בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה יכולה להגיד לא!!!!

Uranus
לפני 14 שנים • 2 בנוב׳ 2009

קטסטרופה

Uranus • 2 בנוב׳ 2009
אני חייב לציין שלאורך כל הפעמים שראיתי אותך מגיב כאן, תייגתי אותך כערס מחרחר ריב ומדון ושוחר תהילה ומכור ללהיות בכותרות ומרכז הדיון - גם אם לשמצה.

בהתנהגות שלך ובהתבטאויות שלך בהחלט נתת צידוקים לא מעטים לסטיגמה הזו שפיתחתי עליך,
למרות שגם היו לך הבלחות של נאורות וחשיבה מאד מתקדמת - על אף האופן שאתה בוחר להגיש אותה.

אחרי הקדמה זו, אני רוצה להוקיר אותך על השיתוף שכתבת על עצמך. על העבר שלך, על מה שהבנת על עצמך, ומה הבנת על למה היית כזה, וכמובן אני מוקיר אותך על שבחרת לוותר על כל הדברים הללו (אגו כפי שציינת) ויצאת לדרך חדשה.
אני מוקיר בהזדהות כי גם אני עברתי מסע דומה לוותר על שיטות העבודה דומות לאלה שויתרת עליהן - שהייתי בטוח שעובדות. היה קשה ולאורך הדרך גם נפלתי כמה פעמים באימוץ דרכי פעולה תחליפיות שבסופו של דבר הוכיחו את עצמן לא פחות רעות ולעתים אף הרסניות ונלוזות פי כמה מדרכי העבר.

ועכשיו הרשה נא לי לשקף לך:
יש אפשרות שממקום של נצלן הפכת למציל?
ועל אף שבראשון הכוונות הן זדוניות ובשני הכוונות הן על פני השטח טהורות, הרי שהתוצאה בשניהם מכילה הרס וחורבן כזה או או אחר למושא הניצול או ההצלה ובמקרה שלנו - כל אותן נשים.

ושים לב לדברים שאתה עצמך כתבת בבואך להציל את אותן נשים מפני הרשעים –
אתה מנמיך אותן כ"כ – חלשות, תמימות, ילדות, מסונוורות, עוורות, מפחדות...
אתה מעמיק את הצורך שלהן במישהו שיגונן עליהן, כי הן בשעת הכושר- לא יודעות מה הן רוצות ונתונות בקלות להמרת דעת של שולטים רעים ואכזרים. הן קוראות את דבריך ובגלל שהם באים ממקום של כוונה טובה ומגוננת – הן מאמצות את הגישה הזו של החולשה, של הצורך בהגנה – ובסופו של דבר נופלות אל הרשע שידע להפעיל את המניפולציה הנכונה וירמה אותן לחשוב שאצלו הן תקבל את כל המענה לתיאורים הללו שלך.

אז אני מוקיר אותך על הרצון שלך לעשות למען אותן נשים שאתה רואה בהן כטרף לרשעים,
אבל הרשה לי להציע לך: במקום להציל אותן בוא ננסה להעצים אותן. לחזק אותן ואת הבטחון שלהן בעצמן וביכולות האינטואיטיביות שלהן ולא להחליש אותן עוד יותר ע"י לפתח את התלות שלהן במצילים...

לגבי ההאשמות שלך – כולם כאן מכירים את כולם, ורובם עשו את רובן... (מגעיל ככל שזה נשמע)
ומאחר והתחלופה כה רבה (שוב גועל נפש) אז גם מדדי האכזבה והרכילות והשמועות הם בהתאם, אני בטוח שגם הטהורים באנשים כאן פצעו בני/בנות זוג לשעבר – אף אחד לא חף מזה, והסטטיסטיקה לרוב תהיה רעה כלפי כולם, אז לפני שיוצאים לצעוק נגד הרשעים – קצת פרופורציה.
שוסי

