בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנהגות בנות באתר

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 25 באוק׳ 2009
Lakshmi​(נשלטת) • 25 באוק׳ 2009
אתה מעלה את הנושא הזה,כי בחיים האמיתיים לא יוצא לך להתקל באנשים רעים?

בוא,תפתח עיתון..יש כאלה בשפע

וכאן,אין עניין של בנים ..בנות.
האיש בשחור​(שולט)
האיש בשחור​(שולט) • 25 באוק׳ 2009
תחשוב חיובי. אותן גסות רוח רק עושות לך את החיים קלים יותר ובמשפט אחד מתערטלות וחושפות בפניך את אופיין הקלוקל ואת פרצופן הכעור.

האנונימיות שמאפשרת המדיה הזאת והתקשורת הבלתי אמצעית מספקות לצערנו לחלקנו כר פורה לשחרור אגרסיות והתנהגות בהמתית. לעיתים קל מאוד לשכוח כי מאחורי השורות ווהאותיות המרצדות על מסך המחשב נמצא אדם.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 25 באוק׳ 2009
אני בשוק. קשה לי להאמין שיש תגובות כאלו סתם ככה. מעולם לא קיבלתי תגובה כזו.
יודע מה? ההסבר היחיד שאפשר לתת הוא שכנראה שלחת הודעה דוקא לפרופילים של הגברים המתחזים icon_eek.gif
Lanya Colson

Re: התנהגות בנות באתר

Lanya Colson • 25 באוק׳ 2009
danidin כתב/ה:
שלום לכולם. רציתי לעלות סוגייה שמאוד מפריעה לי. בפניות לבנות בכלוב, בלי שום קשר לתפקיד (שולטת/נשלטת וכו'), לא מעט אני נתקל בהתנהגות שלדעתי, מזעזעת.

אני בטוח ובטוח שיש חלק גדול שאני מתעלם ממנו שהוא הגברים, ובתור גבר אני יודע ומכיר כאלה, אני לא מתכוון בשרשור זה להשוואת את הגברים לנשים – בבקשה לא להתייחס לעניין הזה, זאת לא כוונתי.

אתן כמה דוגמאות ואעלה שאלה לדיון:

"רציתי לומר לך שיש לך שגיאת כתיב בבלוג..."
תשובה : "אה כן? אז רציתי להגיד לך שאתה מטומטם..." (כי זה היה כפל משמעות)

"אחד הבלוגים היותר שווים בכלוב! איזה כיף שמצאתי אותו..."
תשובה : "ואתה בטח סתם מכוער"

"הכתיבה שלך מעוררת השראה. העלית לי כמה רעיונות מעניינים מאוד. רציתי לומר תודה".
תשובה : "אז תגיב בבלוג ולא בהודעה פרטית"
(לא ביקשה לא לשלוח פניות אישיות)

"רציתי להציע לך גישה שונה למחשבה בנוגע למה ששאלת בפורום"
תשובה: "על הזין שלי מה אתה מציע... מי אתה שתציע לי גישה שונה".

"היי, סיקרנת אותי בכתיבה שלך – אשמח לקשקש על הפוסט האחרון".
תשובה : "אתה בטח סתם מחפש זיון"

ויש עוד כמה דוגמאות.

כמה נקודות לציון...

יש בחורות מקסימות, מנומסות, אדיבות ומתעניינות. אני לא עושה שום הכללה! באמת...
אני יודע שרבה פעמים המיעוט יכול להרוס את האווירה, אבל כמו שאני לא מקבל את זה שמיעוט יכול להשבית משחק כדורגל מהיציע , קשה לי להבין את העניין הזה גם פה.

ומה שהכי מרגיש לי שקורה הוא שיש לכמות לא קטנה של בחורות – אף גבוה, מתנסה מאוד, הרעיון שגברים צריכים לרדוף ולחזר זה משהו אחד, אבל הרבה פעמים בחורות לא מקשות על הגברים להתקרב אליהם (מה שמקובל מאוד בעיניי), אלא מתנהגות בצורה לא ראויה לצד השני שבכל זאת עושה את הצעד לכיוון שלהן, בצורה מנומסת ואדיבה.

נקודה אחרונה לציון – לא היה לי, ולא יהיה לי, התנהגות מכוערת לאף אחת באתר ובכלל. לא הרסתי לעצמי את השם ע"י התנהגות לא ראויה, לא בהודעות פרטיות, לא בפרופיל שלי, לא בבלוגים ולא בפורומים.

אשמח מאוד לשמוע מכולם מה אתם חושבים. נא לא להפוך את הדיון להתנצחות בין גברים לנשים.

תודה!

