לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקמת פורום מלכות בתשלום

Morticia
לפני 14 שנים • 21 בספט׳ 2009

Re: בהחלט

Morticia • 21 בספט׳ 2009
מכשפונת ממתק כתב/ה:
slave d כתב/ה:
מכשפונת ממתק כתב/ה:
בואו נהפוך את הכלוב לבית זונות.
ולמי שטוען שהוא כבר בית זונות, לזונות משלמים כסף. פה אם הבנתי נכון מזדיינים בחינם.

במידה ויוקם כזה פורום, האם המפרסמים ישלמו לכלובי חלק מההכנסות?
האם כלובי יהפך לסרסור?
האם יהיה מצב שיעצרו את כלובי בעוון לשידול לזנות???
icon_rolleyes.gif

חחח את מדברת שטויות ורואים שאין לך טיפה הבנה ונסיון בתחום.

בהחלט אני מודה ושמחה שאין לי נסיון בזנות.

אני אתך ובעיני את בכלל לא מדברת שטויות
אבל כנראה שהעבד הנשלט שפתח את השרשור יודע לדבר יפה רק אל זונות

וצר לי בפני אותו פותח פוסט אם מלכות אמיתיות שלא מקיימות עצמן בשירות הנשלט ומבקשות מישהו שישרת דווקא אותן - החוצפניות icon_eek.gif - אינן מספיק איכותיות

אחד הדברים שתמיד ייחד את הכלוב זה שהוא ביקש להיות בית חם לעסקני בדס"מ חופשיים ולא לקדם זנות

מה שלא מפריע לחצי מהנשים כאן אכן להיות מלכות בתשלום
לחצי מהגברים לקרוא לעצמם נשלטים בעודם לא יותר מלקוחות של מלכות בתשלום
ולחצי השני של הגברים להתלונן על אינסוף המלכות בתשלום כאן והמחסור במלכות אמיתיות

פה ושם אפשר למצוא גם נשלטים איכותיים
וזה כאן באמת הכי נדיר
אז אני מציעה שנקים פורום בנות על הבנים שמיועד לנשים דומיננטיות ולגברים מתמסרים שלא חושבים שלהיות נשלטים זה לעשות בשבילם בדיוק מה שהם רוצים ומטרתו תהיה לשרת את הנשים
ואם אפשר לא להגדירנו על דרך השלילה של משורתי הזונות ולא לקרוא לנו מלכות שלא בתשלום

פשוט מלכות, נשים מופלאות, דומינטריקסיות

זה כבר סטארט-אפ, תודו!

icon_smile.gif
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 21 בספט׳ 2009
הבעיה הראשונה זה שלזונות בכלל אסור לפתוח כאן ניק ולפרסם את עצמן.
ואחרי שיפתח פורום כזה האתר יוצף בזוזנות בהסוואה גם ככה יש כאן יותר מידי בזמן האחרון.
שוטרת*

אוי נו באמת!

שוטרת* • 21 בספט׳ 2009
כמה שאתם צדקנים שבא להקיא.

לזה שפתח את השירשור, אני איתך. אני לא מבינה מה החרם הגדול על מלכות בתשלום. אין מדובר בנשים נצלניות שטוענות שהן מחפשות עבד ורוצות "לבחון" אותו ואת הרצינות שלו ע"י תזרים מזומניו, כמו רבות מכאן.
מדובר בגברים, שלא מחפשים או לא מוצאים דומית קבועה, רוצים לחוות סשן מקצועי (ומלכה בתשלום, מבחינה טכנית, יותר טובה מכל אחת ואחת כאן, כולל אותי), ומוכנים לשלם על כך. מה הפאקינג ביג דיל? מה קרה שכל נשות האתר מזדעקות? זה הפחד מאיבוד עוד זכר פוטנציאלי לחתונה, או מה?