תותינקה,

שוסי • 2 בנוב׳ 2009
דברי בשם עצמך,
אני ממש נהינת.
גו קטה,גו קטה.
(יאו יאו טיוי מה אמר עלייך קטה,לא הייתי מוותרת!)
wrong naughty girl​(לא בעסק)

קטה

wrong naughty girl​(לא בעסק) • 2 בנוב׳ 2009
אני מודה, אני מכירה ואוהבת גם את קטה וגם את TV ולכן מכירה קצת יותר את הרקע לדברים של קטה על TV.
אבל לצערי קטה יש לך תמונה לא נכונה של המצב.
זה נכון שכמעט בכל מערכת יחסים יש את זה שרוצה יותר ואת זה שרוצה פחות וזה שרוצה פחות עשוי להחשב ה"מאנייק" סתם מעצם היותו פחות מושקע ביחסים.
אין דרך להמנע מזה.
אבל כל עוד הצד הפחות מעונין לא משקר ולא מציג מצג שוא אז די קשה לקרוא למה שהוא עושה ניצול.
אז נכון TV הוא בחור שנוחל הצלחה גדולה בקרב הנשים אבל זה בעיקר בגלל שהוא דוקא מתיחס אליהן בצורה יפה ומכובדת.
אני גם חושבת שאתה יודע זאת כי כמו שאמרת אתה מכיר כמה שפחות שלו.
אתה גם דיברת על ילדות קטנות אבל אתה שוכח שTV צעיר ממך בכ14 שנים ומה שנחשב לך ילדות קטנות נחשב בשבילו לגמרי קבוצת גיל הולמת.
אז מה דעתך אולי כדאי להפסיק להתנגח ולנהל דיון אמיתי על הנושא החשוב של השירשור הזה.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 14 שנים • 3 בנוב׳ 2009

Re: קטה

קטסטרופה{Adonai} • 3 בנוב׳ 2009
wrong naughty girl כתב/ה:
אני מודה, אני מכירה ואוהבת גם את קטה וגם את TV ולכן מכירה קצת יותר את הרקע לדברים של קטה על TV.
אבל לצערי קטה יש לך תמונה לא נכונה של המצב.
זה נכון שכמעט בכל מערכת יחסים יש את זה שרוצה יותר ואת זה שרוצה פחות וזה שרוצה פחות עשוי להחשב ה"מאנייק" סתם מעצם היותו פחות מושקע ביחסים.
אין דרך להמנע מזה.
אבל כל עוד הצד הפחות מעונין לא משקר ולא מציג מצג שוא אז די קשה לקרוא למה שהוא עושה ניצול.
אז נכון TV הוא בחור שנוחל הצלחה גדולה בקרב הנשים אבל זה בעיקר בגלל שהוא דוקא מתיחס אליהן בצורה יפה ומכובדת.
אני גם חושבת שאתה יודע זאת כי כמו שאמרת אתה מכיר כמה שפחות שלו.
אתה גם דיברת על ילדות קטנות אבל אתה שוכח שTV צעיר ממך בכ14 שנים ומה שנחשב לך ילדות קטנות נחשב בשבילו לגמרי קבוצת גיל הולמת.
אז מה דעתך אולי כדאי להפסיק להתנגח ולנהל דיון אמיתי על הנושא החשוב של השירשור הזה.

הו, באמת התפלאתי מה לקח לו כל כך הרבה זמן לשלוח גם אותך..

גברת רונג, ילדה קטנה היא ילדה קטנה וזה לא משנה מה גילו של המנצל אותה.
איש הטלויזיה הוא לא האישיו פה, הוא פשוט ירה לעצמו בראש משום שהוא מאחרוני הצדיקים שצריכים בכלל להגיב דווקא בשרשור שיוצא חוצץ נגד מעשים בזויים וניצול לרעה.

זה לא מקרי שרוב רובן של המנוצלות הן ילדות קטנות וחדשות בכלוב שכן בעיקר בהן ניתן לפגוע בקלות בשל תמימותן וחוסר ידיעתן לאן הן נכנסות בכלל.

