צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישתי רוצה שארביץ לה, הכיצד?

ראובן
לפני 14 שנים • 10 במאי 2010

להתחיל את האקט

ראובן • 10 במאי 2010
קשה לענות על שאלתך באופן גורף, אבל באופן כללי, אני מציע לך שתי דרכי פעולה:

1. כשיש לכם זמן, ואתם נינוחים, פשוט תגרה אותה קצת (ליטופים, נישוקים וכו'). כשאתה רואה שהיא מתחממת קצת, אז תתחיל. אתה יכול גם ללטף אותה וללחוש תוך כדי כך, על אוזנה, דברים קטנים ומגרים, כגון, ''נו, היית ילדה טובה היום? מגיע לך שאני אהיה רע אליך? ספרי מה עשית היום. אל תשקרי או שאני קורע אותך''.

2. כשיש לך פתאום חשק (מיני) או שיש לכם כמה דקות פנויות, בין ריצות החיים, פשוט ''תקפוץ'' עליה בלי יותר מדי הסברים. הצמד אותה לקיר, תלוש ממנה את המכנסיים/תחתונים, דפוק אותה חזק ומהר בלי יותר מדי ''קוצי-מוצי''. גמור בתוכה, זרוק לה עוד איזו סטירה ופשוט לך משם, הנח אותה כך - מתנשמת ורועדת.

בהצלחה לכם,
R
נילי ונילי
נילי ונילי • 10 במאי 2010
הצעה אחת שתמיד טובה לחדשים בעסק היא להתחיל את זה כמשחק של בחינת דרגת הכאב.
אתה יכול לבקש מזוגתך לדרג בסקאלה של 1-10 את הכאב שלה לכל מיני דברים שאתה עושה לה. אם 1 הוא בלתי מורגש ו 10 הוא "תעצור מהר, אני מתה", אז אתם יכולים להחליט שבשלב הראשון אתם שואפים להגיע לסף ה 6 או 7, לשחק בו קצת ולא לעבור אותו.
אני באופן אישי מאוד אוהבת משחקים מהסוג הזה כי הם מאפשרים לאנשים שאיתי להכיר יותר טוב את סף הכאב שלי, את מה שאני אוהבת ומה שלא. והם גם פשוטים לניהול ולא מצריכים "אווירה" או הכנה מיוחדת של רקע להתחלת מעשה ההכאה, אם לא נעים לך פשוט להתחיל להרביץ באמצע החיים ככה סתם פתאום.
הוא​(שולט)

והשאלה

הוא​(שולט) • 10 במאי 2010
הכי חשובה שלא נשאלה

מתי ואיך להפסיק?
כדי שזה לא יתרחש בחדר המיון, תסכימו בינכם על מילת קוד כלשהי ובנוסף סימן או תנועה כמו למשל הרמת רגל אחת או טפיחה על משטח כך היא תוכל לסמן לך להפסיק את האקטים . כדי שתוכלו להנות מזה אתה חייב להפסיק אך ורק לפי מלת הקוד או הסימן.
מד ו י ק
מד ו י ק • 10 במאי 2010
תנסה לשאול אותה.
זו שיטה בדוקה. עובדת ב 90% מהמקרים.

איך לשאול ומתי?
כשאתם מכורבלים לכם במיטה מדושני עונג. חבק אותה בידך הימנית (אתה ימני?) ותפתח בשיחה.
תשאל:
1. למה את רוצה שארביץ לך? מה בדיוק זה עושה לך?
2. איך היית רוצה שארביץ לך? באיזו צורה זה עושה לך את זה?
3. באיזו עוצמה היית רוצה את המכות?
4. מתי את מרגישה את הצורך שאכה אותך? תוך כדי שאנו מקיימים יחסים? אפילו סתם כשאני עובר לידך במטבח?

וכהנה וכהנה.

התשובות שתקבל יעלו בדיוקם על כל התשובות שתקבל כאן.
נסה ותווכח.
ראובן

caveat emptor

ראובן • 10 במאי 2010
Unknown

רק להסב את תשומת לבך - היזהר לפני שאתה ''קונה'' את מה שכתב האדון ''אונס בהזמנה''. אין לו מושג מה הוא אומר - היות וככל הנראה אשתך צריכה את ההפך המוחלט - היא צריכה את הרעד, את חוסר הידיעה מה יבוא, את הכאב החד ואת הנשימה הנעתקת. אם תתחיל לתחקר אותה כשאתם ''מדושני עונג'' (איזה ביטוי נאלח), כל מה שתשיג הוא, שהיא תבוז לך ותתקרר. שים לב מתי האדון ''אונס בהזמנה'' הצטרף לאתר הכלוב. די לחכימא ברמיזא.

