לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כלובי חסם את אנדרפוט ועוד שאלות

שוטרת*
לפני 14 שנים • 12 בפבר׳ 2010
שוטרת* • 12 בפבר׳ 2010
מצטרפת לתהיה. אנדר כותב נהדר ומוסיף המון לפורום.

ואם כבר בהעפות עסקינן, למה לא להעיף לכל אלף הרוחות, את ההיסטרית ,שבכל פעם שגבר,שברוב עוונותיו גם נשלט, מוסיף חטא על פשע ומעז לכתוב בפורום כי יש לו רצונות/מאווים/חשקים -מוצא עצמו באופן מיידי תחת התקפת גיבוב מילים בלתי מובנות שלא קשורות האחת לרעותה, ואת השירשור שלו- יורד לתהומות הבזיון העלק פמיניסטי שלה?
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2010
שוטרת* כתב/ה:

ואם כבר בהעפות עסקינן, למה לא להעיף לכל אלף הרוחות, את ההיסטרית ,שבכל פעם שגבר,שברוב עוונותיו גם נשלט, מוסיף חטא על פשע ומעז לכתוב בפורום כי יש לו רצונות/מאווים/חשקים -מוצא עצמו באופן מיידי תחת התקפת גיבוב מילים בלתי מובנות שלא קשורות האחת לרעותה, ואת השירשור שלו- יורד לתהומות הבזיון העלק פמיניסטי שלה?

הסיבה פשוטה - כי גם היא כותבת נהדר ומוסיפה המון לפורום.
(וגם את, דרך אגב).
שוטרת*
שוטרת* • 12 בפבר׳ 2010
fog כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:

הסיבה פשוטה - כי גם היא כותבת נהדר ומוסיפה המון לפורום.
(וגם את, דרך אגב).

פוגי חומד, מאוד מחבבת אותך. אנא ממך, אל תסווג אותי שוב באותה הקטגוריה יחד איתה.

ולגופו של עניין, מה שהיא כותבת בינה לבין עצמה, שירשורים שהיא פותחת- אם ובכלל, בלוגים בהם היא זורקת את משנתה - הכל סבבה. מי שמתאים לו שיקרא. מעבר לכך? היא מחריבה שירשורים על בסיס קבוע, בכל פעם שנשלט כלשהו מעז להביע איזשהו רצון חופשי כלשהו.
באמת אתה מסכים עם התופעה הזו? כי אתה יודע.. לפרגן לפרד להמשיך בדרך שלו אל התהום, מבלי שהוא מקשיב לקריאות מסביב, סתם כי הוא עקשן- זה לא הכי חברי שיש. רק אלו שקרובים לפרד, יכולים לנסות להסיר את כיסוי העיניים מעל פניו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 12 בפבר׳ 2010
מכיוון שכלובי עדיין לא הגיב והאשכול יותר ויותר מתקרב להיות אחד מאלו עליהם איני נוהג להגיב, אעיר בזהירות שלא בחופש מוטרישה מדובר כאן כמו גם לא בחופש אנדרפוט, אלא בחופש דיבור, בגבולות, במי קובע אותם ומדוע זה נראה משל נקבעו גבולות שונים למשתתפים שונים.

והייתי אפילו אומר שאין זה משנה אם אנדר כותב נפלא, מקסים, מלבב, מרטיט, עמוק, חכם וכו' או דברי איוולת כאלו שגם אם נכהו בפטיש לא תחדל כסילותו, לולא לדעתי, התשובה הייתה טמונה דווקא בהיותו כותב מוכשר ובולט.

אז בטרם נחזור ונעסוק בשאר העניינים, המלט, אשוב ואומר גם בפומבי, שלמחיקת הודעה אין ערך, אלא אם מדובר בחשש שמישהו מהדורות הבאים יפשפש בשרשורים מעידן הקרח וחס וחלילה חס ושלום יחשוב שמוטרישה הייתה מלכה בתשלום. ההודעה נכתבה, נקראה ובעיקר – פגעה באחת המשתתפות באתר. האם מדובר בהוצאת דיבה והאם זוהי העילה להרחקתו של אנדרפוט, איני יודע. אבל בתכלס, הנזק כבר נגרם.

