שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

השתמשתי בך

מכשפונת ממתק
לפני 14 שנים • 23 באפר׳ 2010

אני רק שאלה

מכשפונת ממתק • 23 באפר׳ 2010
קונדום אתה שם???

<וחוץ מעניין הזין העצום המבהיל והרותח, שתכלס אם כבר היא הרגישה ולא ראתה , אחלה של סוג של פנטזיה>
אונס מקצועי​(שולט)
אונס מקצועי​(שולט) • 23 באפר׳ 2010
אני בטוח שרוב הקוראים תופשים את הקטע באופן אותו רציתי לבטא, לכן אין צורך להדרדר לאפולוגטיקה.

D ream - "כתיבה גברית נטו המאוהבת בזין של עצמי"
א - אני מאד אוהב את הזין של עצמי. מאד מאד מאד מאד! זה טוב מאד לאהוב את הזין של עצמך.
ואני גבר אז יש לצפות ממני לכתיבה של גבר.

נתי - בהתחלה כעסתי על התגובה שלך. עד שקראתי את כל התגובות הרגש הזה נרגע וחשוב לי להרגיע אותך בהבטחה שאף אישה שהייתה איתי בסיטואציה דומה לזאת שתיארתי לא יצאה עם תחושה אחרת מאקסטזה שגורמת לחיוך שלא נמחק שעות.
Morticia
Morticia • 23 באפר׳ 2010
אונס מקצועי כתב/ה:
אני בטוח שרוב הקוראים תופשים את הקטע באופן אותו רציתי לבטא, לכן אין צורך להדרדר לאפולוגטיקה.

א - אני מאד אוהב את הזין של עצמי. מאד מאד מאד מאד! זה טוב מאד לאהוב את הזין של עצמך.

נתי - בהתחלה כעסתי על התגובה שלך. עד שקראתי את כל התגובות הרגש הזה נרגע וחשוב לי להרגיע אותך בהבטחה שאף אישה שהייתה איתי בסיטואציה דומה לזאת שתיארתי לא יצאה עם תחושה אחרת מאקסטזה שגורמת לחיוך שלא נמחק שעות.

אני שואלת את עצמי עד כמה מה שכתבת כאן מחובר למציאות ואם קיים בכלל סיכוי שתחשוב אחרת...

scratchead.gif
אונס מקצועי​(שולט)
אונס מקצועי​(שולט) • 23 באפר׳ 2010
[quote="Morticia"]
אונס מקצועי כתב/ה:

אני שואלת את עצמי עד כמה מה שכתבת כאן מחובר למציאות ואם קיים בכלל סיכוי שתחשוב אחרת...

scratchead.gif

די מחובר, זה בטח יושב על איזה שרת באיזה חוות שרתים icon_smile.gif
natti​(נשלטת)
natti​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2010
אונס מקצועי כתב/ה:

לרגע לא שפטתי את מה שאתה עושה במציאות או לא עושה.
אני ביקרתי רק את הכתיבה ומה שכתבת.
אני יכולה להרגיע אותך שכתבתי מספר סיפורים שהם בסגנון של מה שכתבת,
היה חסר לי ההתחלה, ואת הסוף שאולי היה ממתן את זה אם היית מוסיף נניח משהו כמו "השתמשתי בה, כמו חפץ החפץ שלי... אספתי אותה לחיקי וחיבקתי אותה, רגע לפני שעצמה את עיניה אמרה לי תודה, תודה שמימשת לי פנטזיה..."
נניח משהו בסגנון הזה
אז היה יותר קל לקבל את זה כמשהו שאינו פלילי ושלא קורה כנגד רצונה..
אל תכעס עלי, אני לא מהאנשים שאתה קורא את תגובותיהם בשירשורים האחרים שמחפשים לריב או לפגוע.
Morticia
Morticia • 23 באפר׳ 2010
[quote="אונס מקצועי"]
Morticia כתב/ה:
אונס מקצועי כתב/ה:

scratchead.gif

די מחובר, זה בטח יושב על איזה שרת באיזה חוות שרתים icon_smile.gif

ובאיזו חווה יושבת אישה שככה "הכנעת"?

נשמע שאתה כל כך מאוהב בעצמך שקשה לבטוח ביכולת שלך לראות את האחר שלצדך
או להאמין שבכלל אכפת לך
מה שהופך אותך, פוטנציאלית לפחות מחוץ לעולם הפנטזיה, לבנאדם די מסוכן שאולי עדיף לאישה לא להתקל בו באמצע הלילה באיזו סמטה חשוכה... או בכלל...
JabberwockY​(שולט)
JabberwockY​(שולט) • 23 באפר׳ 2010
natti כתב/ה:
אם היית מוסיף נניח משהו כמו "השתמשתי בה, כמו חפץ החפץ שלי... אספתי אותה לחיקי וחיבקתי אותה, רגע לפני שעצמה את עיניה אמרה לי תודה, תודה שמימשת לי פנטזיה..."

לא, לא, לא, לא ולא.

icon_exclaim.gif
natti​(נשלטת)
natti​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2010
JabberwockY כתב/ה:
natti כתב/ה:
אם היית מוסיף נניח משהו כמו "השתמשתי בה, כמו חפץ החפץ שלי... אספתי אותה לחיקי וחיבקתי אותה, רגע לפני שעצמה את עיניה אמרה לי תודה, תודה שמימשת לי פנטזיה..."

לא, לא, לא, לא ולא.

icon_exclaim.gif

למה לא לא לא ולא?
Morticia
Morticia • 23 באפר׳ 2010
JabberwockY כתב/ה:
natti כתב/ה:

לא, לא, לא, לא ולא.

icon_exclaim.gif

עניין של טעם והעדפה אישית

לא?