שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיית הזונה-כמה רחוק זה רחוק ?

Morticia
לפני 14 שנים • 29 באוק׳ 2009
Morticia • 29 באוק׳ 2009
ראובן בטח יודע לספר לכם שגם לזונות מקצועיות מתקשרים גברים שבעיקר רוצים לנשק את כפות רגליהן, לרדת להן בזמן שהן קוראות להם כלב ואם אפשר בתוספת תשלום, כמובן, שגם ישתינו (הזונות) עליהם (ה"גברים")

פנטזיית הזונה כפי שאני רואה אותה לא שייכת רק לנשלטות ויש הרבה מאוד דרכים לבצע אותה
מעולם לא עלה בדעתי הרעיון כפי שאת הבאת אותו נוגה
כנראה בגלל שלא נעים לי להיות נשלטת
(וזה לגמרי שלי, כן?)
גם לא מתחברת לעצמי כזונה מקצועית שלוקחת כסף תמורת מין או משרתת את הגבר
בטח ובטח שלא ליחס משפיל ומזלזל אלי כי אני יודעת להיות זונה במיטה
(אני נגד סרסורים וסחר בנשים!)
אבל בהחלט אוהבת להוציא את הזונה שבי כמו שכל ליידי בוודאי יכולה
(לפחות אם היא נולדה במזל עקרב)
מעצמי ומבחירתי
כל גילוי הערצה יתקבל בברכה
לרבות נישוקי כפות רגליים והרבה ליקוקי דגדגן

המחיר להשתנה?
כמה אורגזמות משובחות ולא מזוייפות
(שלי כמובן)
והרבה מאוד אהבה
(הדדית! עכשיו במחיר מציאה!)

מין כזה דבר שאולי כבר לראובן יהיה טיפ טיפה זר
אבל בוודאי שגבר ראוי מבין ומסוגל
icon_smile.gif
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 30 באוק׳ 2009
Brave Dwarf • 30 באוק׳ 2009
אני מניח...

שרציתי להגיב אבל אחרי שקראתי את התגובות המלבבות אבדתי את חוט המחשבה.

רוע, עוקצנות, טפשות יש פה בים, אבל לגבי החוטים - אולי יש פה גם תופרת בסביבה? לא, לא זונה. תופרת בבקשה. כזאת שתוכל לתפור חוט לראשו הקירח של הגמד?

אז נוגה...

השולט. יש את עניין ההחפצה. אני עושה בך מה בא לי ואת הכי קיצוני בעיניהם של רבים בגלל הטאבו שבכך- את השיתוף או המכירה או הסרור (אני נטול חוטים אז בחרי את אשר נראה לך לעין). דהיינו לחלוק אותה עם אחרים. אלא שרבים עוצרים לרוב בגבול שבין פנטזיה למימוש (כפי שציינה הבחורה הנשואה לאדונה).

אז זהו, ההחפצה. שני בני הזוג אמורים להנות מכך. גם ההוא שרוצה להיות כל יכול וגם זו שכותבת בכלוב יום וליל עד כמה חלום חייה להיות חפץ או זונה סקסית מהממת שמפילה את כל הגברים על פי דרישת אדונה ("וואחד שליטה מלמטה" אומרים מעל צלחת של חומוס). ואם לא שניהם נהנים, נקרא לדן קאפ.

למה אתם כל הזמן מסבכים כל כך את העניינים? טוב ניחא. איש איש בחוטיו יחיה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 30 באוק׳ 2009
+ס ועוד...

ולפעמים קיים מצב שהיא לא באמת רוצה ולא ממש מתכננת אילו בגדים תלבש לגופה, אבל נורא חשוב לה להיות שלו, ולו חשובה היכולת ולפעמים גם המימוש ואפילו ההוכחה לכך שהיא שלו.

זאת סמביוזה.

זה היה על הגמד ועל חוט המחשבה וללא שום קשר לכלוב
כמובן
אחותופל
אחותופל • 30 באוק׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:

אולי יש פה גם תופרת בסביבה? לא, לא זונה. תופרת בבקשה. .

הרבה פעמים "תופרת" משמעה זונה - כמו באנק מורפורק - שאי אפשר למצוא שם אפילו זונה אחת אבל בגילדת התופרות חברות מאות נשים...