המצב שלך הוא עדין - יש לך אישה חוקית שאתה אוהב ונתגלה בה צורך בריגוש והכלה באמצעות אלימות. מצד אחד אתה בר מזל icon_smile.gif מצד שני עליך לפעול בתבונה. בהזדמנות, תן הצצה ב''רמזור ההצלפות'' (תרשים המראה היכן בטוח, בריאותית, להצליף וכו').

שוב, בהצלחה לכם,
R
מד ו י ק
מד ו י ק • 10 במאי 2010
Unknown

רק להסב את תשומת לבך - היזהר לפני שאתה ''קונה'' את מה שכתב האדון ''ראובן''. אין לו מושג מה הוא אומר - איך ניתן לסמוך על אדם שחושב שפרופיל חדש מעיד בהכרח על אדם חדש, חסר ניסיון?
אומנם הכינוי שלי "מסוכן", אך זה לא בהכרח מעיד על כך שאני מסוכן. בעוד הכינוי של אדון "ראובן" כל כך תמים, אך דבריו מעידים על הסכנה שבו.
אשתך לא תבוז לך ולא תתקרר אם תברר מהו רצונה. רובנו לא קוראי מחשבות וזה לגיטימי לשאול ולרדת לעומק פנטזיותיה של אשתך.
יהיה לך קל יותר לגרום לה לרעד, לחוסר ידיעה לגבי האקט הספציפי, לכאב חד ולנשימה נעתקת.
ידע זה כח. חוסר ידע עלול להוביל לאסון או לסתם אכזבה ותסכול.

המצב שלך הוא עדין - יש לך אישה חוקית שאתה אוהב ונתגלה בה צורך בריגוש והכלה באמצעות אלימות. מצד אחד אתה בר מזל (בהנחה שגם אתה בקטע, או שאתה בעצם אדון "ראובן", אם אתה לא בקטע. אז אדון "ראובן" ישמח למלא את מקומך במקומות הדרושים) icon_smile.gif מצד שני עליך לפעול בתבונה. בהזדמנות, תן הצצה ב''רמזור ההצלפות'' (תרשים המראה היכן בטוח, בריאותית, להצליף וכו').

פעם ראשונה, בהצלחה לכם,
אונס בהזמנה
Unknown

תודה לכולם

Unknown • 10 במאי 2010
תודה לכולם
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אונס, ראובן - היות ואתם לא נשים, מצחיק אותי הבטחון שבו אתם יודעים מה אשה זרה לכם רוצה.

unknown, אתה מכיר את אשתך. מצד אחד יש את הרצון להפתיע ולרגש, מצד שני מאד קשה לקרוא מחשבות. מה לדעתך יתאים לה יותר?
(בדברים של שניהם יש משהו)

דוגמאות ספציפיות כבר קיבלת: מכות בטוסיק, בחזה, ירכיים. נשיכות, משיכות בשיער. חסימת הפה, העיניים. זה החומר הקל של המתחילים, בדרך כלל. משם היא כבר תגיד לך (יש לקוות) "עוד", "חזק יותר", או "מה אתה עושה יא דביל?!". את האחרון אל תקח קשה. מותר לטעות.

אם היא לא רגילה, לא לשכוח לחבק אחרי זה ולוודא שהכל סבבה איתה.

ראובן, מה הקטע עם הטחת הראש בקיר?! נעזוב את עצם הרעיון, לכל הפחות זה לא מתאים להתחלה. ובכלל זה אקט מסוכן. זהירות מעל לכל!

ואתם שניכם, דברו יפה icon_razz.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

כמה הצעות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 10 במאי 2010
קודם כל, רצוי שתהיו שניכם מודעים לכמה דברים חשובים:

icon_exclaim.gif סימנים
כשיש מכות על פני עור, יכול להתפתח דימום מתחת לפני העור. מהרגע שמתחיל כזה דימום, לא ניתן למנוע הופעה של סימנים. הדם שיצא מתוך כלי הדם שנפגעו מצבר, גורם לנפיחויות, ומתחיל להראות צבעים מתחת לעור. צבעים שיתחילו מכחול וישתנו בהמשך לצבעים אחרים. הסימנים הללו ייישארו למספר ימים עד כשבועיים.

