפש מישהו אחד ומיוחד, אז זה נכון שגם לגברים וגם לנשים יש את אותה מידת קושי בנושא.
אך אם אתה לאו דוקא מחפש את אותו אחד ומיוחד, אז זה משנה מאוד.

כן, אני מסכים עם לורן לגבי הנורמות החברתיות הנהוגות בארץ ורמת הפתיחות כאן.
אבל לורן, את רומזת שנשים חרמניות פחות מגברים ? הממ לא יודע לגבי זה.

תרשה לי לחלוק עליך גוליבר, אכן לא עשית מחקר ולכן לא ניתן להוכיח לכאן או לכאן, אך אני לא חושב שיש רוב מוחץ של גברים במין הקינקי והחריג. או לפחות אין רוב מוחץ באהבה ומשיכה לעולם הקינקי.
השאלה היא לא למה נשים פחות מעוניינות בסקס שונה (הנחה שגויה לדעתי), אלא למה זה נראה כך ?
אני לא חושב שרוב הנשים כאן הגיעו לכאן בגלל שמישהו הכיר להן את העולם הזה.
גם לנשים יש גישה לאינטרנט ממש כמו לך וגם הן מצ'וטטות וגולשות ונחשפות לכל מיני דברים, בדיוק כמוך.

אתה מייחס מה למה רוקו ?
מה שאתה אומר מעלה שוב את השאלה, למה זה נראה שרק גברים מחפשים זיון ונשים מוצאות בקלות אם הן רק רוצות. ואתה מוזמן לומר תמיד מה שאתה חושב, חופש הביטוי פועל לכל הכיוונים.
זה יותר טוב מלא לחשוב את מה שאתה אומר.

אתן יותר בררניות ליילה ? לומדות לקחים ?
את חושבת שכגבר אני פחות בררן ? פחות לומד לקחים ?
אני אשאל אותך משהו.
אם היית גבר והיית בסיטואציה הידועה שאת צריכה לרדוף אחרי נשים ולחזר. את לא חושבת שהיית קצת פחות בררנית ?
כרגע את בתוך סיטואציה שגברים פונים אליך מכל כיוון, ברור שקצת לא הגיוני לקחת את כולם וזו ברירה טבעית להפעיל ברירה בין כל היצע הגברים. השאלה שלי היא - מדוע זה כך ?
מסכים גם איתך שנשים יותר זהירות, פחות מפרסמות וגם פחות נענות למודעות (ממש ממש פחות) אך לא מדובר במשהו טבעי וזה בכלל לא מטבען.
זה משהו שנוצר מניסיון חיים, הן מגלות שהן פגיעות יותר (גברים קופצים מכל עבר ויש כאלה שלא מהססים לפגוע), למה כאשה תתאמצי לפרסם אם את מוצפת בפניות ??
פחות נענות למודעות ? פונים אליך כאשה ים של גברים, בטח שלא תעני לכולם, ברור שתעני פחות.
אבל שוב - למה פונים אליך כאשה כל כך הרבה גברים ולגבר כמעט ולא פונות נשים ?
למה זה כך ?

אני חושב שהשאלה התפספסה, מלבד לורן שנגעה בפאן החברתי והנורמות שלנו.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 21 בנוב׳ 2003
אני לא חושבת שלנשים יש צורך מיני יותר חלש מלגברים.

אני חושבת שהיחס של החברה למיניות נשית וגברית משפיע קצת. הוא משפיע לשני הכיוונים. נשים לומדות מינקות שהן חייבות לקשר סקס לרגש, להיות בררניות ולדרוש התחיבות, הגברים לומדים מינקות שהם אמורים לחשוב כל הזמן ולדבר כל הזמן על איך להשיג סקס ולא לפסוח על אף הזדמנות. אף אחד משני הצדדים האלו אינו יותר טבעי מהשני.

אבל יש השפעה חברתית שמעבר לזה. אישה בחברה שלנו היא יותר פגיעה. היא יותר פגיעה כי היא לרוב יותר חלשה פיזית והרבה יותר קל לאנוס אותה או להכות אותה בלי שהיא תוכל להתנגד. היא יותר פגיעה כי לגברים יש לא רק את הכח אלא גם נטיה גבוהה הרבה יותר לנהוג באלימות (לפי סטטיסטיקות של פשעים אלימים). היא גם יותר פגיעה כי בחברה שלנו עדיין רבים מאוד מאמינים במידה זאת או אחרת שזאת זכותו של הגבר לשלוט באישה.

עדיין גם אצל מרבית הזוגות החילוניים והליברליים והוניליים האישה מביאה את המשכורת השניה, עדיין במרבית הבתים האישה היא האחראית על נקיון הבית והגבר "עוזר" לה (כאילו הבית לא גם שלו וכאילו הוא לא יכול לראות לכלוך) .