האמיני לי שאם איש הטלוויזיה הזה היה יכול לעשות את זה עם נשים בשלות ומנוסות הוא היה עושה את זה גם להן.
רוע זה אופי. אין לו גיל.

הוא רק דוגמא לתופעה שיש לעקור מן השורש. לצערי הוא לא היחיד ש"הולך לו עם נשים" כאן אבל לפחות הם סותמים את הפה ולא מגיבים כמו טיפשים על דברים שהם עצמם עושים.

להתראות בקריוקי.
shaydav​(שולט){TomahDav}

יאלה.....

shaydav​(שולט){TomahDav} • 3 בנוב׳ 2009
קטה רד מהנושא של TV בבקשה.
כפי שאמרה פה משהי....
כולם פה עשו את כולם (לפחות פעמיים)
ולפעמים גם אנשים טובים נופלים....
כן...כן.... גם אני חטאתי בחוסר הקשבה וחוסר טאקט אל מול נשלטות ועל כך אני מצר.
אך הראה לי אדם אחד שיעמוד פה עכשיו מולי ויצעק גואלד, כמו שאתה צעקת אל מול TV.
האדם הוא אדם טוב, אם היה חוטא בחטאים שאין עליהם מחילה כמו את זה ששמו אין להזכיר (מתחרז עם אל גור).
אז היה מנודה מזמן מן הקהילה וכל "ילדה" חדשה היתה מוזהרת מפניו לאלתר.
אך אין זאת כך.
חרושת שמועות יש בביצתנו הקטנה (כנראה שהנושא הרחב העומד מולנו (BDSM) אינו מספיק מעניין עבורינו)
ואין להאמין להן לפני שפגשת את שני הצצדים וודאת כי השמועה ומה אם בכלל מתוכה אמת.
שאלה....
מה זאת ילדה בעניך? כרונולוגית? 16, 18, 24 ? או בכלל ילדה מהבחינה המנטאלית?

אני יכול להעיד שחוץ מכמה סשנים שנחשבו לקצת אקסטרימים (פה בארץ!!!) לא ראיתי את TV עם ילדה (כרונולוגית או מנטאלית) , או עובר חוק כל שהו של הקהילה.
הקיצ קץ רד מהעץ, אתה יודע שאני מכבד אותך, אך גם את TV (שאני מכיר קצת יותר זמן ממך)
תגיד בבקשה יפה סליחה, ותסגרו את הנושא כי לא נעים לא יפה ולא מכובד,
ד.א. אם הנושא עד כדי כך נגע ללבך, אתה מוזמן להרים את הכפפה שזרקתי בפוסט של פוקסיה (להקים קו חם לטיפול בנפגעות ונפגעים של הקהילה.)
ידידך.
שי.
פסיכיאטר מתורבת

פינת התרבות

פסיכיאטר מתורבת • 3 בנוב׳ 2009
בחיי קטעים איתכם . אז ככה בשביל הסבבה קחו סיפור למען הקטע התרבותי .

ובכן זה היה מזמן . משהו כמו עשור . זה קרה כשישבתי בקפיטריה של מדעי-הרוח שליד החוג לבלשנות ואז ניגשה אליי בחורה ממושקפת עם חזה גדול ומותניים צרים ואמרה:

"הייתי רוצה להתנסות בנפלאות הסקס איתך."

"נפלאות הסקס?"

"הזדווגות בעיקר."

"את רוצה להזדיין."

"ישנו נקב מצומק שכמוהו כשושנה וכחמה - לחזות בפריחתו וזריחתו אני חפצה."

"את רוצה להזדיין מאחור."

"בתחת."

ודפקתי ודפקתי אותה עד שיצאה נשמתה.
Lakshmi​(נשלטת)

Re: פינת התרבות

Lakshmi​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2009
Psychic כתב/ה:
בחיי קטעים איתכם . אז ככה בשביל הסבבה קחו סיפור למען הקטע התרבותי .

ובכן זה היה מזמן . משהו כמו עשור . זה קרה כשישבתי בקפיטריה של מדעי-הרוח שליד החוג לבלשנות ואז ניגשה אליי בחורה ממושקפת עם חזה גדול ומותניים צרים ואמרה:

"הייתי רוצה להתנסות בנפלאות הסקס איתך."

