אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תאונת דרכים לפני שעה וחצי,אני שמה הייתי בפנים

בטי בום​(שולטת)
לפני 14 שנים • 12 בספט׳ 2009
בטי בום​(שולטת) • 12 בספט׳ 2009
ניקי מסכימה איתך, דווקא כשמאלנית "יפת נפש" אני חושבת שבשם הליברליזם וזכיות הפרט הפכנו את המדינה למקום מסוכן.
אני בעד להחמיר ענישה על וונדליזם, על התעללות, אלימות, סחיטה ואיומיים.
הגיע הזמן לעונשי מינימום.
אה...ואני החלט בעד עונש מוות למתעללים בקשישים , ילדים וחרי ישע.
אבל יש הבדל ברור בין זדון לבין שוגג.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 12 בספט׳ 2009
אני שמח שמישהו מסכים איתי ,ועוד בטי ועוד אפילו היא מגדירה את עצמה שמאלנית ויפת נפש ...
במידה וכל יפי הנפש היו בעלי דעת ודעה כשלך יתכן ומצבנו היה טוב הרבה יותר .

לטעון כי כי בשם זכויות האדם המדינה הפכה למסוכנת זה נכון מאוד אבל לא רק מסוכנת
אלא גהנום לאזרח הנורמטיבי וגן עדן לפושע ,דנו כבר בנושא הזה בשרשורים אחרים ואני לא אכנס
לדיון נוסף כאן .

[B]
נולי
נולי • 12 בספט׳ 2009
ניקי
מי שיוצא מהבית ונכנס לרכב ששוקל כמה טונות (וכן גם רכב פרטי שוקל כמה טונות) ולא מציית לחוקי תנועה, או מזלזל בהם במודע, כמוהו מכי שיצא מהבית עם סכין במטרה להרוג.
מכונית היא כלי רצחני בידים הלא נכונות. בדיוק כמו סכין. אולי אפילו יותר כי עם מכונית אחת אפשר בקלות להרוג כמה אנשים. עם סכין אחת זה קצת יותר מסובך.
שבוע טוב
N
טרבולי והקצפת
טרבולי והקצפת • 12 בספט׳ 2009
נולי:
ההשוואה שגויה מיסודה. סכין מטרתה הבלעדית היא גרימת חבלה. מכונית, מסוכנת ככל שתהיה, נועדה לשנע נוסעים ומטען. בבחירתו לשאת סכין מצהיר אדם כי הוא צופה אפשרות להשתמש בה. מי שנוסע במכונית רוצה רק להגיע. ולמרות שקשה לקבל את זה, גם מי שלא מציית לחוקי התנועה או נוסע בצורה מסוכנת רוצה רק להגיע. הנהג שניסה להשיג את האוטובוס חשב שיצליח. עובדה, אחרת לא היה מנסה. זאת הסיבה שאי אפשר להעניש אנשים בצורה שאת מציעה. גם אם זה יעבוד.
כמובן, יש אנשים שנוסעים תוך זלזול מופגן בחוקי התנועה או כשהם שיכורים או כל סוג אחר של אנשים שקל מאוד לזהות אצלם כוונה פלילית. המקרה הזה הוא לא מקרה כזה.

מכונית פרטית ממוצעת שוקלת בין 1200 ל-1500 קילו.

ניקי:
הצורך במסירת עדות לא נובע בהכרח מנקמנות. הוא יכול לנבוע מרצון בתיאור הוגן של ההתרחשות שזה ערך בפני עצמו. חוץ מזה, מי אמר שרוצים לדפוק פה מישהו? אם נהג המכונית אשם בתאונה, והמסקנה היא שהוא לא צריך לנהוג כי: יש לו פרצוף מכוער או הוא לא יודע לנהוג או אין לו את הכישורים הדרושים או הוא נכנס לתא גם כשהוא צריך רק פיפי, שלא ינהג. זה לא מעניין אף אחד למה.
ניקי666 niki
לפני 14 שנים • 13 בספט׳ 2009
ניקי666 niki • 13 בספט׳ 2009
נולי כתב/ה:
ניקי
מי שיוצא מהבית ונכנס לרכב ששוקל כמה טונות (וכן גם רכב פרטי שוקל כמה טונות) ולא מציית לחוקי תנועה, או מזלזל בהם במודע, כמוהו מכי שיצא מהבית עם סכין במטרה להרוג.
מכונית היא כלי רצחני בידים הלא נכונות. בדיוק כמו סכין. אולי אפילו יותר כי עם מכונית אחת אפשר בקלות להרוג כמה אנשים. עם סכין אחת זה קצת יותר מסובך.
שבוע טוב
N

אני לא מאמין שאת רשמת את זה אבל יותר עצוב לי שאת מאמינה בזה . icon_eek.gif

את צודקת ,אדם שעבר תאונת דרכים שווה ערך לאדם שיוצא מביתו עם סכין במטרה לדקור .

שבוע טוב גם לך.
שוסי
לפני 14 שנים • 13 בספט׳ 2009

אני? אני רק מצטטת.