להכנע זה לקחת סיכון. אתה מעביר את הכח שלך למישהו אחר, אתה מוריד מנגנוני הגנה שפיתחת כדי שלא ידרכו עליך.
לאישה הרבה יותר קשה לעשות זאת כי הסכנה האמיתית שידרכו עליה היא הרבה יותר גבוהה.
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 21 בנוב׳ 2003
איש הברזל

אתה מגדיר את עצמך כג'יגולו או בלשונך "אדון בתשלום" אני מבין את הבעיה שיש לך בנושא הזה, אבל אל תשכח שיש מיתון וקשה להתפרנס. מעבר לזה אין לי ענין להתערב בנושא.
גוליבר​(שולט)
גוליבר​(שולט) • 21 בנוב׳ 2003
מה שאת (תאיר) בעצם אומרת, במשפט אחד, זה "רוצה אבל פוחדת". אבל הרי גם ברמת הפנטזיה יש פערים בין נשים לגברים. אני לא טוען שלנשים אין פנטזיות שקשורות לשליטה, אבל הפנטזיות שלהן הרבה פחות דומיננטיות בתוך חיי המין שלהן. אין למשל לנשים בעיה להיכנס לאתרים באינטרנט, בצורה אנונימית לגמרי (כמו לאתר הזה). אבל העובדה היא שהן עושות את זה הרבה פחות מגברים.
איש הברזל​(שולט)
איש הברזל​(שולט) • 21 בנוב׳ 2003
מלך יקר
כמו כולם גם אני מודע למיתון, אבל מי שטוב במה שהוא עושה בדרך כלל מסתדר טוב מאוד בכל מצב. ומעבר לזה אני לא אוסיף בנושא.

והיה נחמד לקבל תגובה בהקשר לדיון העיקרי, אם כי אני תמיד פתוח לשמוע דעות ומחשבות של אחרים.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 21 בנוב׳ 2003
גוליבר:
1. מכיוון שלא אני ולא אתה קוראי מחשבות קצת קשה למדוד מי מבלה חלק גדול יותר מיומו בפנטזיות - גברים או נשים. אני חושבת שיש לך נטיה לראיה מאוד שמרנית של נשים כחסרות מיניות. בסופו של דבר הראיה הזאת תפגע גם בבנות זוגך (שכן אם המיניות שקיימת בהן תחשף אתה עלול להבהל ולגנות אותה) וגם בך - כיוון שתמיד תמצא את עצמך בסוף עם מישהי שמתכחשת למיניותה.

2. בקרב הגולשים ברשת עדיין קיים רוב של גברים וזאת מכיוון שהעיסוק במחשבים נחשב עדיין עיסוק טכנולוגי וגברי. בארה"ב ההבדל הצטמצם מאוד, בארץ הוא עדיין קיים.
באותה מידה יכולת לטעון שלבני 50 ומעלה אין פנטזיות מיניות או לפחות לא פנטזיות משמעותיות כי עובדה שכמעט ולא רואים אותם ברשת.

3. חלק גדול מאתרי הסקס ברשת מיועדים לגברים. למשל, ברובם הגדול של אתרי הסקס יש הרבה יותר השקעה בתמונות ופחות בסיפורים, בעוד שמחקרים הראו שהרבה נשים מעדיפות סיפורים. גם התמונות עצמן פעמים רבות מתאימות יותר לגרות גברים ולא נשים. כך למשל לי אין שום עניין בתמונה של בלונדינית משתזפת בעירום, להשתזף זה לא כזה מגרה מינית.
גם כאשר נשים שנמשכות לנשים מסתכלות על תמונות עירום לא תמיד הן יאהבו אותן תמונות שגברים אוהבים.
הכלוב אמנם יוצא דופן במובן זה, אבל הכלוב לא מנותק מסביבתו. כאשר יש פחות גולשות ברשת, ופחות גולשות שחוקרות את המיניות שלהן ברשת אז יש גם פחות גולשות בכלוב.

3. הרבה נשים מסוגלות לפנטז פנטזיות רחבו ועשירות ללא עזרה חיצונית.
Tame
לפני 20 שנים • 22 בנוב׳ 2003
Tame • 22 בנוב׳ 2003
הנחת היסוד איננה אמורה להיות שנשים הן בעלות דחף מיני חלש יותר מגברים, נהפוך הוא.
הנחת היסוד איננה אמורה להיות שנשים אינן אוהבות סקס "קינקי" (מחוסר במילה טובה יותר)
הנחת היסוד איננה אף אמורה להיות שנשים פשוט מפחדות יותר מגברים. (מתוך סקירות של חדרי צ'אטים הומוסקסואליים אפשר לראות שהפתיחות היא רבה מאוד והרי יש הרבה גברים חזקים והרבה חלשים, אז איך זה ששם אין את הפחד להיאנס? מקרי אונס הרי מתרחשים גם בין גברים. עוד נתון מעניין הוא שבחדרים של לסביות הפתיחות המינית היא גם גבוהה מאוד, הרבה יותר מהפתיחות שקיימת, או לא קיימת, בחדרי סקס הטרוסקסואליים)

מתוך מה שנכתב בסוגריים אפשר להגיע להנחת היסוד הנכונה..