בקשר לשאלה של נוגה - אם הבנתי נכון היא מדברת על פנטזיה בו השולט מתנהג אל הנשלטת שלו כאל זונה ולאו דווקא מוכר אותה לאחר.
תמיד חשוב שתהיה מילת בטחון ואם כך לי זו לא נראית פנטזיה מסוכנת בכלל, במיוחד אם זה מה שהיא רוצה ומבקשת. להפך! זו חווייה מופלאה וכיפית
המלט
המלט • 30 באוק׳ 2009
מבין מכרותיי המעניינות, רק אחת מדברת בגלוי על פנטזיית הזונה שלה. "אני רוצה לחכות בבית במלון זול, בגרבי רשת והכל, ושהוא יתייחס אלי ממש כמו אל זונה. יכנס לחדר, יטחן אותי, ישלם ויצא" - כך בשינויים קלים ולא משמעותיים, היא מבטאת את הפנטזיה שלה. אני מקשיב לה ולא מרגיש בשום אזעקות של חיישני הגנה כלשהם. אולי משום שברור מאד לכתחילה כי הדברים נאמרים במסגרת החמימה והנעימה של ה"בדסמ על פי הספר", שבו פנטזיות הן מותרות בתנאי שהן SSC וכל המרבה הרי זה משובח. לא נראה שהיא מודאגת מתופעות לוואי כלשהן שעלולות להיגרם לה. להיפך.

כשחושבים על זה קצת (עם כל הכאב הכרוך בחשיבה), רואים שפנטזיות בדסמיות נחלקות לשני סוגים עיקריים. האחד הוא סוג של פנטזיה שניתן לממש באופן מלא, כמו: לחוש כאב, לשמש כמשרת/ת וכו, והסוג השני הוא הסוג שאי אפשר לממש באופן מלא - כמו להרגיש כמו זונה.
פנטזיות -- פיזיות בעיקרן-- מהסוג הראשון נפוצות וקלות למימוש, אך אין די בהן כדי למלא נפש רעבה של מי שמחפש את מזון האלים האמיתי -- הריגושים ספוגי האדרנלין ומפריחי האנדורפינים הטמונים באי-הוודאות של עולם מופלא, קסום, מאיים ומחבק של חוויות מנטליות שאינן ידועות מראש. להרגיש כמו זונה היא מסוג הפנטזיות האלה. כבר לא מדובר כאן בגירויים פיזיים של עוד זיון, אלא בכמיהה כמוסה לתחושות שעדיין לא נולדו; לבום מנטלי שיזעזע את הנפש.

ולמה דווקא זונה, זה ברור. הביטוי האולטימטיבי של שימוש בגוף האישה כחפץ לסיפוק מיני. די באמירת המלים האלה כדי לעורר לחלוחית גנובה של חרמנות מתוקה בין רגליה של בעלת פנטזיית הזונה. זוהי ליבת העניין; מערכת היחסים המכוננת את הפנטזיה איננה טמונה בניתוח המילולי של המילה 'זונה'. אין מדובר במנפיקת מזון,בעל חוב והסדרי הפריסה שביניהם. פנטזיית הזונה לא יכולה היתה להתקיים אלמלא היתה טעונה המילה 'זונה' מטען כבד הרבה יותר מאשר רק מזון, אשר בין השאר כולל חיפצון, זילות והשפלה של האשה כמייצגת מיגדר שלם. זהו מקור המשיכה המגנטית. אשה אינטלגינטית כמו המכרה שלי, רוצה להרגיש כמו זונה כי זה מרגש אותה לחוות את הניכור וההשפלה שהוא מנת חלקן של זונות בכל רגע נתון. וכל מה שמעבר לזה -- זין גדול ותשלום נאה -- רק בונוס.
אנדרפוט
אנדרפוט • 30 באוק׳ 2009
המלט - אין ספק שאתה הדורון רוזנבלום של הבדס"מ. אולי תפתח בלוג?
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 30 באוק׳ 2009
תודה רבה רבה לכולם ולכולן על התגובות.
לא רק שהחכמתי, אלא מרתק לי לקרוא.
תודה !
bowdown.gif
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
נקודה נוספת שהייתי רוצה לגעת בה ( עם ובלי קשר לפנטזיית הזונה)- ההחפצה objectification

מה ההבדל בעצם בין הצבת הנשלטת כרהיט (שולחן-אוכל , למשלicon_smile.gif ) לבין מימוש פנטזיית הזונה ?

האם בכלל ניתן ''לתחום '' זאת?(למשך פרק זמן קצוב\ סשן )? האם יש מקום בכלל למילת ביטחון ?

אם כן- האם לא נעלם כאן אפקט ההשפלה והעוצמה שבתחושות ?

(אתם מדמיינים לעצמכם\ן מצב בו נשלטת פולטת מילת ביטחון באחד מרגעים כאלו? לי,אפעס, קצת קשה לצייר זאת)

נקודה נוספת שהייתי רוצה לדון בה : שולט אשר משאיל את הנשלטת שלו לאחר. איך הוא חש כשהוא מקבל אותה חזרה ? איך הנשלטת חשה ? האם משהו כאן לא מתפורר,ברמה הבינאישית, שביניהם? אני יכולה במידה מסויימת להתחבר לתיאוריות האדם הקדמון, מין תמורת הגנה, אך מה קורה כאשר אותה נשלטת נמסרת לאחר, מושאלת לאחר ?

