שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישבנים ומשמעותם

אלימלך
לפני 15 שנים • 23 באוג׳ 2009
אלימלך • 23 באוג׳ 2009
טיש אלילתי הוירטואלית, אנדר דיבר על תחת,ואת ישר הלכת לאקסטרים.
יכול להיות שזה גבול שבכל זאת את רוצה לשבור?
אולי בכל זאת תלכי על זה, אני מאמין שמתנדבים לא יהיו חסרים.

לדעתי אין גבר שלא רוצה להתעסק עם תחת,אם זה בהרחה או הכנסה או אכילה או נגיעה או הספנקה או רק בהתבוננות.
כך שהתחת הוא בכלל לא איבר דחוי,נהפוך הוא, זה אחד האיברים החשובים למשיכת הגבר במצוות פרו ורבו.,וכל אחד לוקח את זה לכיוונו.
הטבע (או אלוהית) לא סתם עשתה את התחת בצורת תחת. עם ריח של תחת וטעם של תחת.

אני אישית קרוע על כל גוף האשה,והתחת זה הדובדבן שבקצפת שכמובן אי אפשר בלעדיו.
אנדרפוט
אנדרפוט • 23 באוג׳ 2009
שאלתי את אמא שלי והיא אישרה שהייתי אכן ילד קקה.
העיסוק בקקי כמבוגר הוא שונה לגמרי כי הוא עיסוק עם גבולות הגועל ועם התקרבות מרצון לטינופת מתוך שאיפה למצוץ משם רגשות תיאטרליים של השפלה. זה מאוד דומה לכפות רגליים שגם הן יכולות לייצר טינופת אליה המזוכיסטים שואפים להתקרב (ולחכות לפקודה לנקות בין האצבעות בשביל להפיק את הקיק) או סוליה של נעל שעליה אולי שאריות של קקי של כלב או טינופת ממין אחר. רק שהקקי עצמו הוא כאילו הדבר האמיתי, יושב לו מעבר לגבול האלגורי כפיסת טינופת טהורה ולא סימבולית.
המזוכיסטים הם לרוב אנשים אירוניים, הם לא אומרים מה שהם מתכוונים והם לא מתכוונים למה שהם אומרים, ופתאום מגיעים ענייני הביזאר ומאיימים למחוק את האירוניה במוצקות המזעזעת והמסריחה שלהם.

לשמחתי מעולם לא אכלתי חרא של אף אחד או אחת ואין לי גם תכניות שכאלו. אבל יש דיאלוג, אנחנו תמיד בעד דיאלוג. אני כזה סמולני לפעמים.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 23 באוג׳ 2009
בהחלט יתכן כדברי טיש שמדובר בהתניה,אך כל נסיונותי לעבור את המחסום ולטעום מעוגיות השוקולד עלו בתוהו.כך מרחה אותי פעם דומית בצואתה וגם כאן נתקעתי חזק.אבל,ללקק תחתה, להעריץ את הלחיים,לנשק את הכניסה האחורית לבית מקדשה,להחדיר את הלשון לחור,לפלס את הדרך במנהרה בלשון,לחוש את החום,לשמוע את הדומית נאנקת בהנאה,ללהרגיש את הטבעת לוחצת,נפתחת,גם להריח את ריחות נפיחותיה,כל הכבוד הוא שלי בלבד להנאתה.אבל עם הצואה יש לי בעיה .ואין לי מושג למה.התניה אמרתי???
והאם יש באקט אלמנט של השפלה??בודאי,כי אני פועל לפי הוראותיה ולהנאותיה בלבדאני (מי זה אני??)לא קיים.רק היא.