בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבות סאדו מאזו ריקות ומעפנות

קטסטרופה{Adonai}
לפני 14 שנים • 25 ביולי 2009
קטסטרופה{Adonai} • 25 ביולי 2009
D M Dogy כתב/ה:
מיקוהנשלט כתב/ה:
הסטודיו על הפנים חרא של מקום ולא באים אנשים המחוגה מקום קטן עדיף לדעתי הבלאק בוק הקודם וצריך לפתוח מקומות אחרים כדי שיהיה חידוש ויבואו אנשים נוספים צריך רענון icon_lol.gif

מוזר שאתה כותב את זה
תמיד תמכת במסיבות של אורלי ונהנית שם
להלן הוכחה
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=277517&highlight=#277517

ההודעה השלישית בעמוד
פתאום החלטת שהמסיבות מעפנות ולא מענינות
וזה קרה בדיוק שניפתח עוד ליין ונילי בימי חמישי
אני מתחיל לתהות על מי עומד מאחורי הניק
הכוונה כפילות של מי אתה
וקצת קשה לי להאמין שזה באמת אתה מתחבא שם.

דוגי, כולנו זוכרים את ההתחנפויות שלו לליין של אורלי.
השאלה הגדולה היא למה אתה מתייחס לפישפש הזה בכלל?
הנח לכל הבכיינים, תמיד היו ותמיד יהיו.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 25 ביולי 2009
נקרא לילד בשמו מבלי להתבייש ולהתנצל ..במן האחרון המסיבות אכן חלשות .

מעט בליינים ,מקומות הזויים וכן לפעמים אין תמורה הולמת לכספי ,ואני משלם ...

לגבי יתר הטענות הועלו ....."מלכות שמנות עם נקניקיות ",לא ארד לרמה הזאת ,פשוט גועל נפש

לא יתכן שהאתר יתן לגיטימצייה ללעוג לאנשים בגלל משקלם .

תשלום עבור סשנים >>האמת אני מבלה במסיבות הנל מספר שנים ומעולם לא נדרשתי לשלם

עבור סשן ומעולם אפילו לא הוצעה לי אפשרות כזאת ,לא ידעתי שקיים מנהג כזה ..

שבוע טוב לכולם .
עמבר​(אחר){$}
עמבר​(אחר){$} • 25 ביולי 2009
niki 666 כתב/ה:
נקרא לילד בשמו מבלי להתבייש ולהתנצל ..במן האחרון המסיבות אכן חלשות .

מעט בליינים ,מקומות הזויים וכן לפעמים אין תמורה הולמת לכספי ,ואני משלם ...

שבוע טוב לכולם .

מה שהוא אמר.
D M Dogy​(מתחלף)
D M Dogy​(מתחלף) • 25 ביולי 2009
קטסטרופה כתב/ה:
D M Dogy כתב/ה:
מיקוהנשלט כתב/ה:
הסטודיו על הפנים חרא של מקום ולא באים אנשים המחוגה מקום קטן עדיף לדעתי הבלאק בוק הקודם וצריך לפתוח מקומות אחרים כדי שיהיה חידוש ויבואו אנשים נוספים צריך רענון icon_lol.gif

מוזר שאתה כותב את זה
תמיד תמכת במסיבות של אורלי ונהנית שם
להלן הוכחה
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=277517&highlight=#277517

ההודעה השלישית בעמוד
פתאום החלטת שהמסיבות מעפנות ולא מענינות
וזה קרה בדיוק שניפתח עוד ליין ונילי בימי חמישי
אני מתחיל לתהות על מי עומד מאחורי הניק
הכוונה כפילות של מי אתה
וקצת קשה לי להאמין שזה באמת אתה מתחבא שם.

דוגי, כולנו זוכרים את ההתחנפויות שלו לליין של אורלי.
השאלה הגדולה היא למה אתה מתייחס לפישפש הזה בכלל?
הנח לכל הבכיינים, תמיד היו ותמיד יהיו.

רציתי רק להבהיר את מסקנותיי שאני כמעט בטוח שאני יודע מי הוא מיקוהנשלט
אני לרגע לא חושב שאלו הם הנהלת ליין זה או אחר לרבות אייר ובודיגארד
כבודם במקומם מונח!!!
אותו פישפש הוא דו פרצופי (מיסתבר),שמחפש רק ברעת אנשים
היה אצל אורלי במסיבות,כמובן תחת שמו האמיתי...
מדוע אתה ממשיך להתחבא?
ממה אתה מפחד?
תחשוף את עצמך....
הלוואי ואני טועה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 25 ביולי 2009
תודה על האמירה, דוג-מן.

