לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבת שפחה

D ream​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 9 ביוני 2009
D ream​(נשלטת) • 9 ביוני 2009
חלמית קטנה כתב/ה:

לדעתי אהבת שפחה לאדונה יותר עוצמתית וטהורה מאהבת אישה לגבר,

תמיד משפטים כאלה שמתיימרים להשוות מוציאים אותי מדעתי. אדם מתחבר ברמת הצורך שלו בחיבור , אין מקום להשוואה ובטח לא פסילת עומקים של אנשים אחרים. מדד הרגש אצל כל אדם ואדם נמדד ביחס לעצמו ולמה שהוא מסוגל/רוצה/צריך לא ביחס לאנשים אחרים.

נורית , לא משנה מה כתבת ומה יגידו אחרים , אם את מרגישה בשמיים כנראה שבאמת נגעת בהם.

עבורי אישית הרגשות האלה אכן עוצמתיים , אבל ישנה גם בעייתיות מסויימת. היה כאן לא מזמן שרשור על אגואיסטיות והתמסרות , הרבה מוציאים מילים יפות על רמת הרגשות והעוצמות והנתינה , אבל קשר כזה הוא מכיל בתוכו הרבה אגואיסטיות. בעצמך כתבת : " אני לא רואה את האיש" , אני אישית חושבת שאלה מילים מאוד חזקות ולא פשוטות. המהות האמיתית עבורי היא להגיע לעוצמות הרגש האלה עם לראות את האדם שמולי , כל כולו , להכיל את כל צרכיו , הזכריים , הגבריים , הילדיים וכו'. זה מצריך בגרות אחרת לראות את האדם באמת. ולא רק אדם שנותן לנו בתוקף היותו אדון הגדרת שייכות , אך רק ככזה במסגרת מאוד מצומצמת של הצרכים שלו. בהוושאה אוכל להשתמש בדוגמת האב , האב או האם לצורך העניין הם לא "אנשים" עבורנו בגיל הילדות , הם ממלאי תפקיד , נותנים לנו חסות , דאגה , גבולות , חינוך , עוצמות רגשיות וכו'. אין אנחנו מתרכזים בצרכים של ההורים שלנו כבני אדם , אלא רק לתוקף תפקידם עבורנו , וכן , אנחנו ההכי טוטאליים בקשר עם ההורים שלנו בתור ילדים , אבל זהו קשר תפקידים.

החוכמה עבורי היא להביא את העוצמות האלה כאשר ישנה את הבגרות לראות את האדם ולא רק את תפקידו.

בכל מקרה ובלי קשר לכל מה שאמרתי , זה בכלל לא משנה מה מי כמה ולמה , אם טוב לך - זה הכי טוב שבעולם.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 9 ביוני 2009
D ream כתב/ה:
חלמית קטנה כתב/ה:

תמיד משפטים כאלה שמתיימרים להשוות מוציאים אותי מדעתי. אדם מתחבר ברמת הצורך שלו בחיבור , אין מקום להשוואה ובטח לא פסילת עומקים של אנשים אחרים. מדד הרגש אצל כל אדם ואדם נמדד ביחס לעצמו ולמה שהוא מסוגל/רוצה/צריך לא ביחס לאנשים אחרים.

.

אמרתי מה דעתי איך אני רואה את הדברים, איך זה אצלי , היות ואצלי זה לא רק לאהוב את האדון שלי אלא גם את הגבר שלי כי הוא שניהם גם וגם לכן אני אוהבת את כולו את "החולשות" שלו ואת החוזק שלו ....את הדברים הטובים בו וגם את הדברים הפחות טובים, אדם שלם.
זכותך להסכים לדברי וזכותך שלא להסכים , הבחירה היא שלך, אחרי הכל אני מדברת בשם עצמי ולא שוללת את דעתם של אחרים,ואינני פוסלת איש במה שהוא מרגיש.

אז לפני שאת קופצת למסקנות ומפיצה פוקים ורודים רחיניים באוויר אולי כדאי שתנסי להבין מה משמעות המילה "לדעתי".
דיברתי בשם עצמי בלבד, לא עשיתי השוואות ולא התימרתי להשוואות את דרך ראיתם של אחרים במערכת יחסים שיש בה שליטה. או מערכת יחסים ונילית.
D ream​(נשלטת)
D ream​(נשלטת) • 9 ביוני 2009
חלמית קטנה כתב/ה:
D ream כתב/ה:
חלמית קטנה כתב/ה:

.

אחרי הכל אני מדברת בשם עצמי ולא שוללת את דעתם של אחרים,ואינני פוסלת איש במה שהוא מרגיש.

אז לפני שאת קופצת למסקנות ומפיצה פוקים ורודים רחיניים באוויר אולי כדאי שתנסי להבין מה משמעות המילה "לדעתי".

גם אני , בסך הכל אמרתי את דעתי , ודעה יכולה להיות גם על הדעה של אחרים. זו תכלית הדיון. כל אחד שמפרסם כאן הודעה בסך הכל מפרסם את דעתו.

וכמו שאמרתי לנורית , העיקר שטוב. לא פוסלת את הכיף של אף אחד , כן מביעה דעה שנכונה עבורי גם אם היא מתייחסת לדעה של אחרים.

