לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התפלגות סטטיסטית מטרידה

צ'יטה​(שולט)
לפני 14 שנים • 27 במרץ 2010
צ'יטה​(שולט) • 27 במרץ 2010
האנחי נא
חג שמח לך ולמאסטר שלך
walking dead
לפני 14 שנים • 28 במרץ 2010
walking dead • 28 במרץ 2010
לא ברור לי על מה אתה מלין.

האם בעולם הונילי קל יותר למצוא זוגיות? כמובן שלא. בשום מקום בעולם אתה לא יושב בבית בחיבוק ידיים וממתין לאהבת חייך שתידפק על ביתך. העולם מלא באנשים שלא מתאימים אחד לשני. ואו! איזו תובנה מרהיבה!

אז למה שכאן זה יהיה שונה?

גם לי נראה שהפוסט הזה נפתח יותר למטרות קבלת ליטופים לאגו על איזו בת זוג כוסית מא-ממת יש לך, לעומת חסרי המזל האומללים האחרים. אולי תערוך חשבון נפש עם עצמך, מדוע הנך זקוק לליטופים אלו? מה חסר לך?

איזה מזל שאני בכלל מאמינה שמציאת אהבה לא קשורה לסטטיסטיקה אלא לדברים אחרים.
צ'יטה​(שולט)
לפני 14 שנים • 29 במרץ 2010
צ'יטה​(שולט) • 29 במרץ 2010
כנראה הניסוח שלי היה קלוקל.
לא היתה לי מטרה להשוויץ או לרחם על אף אחד. כנראה ככה זה נראה.
אין לי צורך בקבלת ליטופים מהקהל הרחב.

האם את מסכימה איתי שלאור הכמות המצומצמת של החברים לנטייה הבדסמית הסיכוי למציאת בן זוג החולק את הנטייה נמוכה יותר ביחס לווניליים ?

חג שמח עם אנרגיות טובות לכולם
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 30 במרץ 2010
בלוסום​(לא בעסק) • 30 במרץ 2010
צ'יטה כתב/ה:
בטי בום, אני מכיר אישית כאלה שכך. לא היה בדברי שום אמירה שאין כאלה. עובדה שהסכמתי עם הגננת על כמה שאנחנו מכירים באופן אישי ששוות בעינינו.

גועל ? למה גועל ?
אנחנו דווקא מכירים כמה דומים לגמרי לא פומביים, שלא ידועים לרוב הקהילה, והם שווים לגמרי בעינינו. וגם דומיות.

מי שבאמת מחפש זוכה להכיר. עדיין הסיכוי פה לא משהו.
חג שמח לך, וגם לכולם.

יותר קשה פה מבוניל, נכון. ועדיין, מדבריך עולה ריח אחר לחלוטין. לא צריך להיות חכם גדול כדי לקרוא מיד בין שורותיך ולהבין מה המסר. עובדה שהאנשים פה קלטו אותו לא רע.
פינת ליטוף יש בגן החיות.
בברכת חג שמח גם לך.
נולי
נולי • 30 במרץ 2010
צ'יטה
הבעיה ב"סטטיסטיקה" שלך היא שאתה ממין רק את ההגדרות שהגדירו עצמם אנשים ומשם ההתנגשות הבסיסית. שלא לדבר על התנגשות שבין הגדרה עצמית למציאות בפועל.
תחי האוטואמנסיפציה!
Venus in Furs
Venus in Furs • 30 במרץ 2010
eat.gif

מעניין לבדוק איזה אחוז סטטיסטי מההודעות בפורום עוסקות במריבות, השמצות הדדיות, טענות, עקיצות פסיכולוגיות, התנצחויות חסרות טעם, או אולי המדד המדוייק מכולם : איזה אחוז מההודעות נכתבו כדי לגרום לאנשים להרגיש רע.

והאם יש אחוז גבוה יותר בהבנים על הבנות או בהבנות על הבנים,

ומה ההתפלגות בפורום הבליינים בין אלו שכותבים שהמסיבה האחרונה היתה הטובה ביותר אי פעם לבין אלו שכותבים שהמוסיקה היתה קקה ואין בכלל סשנים.

כמו כן הייתי בודק את אחוז הפוסטים של צ'יטה שעוררו מהומות לאורך השנים ("חברים ! אתם כוכבי קולנוע ! ") ואת אחוזי השומן הממוצעים אצל שולטים/ות, נשלטים/ות, ומתחלפים/ות, שנסגור את הפינה הזו אחת ולתמיד.

icon_cool.gif
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 30 במרץ 2010
בלי שום קשר לסטטיסטיקות המוזרות הללו
ולהשקפה שלי, שהערכת אדם-בת אדם-שולט-נשלט-שולטת-נשלטת היא תלוייה בעיניי המסתכל,
רוצה לאמר שאני, באופן מאוד אישי, לא אוהבת הכרויות בוירטואל, הבדס"מי ובכלל.
לכן די מתחילת דרכי הבדס"מית שהייתה בפורום בדס"מי אחר {ימח שמו} די מהר הגעתי למפגשים וארועים חברתיים
בהם ניתן להכיר אנשים לא בפרופיל ופונטים צבעוניים אלא בשר דם מוח ורגש.
עבורי זה קידם מאוד את האופצייה ליצירת קשרים בדס"מים ורומנטיים.

אני יכולה לאמר שעוד מעט שאני בקטע 10 שנים ולמרות ההליכה שלי לארועים /מסיבות/מועדונים/מפגשים חברתיים של "הקהילה"
מעולם לא נחשפה נטייתי הבדס"מית לעולם הגדול אלא אם בחרתי לחשוף אותה
{זה נאמר לכל מי שחושש ללכת למפגשים/ארועים/מסיבות מחשש להחשף}.

ולעומת זאת את הקשר הבדס"מי הכי טוב שלי יצרתי עם מישהו שהכרתי בכלל לא במסגרת האתר/מסיבות של הקהילה.

יש הפתעות בחיים icon_biggrin.gif
Bloody
Bloody • 30 במרץ 2010
חכם, מה הוא אומר?

חכם כתב/ה:

There are 3 kinds of lies: there's lies, there's damn lies, and then there's statistics
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 30 במרץ 2010
Bloody כתב/ה:
חכם, מה הוא אומר?

חכם כתב/ה:

There are 3 kinds of lies: there's lies, there's damn lies, and then there's statistics

Like
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 30 במרץ 2010
נולי: האמת שלא כל כך הבנתי את תגובתך. icon_wink.gif
וונוס יקירי: אני מצר אם הפוסט שלי גרם לך להרגיש רע. בכל מקרה אני לא רואה אחריות שלי על התחושות הרעות שלך. אני מודה ומתוודה שהרבה פוסטים שלי עוררו מהומות.

ניתחתי לעצמי מה קומם כל כך אנשים בפוסט שלי וזה לדעתי בעצם נעוץ במשפט הסיכום שלו: "המזל שלי, הוא שאני לא מחפש. ליבי ליבי לאלה שכן".
האמת משפט דפוק. וונוס, אני כורע על ברכי ומבקש ממך סליחה על המשפט הזה. אתה סולח לי ?

ליידי מוד: לונג טיים. את הרי יודעת שגם אני הכרתי את הגננת לא כאן.

בלודי: זה נכון שיש סטטיסטיקות שמביאות למסקנות שגויות. אתה לא מסכים לזו המפורטת בפוסט הזה ?

חג שמח לכוללללם.