לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסכמה

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 26 ביולי 2009

Re: חתולונת

בלוסום​(לא בעסק) • 26 ביולי 2009
[quote="פרלין"

איך לטעמך בעל אתר כמו הכלוב אמור להתהג? מה היית מצפה ממנו?[/quote]

לדעתי היה מועיל אם היו יותר אנשים שותפים בעריכה ובניהול הפורומים פה, הרבה יותר ממה שיש כרגע. כרגע מרגיש לי שיש פה קטעים שהם פרוצים לגמרי, שנעשה נזק לאנשים ועד שמגיעים לתקן אותו הוא כבר בלתי הפיך (קרה לי לא פעם שהכפישו שמי בבלוגים על לא עוול בכפי, ועד שהפוסט הורד מהאוויר לא רק שעבר זמן רב אלא שגם עוד אנשים כתבו לכלובי שהם מזהים אותי מהבלוגים הנ"ל), ויש גם עוד חלקים פה שזקוקים לרענון ולתחזוקה שוטפת כמו המגזין למשל שקפא על שמריו משום מה, ולא ברור למה כי יש פה כל כך הרבה יוצרים שמחכים שהיצירות שלהם יעלו לאוויר. יש הרגשה כללית של חוסר יחס לתלונות על כל מיני תקלות טכניות שיש פה, ועם קצת רצון טוב והאצלת סמכויות והכנסת דם חדש לניהול הפורומים השונים, לדעתי יהיה ניתן לשפר את המצב.
ה דום שלך​(שולט)
לפני 15 שנים • 27 ביולי 2009

ה דום שלך​(שולט) • 27 ביולי 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
[quote="פרלין"

איך לטעמך בעל אתר כמו הכלוב אמור להתהג? מה היית מצפה ממנו?

לדעתי היה מועיל אם היו יותר אנשים שותפים בעריכה ובניהול הפורומים פה, הרבה יותר ממה שיש כרגע. כרגע מרגיש לי שיש פה קטעים שהם פרוצים לגמרי, שנעשה נזק לאנשים ועד שמגיעים לתקן אותו הוא כבר בלתי הפיך (קרה לי לא פעם שהכפישו שמי בבלוגים על לא עוול בכפי, ועד שהפוסט הורד מהאוויר לא רק שעבר זמן רב אלא שגם עוד אנשים כתבו לכלובי שהם מזהים אותי מהבלוגים הנ"ל), ויש גם עוד חלקים פה שזקוקים לרענון ולתחזוקה שוטפת כמו המגזין למשל שקפא על שמריו משום מה, ולא ברור למה כי יש פה כל כך הרבה יוצרים שמחכים שהיצירות שלהם יעלו לאוויר. יש הרגשה כללית של חוסר יחס לתלונות על כל מיני תקלות טכניות שיש פה, ועם קצת רצון טוב והאצלת סמכויות והכנסת דם חדש לניהול הפורומים השונים, לדעתי יהיה ניתן לשפר את המצב.[/quote]

לדעתי זה נראה כמו להלחם בתחנות רוח
ברגע שלאנשים אין כבוד לאחרים ......
לא רואה שלמשתמשים יש מה לעשות בנידון
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 27 ביולי 2009

בלוסום​(לא בעסק) • 27 ביולי 2009
הדום שלך כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
[quote="פרלין"

איך לטעמך בעל אתר כמו הכלוב אמור להתהג? מה היית מצפה ממנו?

לדעתי היה מועיל אם היו יותר אנשים שותפים בעריכה ובניהול הפורומים פה, הרבה יותר ממה שיש כרגע. כרגע מרגיש לי שיש פה קטעים שהם פרוצים לגמרי, שנעשה נזק לאנשים ועד שמגיעים לתקן אותו הוא כבר בלתי הפיך (קרה לי לא פעם שהכפישו שמי בבלוגים על לא עוול בכפי, ועד שהפוסט הורד מהאוויר לא רק שעבר זמן רב אלא שגם עוד אנשים כתבו לכלובי שהם מזהים אותי מהבלוגים הנ"ל), ויש גם עוד חלקים פה שזקוקים לרענון ולתחזוקה שוטפת כמו המגזין למשל שקפא על שמריו משום מה, ולא ברור למה כי יש פה כל כך הרבה יוצרים שמחכים שהיצירות שלהם יעלו לאוויר. יש הרגשה כללית של חוסר יחס לתלונות על כל מיני תקלות טכניות שיש פה, ועם קצת רצון טוב והאצלת סמכויות והכנסת דם חדש לניהול הפורומים השונים, לדעתי יהיה ניתן לשפר את המצב.