ולמה דווקא אנדרפוט הוא זה שמוצא את עצמו מחוצה לכלוב, כמו רפאל או פגוש ולא אותה אחת מרובת הכינויים שהזכרת או כל תרנגול אחר שנוהג לעלות על ערמת הזבל שלו בכלוב ולהקיא את הקוקוריקו על המשתתפים? מאותה סיבה שבגללה אנשים הגיבו כאן. בגלל שלדבריו יש משמעות. כי הוא מסוג הכותבים שלא ניתן לחפף במילים "הנה עוד אידיוט בא והפליץ". כי תוך חודשיים שהוא כאן, אנדרפוט הוכיח כי לדעותיו יש משקל.

בכל אופן, לי אישית, בנוף הרדוד הזה של הכלוב, אנדרפוט יותר מ- נורא יחסר ולכן אני מאוד הייתי רוצה לשמוע את כלובי ואת שיקוליו כדי להבין וגם אולי, יחד עמו, לחשוב על דרכים אחרות להתמודד עם פגיעות פומביות.
היילני
היילני • 12 בפבר׳ 2010
חופש ביטוי? יצירתיות? כנות? ביקורת? - לא בכלובנו!

נכון, אנדרפוט יכול היה לנצור את לשונו ולהביע את דעתו, כפי שהוא עשה מספר פעמים, בצורה נאותה ולא להכנע להשתלחויות נמוכות במורטישה. אני לא מבינה למה כלובי לא מסיר את ההודעה הפוגענית ודורש בכתיבתו של אחד האנשים היותר מוצלחים בפורום הגווע 'הבנות על הבנים'. הכתיבה של אנדרפוט היא משב רוח מרענן ואינטיליגנטי. אם אני הייתי בעלת האתר, כאלה אנשים הייתי רוצה לשמר, גם אם דעתי ודעתם לא מתיישבות. ביקורת לא חייבת להיות עלבון; היא יכולה להיות עניינית, סאטירית, נוקבת, בונה. אבל ראו כיצד הגיבו אנשים לפעולה מס' 22 של רפאל! רפאל הציג ביקורת סאטירית על פמדום, וכבר היו אנשים שאחלו לסילוקו. וגם אני זוכרת את הימים העגומים ללא רפאל. אנדרפוט יכול להתנצל על שימוש בשפה לא נאותה כלפי מורטישה ולהמשיך לכתוב את הגיגיו לרווחת כולנו.
אלימלך
אלימלך • 12 בפבר׳ 2010
אני לא יודע מה אתם הבנתם,
אבל אם אני הבנתי נכון לפי הפרופיל שלו, הוא החליט לעזוב לבד בגלל טענתו לסתימת פיות.
אני כבר לא יודע אם זה עוד סוג של סאטירה.
אבל במידה וזה נכון, הכתיבה שלו תהיה חסרה, אף על פי שהיא היתה אלימה מילולית ומאד בוטה.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 12 בפבר׳ 2010
הלוואי והייתה יותר אלימות מילולית מהסוג הזה בפורום הזה.
קטסטרופה{Adonai}

ממה שאני מבין,

קטסטרופה{Adonai} • 12 בפבר׳ 2010
ואני הרי מומחה להעפות וחסימות של כלובי, הוא בכלל לא עף מהאתר אלא בחר לעזוב.
אולי חסמו אותו מהפורום, ממש ביג דיל, כלובי משחרר את החסימה אחרי שבוע שבועיים אבל ראבק, מה אתם רוצים מכלובי?
אנדרפוט חי ונושם בכלוב ולא רק זה, הוא אפילו יודע אנגלית...

בקיצור, זה שהוא עזב זו זכותו המלאה ואם אתם רוצים תפתחו שרשור קינה עליו אבל הניחו לכלובי בשקט.
אלימלך
אלימלך • 12 בפבר׳ 2010
צ'ארנוחה כתב/ה:
הלוואי והייתה יותר אלימות מילולית מהסוג הזה בפורום הזה.

אני לא בטוח שאם האלימות הזאת היתה מופנית אליך זה מה שהיית כותב.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 12 בפבר׳ 2010
אל תדאג, האלימות הזאת הופנתה אלי בעבר, ואני הפנתי אלימות דומה אליו, זה הכל חלק מהמשחק. העיקר שיהיה מעניין ויצירתי.