בקיצור, אם קיימת אופציה בה כלובי לא מסתבך עם החוק (חבל עליו, בכל זאת..), אני בעד. ציד מכשפות- לא בבית ספרינו.
Morticia
Morticia • 21 בספט׳ 2009
כ'ץ כתב/ה:
הבעיה הראשונה זה שלזונות בכלל אסור לפתוח כאן ניק ולפרסם את עצמן.
ואחרי שיפתח פורום כזה האתר יוצף בזוזנות בהסוואה גם ככה יש כאן יותר מידי בזמן האחרון.

יש כאן המון!

ואני כל פעם נדהמת מחדש מהקושי של חלק מהגברים כאן לגלות

אז חשבתי על כמה סימנים מחשידים ולהלן כמה דוגמאות:

(א) גבולות: קמצנים

(ב) מחפשת גבר נדיב

(ג) אני המלכה האכזרית ואתה הכלב האפס שינשק את רגליי

(ד) אני בת 22 ונולדתי מלכה. אתה רואה את הציפלונת בתחתונים שעומדת על רצפה לבנה וריקה למעלה בתמונה? זו אני ותבין לבד שעליך שכר הדירה

(ד) עושה: בוט פטיש, פוט פטיש, השפלות

(ה) לא עושה: עבד מין

וכו' וכו' וכו'

כמובן שהן כאן מסיבה טובה (והיא ממש לא כי הכלוב מקדם אותן בברכה) אבל נראה לי מצחיק שאתם אשכרה צריכים לדבר אתן ולא יורד לכם האסימון עד שאתם מנסים לקבוע פגישה
תחת השמש​(נשלט)

Re: אוי נו באמת!

תחת השמש​(נשלט) • 21 בספט׳ 2009
שוטרת* כתב/ה:

לזה שפתח את השירשור, אני איתך. אני לא מבינה מה החרם הגדול על מלכות בתשלום. אין מדובר בנשים נצלניות שטוענות שהן מחפשות עבד ורוצות "לבחון" אותו ואת הרצינות שלו ע"י תזרים מזומניו, כמו רבות מכאן.
מדובר בגברים, שלא מחפשים או לא מוצאים דומית קבועה, רוצים לחוות סשן מקצועי (ומלכה בתשלום, מבחינה טכנית, יותר טובה מכל אחת ואחת כאן, כולל אותי), ומוכנים לשלם על כך. מה הפאקינג ביג דיל? מה קרה שכל נשות האתר מזדעקות? זה הפחד מאיבוד עוד זכר פוטנציאלי לחתונה, או מה?

בקיצור, אם קיימת אופציה בה כלובי לא מסתבך עם החוק (חבל עליו, בכל זאת..), אני בעד. ציד מכשפות- לא בבית ספרינו.

שוטרת,

אין חרם לא על מלכות בתשלום ובוודאי לא על פותח הפוסט.
הבן אדם פתח שירשור וביקש לשמוע דיעות, ואנשים משמיעים דיעות לכאן ולכאן.

זה בסדר גמור שיש מלכות בתשלום וזה גם בסדר גמור שיש כאלו שזה נותן להם מענה(ואני ממש לא ציני).

ההתייחסות היא ל"האם נכון לפתוח כאן פורום כזה ומה זה יתרום"- זה הכל.

לא צריך לקבל בחילה, ובוודאי לא להקיא.