שוסי • 13 בספט׳ 2009
"איזשהו ערבי " אמר ניקי 666.
נוריתE
לפני 14 שנים • 15 בספט׳ 2009
נוריתE • 15 בספט׳ 2009
יש מה שמכונה, "חוק השומרוני הטוב" (צחקו ע זה כבר לפני שנים אצל סיינפלד וגם בשידורים חוזרים)זה לא חוק מדינה אבל עיניין חברתי,מי שעד למעשה פשע או יודע שאחד כזה עומד להרחש, מוטב לו שידווח למשטרה, זה תופס, בייחוד, לגבי ידיעה על התעללות במשפחה ובילדים,(תחשבו על המיקרה של רוז המתה, כולם חשדו.,בדיעבד ניזכרו,..אבל אף אחד לא טרח לדווח לרשויות המתאימות ומה יצא בסוף) אבל כוללני.

אני מסרתי עדות במישטרה לגבי התאונה. מה שידעתי כי לא ממש ראיתי הכל, השאר נתון למסקנות של חוקרי התנועה.

למה.? אגיד שוב, כשהבת שלי נדרסה לפני כמעט חמש שנים באמצא העיר במעבר חציה בצומת מואר היטב, כולם,כל העשרות שהיו למטה כשאני קראו לי וירדתי ,"הגיעו בדיוק דקה אחרי". ( איזה דביל צעיר עם רשיון חדש שמיהר לבילוי של יום שישי)התחננתי לעדים תליתי מודעות בשכונה ,כלום! אפילו נהג מונית שהיה כמה מטרים מאחרוה ומסר דיווח במקום סרב להעיד.והחלאה הצעיר סיים שמינית והלך לצבא וממשיך לנהוג והבת שלי איבדה שנים,ממהלך החיים הרגיל.

אז יאמרו כאלו פה או שם שיש לי "ונדטה" נגד עברייני תנועה, אין לי בעיה עם אמירה כזאת, רק שבוע וחצי לפני כשחיכיתי בתחנת אוטובוס, עברו במעבר מצד שני של הכביש שני הורים עם ילד, ונהג מונית חכם, חשב שיוכל להשיג את הילד ולעבור לפניו בלי לעצור, במעבר חציה חובה לעצור כשיש הולכי רגל , בדיוק כמו שם בסיבוב הנהג של הפרטי היה חייב לעצור ולתת לאוטובוס לעבור, המונית הפילה את הילד על הכביש שמעתי בום וצעקות. האבא מיהר למונית ודפק על הגג ביאוש שיעצור והנהג עקף את הילד פנה לכיוון המדרכה כאילו הוא הולך לעצור שם גז וברח. אני הספקתי לרשום את מספר המונית ונתתי להורים ביחד עם הסלפוןשלי אם יתקשרו אלי אלך להעיד גם.

כשאנשים שמים ז' על החוק במדינה אנחנו חייבים לעזור
המפקדת​(לא בעסק)

לא בדיוק, אבל באותו עניין...

המפקדת​(לא בעסק) • 15 בספט׳ 2009
נכנס היום אוטובוס בבניין שבו אני עובדת icon_eek.gif

לא ממש ברור, אבל הנהג המסטול כנראה, נהג באוטובוס של מכבי ת"א, משום מה ניסה לעלות על המדרכה, הנסיון שלו נגמר ברע, הוא נכנס במהירות בגג הבניין, הפיל חתיכת בטון ענקית והשאיר עוד אחת תלויה בקושי ופשוט נעלם !!!

לקחו כמה שעות ועובדי העירייה הגיעו לטפל בנזק, הבניין כרגע עומד על עמודי תמיכה, נפלה חתיכת בנייין ענקית icon_eek.gif

מעניין אם הנהג יפוטר icon_rolleyes.gif
נולי
נולי • 15 בספט׳ 2009
מי שדברי הסעירו אותו והיו קשים לו לעיכול, יעשה לעצמו טובה ויקרא בהם שוב, לאט ובתשומת לב.
כתבתי מפורשות שמדובר בנהגים שבאופן מכון ומודע מפרים את החוק.

מי שבמודע ובכוונה נוהג תוך אי ציות לחוקים הוא עבריין. זו עובדה.תתוכחו איתה כמה שתרצו.
בעיני הוא עברין בדיוק כמוכל עברין אחר. אולי חומרת העונש מעברין לעברין שונה, אבל הוא עברין.
מי שנוהג מתוך ידיעה וכוונה ברורה של הפרת חוקים בוטה ברור שיקטול או לפחות יפגע בחיי אחרים.
במה זה שונה ממי שנושא סכין להגנה עצמית?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 16 בספט׳ 2009

לא מבינה את כל תגובות ה"בשוגג"

אף אחד לא שופט עברייני תנועה על רצח בכוונה תחילה.

ברור שהם לא רצו להרוג. אבל כל הקטע בחוקי תנועה זה שהם אמורים למנוע אנשים מנהוג את מכוניותיהם לתוך אנשים אחרים. מי שעובר עליהם במודע, מודע לחלוטין לכך שהוא מסכן את עצמו ואחרים. כשאתה נוהג, אתה אמור להיזהר. לא נזהרת, גרמת לתאונה - שא בתוצאות.

לא, זה לא רצח. זו גרימת מוות ברשלנות. גם זה לא בסדר.