אתה מוכן לחדד בבקשה את השאלה לדיון?
המלט

היי דנידין

המלט • 25 באוק׳ 2009
אפשר לחדד את הדברים עד כלות בנסיון למצוא שאלות לדיון אבל השורה התחתונה היא שאתה מתנהג כמו אחרון החנונים המייללים על זה שקשה להם לחזר אחר בחורות. לא יכול לשאת את העלבון? שקול להעביר את עיתותיך הפנויות במשחקי שבץ-נא עם אחייניתך הפעוטה. מזדעדע עד עמקי נשמתך מזה שאיזו בהמה מאותגרת שלא מסוגלת לחבר שלושה משפטים בלי שבע שגיאות כינתה אותך 'מכוער'? הצטרף לחוג אפיה לגיל הזהב באשדוד. בטוח שהפורום הזה, הבנים על הבנות, מעוזם של מניאקים מסוקסים שלא סופרים בחורות ממטר הוא המקום הנכון להתבכיין כמו רכיכה מעוררת רחמים? אולי כתיבת ערכים בויקיפדיה הינה פעילות מתאימה יותר.

תקציר: גבר, תפסיק להתבכיין.
Grey / Green
Grey / Green • 25 באוק׳ 2009
הי, דנידין, נכון שהופתעת לגלות שגם כשאתה פותח דיון בפורום בהודעה מנומסת כל העולם ואחותו חוגג לך על הישבן? לפחות עכשיו אתה יודע שאין הבדל בין בנות לבנים.

שמע, ליבי עליך. אני מתכוון לזה. אני חושב שאתה צריך לדעת שיש באתר הזה אחוז יוצא מן הרגיל של אנשים בלתי נעימים -- אולי פועל יוצא בלתי נמנע של התחביב שלנו -- אבל גם, כמו שרמזו פה, שהגסות שאתה נתקל בה היא לטובתך. אני מעז להניח שאתה מחפש לעצמך שולטת, וכמו שאתה בטח יודע שליטה היא פונקציה של שליטה עצמית. ושליטה עצמית זה בדיוק העניין הזה: לא להיות גס לפונה מספר 300, שהוא מנומס ונעים, כי פונים 3-299 היו גסי רוח בעצמם. ככה שעושים לך פה טובה: ככה אתה יכול לגלות מהר מאוד עם מי כדאי לך להמשיך שיחה ומי באמת לא שווה את זה.
Mine​(שולט)
Mine​(שולט) • 25 באוק׳ 2009
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אני בשוק. קשה לי להאמין שיש תגובות כאלו סתם ככה. מעולם לא קיבלתי תגובה כזו.
יודע מה? ההסבר היחיד שאפשר לתת הוא שכנראה שלחת הודעה דוקא לפרופילים של הגברים המתחזים icon_eek.gif

למה להאשים חפים מפשע ? אני לא שלחתי תגובה כזו אף פעם...
קטסטרופה{Adonai}

אני לא מבין.

קטסטרופה{Adonai} • 25 באוק׳ 2009
אם אתה באמת ובתמים מתעניין רק בכתיבה שלהן ולא מחפש משהו מעבר, למה אתה שולח הודעות רק לנשים?
אין לך דעה על כתיבה של גברים או מה?
bael{בורדו בי}

Re: היי דנידין

bael{בורדו בי} • 25 באוק׳ 2009
המלט כתב/ה:
אפשר לחדד את הדברים עד כלות בנסיון למצוא שאלות לדיון אבל השורה התחתונה היא שאתה מתנהג כמו אחרון החנונים המייללים על זה שקשה להם לחזר אחר בחורות. לא יכול לשאת את העלבון? שקול להעביר את עיתותיך הפנויות במשחקי שבץ-נא עם אחייניתך הפעוטה. מזדעדע עד עמקי נשמתך מזה שאיזו בהמה מאותגרת שלא מסוגלת לחבר שלושה משפטים בלי שבע שגיאות כינתה אותך 'מכוער'? הצטרף לחוג אפיה לגיל הזהב באשדוד. בטוח שהפורום הזה, הבנים על הבנות, מעוזם של מניאקים מסוקסים שלא סופרים בחורות ממטר הוא המקום הנכון להתבכיין כמו רכיכה מעוררת רחמים? אולי כתיבת ערכים בויקיפדיה הינה פעילות מתאימה יותר.

תקציר: גבר, תפסיק להתבכיין.

פאק !!!
פתחו חוג אפיה לגיל הזהב, ולא סיפרו לי על זה???!!!
שוסי

אני היחידה

שוסי • 25 באוק׳ 2009
שלא ברור לה מה כ"כ דחוף לך להעיר על שגיאות כתיב בבלוג אישי?

בנאדם כותב טקסט,חושף,משקיע,ואתה בוחר להתייחס לחלקים האיזוטריים ביותר בכתיבה שלו.

אני בהחלט יכולה להבין את האנטגוניזם שאתה מביא על עצמך כאשר אתה מעיר באופן כזה על שגיאות הכתיב שלו, מבלי להתייחס בכלל לנאמר בטקסט.