שתהיה לך שנה מתוקה ומלאת שמחה.
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 21 בספט׳ 2009
wiz1967 כתב/ה:
אתם מזנים את הכלוב עים הרעיון שלכם

של "פורום מלכות בתשלום"

הרי בין כה וכה הן כאן וכולם יודעים זאת

אך לפרסם זאת רשמית היה ירידה לביב שופכין

ישנם מספיק אתרים שמפרסמים את שאתם רוצים

ולא צריך לערב את הכלוב בכך

אל תהיו נאיביים ועיוורים או צדקנים, כאילו שהמצב שיש היום לא מוזיל את הכלוב, מצב שבו כל יום כעשר דמוי מלכות שחלקן הגדול שמנות כונפות (ואני מתנצל בפני השמנות החביבות זה לא אישי נגדן) נכנסות ורוצות כסף רק עבור הזכות לדבר איתן, או האויר שאתה נושם לידן, או לך נקה להן את הבית ושלם על זה, תעשה להן מסג' , קניות וכו' וגם שלם על זה ללא ציפייה ותמורה.
אז עדיף במצב כזה לתת במה למלכות בתשלום שמצהירות מראש מה אתה מקבל עבור כספך ומה לא ויש תמורה בעד האגרה.
זה לא מוזיל את הכלוב ?
כשתהיה רמת סינון גבוהה יותר למי כן יש במה כאן ולמי לא אז אולי אין מקום לרעיון כמו שלי, שגם אם הוא לא יתקבל כאן, אמצא פורום כזה באתרים אחרים, אבל אם האתר הזה מתיימר לקבל את כולם, את כל חובבי השליטה לסוגיהם לפי ראייתם המעוותת או לא, מתיימר להיות ליברלי לכולם, אז גם לציבור העבדים שצורך את שרות המלכות בתשלום מגיע, שאני לצורך העניין לא צורך שנים את השרות הזה אך שוקל לעשות זאת לנוכח מה שהולך כאן ומאותה במה שניתנת לנצלניות וצרכניות הכסף שנכנסות לכאן לחפש פראיירים, אם כבר זולות אז נלך לפחות על זולות מקצועית עם תמורה בעד האגרה, אני יעדיף ללכת למלכה בתשלום שנראית נורמאלי, שמשקיעה בציוד, באביזרים, בלבוש וכו' מאשר ללכת לסו קולד מלכה שמנה מטר ושייבה שרוצה נקיון בביתה ומסג' וגם 500 שקלים זה רק לצורך הדוגמא, יש עוד המון דוגמאות רבות ומגוונות.
גם בין המלכות בתשלום יש פחות מקצועיות ויש לא אמיתיות ויש נוכלות ולכן פורום כזה אמור לשבח ולהלל את הטובות המקצועיות והאיכותיות ולהוקיע את הנוכלות.

תחת השמש, הקטע מריח לך לא טוב ? לך תריח דברים שיריחו לך טוב ואל תגיב אם גם לך יש בורות מוחלטת בנושא.
ברור שבצורה זו או אחרת כשאתה מעביר חוויה , המלצה, התרשמות על שרות כזה או אחר אתה עושה שרות ופרסומת סמויה ובלתי מכוונת בהנחה שבאמת אינה מכוונת (גם אם מכוונת הינה אתה כאדם בוגר מחליט את החלטותיך לפי ההגיון הבריא שלך) לנותן השרות בדיוק כשם שאתה עושה עוול או נזק לנותן שרות שעליו אתה מעביר ביקורת בונה, לכן זה הולך לשני הכיוונים וזה קיים בכל תחום.
והחוויות שעליהן דיברתי אם תקרא היטב מה שכתבתי הם של הנשלטים על הסשנים שאותם עברו עם המלכות בתשלום.

לפי התגובות לעת עתה לא נראה שזה ייצא לפועל, בעל האתר לא צריך להגיב, העם יאמר דברו, אבל לדעתי זה הפסד לאתר שלא יקום פורום כזה , אם זה מנימוקי טוהר ורמה, הרשו לי לגחך, עם כל הכבוד לטוב והחיובי שהאתר פתח ונותן ויש כבוד, יש גם הרבה גועל כאן, לפתוח את העיניים רבותיי גם לדברים הפחות נעימים.

