אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוזרד: למה , לכל הרוחות, אין פה פורום סגור לדומים (שולטים )

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 9 ביוני 2010
Brave Dwarf • 9 ביוני 2010
PussyeL כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
PussyeL כתב/ה:
איפה דגת את כל הנקבות הפאטתיות האלו?

משרבט איזה משהו לא ברור בדף שלפניי. מסמיק.
כאילו.. נו... במקום הזה...

הכלוב!

אופו עוד?

אני ממליצה להעיף את כל הבחורות הנואשות האלה מהמסנג'ר

אין לי מסנג'ר. אין לי זמן למסנג'ר. אני לא יודע להשתמש במסנג'ר ולו היה לי, אחרי כל כך הרבה שנים מישהי הייתה כבר מזנקת פה וקוראת לי שקרן.

אני אדם מטורף בפורום ולחלוטין מקודד אישי ופרטי בחיי האישיים. עסוק מדי מכדי לשבת מול שיחה וירטואלית במשך שעות, רואה בכך התחייבות בה אני לא יכול לעמוד. ולכל מי שאי פעם פנתה אלי, תמיד הסברתי מי אני מראש. מעולם לא פגשתי אף אחת מהכרות בכלוב וגם (באופן מפתיע) איני מעוניין.

ושוב, אם אני משקר, אחרי כל כך הרבה שנים בכלוב אני בטוח שתהיה זו תקפוץ פה ותגיד שאני שקרן.

אין לי ניק נוסף/אחר/חצי משומש/בהמתנה וכו... אני גמד אמיץ וגם המייל שלי נקרא כך מזה שנים עוד מפורום שקדם לכלוב.

וכל מה שכתוב כאן אמיתי לחלוטין.
Brave Dwarf
PussyeL כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
shanytopper

לרגע לא טענתי שיש צורך בפורום דומים פתוחים. למרות שאני נראה פרהיסטורי לחלוטין כשאני לובש שאריות של ארנב שההיא הרגה (ומאז אליס לא מפסיקה לבכות).

מה שאמרתי הוא: שעוזרד צודק. שהכלוב הזה מפוצץ במדע בדיוני וגם אם איני יודע להשוות לפורומים אחרים כי אני לא כל כך וירטואלי ובכל הפורומים זה המצב, עדיין מה שאמרתי (ועוזרד אמר) לגבי הפורום הזה, נכון לחלוטין.

אהם, תסלח לי...אבל כשבחורות(נשלטות) רצו פורום סגור הן קמו ועשו את זה בלי עזרה של אף אחיד ולא שאני פמניסטית חלילה, אבל אם אתה רוצה פורום סגור, אתה ושאר חבריך השולטים, תפסיק לקשקש בקומקום ותעשה את זה.

ואת הסקת שאני רוצה פורום סגור ושיש לי מסנג'ר מהמשפט הזה:
"לרגע לא טענתי שיש צורך בפורום דומים פתוחים"
?

אני לא רוצה לפגוע בך. אבל אם היית מגיעה קודם, הייתי עושה אותך כוכב (-:
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 9 ביוני 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
PussyeL כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
shanytopper

לרגע לא טענתי שיש צורך בפורום דומים פתוחים. למרות שאני נראה פרהיסטורי לחלוטין כשאני לובש שאריות של ארנב שההיא הרגה (ומאז אליס לא מפסיקה לבכות).

מה שאמרתי הוא: שעוזרד צודק. שהכלוב הזה מפוצץ במדע בדיוני וגם אם איני יודע להשוות לפורומים אחרים כי אני לא כל כך וירטואלי ובכל הפורומים זה המצב, עדיין מה שאמרתי (ועוזרד אמר) לגבי הפורום הזה, נכון לחלוטין.

אהם, תסלח לי...אבל כשבחורות(נשלטות) רצו פורום סגור הן קמו ועשו את זה בלי עזרה של אף אחיד ולא שאני פמניסטית חלילה, אבל אם אתה רוצה פורום סגור, אתה ושאר חבריך השולטים, תפסיק לקשקש בקומקום ותעשה את זה.