והפוקים שלי...מסריחים , בדיוק כמו של כולם.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 9 ביוני 2009
D ream כתב/ה:
חלמית קטנה כתב/ה:
D ream כתב/ה:
חלמית קטנה כתב/ה:

.

אחרי הכל אני מדברת בשם עצמי ולא שוללת את דעתם של אחרים,ואינני פוסלת איש במה שהוא מרגיש.

גם אני , בסך הכל אמרתי את דעתי , ודעה יכולה להיות גם על הדעה של אחרים. זו תכלית הדיון. כל אחד שמפרסם כאן הודעה בסך הכל מפרסם את דעתו.

וכמו שאמרתי לנורית , העיקר שטוב. לא פוסלת את הכיף של אף אחד , כן מביעה דעה שנכונה עבורי גם אם היא מתייחסת לדעה של אחרים.

והפוקים שלי...מסריחים , בדיוק כמו של כולם.

ולמרות זאת בחרת בפיסקה ממה שאני הגבתי icon_smile.gif מענין .
מקווה שחזרת לשפיות .

כל טוב לך.
Brave Dwarf
לפני 15 שנים • 10 ביוני 2009
Brave Dwarf • 10 ביוני 2009
D ream כתב/ה:
חלמית קטנה כתב/ה:

נורית , לא משנה מה כתבת ומה יגידו אחרים , אם את מרגישה בשמיים כנראה שבאמת נגעת בהם.

עבורי אישית הרגשות האלה אכן עוצמתיים , אבל ישנה גם בעייתיות מסויימת. היה כאן לא מזמן שרשור על אגואיסטיות והתמסרות , הרבה מוציאים מילים יפות על רמת הרגשות והעוצמות והנתינה , אבל קשר כזה הוא מכיל בתוכו הרבה אגואיסטיות. בעצמך כתבת : " אני לא רואה את האיש" , אני אישית חושבת שאלה מילים מאוד חזקות ולא פשוטות. המהות האמיתית עבורי היא להגיע לעוצמות הרגש האלה עם לראות את האדם שמולי , כל כולו , להכיל את כל צרכיו , הזכריים , הגבריים , הילדיים וכו'. זה מצריך בגרות אחרת לראות את האדם באמת. ולא רק אדם שנותן לנו בתוקף היותו אדון הגדרת שייכות , אך רק ככזה במסגרת מאוד מצומצמת של הצרכים שלו. בהוושאה אוכל להשתמש בדוגמת האב , האב או האם לצורך העניין הם לא "אנשים" עבורנו בגיל הילדות , הם ממלאי תפקיד , נותנים לנו חסות , דאגה , גבולות , חינוך , עוצמות רגשיות וכו'. אין אנחנו מתרכזים בצרכים של ההורים שלנו כבני אדם , אלא רק לתוקף תפקידם עבורנו , וכן , אנחנו ההכי טוטאליים בקשר עם ההורים שלנו בתור ילדים , אבל זהו קשר תפקידים.

החוכמה עבורי היא להביא את העוצמות האלה כאשר ישנה את הבגרות לראות את האדם ולא רק את תפקידו.

בכל מקרה ובלי קשר לכל מה שאמרתי , זה בכלל לא משנה מה מי כמה ולמה , אם טוב לך - זה הכי טוב שבעולם.

מעולה. מסכים לחלוטין עם כל מילה ועם האופן העדין, הנבון והלא אישי בו נאמרו הדברים.
גם לי כאלו הכרזות צורמות. גם כי יש בהן מעין ביטול של אהבה ונילית ועוצמתה וגם כי הן מכילות קורט של התנשאות.

אני אפילו מאמין שבמקום אחר, בהלך רוח שונה של הסביבה, היה ניתן לפתח דיון מעניין בנדון, ולהקשיב לקול תרועה של כל הדעות. (-:

(וגם לפוקים בשלל צבעים)

*הציטוט המלא בא להדגיש את ה"עם כל מילה".
נוריתE
לפני 12 שנים • 10 באפר׳ 2012
נוריתE • 10 באפר׳ 2012
חשתי צורך להקפיץ למרות ואל אף הוויכוח שהיה פה
Brida​(נשלטת){DDDOM}
Brida​(נשלטת){DDDOM} • 10 באפר׳ 2012
נוריתE יקרה-
מה שכתבת באמת מקסים.
הוא נקרא אצלי כהבעת רגשות מאוד אציליים.
ה"ויכוח" ביננו, בכלל לא היה על מהות הקשר,
אלא על המשמעות של מילה אחת, איך היא נקראת ונתפסת שונה בעיניים שונות.

(פעם היית מוסיפה המון פרפרים ופיות, איפה הם היום? חסר לי ה"גליץ" וה"ספארקל")
נוריתE
נוריתE • 10 באפר׳ 2012
Atheana כתב/ה:
נוריתE יקרה-
מה שכתבת באמת מקסים.
הוא נקרא אצלי כהבעת רגשות מאוד אציליים.
ה"ויכוח" ביננו, בכלל לא היה על מהות הקשר,
אלא על המשמעות של מילה אחת, איך היא נקראת ונתפסת שונה בעיניים שונות.

(פעם היית מוסיפה המון פרפרים ופיות, איפה הם היום? חסר לי ה"גליץ" וה"ספארקל")

icon_smile.gif
www.legends.co.il

והקפצתי את זה מצורך אישי אחר שלא קשור לדיון ההוא
}{}