שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דלילה ושמשון

אלימלך
לפני 14 שנים • 25 באפר׳ 2010
אלימלך • 25 באפר׳ 2010
לי לא ברור שזה הסיפור.
Morticia
Morticia • 25 באפר׳ 2010
אלימלך כתב/ה:
לי לא ברור שזה הסיפור.

לי לא ברור למה אתה לא מצטט

מה היה הסיפור?

(רוצה לעשות מרתון שבעה עמודים בויכוח לוהט? icon_wink.gif)
אלימלך
אלימלך • 25 באפר׳ 2010
מה לא ברור, אני לא יודע מה היה הסיפור.
ואני לא יודע אם מישהו באמת יודע, עכשיו זה ברור?
Morticia
Morticia • 25 באפר׳ 2010
אלימלך כתב/ה:
מה לא ברור, אני לא יודע מה היה הסיפור.
ואני לא יודע אם מישהו באמת יודע, עכשיו זה ברור?

אני יודעת ואני מספרת לך!
מה? זה לא מספיק טוב בשבילך?

למה אתה לא מצטט?
אני לא מבינה!
אלימלך
אלימלך • 25 באפר׳ 2010
מאחר וכנראה את יודעת יותר טוב ממני,
יאלללה שיהיה, שמשון לא היה דמיקולו.
Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 26 באפר׳ 2010

מהארכיון שלי...

Venus in Furs​(מתחלף) • 26 באפר׳ 2010

שמשון ודלילה
פורסם לפני 1793 ימים ב - 29 במאי, 2005 בשעה 09:11

נעמה היפה הזכירה את סיפור שמשון ודלילה באחת התגובות המקסימות שלה בבלוג הזה לאחרונה..(תגובות! עוגי אוהב תגובות!) זה הזכיר לי שהתווכחתי איזה יום עם הטיזרית בנושא. היא אמרה שגבר שמסתפר הוא פושע כי היא אוהבת שיער ארוך, סיפרתי לה שהיה לי עד שנפרדתי מאשתי הראשונה שיער עד התחת, היא אמרה שזה תסביך שמשון, אני אמרתי ששמשון ודלילה זה ארכיטיפ פמדומי והיא אמרה שלא ואפשר למצוא אספקטים בדסמים בכל סיפור. כמובן שאני צדקתי ולהלן הסיפור בפירוש דן :

שמשון היה גבר נאה וחזק בעל שיער ארוך שבורך ע"י האל עם לידתו וכשגדל רוח ה' החלה לנשוב בקירבו. הוא עשה את הדאמ-אסס-מיסטייק שבלהתחתן עם פלשתית ועוד בטיעון שהיא ישרה בעיניו. העניינים התחילו להסתבך אחרי איזו התערבות וכך יצא שהפלשתים שרפו את אשתו ואת אבא שלה. אך כך בילה את הזמן בסטוצים חסרי משמעות עם זונות עזתיות אך הדבר לא סיפק אותו והוא היה צריך לקום וללכת תמיד באמצע הלילה כדי שהפלשתים לא יתפסו אותו.
ואז הוא הכיר אשה יפהפיה מנחל שורק ששמה דלילה. אפשר רק לדמיין את הרוגע שמצא בחברתה, את תחושת הביתיות והמקלט שהעניקה לו. כנראה שהיא גם הכירה טריק או שניים שהבחורות האחרות לא הכירו כי הוא בכל זאת הפסיק ללכת לזונות והתמסר לה לחלוטין. הפלשתים באו אל דלילה בסתר ושיכנעו אותה לפתות אותו לגלות לה את סוד הכוח שלו, וכך יוכלו לתפוס אותו כי בשלב הזה הוא כבר עלה להם על העצבים לגמרי.
דלילה שאלה את שמשון והוא ענה שאם היא תקשור אותו בחבלים לחים הוא יחלה ויהיה חלש ככל האדם. אפשר רק לנחש ששמשון בשלב הזה היה ונילה קינקי ונראה לו משעשע שדלילה תקשור אותו...רק תבלין לחיי היומיום, SSC, איך היא כבר יכולה לפגוע בו...דלילה אכן קשרה והזמינה את הפלישתים בזמן שהוא ישן ואפילו צעקה לו יעני מופתעת "פלשתים עליך שמשון!!"...שמשון קרע את החבלים מעליו וברח...