ואת הסקת שאני רוצה פורום סגור ושיש לי מסנג'ר מהמשפט הזה:
"לרגע לא טענתי שיש צורך בפורום דומים פתוחים"
?

אני לא רוצה לפגוע בך. אבל אם היית מגיעה קודם, הייתי עושה אותך כוכב (-:

רואים שיש לך נשמה טובה ^_^

ואולי יש דברים בגו, אבל אתה ניסית להתקיל ואף התחכמת!
Brave Dwarf
לא ניסיתי להתקיל. ציטטתי לך עובדה.
ויש לי חרא של נשמה.

וכל זה בכלל לא קשור לעובדה שעוזרד צודק.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 9 ביוני 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
לא ניסיתי להתקיל. ציטטתי לך עובדה.
ויש לי חרא של נשמה.

וכל זה בכלל לא קשור לעובדה שעוזרד צודק.

אני לא מכירה אותך ואת נשמתך, הייתי צינית.

ועוזרד טוען שצריך פורום סגור לשולטים, אם אתה מסכים איתו כנראה שגם אתה מעוניין בכך ואם כן- ההודעה הקודמת שלי תקפה.
Brave Dwarf
תעשו חיים משוגעים.
מגיע לכם.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 10 ביוני 2010
PussyeL כתב/ה:
...ולא שאני פמניסטית חלילה...
למה חלילה, מה רע בלהיות פמיניסטית?
Beta Male
Beta Male • 10 ביוני 2010
RIR כתב/ה:
PussyeL כתב/ה:
...ולא שאני פמניסטית חלילה...
למה חלילה, מה רע בלהיות פמיניסטית?

לא רע,סתם לא אסתטי
Josephin​(לא בעסק)

גמד ננס

Josephin​(לא בעסק) • 10 ביוני 2010

מענין שכולן/רובן באו אליך בטענות שאתה בן זונה וכו.
כשאדם אחד בא לשיכור ואומר לו "אתה שיכור"
השיכור מתנדנד מצד לצד ומבטל את דבריו.
ששני אנשים באים ואמרים לו "היי אתה שיכור"
השיכור עדיין טוען שהוא אינו שיכור
כשלישי בא ואומר לו "אתה שיכור"
אולי הגיע הזמן לכך שהשיכור ידע שהוא פשוט שיכור!

אולי יש דברים בגו.

אינך היחיד ששומר לוגים icon_smile.gif

אני לא מבינה מה הקשר לפוסט הזה לפוסט של עוזרד?
אי רסט מיי קייס!

Brave Dwarf
Brave Dwarf • 10 ביוני 2010
לוגים מלפני שנתיים? מה אני נראה לך, פח זבל? זה התפקיד שלכן, כלובי אפילו ארגן לכן את שיטת אכול כפי יכולתך במחיר של מאה שקלים בשנה. שלמי וטבעי בחירייה שלך ככל העולה על רוחך.

אבל בגדול זה נורא כיף לכתוב שטויות מגוחכות על חיי הכלוב או לחלוק אותן עם חבריה, אבל לו אשכרה הייתי צריך לחפש כאן בת זוג, בדיוק כמו עוזרד, זה הרגע בו הייתי מפסיק לצחוק. אז אני בנזונה (ומעולם ולא טענתי שלא) ועוזרד שרוט שונא נשים (גם מעולם לא טענתי שלא) אבל כווווווווווווווווווווולן כאן נורמאליות (אגב, ואת איפה הכרת את עצמך?) ואוי למי שיגיד שלא. מקסימום שניתן להעיר וגם זה בזהירות ובערבון מוגבל, שהכלוב מייצג את העולם.

זובי. כמויות האבסורד המטפס פה על הקירות עובר את כל גבולות הטעם והמציאות באופן כל כך המוני ובולט עד שכשמישהו מגיע ומצביע על מה שלא ניתן להבליג, הורגים אותו במקום. אצלנו בכלוב אסור לומר את האמת (כל אמת שהיא אגב, גם כזאת שעוסקת ב BDsM ישירות) ומי שיעז - אוי לו!

אותי זה מצחיק.