ועוד נקודה שאני תוהה רבות לגביה- האם פנטזיית הזונה יכולה ,לדעתכם\ן, להשתלב עם פנטזיית ה- daddy' girl ? איך המימוש מוצא את ביטוייו הלכה למעשה ?

או,שאלו 2 הפכים ?
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 30 באוק׳ 2009
כשמדובר בפנטזיית זונה, הכוונה לסקס, לא לסשן בדסמי - לזה יש נשלטות בתשלום.
לא תחושי תחושת זונה כל עוד את ממממשת את הפנטזיה עם גבר מוכר ואהוב, בין אם
שולט או לא, זה יהיה עוד מפגש/סשן/זיון בתחפושת של משחק תפקידים - הוא הגבר ואת הזונה.
תחושי כזונה רק כאשר יגיע לחדר המלון גבר זר, יתקע לך כמה שטרות ליד יתקע אותך כרצונו וילך.
את זה יכול לארגן לך השולט שלך שישלח מטעמו מישהו אמין שניתן לסמוך עליו.
את יכולה גם לפרסם מודעה של סקס בתשלום, לסנן את הפונים דרך הטלפון ולקיים מפגש
כזונה מבלי שאותו גבר בכלל ידע שזהו משחק והגשמת פנטזיה פרטית שלך.
הגשמה מושלמת, כמובן ללא ידיעת השולט שלך, הוא לא צריך להיות בתמונה.
venus in our blood​(שולטת)

תחרה ,

venus in our blood​(שולטת) • 30 באוק׳ 2009
אתה מדבר על מימוש של פנטזייה נטו כפנטזייה.לא בהכרח במובן הבדסמ'י ולא המקום ממנו דיברתי.
ייתכן ויש משהו בדבריך, אך מהתיאור שלך עולה(לתחושתי הסובייקטיבית לחלוטין) לממש את המיקצוע העתיק ביותר בעולם.
לא לכך הייתה כוונתי,אם כי הצגת כאן אספקט מעניין,ללא ספקicon_smile.gif
תודהicon_smile.gif
נוריתE
נוריתE • 30 באוק׳ 2009
כל ה עיניין הזה אצלנו, של פנטסיות ההחפצה(ראו את השרשור המרתק של חניבעל בנושא ובמרכאות,את תגובתי שמה,שלא היתה אולי שם לעיניין העיניין אבל לפה כן)ווהזונה

ומדובר בבידסמ, המלט נגע בזה וגם BD ,הגמד האמיץ icon_smile.gif קצת.

אנחנו בבידי'ס משני צידי השוט, באנו לממש צרכים נפשיים ופיזיים, בין אם זה כאב מסוגים שונים שמשחרר בתוכנו את האנדורפינים, ועוד דברים אחרים, ובין אם זה הצורך ב"השפלות" ותמיד אשים את המניוח הזה,במרכאות, כי מה שעושה טוב לנפש, ופורק דברים, הוא לא דבר רע, אם יודעים לבצע ולקבל את זה נכון.. אצל השולטים/ות זה קטע אחר,שלא אכנס אליו למרות שדי מבינה אותו.

כששולט עושה בך(באופן כללי) את מעשיו, את עוברת למצב אחר,כשאת בסשן את עוברת למצב אחר,ל"אני" האחר שלך, זה שבחיי היום יום אתלא יכולה לבטא אותו,מכל מיני סיבות,לדעתי,אי אפשר בכלל להתמסר לצדהבידיסמי האישי, בלי להחליף "מוד" הלך נפש,

ההחפצה, נותנת חופש, משחררת,נוסח "אני כלי לכל מעשייך בי" כלי ריק, המוכן להתמלא,
הכל כמובן כשזה ברור מה הגבולות והקווים, ושהכל נעשה מרצון למען ההנאה והפורקן הנפשי והפיזי,

פנטסיית הזונה,היא חלק מזה, הנכונות ללכת עוד קצת רחוק, והרי לא מדובר בזנות "מקצועית" בתמורה לתשלום ופרנסה, מדובר בפן פנימי,שכל אחת לעצמה רק,מסוגלת להבין מאיפה הוא נובע,

לא אתיימר להבין את מניעי השולט,בסיטואציה הזאת, לא כשהו רק מפנטז ובטח שלא מוציא אל הפועל,

רק אוכל להגיד שזה עוד חלק מ"משחק השליטה" והמשחק פה,הוא רציני לחלוטין ,שני הדברים האלו.

ובאשר להשלכות של אחרי...
גם אקט "רגיל" שביצעת אותו עשרות פעמים ויותר,ואהבת ועושה לך טוב,יכול איזה יום אחד לעשות לך ממש לא טוב ,אילו הם החיים וזאת נפש האדם.

אבל בפנטסיות אקסטרימיות כאלו, ביחוד,נוסח זנות ואונס צריך להזהר ולהיותבטוחים מאוד שבאמת רוצים להגשים אותן ואז,נותר רק לחיות עם התוצאות,לטוב ולרע, אין הבטחות מראש.