אז השאלה הראשונה מבחינתי היא שאלה שמופנית אליך ואל אשתך - האם אתם יכולים להתמודד עם סימנים שכאלו? האם הסביבה המיידית שלכם (ילדים, קרובי משפחה, אנשים בחדר כושר או בריכה, חברים לעבודה)?

קחו בחשבון שסימנים כאלו נחשבים אצל מרבית האנשים כסימנים של התעללות ועלולים לגרום לדיווח לרשויות הרווחה או למשטרה. קחו גם בחשבון שישנם אנשים שעליהם חלה חובת דיווח (כמו צוות רפואי) בכל מקרה של חשד להתעללות.

מכאן גם נגזרת לדעתי הבחירה של היכן אפשר להכות - קצת קשה לספר את הסיפור של "נפלתי במדרגות" כאשר מדובר בחמסה בולטת על הפנים.

icon_exclaim.gif היכן אפשר להכות
מכות הן דבר שיכול לגרום הרבה הנאה למי שאוהבים לתת ולקבל. אך יש צורך בקצת הבנה בגוף האדם, כדי למנוע נזק שעלול לפעמים להיות בלתי הפיך.

ככלל, מכים במקומות שיש בהם יכולת לספוג את האנרגיה שהמכה שלך מעבירה לגוף שלה. באזורים אלו יש שרירים ושומן טבעי שיספגו ויחלקו את עצמת המכה - ומקפידים לשמור מרחק ממקומות שמכה בהם עלולה לרכז הרבה אנרגיה במקום קטן.

כך למשל, נמנעים ממכות לכל אורך עמוד השדרה ועצם הזנב (כי יש שם חלקי עצמות קטנות כמו הזיזים של החוליות, שכל שבר בהם הוא נזק כבד, עד כדי סכנת נכות), נמנעים ממכות באזור הכליות, חלל הבטן והלב (סכנה של גרימה של פציעות פנימיות ודום לב). שומרים גם על מרחק מכל הפרקים, הברכיים, אצבעות ומהפנים (בנוסף לכל הצרות הקודמות - גם סכנה של פגייעה בגידים ועצבים).

חפש ברשת את "רמזור ההצלפות" ותוכל למצוא מפה שמראה את מה שתיארתי כאן במילים.

icon_exclaim.gif תקשורת ביניכם

חשוב מאד להגדיר ביניכם מה שניכם רוצים ומחפשים (ונשמע שאתם כבר עשיתם עבודה יפה בכוחות עצמכם) וחשוב לא פחות להגדיר לעצמכם מנגנוני תקשורת למהלך הסשן. לשניכם יהיה חשוב שמצד אחד תוכלו לשחק בראש שקט, כולל האפשרות שבמהלך המשחק היא תגיד "לא!" ו-"די" ואולי גם "תפסיק מיד", ומצד שני, שבמקרה שמשהו עובר את הקו בין כאב טוב לכאב רע - היא תוכל לאותת לך מיד.

המנגנון שמרבית האנשים מהתחום מכירים ומשתמשים בו הוא מילות ביטחון. בוחרים מילה שלא סביר שתיאמר במהלך הסשן, ואם היא או אתה אומרים אותה, אתם עוצרים את הסשן ומדברים כשני אנשים שווים, מחוץ להקשר של הסשן.
אני משתמש בצבעי הרמזור - "אדום" פירושו עצריה מיידית של הסשן, "צהוב" הוא הדרך של השותפה שלי לסמן לי שמשהו עכשיו קשה לה, אבל היא לא רוצה להפסיק. זה ימן עבורי לשים יורת לב למה שקורה לה. "ירוק" משחרר את הצהוב.

אני גם מגדיר אמצעי תקשורת שישמשו אותי ככלי לבדוק עם השותפה שלי אם היא במקום טוב או בסיוט כלשהו. אם אני מבקש ממנה לחזור על שלושת מילות הבטיחות שלי והיא לא תשמיע לי "אדום צהוב ירוק" תוך פרק זמן סביר, או אם אני לוחץ לה את היד פעמיים חזק והיא לא מחזירה לי שתי לחיצות תוך פרק זמן סביר - אעצור את הסשן..

כמו ששמת לב - אני מעדיף שהיא תתלונן שעצרתי את הסשן הכי מופלא שלה מאשר להמשיך משהו שהוא סיוט עקב חוסר הבנה.

icon_exclaim.gif החיפזון מהשטן, החילזון מהשפן
הגישה שלי היא שעדיף להתחיל לאט, במתינות ולראות מה התגובות של השותפה. קצב איטי אולי קצת מתסכל, אבל האלטרנטיבה היא להגיע מהר למצבים שבהם היא עלולה להיפגע.