לדעתי זה נראה כמו להלחם בתחנות רוח
ברגע שלאנשים אין כבוד לאחרים ......
לא רואה שלמשתמשים יש מה לעשות בנידון[/quote]

לצערי אני מסכימה איתך...):
טריקסטר​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 28 ביולי 2009

Re: הסכמה

טריקסטר​(נשלטת) • 28 ביולי 2009
אני חושבת שיש הרבה תועלת בלא לצנזר ולתת לאנשים להתבטא חופשי - זה מאפשר הצצה לבן האדם שמעבר למסך, דרך נוספת להבין אם הוא אדם מתורבת או סתם אדיוט ש"האומץ" עולה לו לראש רק באנונימיות של האינטרנט. אני מצנזרת הרבה פונים לאחר שאני קוראת את התגובות שלהם בפורומים. אני כן חושבת שכולנו צריכים להגיב לאחד כזה ולומר לו את דעתינו בפומבי על צורת ההתבטאות שלו.

לגבי כלל של לא לפנות למישהי מקולרת ... נראה לי כלל מאוד בעייתי שמגיע ממקום של חוסר בטחון עצמי של גבר בעצמו. כאילו באת ואמרת - בגלל שהיא משוייכת לא נשים לפניה פיתויים נוספים, שלא תחשף לגברים אסורים , שחלילה לא תשהה לבד בצ'ט עם גבר זר.

מי שזקוק לחסימות כאלו על מנת לשמר את שיפחתו, עדיף לו שיעשה בדק בית אצלו.
Gentlewhip​(שולט)

כאילו דא??

Gentlewhip​(שולט) • 28 ביולי 2009
[size=18]אני חושב, חור בנשמה ,שאת מבינה לא לגמרי נכון את הענין הזה של מקולרת
אצל הוינילים זה נקרא נשואין ולא מקובל שגבר יפנה לאישה נשואה בהצעות כל עוד לא נוצרה
סיטואציה הדדית שהאישה רמזה לו כך
אצלנו נוסף על הנדבך הז גם ענין של שייכות ממשית כשמישהיא מוסרת עצמה לידי שליטה של גבר הפניה אליה היא חסרת נימוס וגם חסרת תוחלת כי זו סתם הצקה ולא יצא לו מזה כלום
אז הרצון הזה של אי פניה למקולרת לא נובעת מחוסר ביטחון אלא נובעת מכללי נימוס שאומרים שחבל סתם להטריד
[/size]
נוריתE
נוריתE • 28 ביולי 2009
הוא, זה ג'נטלוויפ
הביא פה נושא בנושא התנהגות נאותה
של דומים
ואנשים התחילו לעשות "עליהום" על כלובי
מה קשר לקשר,לא מבינה.
תתיחסו לנושא הנושא,אולי קצת?

הוא,זה כלובי,נותן לנו מקום
אנחנו,זה,אנחנו
אנשים מבוגרים.

אם הוא לא מתערב,זה כלובי ,צועקים
אם הוא כן מתערב
צועקים גם
הניחו לו

כל אחת אחת יתמקדו בעצמם בהיתנהלות שלהם בפורומים וזהו.
ובקשר לטרולים
טרול בא וטרול הולך והפורום נישאר.

ולנושא הנושא, הוא,זה ג'נטלוויפ,הביא פה דבר חשוב וראוי להתייחס
ושכל אחד יקח ממנו את מה שמתאים לו.
נוריתE

Re: כאילו דא??

נוריתE • 28 ביולי 2009
Gentlewihp כתב/ה:
[size=18]

אצלנו נוסף על הנדבך הז גם ענין של שייכות ממשית כשמישהיא מוסרת עצמה לידי שליטה של גבר הפניה אליה היא חסרת נימוס וגם חסרת תוחלת כי זו סתם הצקה ולא יצא לו מזה כלום
אז הרצון הזה של אי פניה למקולרת לא נובעת מחוסר ביטחון אלא נובעת מכללי נימוס שאומרים שחבל סתם להטריד
[/size]

יש כאלו חסרי ביטחון,שכל דחיה גורמת להם לנסות עוד יותר
ישנם כאלו ,בעלי עודף ביטחון מופרז שחושבים שגם אם...אזמה, אז הרי "הם הם "
נימוס? מי זה בכלל? יש גם כאלו ש חושבים ככה...

