בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשיי הסירוב

theslv​(נשלט)
לפני 20 שנים • 7 בדצמ׳ 2003
theslv​(נשלט) • 7 בדצמ׳ 2003
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
ציידת...........

קודם כל, מוכרת לי מאוד הסיטואצייה שסיפרת כאן, לדאבוני, כפי שציינו כאן כבר, יש את החוסר כבודד בסיסי בין בני האדם ברשת וחבל.
אך, היות וקיימת כאן הרשימה השחורה, אני בשמחה משתמשת בה כשמגיעות אלי הודעות טרוליות למינהן, או הודעות מאדם שהודעתי לו בנימוס רב שאין לי עיניין בו ומקבלת ממנו הודעות משמיצניות למינהם-פשוט מדפדפת אותו הלאה, בטח לא לוקחת ללב ומכניסה ,כפי שאמרתי, לרשימה השחורה.

סליפרס, תשובתי כאן מופנית גם אליך, הגיע הזמן שתבינו שאין אנו יכולות לענות על כל הודעה והודעה-את האמת, אנו עונות רק להודעות שמענינות אותנו, בלתי אפשרי לענות לכל ההודעות-אין בכך משהו אישי, שכן הרי זה ידוע שעיניין הינו טעם אישי ואינדיווידואלי ולא יתכן שכולם יענו על טעמם של כולם.

אני פה, פונה אליכם על גבי גלי האתר ואומרת לכם-אין באפשרותינו לענות לכולם גם אם זה לשלילה, אם אינכם מקבלים תשובה תוך כמה ימים, הבינו לבד שאין עיניין.
זה לא בא לפגוע בכבודכם כבני אדם או סאבים, אלא פשוט אי אפשר לשבת ימים שלמים לענות תשובות לכל סאב פונה באשר הוא.

ותמיד תזכרו- לכל דומית נכונה, יש את הסאב הנכון.
אז בואו נהייה יותר נימוסיים בתשובות שלנו ובתגובות, זה רק יכול לעלות את קרניכם.

בהצלחה.

רחפנית-הדומית המרחפת.

רחפנית-הדומית המרחפת
מוזר , מסכים אני עם כתוב הנ"ל , אך , לא ברור לי איך הסקת מדברי , שהגבתי לדברייך!!!???
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
מסיבה פשוטה.............

תגובתך הופיעה ישר אחרי שפירסמתי את שלי ובה התייחסות לחוסר תגובתנו.

אם טעיתי, הריני מתנצלת בפניך על טעותי.

רחפנית-הדומית המרחפת.
theslv​(נשלט)
זה החיסרון שמתקשרים בכתיבה ולא בעזרת (לפחות) אחד מהחושים החזקים שלנו.

אני פשוט מרגיש רע כשאני לא מובן...

אין בי כעס!!!
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
שמחה שאין בך כעס.

אם תשים סמיילי במקום סימני קריאה, זה יהיה הכי מובן.
icon_razz.gif

רחפנית-הדומית המרחפת.
theslv​(נשלט)
icon_surprised.gif icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_wink.gif icon_rolleyes.gif icon_spank.gif

icon_exclaim.gif

להבא!
swich
swich • 7 בדצמ׳ 2003
בתגובה לציידת ,מה את שמה על אנשים שמדברים ככה הרי אם מזלזלים בך לא להתיחס זה התרופה הכי טובה ,

וגם אפשר לפתור את זה בחוכמת יתר הרי אין רגשות אין נעליים היית צריכה להתנקם בו ,ככה תבואי בשם אחר ותראי לו מה זה לזלזל במלכה,

תקשרי אותו ותעזבי אותו יומים שיסבול משעמום ויחשוב טוב מה הוא אמר

תמיד יש עוד אופציות וגם יותר יפות ויותר מוצלחות,

icon_twisted.gif
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 7 בדצמ׳ 2003
מגעיל פשוט מגעיל,אולי משעמם לו ואין לו מה לעשות אז החליט לקרא לעצמו סאב,מה לעשות יש גם תפוחים רקובים.
sleeper​(נשלט)

עוד תגובה...

sleeper​(נשלט) • 7 בדצמ׳ 2003
מממ... נתחיל כך, קראתי את כל התגובות ועכשיו אני אכתוב את מה שאני חושב...

נתחיל בכך שנאמר שכדי לנסות להגיע לאיזשהו פתרון, צריך לנסות להבין גם את הצד השני של המתרס.
אני מודע לכמות הפניות שמגיעות לכל מלכה, אחרי הכל אני מניח שיש הרבה יותר סאבים מדומיות כאן באתר, וכך בהחלט שיכול להיות שכמות הפניות היא כל כך גדולה שפשוט כבר אי אפשר לענות עליה ואני מקבל את זה. מצד שני, ונחשוב רגע בתור כל אדם, שמנסה להתקשר עם אדם אחר, גם אתן בתור דומיות שמנסות להתקשר עם סאב או אדם אחר, ולא הייתם מקבלים שום תשובה בחזרה, איך הייתן מרגישות? ואיך הייתן מרגישות אם הדבר היה חוזר על עצמו שוב ושוב ושוב עם אנשים אחרים?
זאת סתם נקודה קטנה למחשבה גם על הצד שלנו בעניין... בני אדם שמנסים להכנס לעולם הזה, ולא שמקבלים דחייה אלא לא מקבלים יחס בכלל...

ולשם תשובה לתמיד אישה... ראשית אני מעריך את העובדה שאת נכנסת לאתר בשביל להנות, הרי כולנו כאן בשביל להנות, אבל במחיר הזה אנחנו יכולים גם לאבד אנשים טובים שיכולים רק להוסיף לאתר... לא?
שנית, את טוענת שאת לא מחפשת עבד חדש, אבל למשל בפרופיל שלך, שבו אני מניח שקצת השקעת, לא רשמת שכרגע את לא מעוניינת בעבדים חדשים... דבר שייתכן והיה מוריד את כמות הפניות אלייך (אם כי אני מניח שעדיין הרבה סאבים פונים גם למרות הודעות כאלה בפרופיל... אבל אם פונים כאלה, באמת שאין סיבה לענות להם...)

לכל אחד מאיתנו יש את הדעות שלו בקשר לנושא... אני פשוט הרגשתי חובה לכתוב את מה שאני מרגיש... ואני תמיד מחכה לתשובות וטענות שכנגד...

זהו... הגיע הזמן ללכת לישון
נעים להכיר דרך אגב... icon_smile.gif
swich
לפני 20 שנים • 9 בדצמ׳ 2003
swich • 9 בדצמ׳ 2003
אל תרגיש היא לא חייבת לך כלום icon_arrow.gif