"נפלאות הסקס?"

"הזדווגות בעיקר."

"את רוצה להזדיין."

"ישנו נקב מצומק שכמוהו כשושנה וכחמה - לחזות בפריחתו וזריחתו אני חפצה."

"את רוצה להזדיין מאחור."

"בתחת."

ודפקתי ודפקתי אותה עד שיצאה נשמתה.

מבריק!
Lakshmi​(נשלטת)

Re: יאלה.....

Lakshmi​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2009
shaydav כתב/ה:
קטה רד מהנושא של TV בבקשה.
כפי שאמרה פה משהי....
כולם פה עשו את כולם (לפחות פעמיים)
ולפעמים גם אנשים טובים נופלים....
כן...כן.... גם אני חטאתי בחוסר הקשבה וחוסר טאקט אל מול נשלטות ועל כך אני מצר.
אך הראה לי אדם אחד שיעמוד פה עכשיו מולי ויצעק גואלד, כמו שאתה צעקת אל מול TV.
האדם הוא אדם טוב, אם היה חוטא בחטאים שאין עליהם מחילה כמו את זה ששמו אין להזכיר (מתחרז עם אל גור).
אז היה מנודה מזמן מן הקהילה וכל "ילדה" חדשה היתה מוזהרת מפניו לאלתר.
אך אין זאת כך.
חרושת שמועות יש בביצתנו הקטנה (כנראה שהנושא הרחב העומד מולנו (BDSM) אינו מספיק מעניין עבורינו)
ואין להאמין להן לפני שפגשת את שני הצצדים וודאת כי השמועה ומה אם בכלל מתוכה אמת.
שאלה....
מה זאת ילדה בעניך? כרונולוגית? 16, 18, 24 ? או בכלל ילדה מהבחינה המנטאלית?

אני יכול להעיד שחוץ מכמה סשנים שנחשבו לקצת אקסטרימים (פה בארץ!!!) לא ראיתי את TV עם ילדה (כרונולוגית או מנטאלית) , או עובר חוק כל שהו של הקהילה.
הקיצ קץ רד מהעץ, אתה יודע שאני מכבד אותך, אך גם את TV (שאני מכיר קצת יותר זמן ממך)
תגיד בבקשה יפה סליחה, ותסגרו את הנושא כי לא נעים לא יפה ולא מכובד,
ד.א. אם הנושא עד כדי כך נגע ללבך, אתה מוזמן להרים את הכפפה שזרקתי בפוסט של פוקסיה (להקים קו חם לטיפול בנפגעות ונפגעים של הקהילה.)
ידידך.
שי.

ג'ייייי...אני ממש מרגישה פה מחוץ לעניינים..

הוא עשה את זאת שהייתה עם זה שהיה איתה ואיתה ואיתה...

אין איזה מגזין שבועי צהוב מאוד שאפשר להשלים פערי ידע? icon_rolleyes.gif
היולי

Re: גאד!

היולי • 3 בנוב׳ 2009
Victoria Frances כתב/ה:
קשה לי לשמוע סיפורים כאלה.
בגלל אנשים מטומטמים כאלה באתר אי אפשר להרגיש ביטחון בהקילה הזו
צריך לשרוף אנשים כאלה בעודם חיים
אני פותחת קהילה למען השמדת שולטים פסיכופטים! icon_evil.gif

רעיון מעולה! רק בלי השמדה
יש דרך טובה יותר לטפל בהם בעודם בחיים icon_wink.gif
מוכנה להיות שותפה ליוזמה כזאת
icon_twisted.gif
היולי

Re: תותינקה,

היולי • 3 בנוב׳ 2009
זונת סושי כתב/ה:
דברי בשם עצמך,
אני ממש נהינת.
גו קטה,גו קטה.
(יאו יאו טיוי מה אמר עלייך קטה,לא הייתי מוותרת!)

?GET A LIFE, will you