בשם צוות ה-FRESH אני אומר בצורה פשוטה וברורה שאין לי ולצוות הזה כל קשר

לניק העונה לשם מיקו הנשלט, אותו אדם לא פועל מטעמנו ובטח לא בהוראה

של מי מאיתנו.

באופן אישי אני מדגיש שאני ממליץ לכל אחד ואחת לבלות היכן שטוב ונוח להם.

כל השתלחות היא בבחינת דבר מיותר מאחר וכל העוסקים במלאכה משקיעים

זמן וכספים עבור מקומות הבילוי ולפי המצב היום ומזה זמן-

רווחים גדולים לא רואים מזה.

מאחל הצלחה לכל ליין ומקום בילוי.
SWAY
לפני 14 שנים • 17 בספט׳ 2009

סדר

SWAY • 17 בספט׳ 2009
קראתי את הפוסט הזה כולו,
הפוסט אינו מחדש דבר אבל חשוב שיישמע,
זה דבר ידוע כבר הרבה זמן שבקהילה אין פרופורציה בין מספר הגברים לנשים (כמו בכל קהילת BDSM בעולם דרך אגב),
הדבר כמובן מתשקף באולוסייה שמגיע למסיבות (גם זה קורה בכל המסיבות BDSM בעולם למעט מסיבות שמשווים בכוונה בין מספר הנשים לגברים-למרות שאף פעם לא ראיתי שזה הצליח לחלוטין) ,וכן רתוי לחשוב על כך שאנחנו עדיין מדינה חצי דתית באמצע המזרח התיכון, אז אחרי הכל יש לנו קהילת BDSM בארץ מפתיעה בגודלה ואיכותה.
אני מסכים שהרבה פעמים מסיבות הקהילה נראות עלובות,
אני מסכים גם שלפעמים הקהל לא בדיוק יצא מהגיליון האחרון של SPORTS ILLUSTRATED,
אני גם מסכים שריבוי ליינים לא תורם להנאה שהייתה יכולה להיות ממסיבה יחידה,
אני מסכים שלפחות מנקודת המבט של היום המסיבות שהיו בדאנג'ן היו איכותיות, מדהימות,
מחרמנות, אנשים יפים, הופעות מרשימות, הייתה מקצוענות, והבנה, ועוד מלא דברים טובים...
אבל...
ראשית ולפני הכל כל המשמיצים למיניהם (ולא כותבי ביקורת בונה) אני מציע לחשוב על העבודה
הנפלאה שיוזמי המסיבות עושים, ועל רצונם הטוב שאנשים יהנו מBDSM איכותי שכן רובם אנשים
שהיו בקהילה עוד לפני שהפכו את התחביב למקור פרנסה, אני מוריד בפניכם את הכובע תמשיכו כך,
הדאנג'ן עבר תהליך מיתולוגיזציה- הפכו אותו ליותר ויותר מיתולוגי מאז שהוא נסגר,
וזה טעי החוויות הראשונות של הרבה אמיתנו היו שם, שם גילינו, שם חווינו הכל בפעם הראשונה,
אבל גם לדאנג'ן היו ימים גרועים זכורות לי מסיבות בימי שלישי עם נשים אחדות (שחציין עובדות המועדון) וכמה עשרות גברים, מסיבות שלא היו סשנים בכלל, אך למרות כל זאת גם בשבילי הדאנג'ן הוא המועדון BDSM הכי טוב שהיה (כנראה בגלל מה שאמרתי בהתחלה),
בדאנג'ן היו מלכות הבית כמו שנהוג לפעמים במועדונים באירופה, מלכות אלה לא לקחו כסף המועדון אך היו מלכות בתשלום לפעמים (מחוץ למועדון), מציע לליינים היום לאמץ שיטה זו ולעשות עבדי בית ואדוני בית ושפחות בית מקצועיים שיהיו חלק מהצוות באירוע, זה בטוח יוסיף
תמשיכו להנות ולבוא למסיבות
שנה טובה
SWAY
TV_Eye​(שולט)
לפני 14 שנים • 18 בספט׳ 2009