אני מציע להתחיל עם האיבר בגוף שהכי מתאים לספוג מכות - הישבן.

אני גם מציע להתחיל עם איבר שימנע ממך להכות קשה מדי - כף היד שלך.

בחרו תנוחה שתהיה נוחה לשניכם למשך זמן ארוך יחסית. לדוגמה, היא כורעת על כורסה כשהחזה שלה על ההחלק העליון של משענת הגב והעכוז מופנה אליך. כדי לשמור את הכוחות שלך, רצוי למצוא כסא נוח, כמו כיסא מחשב, שיאפשר לך לשבת בגובה הנכון כדי לחבוט בעכוז המושט.

בניגוד לסיפורי הפנטזיה, לא מתחיליים ישר מעוצמות גבוהות. התחל בחימום קל, ולאט לאט הגבר את העוצמות.

דרך נוחה לבדוק איתה עוצמות היא לחובט חבטה לדוגמה, ולבקש ממנה לבחור מספר בין אחת עד חמש. זה יהיה מספר המכות שהיא תחטוף בסיבוב הקרוב.

icon_exclaim.gif סיפור הרקע
דברו ביחד על האם המכות הן רק מכות, או שיש לכם בראש גם תסריט - האם אתה הפיראט האכזר, האם היא התלמידה הסוררת?

דברו ביחד - כי ההבדל בין סתם מכות לבין תסריט שמדליק את שניכם הו הבדל של שמים וארץ...

icon_exclaim.gif אפטרקייר
אחרי הסשן, חשוב לטפל בה ובאיזור המוכה.
הטיפול באיזור המוכה יכול להיות להניח שקית נילוןן ובה כמה קוביות קרח ומעט מים (כיד לא הגיע לכוויות קור) שמנחים על האזור המוכה. הקור מקטין את עצמת הדימום התת-עורי, מקל על התחושה הבוערת וגורם להרדמה מקומית קלה.
בודקים שלא נגרמו פצעים או חתכים - ואם יש כאלו, מחטאים. אם אין פצעים פתוחים, אפשר למרוח שמן על העור - אני מעדיף שמן רוזמרין, יש כאן אחרים שנשבעים שמן עץ התה הוא הכי טוב.

תן לה זמן להתאושש, לנחות, להתכרבל, לנוח - ותן גם לעצמך זמן שכזה. להכות אדם אחר זו עבודה קשה...

icon_exclaim.gif פידבק
חשוב שתדברו ביחד על מה שהיה - לא מיד אחרי, לא על חשבון האפטר קייר.
בעיני, המטרה היא לשמוע ממנה איך היא חוותה את הסשן, מה היא אהבה, ממה היא רוהצ עוד, מה לא עבד טוב ומה צריך לנסות אחרת. ספר לה גם אתה איך אתה חווית את הסשן, ומה אתה חושב לגביו.
דברו במשפטי "אני" - "אני הרגשתי ש", "לי היה חשוב ש". צורת דיבור שכזו מונעת מהשיחה להידרדר לחילופי האשמות.

משוב שכזה הוא עבורי קודם כל דרך לחוות שוב מה שהיה בסשן, הפעם דרך העיניים שלה. ייתכן שהיו בסשן דברים שעבורה היו מאד משמעותיים ואני בכלל לא מודע להם.

icon_exclaim.gif תיהנו מהדרך
אין שום הישג או שיא שאתם צריכים לשבור - אתם מפלסים לכם ביחד את השביל שלכם. חשוב ליהנות מהדרך כולה ולא לראות אותה כאיזשהו סימון של V על איזו רשימה....

בהצלחה ובהנאה
Shez
לפני 14 שנים • 30 במאי 2010
Shez • 30 במאי 2010
אחי, כמו שאמרו לך למעלה, תברר ת'סיבה היטב לפני שת'עושה משהו.

בכלל כל הסיפור נשמע דיי מוזר!!!, בד"כ נשים פנתרות מלידה או לפחות מגיל ההתבגרות!.

דבר שני, נגיד וזה באמת מקרה יוצא דופן; אני ממליץ לך לראות סרטים קצת, למשל הסרטים של האתרים ההבאים שהם אחלה לימוד!;

kink.com

the training of O

צא גם לאיזה ליין בדסמי בחמיישי בערב, לבד, בשאנטי שלך, תישאר עד השעות הקטנות, תראה אם זה בכלל מתאים לך..

לפעמים עדיף להתגרש בניחותא ולא אחרי סרט טורקי.