הדברים שגורמים לגברים סיפוק אינם הדברים שגורמים סיפוק לנשים וליהפך. למרות שבעיקרון הם מחפשים את אותם הדברים. (קצת מבלבל לא?)
להתחיל להסביר עכשיו מה נשים וגברים מחפשים ולמה פשוט יקח לנצח אבל אפשר לומר שגם כשגבר ואישה נמצאים ביחד במיטה ומבצעים אקטים מיניים הגבר נהנה מאספקט מסויים של האקט והאישה נהינית מאספקט אחר לגמרי של אותו אקט עצמו.

נשים נותנות לנשים מה שהן היו רוצות לקבל וגברים נותנים לגברים מה שהם היו רוצים לקבל...
אבל כשגברים נותנים לנשים מה שגברים היו רוצים לקבל או ההיפך זה לא הכי מסתדר...

זה עדיין לא עוזר הרבה, אבל התחשק לי לכתוב משהו..icon_smile.gif
גוליבר​(שולט)
גוליבר​(שולט) • 22 בנוב׳ 2003
תאיר:

1.קודם כל, להגיד שנשים הן באופן כללי פחות קינקיות מגברים, או שיש פחות קינקיות מקינקיים, זה לחלוטין לא לטעון שנשים פחות מיניות. האם מישהי שאין לה פנטזיות של שליטה היא פחות מינית מנשים אחרות? האם עולם מורכב של פנטזיות הוא המדד היחיד של מיניות שיש לאדם? אני לחלוטין לא מקבל את הגישה הזאת. אני מכיר נשים פתוחות לחלוטין מבחינה מינית, שאין להם שום פחד לדבר על מין ולעשות מין, ועדיין אין להם שום עניין במין חריג.

2. אני מקבל את מה שאת אומרת לגבי האינטרנט. אבל תראי. מה שאת אומרת זה שהמיניות הנשית לא באה לידי ביטוי באינטרנט באופן כללי, ולכן גם הבטים של מיניות נשית שונה לא באים לידי ביטוי. אבל לאיזה מסקנה זה מביא אותנו? אם נשים לא מדברות על זה, לא כותבות על זה, לא נכנסות לאתרי אינטרנט, לא עסוקות בלחפש פרטנרים, אם הכול נשאר בתוך הראש שלהן ולא יוצא אף פעם החוצה, אם הכול נשאר ברמה התיאורטית והתת-מודעת, אז מה זה עוזר לי לומר שבפוטנציאל אין הבדל בין נשים לגברים בעניין הזה? מכל בחינה מעשית, זה לחלוטין לא רלבנטי.
loren
loren • 22 בנוב׳ 2003
אם נעזוב לשניה את העולם הקינקי, ונביט בעולם הוונילי, אז הנשים שם, לפחות בגילי, ונשים שחצו את קו הארבעים אומרות בשיחות על סקס ומאהבים- אבל אני רוצה שהוא יאהב אותי, לא רק סקס. זהו- לא רק סקס. זה לא שהנשים לא רוצות מין- הן רוצות, אבל רוצות את העוד משהו. הן לא בנויות להתרוצץ ממיטה למיטה. תן לגבר לקפוץ ממיטה למיטה- נגע בשמיים...
אני חושבת שנשים וגברים בנויים אחרת. זה לא שגברים לא רוצים אהבה- הם גם רוצים, אבל הם גם בנויים למין המהיר הזה, המרוכז. שאלתי פעם ידיד שלי- למה בעצם הגברים הולכות לזונות?
והוא ענה לי כי זה נוח. לא צריך לחזר, לפתות, להתאמץ. גברים זקוקים לפורקן מיני, ולא תמיד זה קל להשיג אותו בלי להתאמץ. אז הם באים, משלמים וזהו- אין זיוני שכל אחרי זה.
שוב- זה לא שנשים לא זקוקות לפורקן מיני, אבל הן פחות יתרוצצו. וכאן שוב נכנסות הסיבות שכולן כאן הזכירו- הפחד, החשש, החינוך, והעוד משהו הזה.
דווקא בעולם הקינקי שלנו אני חושבת שהנשים לא פחות חרמניות מהגברים icon_wink.gif אבל גם כאן אנחנו נזהרות, ולא נגיב לכל אחד. וזה עוד יותר טבעי ונחוץ להגיב כך גם בגלל העובדה שהעולם הזה מושך אליו כל מיני טיפוסים שבאמת עלולים להיות מסוכנים.