וכל הללו ,לא מעניין אותם בכלל מה אנחנו חושבים בעיניין.
בלוסום​(לא בעסק)

לנורית' - הבהרה:

בלוסום​(לא בעסק) • 28 ביולי 2009
הסכמה
הודעה 08:41 25/07/09 תגובה וציטוט

בפוסט מסוים שנכתב כאן לא מזמן הוזכרו דרכים נאותות ראויות מקובלות (או לא )לכתיבה
בפורום מכובד זה ובכלל התנהגות וובית של כולם .

מה שאני רואה פה זה "התנהגות וובית". זה לגמרי קשור לכלוב ולכלובי.
נוריתE

Re: לנורית' - הבהרה:

נוריתE • 28 ביולי 2009
חתולונת1607 כתב/ה:
הסכמה
הודעה 08:41 25/07/09 תגובה וציטוט

בפוסט מסוים שנכתב כאן לא מזמן הוזכרו דרכים נאותות ראויות מקובלות (או לא )לכתיבה
בפורום מכובד זה ובכלל התנהגות וובית של כולם .
מה שאני רואה פה זה "התנהגות וובית". זה לגמרי קשור לכלוב ולכלובי.

(חתולה,לא היבנתי מאיפה הבאת את הציטוט אבל לא חשוב)

אז מה? אתם רוצים שהוא יתחיל לצנזר פה על ימין ועל שמאל ולמחוק אולי גם פוסטים שלמים חשובים או לא חשובים,בפני עצמם? ולהעיף אנשים שאנשים אחרים אומרים עליהם שהם לא בסדר?
מי בדיוק יקבע את הקריטריונים לכל אלו ועד לאיפה נגיע?

יש קריטריון אחד ברור למי שלא ראוי להיות פה ולכתוב פה וזה אאוטינג, נקודה.
מעבר לזה וזה כבר גמיש...
או שהבנאדם כבר עלה לכולם על כל העצבים וקרה כבר ככה או מי שבהסכמה קהילתית לא עונה על כללי הקהילה.וגם זה כבר קרה.

כי אם הוא יקבע אותם,את הקריטריונים הללו נניח לבד, יכסחו לו את הצורה גם ככה וגם ככה
ויוצא שהוא לא בסדר כשהוא לא עושה ולא בסדר, כשהוא כן עושה..
ואם ישים אולי להצבעה או יעשה איזה שהוא פאנל ניהול משותף ,אז בכלל האתר יעלם מרוב מי להעיף מי לצנזר כי כמספר המציעים מספר הדעות,אנשים בכלל יפחדו להכנס לפה.
אז מה הוא יעשה? מה שהוא עושה
זאת הדרך היחידה

תיקון,נאמר, מתחיל מביית
ז''א מה שכבר אמרתי
כל אחד ואחת ישגיחו על ההתנהלות הנאותה שלהן/ם.

אנחנו מדברים פה על אנשים שלא שמים ז.. על כל הדיונים האלו
ובכאלו רק אנחנו נטפל איך ? וזאת עיצה גם לעצמי(כי גם לי לפעמים בא להעיף אנשים מהחלון כשאני קוראת טינופת מילולית או התנהגותית)
להתעלם!!! כשמתעלמים מטרול,הוא נעלם
ושימו כבר סוף לגנון.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 28 ביולי 2009
הציטוט הזה הוא הפתיח של השרשור...

אני חושבת, שמעבר לאאוטינג, שהוא פסול לגמרי בעיני כמובן, יש גם תרבות דיון ותרבות התנהלות וובית שרצוי שנתנהג לפיה. שאלה חשובה שאל ג'נטלוויפ - האם זו התנהגות שדורשת התערבות של מנהל האתר? או כמו שאת מציעה - פשוט להתעלם.

אני מפרידה פה בין שתי התנהגויות ווביות: טרוליזם - נראה לי שאין ברירה אלא לבלוע ת'רוק ולהמשיך הלאה.

לגבי הכפשות וחשיפות - לזה אין מספיק רגישות באתר הזה, מהנסיון שלי.