צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכן על קשר שליטה שבו האישה מתפקדת כגבר וההפך?

עבד גברי ושרירי​(נשלט)
לפני 14 שנים • 22 בנוב׳ 2009
זו שאלה שלא צריכה להשאל בימינו המודרניים והחברה הליברלית והפתוחה היום ובטח לא באתר שליטה ובדס"מ ועוד בפורום שליטה נשית .

אם היית שואל את השאלה בעבר הרחוק מאד או במדינות שבהם החברה היא סגורה ומעמד האישה נמוך כגון איראן, אולי היה יותר משקל לשאלה.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 22 בנוב׳ 2009
אשה מתפקדת כגבר נשמע מצויין ...היא מורידה את הזבל ,יוצאת לעבודה וגם משלמת מזונות ..

ומה מאיתנו הגברים נדרש ...להחדר בסטרפון ולהנות מטיפול בפרוסטטה ... icon_lol.gif

להחזיר את הסרט לבלוקבאסטר כבר אמרתי icon_eek.gif
slave2love

מכריז על הפסקת אש! לא זאת היתה כוונת המשורר......

slave2love • 22 בנוב׳ 2009
נראה לי שעשיתם לי כאן bdsm בצורה של הודעות בפורום ......

אני מאוד פמיניסיט וליברלי ומאמין שהעולם הוא רב גוני וצריך לראות ולהתייחס לתפקידים של גברים ונשים בעולם המודרני בצורה שהיא לא שחור ולבן

עם זאת גם בעולם המודרני ישנם דברים שקיימים אצל שני המינים אך מזוהים יותר עם גברים ולמשל אלמנטים אחרים כמו לבוש והתנהגות נשיים שכמעט ולא רואים אצל גברים

הכוונה שלי היתה שבקשר הזוגי וביחסי השליטה ,יקח כל צד תפקידים והתנהגות שבדרך כלל מזוהים עם בן המין השני , בדומה למשל למשחקי תפקידים בו האישה מתלבשת כגבר , מתנהגת בצורה גברית והגבר בצורה הפוכה כמובן .

דווקא ראיתי כמה תמונות כאלו בפורום תאווה לעיניים בעבר.

מתנצל אם היייתי לא מובן ומקווה שהסברתי את עצמי .

אני אהיה במסיבת הפמדום הקרובה, אז אולי זו תהיה הזדמנות טובה להתנסות בזה......
Victoria Frances​(שולטת)

Re: מכריז על הפסקת אש! לא זאת היתה כוונת המשורר......

Victoria Frances​(שולטת) • 22 בנוב׳ 2009
slave2love כתב/ה:
נראה לי שעשיתם לי כאן bdsm בצורה של הודעות בפורום ......

אני מאוד פמיניסיט וליברלי ומאמין שהעולם הוא רב גוני וצריך לראות ולהתייחס לתפקידים של גברים ונשים בעולם המודרני בצורה שהיא לא שחור ולבן

עם זאת גם בעולם המודרני ישנם דברים שקיימים אצל שני המינים אך מזוהים יותר עם גברים ולמשל אלמנטים אחרים כמו לבוש והתנהגות נשיים שכמעט ולא רואים אצל גברים

הכוונה שלי היתה שבקשר הזוגי וביחסי השליטה ,יקח כל צד תפקידים והתנהגות שבדרך כלל מזוהים עם בן המין השני , בדומה למשל למשחקי תפקידים בו האישה מתלבשת כגבר , מתנהגת בצורה גברית והגבר בצורה הפוכה כמובן .

דווקא ראיתי כמה תמונות כאלו בפורום תאווה לעיניים בעבר.

מתנצל אם היייתי לא מובן ומקווה שהסברתי את עצמי .

אני אהיה במסיבת הפמדום הקרובה, אז אולי זו תהיה הזדמנות טובה להתנסות בזה......

היית מובן בהחלט!
כמובן שצחקתי בקשר למה שכתבתי קודם icon_smile.gif
אבל, כן אני עשיתי זאת פעם אחת וזה לא רע בכלל...
הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 23 בנוב׳ 2009
הדורבנים​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2009
היא חוזרת מותשת מהעבודה, ומתיישבת בכבדות על הספה. הוא עושה לה קפה, והיא מדליקה סיגריה ובוהה בלי לראות בטלוויזיה.

הוא מבקש ממנה לכבות את הסיגריה, כי היא מסריחה את כל הביית. ושואל אותה תוך כדי שהוא חוזר מהמטבח אם היא ביקשה סוף סוף משפיגל העלאה היום.

היא עונה לו ב"לא, אולי מחר" לא מחייב, ומעבירה לערוץ הספורט.
הוא מתעצבן: "למה את מחכה? שאורי הקטן, לא יהיה לנו כסף לבלט שלו? ולא מגיע לי כסף לעשות תספורת מדי פעם? תסתכלי על עצמך! מה נהייה ממך? ברוסיה היית מלכה, היית הולכת איתי ברחוב אנשים היו עושים לך כבוד. היום שפיגל משתין עלייך בקשת ורק בושה יש לך..."