אבל כשהזין עומד השכל בתחת ושמשון מצא את עצמו חוזר לדלילה...שיכור אהבה ומחויך. חשדו גם לא התעורר כשהיא אמרה לו : "שיקרת לי, יא אפס. אני רוצה שתספר לי את האמת. מה עושה לך את זה? איך אפשר לשלול ממך את הכוח? להכניע אותך?" שמשון מספר לה עוד סיפור והעסק חוזר על עצמו עוד פעמיים. היא קושרת אותו בעזרת מה שהוא אמר, הוא נרדם, הפלשתים באים, היא צועקת, והוא בורח.
בוקר אחרי. דלילה רותחת מזעם אבל מחליטה להפעיל את הממטרות. סחיטה רגשית זה הנשק הנשי האולטימטיבי. "איך אתה אומר שאתה אוהב אותי?? שיקרת לי שלוש פעמים! הלב שלך לא איתי! כל זה משחק עבורך! זו לא שליטה באמת! אתה שולט בי מלמטה ומתפקע מצחוק! מה אני? מלכה בתשלום??? לפחות שלם לי, זבל. "
וכך היא מציקה לו עד שבא לו למות. הוא כבר לא יכול יותר לעמוד בפניה. הוא אוהב. הוא רוצה. הוא לא רוצה אחרת. רק אותה. והיא לא נותנת לו כבר שבועיים. איש גדול וחזק שכמותו...והוא נכנע ליופי שלה, לדמעות שלה...הוא רוצה לתת לה את עצמו. רק שתפסיק לכעוס עליו ולהגיד את המילים האלה, שמקפיאות לו את הלב.
ואז הוא פותח את ליבו ומגלה לה שהוא נזיר של אלוהים ולכן לא הסתפר מעולם. ושאם היא תספר אותו יתוש כוחו והוא יהיה כמו כל אדם. באותו הלילה הם עושים את הסשן הכי טוב שלהם...יש אמון, יש תשוקה, יש להבות....היא מניחה את ראשו על ברכיה וגוזרת את שערותיו. עומד לו בטירוף. דלילה גומרת פעם אחר פעם ושמשון רק רוצה עוד ועוד...קשור ומעונה, לא יכול להתנגד...עד שהוא נרדם ומתעורר מזעקת ה"פלשתים עליך שמשון". שמשון חושב שאלוהים יעזור לו להשתחרר כמו בפעמים הקודמות, אבל אז הוא נזכר שהוא הסתפר...."פאק מה חשבתי" הוא אומר לעצמו, רגע לפני שהפלישתים מנקרים את עיניו ולוקחים אותו אליהם לעשות עליו סשנים פומביים במועדון שלהם. דלילה עומדת מהצד ומחייכת...כמה יפה ואכזרית בוודאי נראתה לו, הדבר האחרון אותו ראה...צלליתה הסקסית, תלתליה הגולשים, מבטה היוקד, והחיוך הנפלא, החם, האוהב שלה...רגע לפני שהשיפודים ננעצו באישונים.

...ואם זה לא פמדום מה כן?....ומי שלא מאמין יכול לבדוק בעצמו...שופטים ט"ז...

דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 26 באפר׳ 2010
קשה,קשה כאן.
מלבד לחי החמור,ואת שועליו של שמשון, אני זוכר את הסיפור מהסרט עתיק היומין שמשון ודלילה עם ויקטור מיצ'ור,והסצינה שהיא מובילה אותו ,עיוור וחסר אונים,אזוק בשלשלאות ושוט בידה..
ילד הייתי גם התבגרתי(icon_smile.gifוהקטע הזה נחרט היטב באגף הפמדום של מוחי..
Morticia
Morticia • 26 באפר׳ 2010
דוכיפת כתב/ה:
קשה,קשה כאן.
מלבד לחי החמור,ואת שועליו של שמשון, אני זוכר את הסיפור מהסרט עתיק היומין שמשון ודלילה עם ויקטור מיצ'ור,והסצינה שהיא מובילה אותו ,עיוור וחסר אונים,אזוק בשלשלאות ושוט בידה..

דוכיפתוש, חוש ההומור שלך מתבקש לחזור למקומו - הוא מצרך יקר
שלא נדבר על נדיר

(נו ברור שהיא עשתה לו את כל זה - לא סותר וכל אחד כנראה מדגיש את מה שטוב לו, נוח וזה...)

נ.ב. לונוס - סחתיין על האיטרפרטציה המשעשעת. לא בטוחה אם פאמדום זה לגרום לגבר להתחנן לזיון, חלקינו הנשים רוצות את זה לא פחות ובכל מקרה היא עשתה את כל זה כי הבוסים שלה דרשו ככה מלמעלה ולא ממש למען עצמה אבל... שוב, בעיקר סחתיין על האינטרפרטציה המשעשעת

icon_smile.gif
Shimmy​(נשלט){Vents}
לפני 14 שנים • 27 באפר׳ 2010
Shimmy​(נשלט){Vents} • 27 באפר׳ 2010
דוכיפת כתב/ה:
קשה,קשה כאן.

הסרט הזה בכלל מהרגעים שהמחרטה עבדה בהם חזק במיוחד.
אני אגב לא קונה את הקטע ההוליודי המתקתק שהיא בוכה, לדעתי כשהוא סובב שם את אבני הריחיים היא הצליפה וצחקה.

יש גרסה יחסית חדשה לסרט עם ליז הארלי כדלילה.
(http://www.youtube.com/watch?v=mwD76nwtjXM&feature=related )
הרבה פחות חזק ועדיין. ליז הארלי.

בכלל סרטי תנך מחרמנים טילים. גם בעשרת הדיברות יש קטעים נפלאים עם הנסיכה המצרית . תמיד העבריות נראות כאילו נלקחו מדיר אל בלאח והפלשתיות והמצריות דיוות מופלאות.

ואה כן.
דוכי: קבל
http://www.youtube.com/watch?v=yUPWj6wrxr0&feature=related