הכל תלוי

TV_Eye​(שולט) • 18 בספט׳ 2009

המסיבות האלה הן הימור. אבל הימור לא פרוע. שימו לב שכל כמה זמן יש שינוים באוירה ובמקום וזה נותן מאוד את הטון של המסיבה האנשים וכו....
שזה היה הדאנג'ן גם בערבים קצת חלשים היתה אוירה, ככה גם בלימיט. מאז שהלימט ניסגר אין מועדון שבאמת נותנן את זה .
אולי המקסים, אם אני זוכר נכון בנוי בצורה כזו שיש מקום לסשנים פרטים אפלים ורחבה גדולה שאפשר ממש להתפרע בה, יכול לתת את התשובה למסיבה בידאסאמית אמיתית. נצטרך להמתין לשבת ולראות אם באמת נמצא חלל חדש וטוב למסיבות קהילה.
ארט ונדלי

המסקנות המתבקשות

ארט ונדלי • 18 בספט׳ 2009
1. לאחד את כל המסיבות השונות לערב אחד ומקום אחד

2. להחזיר את עניין השכרת ה"מסשנות בתשלום"

3. להכניס בנות בחינם או במחירים נמוכים

4. אם בעלי המבנה של הנו לימיט מוכנים אז שאותו יזם מסיבות שמרים את הכפפה יחזיר את המסיבות לשם שלא לדבר על אפשרות משפטית כלשהי לחזור למועדון הדנג'ן

5. מובן שהדבר (נשים בחינם /עלות נמוכה + לשלם למלכות/שפחות על הופעות) עלול להיות כרוך בהעלאת מחירים על כניסה, על שתיה וכו'
ארט ונדלי

נ.ב. לגבי הנו לימיט

מובן ששהותו של גלילי במסיבת סקס אינה דבר רצוי עם כל הכבוד (גם אם הוא עדיין רק בגדר חשוד וכו' במעשים הנוכחיים).
לכן אם א. גלילי עדיין הבעלים וב. הוא עדיין אינו יושב בכלא, יש להכניס סעיף בחוזה שהפיקוח על הערבים יעשה ע"י נציג כלשהו מטעמו והוא לא יכול לפקוד את המקום, לצורך זה גם אשתו שזכורה כאישה מקסימה יכולה לפקח. לגבי ארגון וניהול של עניינים אחרים הקשורים במבנה וכו' הסמכויות יוכלו להיות מועברים לטיפול מנהלי הליין.
ארט ונדלי

נ.ב. (אחרון)? לגבי המיקום

לאחר שחשבתי על הצעות היעול שלי כשהייתי במקלחת, אכן עניין המיקומים שהצעתי לעלול היות בעייתי.
מניסיוני הדל כשותף זוטר בניהול עסק כלשהו בעבר, אמנם ניתן להשכיר מבנה לצורך מסויים מבלי שבעל יהמקום יבוא כמעט לעולם לבדוק, כל עוד הוא מקבל את השכירות בזמן. (ולא העליתי הצעה שגלילי לא יוכל לפקוד את המועדון לאחר המסיבות או לפניהן במידה והוא ירצה לבדוק שלא נגרם לנכס שלו נזק כלשהו למשל).
אבל יתכן שיהיו אנשים (ובעיקר נשים שהן "מצרך אבולוציוני מבוקש יותר") שעצם הידיעה שהבילוי שבו הן נמצאות בין השאר מכלכל את כיסו של אדם עם הסטטוס המשפטי של גלילי, תגרום להן לא לבוא למסיבות ולכן כל עוד גלילי בעלי הנכס, חזרה ללימיט תפגום במסיבות ולא ההיפך. לגבי הדנג'ן כנראה ככל הידוע לי, אין אפשרות כרגע מבחינה משפטית. לכן כל עוד אין חדש בנושא הבעלים הנוכחי של הנו לימיט או המצב המשפטי בנושא הדנג'ן הסעיף האחרון בנושא המיקום שכתבתי מוטעה מבחינתי.

כנראה שהדנג'ן והנו לימיט יהיו לבלייני הסאדו-מאזו כמו ארץ ישראל השלמה למתנחלים או ארץ ישראל השלמה לרוב הפלשתינאים (או חלק מכפות הרגליים ששראיתי בימי חיי בעבורי) -חלום ישן ורטוב שאינו בר השגה במציאות.

לכן לגבי המבנה אולי יש לערוך משאל כלשהו בקרב הבליינים ולהכניס את זה כפקטור מסויים בקבלת ההחלטות.