היא מתעצבנת "מה אתה רוצה! בת אדם באה הבייתה מהעבודה, תן לי חצי שעה של שקט. מה כבר אני מבקשת??"

הוא בוכה: "אני יודע, זה הכל בגלל שהשמנתי. את חושבת שהשמנתי?"

וכו'...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
fog כתב/ה:
היא חוזרת מותשת מהעבודה, ומתיישבת בכבדות על הספה. הוא עושה לה קפה, והיא מדליקה סיגריה ובוהה בלי לראות בטלוויזיה.

הוא מבקש ממנה לכבות את הסיגריה, כי היא מסריחה את כל הביית. ושואל אותה תוך כדי שהוא חוזר מהמטבח אם היא ביקשה סוף סוף משפיגל העלאה היום.

היא עונה לו ב"לא, אולי מחר" לא מחייב, ומעבירה לערוץ הספורט.
הוא מתעצבן: "למה את מחכה? שאורי הקטן, לא יהיה לנו כסף לבלט שלו? ולא מגיע לי כסף לעשות תספורת מדי פעם? תסתכלי על עצמך! מה נהייה ממך? ברוסיה היית מלכה, היית הולכת איתי ברחוב אנשים היו עושים לך כבוד. היום שפיגל משתין עלייך בקשת ורק בושה יש לך..."

היא מתעצבנת "מה אתה רוצה! בת אדם באה הבייתה מהעבודה, תן לי חצי שעה של שקט. מה כבר אני מבקשת??"

הוא בוכה: "אני יודע, זה הכל בגלל שהשמנתי. את חושבת שהשמנתי?"

וכו'...

icon_lol.gif
Tobias​(אחר)

Re: מה דעתכן על קשר שליטה שבו האישה מתפקדת כגבר וההפך?

Tobias​(אחר) • 23 בנוב׳ 2009
slave2love כתב/ה:
עוד לא יצא לי לראות ממש קשרים בהן האישה מתפקדת כגבר במהלך יחסי השליטה וגם קצת במהלך חיי הזוגיות היום יומיים , שכהגבר מביע את הצד הנשי שלו בקשר.

אמנם יש הרבה שולטות שאוהבות לעשות פמיניזציה, משחקי תפקידים וסיסיפיקציה אך לא מעבר לכך.

אני אענה לך רגע לעניין למרות שכל השערות שלי עומדות מרוב בדיחות אפשריות(תעריך!)

כיום אין ממש סממנים של מה זה כן גבר גבר ביחס לנשים, מאחר וכל הנושא המגדרי הזה השתנה מאוד ולנשים כיום בניגוד לבעבר מותר להשתמש בכל הסממנים וסמלי הסטטוס הגברים מבלי שזה ירים ממש גבה.

מה שכן עדיין קיים, הם סממנים של מה הוא --לא-- גבר גבר, ובזה עושים שימוש נרחב בכל תחום הניוש.
נולי
נולי • 23 בנוב׳ 2009
סלייב2לאב יקר,
נענה רגע ברצינות כי נראה שאתה חדש ולגמרי לא מבין:
בכל קשר שליטה נשית האישה היא הגבר והגבר הנשלט תופס את העמדה הנשית,בין אם הוא נחדר או חודר!
קאפיש?

ובענין המסיבה של טיש: אם תגיע לשם כדאי שתשאיר את מערכת הערכים והתפיסות שלך בבית, אחרת תזדקק לטיפול פסיכאטרי ו/או פסיכולוגי ממושך.
פאמדום זה ככל הנראה לגמרי לא מה שאתה חושב.

N
slave2love

לא הבנתי בדיוק למה אני אצטרך טיפול עם התפיסות שלי?

slave2love • 23 בנוב׳ 2009
קודם כל אני לא חדש בעסק ובהצצה בפרופיל שלי ניתן לראות שכבר עשיתי וחוויתי לא מעט ובין השאר גם חוויות של משחקי תפקידים,פמדום ופמיניזציה

חוץ מזה , אני לוקח בכיף את הצחוקים כאן ,אבל משהו כאן מריח לי כמו חוסר סובלנות לנטייה ואופי מסוייים של אדם ולזה אני לא בדיוק מצפה בפורום ליברלי שכזה.

משיחות שהיו לי עם הרבה שולטות ,הן אמרו לי שהן לאו דווקא תופסות כל אקט של שליטה כתפיסה של הגבר את העמדה הנשית וההפך , אלא יותר עניין של דומיננטיות שאכן מזוהה יותר עם גברים, אך כיום מקובלת גם אצל נשים.

ראיתי לא מעט גולשים שהביעו פנטזיות דומות לשלי בפורום וקראתי על זוגות שחיים בצורה כמו שתיארתי( ואף יותר קיצונית ) בחו"ל , כך שאני לא כל כך מבין על מה הליגלוג כאן .

אני חושב גם שלמרות שלנשים יש יותר גמישות מבחינת סממנים מגדריים , עדיין יש דברים מסויימים שיחשבו מאוד גבריים גם אצליהן.

נתראה בפמדום ,
יהיה כיף........