יאללה שיהיה בהצלחה בכל אופן.
שוטרת*

שוטרת* • 21 בספט׳ 2009
תחת השמש כתב/ה:

שוטרת,

אין חרם לא על מלכות בתשלום ובוודאי לא על פותח הפוסט.
הבן אדם פתח שירשור וביקש לשמוע דיעות, ואנשים משמיעים דיעות לכאן ולכאן.

זה בסדר גמור שיש מלכות בתשלום וזה גם בסדר גמור שיש כאלו שזה נותן להם מענה(ואני ממש לא ציני).

ההתייחסות היא ל"האם נכון לפתוח כאן פורום כזה ומה זה יתרום"- זה הכל.

לא צריך לקבל בחילה, ובוודאי לא להקיא.

שתהיה לך שנה מתוקה ומלאת שמחה. [/color][/size][/b]

שנה טובה גם לך חומד. ולגבי העניין אליו התכנסנו..באמת? זו *כל* ההתיחסות שהצלחת לקרוא כאן? האם יש או אין לגיטימציה לפתוח פורום של מלכות בתשלום?
אז קודם כל, אני נורא מקנאת בך על יכולת הקריאה הסלקטיבית שלך.
דבר שני, אספתי עבורך "מקבץ פנינים" קטנטן. הכן שקית הקאה מראש.

ציטוט: אתם מזנים את הכלוב עים הרעיון שלכם

ציטוט: בואו נהפוך את הכלוב לבית זונות.

ציטוט: כנראה שהעבד הנשלט שפתח את השרשור יודע לדבר יפה רק אל זונות

ציטוט: ואחרי שיפתח פורום כזה האתר יוצף בזוזנות בהסוואה
SUB D​(נשלט)

שוטרת* כתב/ה:

אני שמח שסוף סוף נמצאה כאן ליידי נבונה שהצליחה לרדת לסוף דעתי בצורה מדוייקת כל כך, כל מילה זהב.
הבעיה של האנשים היא נגד העיסוק שלולא העוסקות בכך היו חיים את חייהם באופן מתסכל יותר. רבים מצורכי שרות זה בהווה או וגם בעבר שאולי באמת הם מחצית מהאתר הזה אולי מתוסכלים יותר ששרות זה לא קיים בחינם, אבל לנוכח ההצע שמוצע כאן לאחרונה בכלוב של הסו קולד מלכות שאני משוכנע בתחושת בטן שאת שוטרת מהיותר איכותיות ואמיתיות לכן אוציא אותך מהכלל, כבר עדיף לפנות לעולם המלכות בתשלום, לשלם כמה שצריך , לבחור את המלכה שממליצים עליה בעיקר ולדעת שברוב הסיכויים אתה יוצא מסופק גם מהסשן , גם זה בזה אין מה אחוזים (לכן מטרת פורום שכזה לעזור לי בבחירת המלכה הנכונה).
אני מוכן להפגש גם עם דומית בבית קפה לבדוק את ההתאמה לקשר שליטה זוגי או לא זוגי, בתנאי שהיא לא יוצאת לדייט עם הכסף שלי אלא איתי קודם כל כאדם, גבר ואז נשלט.
ובקשר כזה הדומית תקבע את הכללים, עד שלא תמצא הדומית הזו ולפי מה שנראה כאן המשימה לא קלה בכלל לנוכח ההצע הדל והמאכזב למדי, עדיף לי להתרכז יותר בעולם המלכות בתשלום המקצועיות והרציניות יותר.
Sunrise​(נשלט)

ואם נמשיך את האנלוגיה...

Sunrise​(נשלט) • 21 בספט׳ 2009
לי אין בעיה עם זנות, אישית. איש הישר בעיניו יעשה. לא רק שזכותה של כל אשה להתפרנס כפי שהיא מצליחה ונוח לה (וכן, אני יודע שזה בד"כ לא המצב, סוחרי נשים צריכים להיות מוצאים להורג בכיכר העיר לדעתי, אני מדבר על העיקרון).

