לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדש באתר חשבתי להגיד שלום+שאלות

Master Bruce
לפני 14 שנים • 7 במאי 2010
Master Bruce • 7 במאי 2010
אני חושב שהשאלה הנכונה היא "למה לא לשבור את האצבע שנגעה בלי רשות??"
GlenRoth
GlenRoth • 7 במאי 2010
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
GlenRoth כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

...
בכל מקרה, צריך ללמוד ליהנות במסיבות האלה למרות העלוקות.

למה???

כי כבר שילמנו בכניסה

icon_smile.gif

בדיוק!
אם אין DMים שיעשו סדר, משהו בהתנהלות המקום בעייתי מאד, קל וחומר כשהכניסה בתשלום.
אני די בטוח שגם מארגני המסיבות יסכימו שהגישה שלך אינה מקובלת, בלשון המעטה.
אבל.. מי שמוכן לחיות עם הטרדות כאלה, שיבושם לו. לא אתפלא אם כמה אפילו אוהבים את זה.

רק תענה לי בכנות, במודעון "רגיל" היית עובר על כך בשתיקה אם מישהו זר היה בא וממזמז את חברה שלך? סביר להניח שזה היה נגמר באישפוז של אחד מכם.
GlenRoth
GlenRoth • 7 במאי 2010
shanytopper כתב/ה:
אני חושב שהשאלה הנכונה היא "למה לא לשבור את האצבע שנגעה בלי רשות??"

אני איתך אחי.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 7 במאי 2010
GlenRoth כתב/ה:

רק תענה לי בכנות, במודעון "רגיל" היית עובר על כך בשתיקה אם מישהו זר היה בא וממזמז את חברה שלך? סביר להניח שזה היה נגמר באישפוז של אחד מכם.

My point exactly
אך זה לא פשוט כמו שזה נשמע. למרות שזה לא ממש כיף, אנחנו צריכים לתת מקום גם לאחרים לחפש את מה שהם אוהבים. וואלה. יש בנות שאוהבות את זה. והם מנסים. חלקם מנומסים מאוד, חלקם קצת כופים את עצמם.
ה DMים לא יכולים לראות את הכל. ויותר מזה. האנשים עצמם לא מגיעים להתלונן. במקרה שכן מתלוננים, כבר ראיתי DMים עושים עבודה טובה.
מצד שלישי, יש לי התלבטות קלה. אני יושב במקום ציבורי. ומישהו נצמד להביט בי. מה הגבול ממנו אני יכול לדרוש את הפרטיות שלי במקום ציבורי? לא תמיד זה ברור. והם משחקים על זה.
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

אך זה לא פשוט כמו שזה נשמע. למרות שזה לא ממש כיף, אנחנו צריכים לתת מקום גם לאחרים לחפש את מה שהם אוהבים. וואלה. יש בנות שאוהבות את זה. והם מנסים. חלקם מנומסים מאוד, חלקם קצת כופים את עצמם.
ה DMים לא יכולים לראות את הכל. ויותר מזה. האנשים עצמם לא מגיעים להתלונן. במקרה שכן מתלוננים, כבר ראיתי DMים עושים עבודה טובה.
מצד שלישי, יש לי התלבטות קלה. אני יושב במקום ציבורי. ומישהו נצמד להביט בי. מה הגבול ממנו אני יכול לדרוש את הפרטיות שלי במקום ציבורי? לא תמיד זה ברור. והם משחקים על זה.

אני מקווה שאתה מכיר את המושג "בהסכמה". גם אם אני רוצה שמישהו יארוב לי בסמטה חשוכה ויקרע ממני את הבגדים, או לחלופין יתחכך בי במועדון ככה סתם, אני צריכה לתת את הסכמתי לכך לאדם ספציפי.
מה זה "יש בנות שאוהבות את זה"? אם יש מישהי שאוהבת את זה זה אומר שהיא אוהבת שכל מי שבא לו ייגע בה בלי רשות? קשה לי להאמין. וגם אם יש חיה כזו, עליך עדיין מוטלת חובה לברר מי אוהבת את זה ואם היא תאהב את זה גם ממך. אחרת אתה סוטה, לא במובן הטוב, ועבריין לכל דבר.

לגבי צפיה זה אכן אחרת, אם אני עושה משהו במקום פומבי אין לי מה להתעצבן כשמסתכלים עלי. הלואי וזה אכן היה רק אנשים שמסתכלים. יש לא מעטים שמסתכלים תוך כדי אי כיבוד המרחב האישי של המסתשנים. זה גם מפריע להנות אבל בעיקר מסוכן (כשמעורב שוט / שעווה חמה/ וכו).
שלא לדבר על המקסימים שפוצחים בראיון עומק עם מישהי שמסשנים- "את אוהבת את זה? מה זה עושה לך?" אויה ברוך.