צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר פייסבוק הגדול

הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
לפני 14 שנים • 1 במרץ 2010
free spirit כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
משהו שיכול לסבך אותך לגמרי בחשיפה מיותרת של החיים הבדס"מים שלך על כל צעד ושעל. יש גבול למידת הנראוּת שאפשר לתת.

הכל תלוי בך. לא נראה לי שמישהו שאינו מהקהילה חושד בכך שאני בדס"מית. אם את לא מסכימה לצרף אנשים המשתמשים באותו הניק מהכלוב לקבוצת החברים שלך, לא מצטרפת לקבוצות בדס"מיות או מצהירה על כך בדרך אחרת - למה שמישהו יחשוד בכלל?

.

בגלל התמונה עם החבלים והגאג והדילדו הורוד!

(הכל בהומור)
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 1 במרץ 2010
free spirit כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
משהו שיכול לסבך אותך לגמרי בחשיפה מיותרת של החיים הבדס"מים שלך על כל צעד ושעל. יש גבול למידת הנראוּת שאפשר לתת.

הכל תלוי בך. לא נראה לי שמישהו שאינו מהקהילה חושד בכך שאני בדס"מית. אם את לא מסכימה לצרף אנשים המשתמשים באותו הניק מהכלוב לקבוצת החברים שלך, לא מצטרפת לקבוצות בדס"מיות או מצהירה על כך בדרך אחרת - למה שמישהו יחשוד בכלל?

ופייסבוק? כמו כל דבר אחר בעולם, במידה ובמתינות גם הוא לא מזיק.

זה ממש לא נכון. כל דבר שרציתי לעשות שם, כל משחק - גרר חשיפת רשימת חברים. ואם לא בא לי שהחברים הונילים שלי ידעו על הבדס"מיים? זה היה ממש מטרד.

ויש לי דוגמאות של חברות שנתקלו במצבים בלתי אפשריים שהזהות הבדסמית שלהם עמדה להתגלות לאנשים שזה הדבר האחרון שהיו רוצות שידעו פרט זה אודות חיהן הפרטיים.

בקיצור - תודה, אבל ממש לא תודה.
walking dead
walking dead • 1 במרץ 2010
'פוליאנה' כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:

ופייסבוק? כמו כל דבר אחר בעולם, במידה ובמתינות גם הוא לא מזיק.

זה ממש לא נכון. כל דבר שרציתי לעשות שם, כל משחק - גרר חשיפת רשימת חברים. ואם לא בא לי שהחברים הונילים שלי ידעו על הבדס"מיים? זה היה ממש מטרד.

ויש לי דוגמאות של חברות שנתקלו במצבים בלתי אפשריים שהזהות הבדסמית שלהם עמדה להתגלות לאנשים שזה הדבר האחרון שהיו רוצות שידעו פרט זה אודות חיהן הפרטיים.

בקיצור - תודה, אבל ממש לא תודה.

אם כך לא הבנת אותי. למה שמשה דוד* מרשימת החברים שלך ידע שדוד משה** שגם הוא נמצא ברשימת החברים שלך בדס"מי? אלא אם דוד משה קורא לעצמו בניק שלו מהכלוב, משויך לכל הקבוצות הקשורות לבדס"מ, מכריז על כך בפרופיל שלו שם ובנוסף לא חכם מספיק להפעיל את הגדרות הפרטיות המונעות ממי שאינו חבר שלו מלראות עליו משהו, ואז אני למשל אבחר שלא לצרף אותו מלכתחילה לרשימת החברים שלי. הגדרות האבטחה של האתר טובות מאוד, יש אפשרות לחלק את החברים לקבוצות ולסווג כל קבוצה על פי מידת החשיפה שאני מעוניינת שתהיה לה אצלי.

ורק למען הסר ספק – אין לי שום בעיה עם התנזרות מפייסבוק (למעשה גם לי יש תקופות, אך הן בעיקר נובעות משעמום) אך בהחלט מאמינה שאפשר למנוע בקלות חשיפת פרטים לא רצויים.

*, ** שמות בדויים
שרמומית
שרמומית • 1 במרץ 2010
ToothFairy כתב/ה:
ההבדל, נטלי..

יש הרבה אנשים שאני לא מדברת איתם על בסיס יום יומי אלא רק מדי פעם..
אפילו אם אני עושה "Like" או סתם שולחת להם איזה משהו בחווה..

זה אנשים שאין סיבה שאני אצרף אותם למסנג'ר שלי.

.

אוקיי, הבנתי
תודה (:
Here And There​(נשלטת)

.

Here And There​(נשלטת) • 1 במרץ 2010
דרך נהדרת לחדש/לשמור על קשרים עם אנשים מהעבר ולהתעדכן מידי פעם בחייהם.

במיוחד כשמדובר על אנשים מחו"ל.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

פייסבוק

כמו שמישהו אמר כאן... כשזה במינון הנכון פייסבוק הוא אתר נהדר.

אני אישית אוהבת לפרסם אוואי הזוי ואז להתפוצץ מצחוק לאור התגובות שזה מעורר icon_smile.gif
וכן, זאת דרך נהדרת לשמור על קשר עם אנשים שלא נמצאים איתם בקשר יומיומי...

מיאו
Tיפוס​(שולט)

Re: סקר פייסבוק הגדול

Tיפוס​(שולט) • 1 במרץ 2010
סבא זמן כתב/ה:

אני חושב שפייסבוק זה?

המקום בו מוצאים אותי שוב אנשים שלקח לי 20 שנה להתנתק מהם.. icon_wink.gif
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 1 במרץ 2010
המקום להוציא לחברות לשעבר מהתיכון את העיניים עם התמונות של הילדודס