לא כל מי שרוצה סקס יכול להשיג אותו בקלות, ועל אותו משקל - לפחות בעיני - לא כל מי שמעוניין בסשן יכול "להשיג" כזה בקלות. אני חושב שהדיון הזה יותר קשור למזוכיזם מאשר לשליטה, ומביט עליו מהצד, אין לי בעיה עם מלכות בתשלום, עקרונית.

אבל בכל הכבוד, לפתוח כאן פורום מלכות בתשלום, זה כמו לפתוח באתר היכרויות/ פורטל ונילי פורום זונות ולקוחותיהן. לא נראה לי מתאים, או מכובד. בהחלט היה משפיע על האווירה באותו אתר, ויש סיכוי גדול מאוד שלא לטובה.

ורק נושא אחד קטן וחשוב נשכח כאן - האתר הזה של כלובי. כלובי יעשה מה שהוא מוצא לנכון. אני אישית לא מבין איזה היגיון יש בלתת במה חינמית למי שמוכר שירות בתשלום, בטח לא במונחים עסקיים, ופה ספציפית גם לא במונחים של טוב טעם, אבל בסוף, האתר הוא רכוש שלו והוא יכול לעשות מה שבא לו...
אנשים יחליטו אם הם נשארים או לא.

ולך, פותח השירשור - אני חושב שאתה יכול פשוט לנסות ולכתוב בגוגל "מלכה בתשלום", יש לי תחושה שזה יעבוד לך הרבה יותר מהר מאשר יוזמה להקמת פורום שנוי במחלוקת. אולי היה עדיף לכולם אם זה מה שהיית עושה, טוב היה לו הפוסט הזה לא היה נולד.

וצר לי אם יש לי יומרות - אבל לי זה די ברור שאתה לא מי שאתה מתיימר להיות. אם היית, היית פשט מוצא מלכה בתשלום, זה לא כזה אתגר לדעתי. את הרי פשוט מלכה בתשלום, או סרסור של מלכות בתשלום, שמנסה ליצור לעצמה במה לפירסום חינם תוך כדי התחזות. יש לי תחושה, ואני מקווה, שזה לא יעבוד.
SUB D​(נשלט)

Re: ואם נמשיך את האנלוגיה...

Sunrise כתב/ה:

אבל בכל הכבוד, לפתוח כאן פורום מלכות בתשלום, זה כמו לפתוח באתר היכרויות/ פורטל ונילי פורום זונות ולקוחותיהן. לא נראה לי מתאים, או מכובד. בהחלט היה משפיע על האווירה באותו אתר, ויש סיכוי גדול מאוד שלא לטובה.

ורק נושא אחד קטן וחשוב נשכח כאן - האתר הזה של כלובי. כלובי יעשה מה שהוא מוצא לנכון. אני אישית לא מבין איזה היגיון יש בלתת במה חינמית למי שמוכר שירות בתשלום, בטח לא במונחים עסקיים, ופה ספציפית גם לא במונחים של טוב טעם, אבל בסוף, האתר הוא רכוש שלו והוא יכול לעשות מה שבא לו...
אנשים יחליטו אם הם נשארים או לא.
.

לא מדובר על אתר מלכות בתשלום אתה מתבלבל, אלא על אתר שבתוכו נישה בנושא מלכות בתשלום, מי שלגבי זה רלוונטי ייכנס לשם ולכן מעבר לאווירה שיש כאן שגם כך תסכים איתי לא תמיד חיובית בלשון המעטה ואולי אתה יחסית חדש כאן לפי תאריך הצטרפותך שקצתמעיד גם על נסיונך הדל לאור תגובתך הנ"ל אני מזמין אותך לגלוש בארכיון הפורומים באתר מאז הקמתו, לגלות את כל "האחווה האוהבת" שקיימת כאן בלי קשר לקיומו או אי קיומו של פורום מלכות בתשלום, פשוט צר לי שגם אתה צדקן.