שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אדונים"

Josephin​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 19 ביוני 2010
Josephin​(לא בעסק) • 19 ביוני 2010

סאשן שכזה זה פשוט הנאה הדדית פיזית בלבד.
כמו סטוץ.
זה שיטחי וחסר את העומק הנפשי שממנו באה ההתמסרות.

זאלופון​(שולט)

Re: "אדונים"

זאלופון​(שולט) • 19 ביוני 2010
toxic angie כתב/ה:
יש לי הודעה בשבילכם,
ברגע שאתם מסשנים מישהי לשם הסשן,
אתם לא שולטים בה.
אתם כבולים במסגרת הגבולות שהיא נתנה לכם-
ועושים בעצם מה שהיא מתחרמנת ממנו.

אפשר לומר למעשה שאתם משרתים את הרצונות שלה.
ולא להפך.

היה לנו באקדמיה לדומים איזה מרצה אחד שהיה אומר אותו דבר. "תתעלמו מהרצונות שלה", הוא היה מטיף לנו, "אל תעשו מה שהיא מתחרמנת ממנו, למי בכלל אכפת מה מחרמן אותה? עזבו אתכם מהגבולות שלה, מה זה גבולות בכלל? זה אמיתי זה? תעשו איתה רק מה ש-א-ת-ם רוצים, ולעזאזל עם מה שהיא רוצה, מסכימה או אוהבת".

אחח, הוא היה חתיכת מרצה, ב. סלע הזה! מעניין מה קורה איתו היום.
בת אדם

בת אדם • 19 ביוני 2010
זאלופון כתב/ה:
toxic angie כתב/ה:
יש לי הודעה בשבילכם,
אתם לא שולטים בה.

ולא להפך.

היה לנו באקדמיה לדומים איזה מרצה אחד שהיה אומר אותו דבר. "תתעלמו מהרצונות שלה", הוא היה מטיף לנו, "אל תעשו מה שהיא מתחרמנת ממנו, למי בכלל אכפת מה מחרמן אותה? עזבו אתכם מהגבולות שלה, מה זה גבולות בכלל? זה אמיתי זה? תעשו איתה רק מה ש-א-ת-ם רוצים, ולעזאזל עם מה שהיא רוצה, מסכימה או אוהבת".

כן,בדיוק לזה התכוונתי!
למעשה הייתי נשלטת שלו בעבר.

וואו,
יפה לעוות ככה.
אתה יודע טוב מאוד שלא לזה התכוונתי.
לא טורחת להסביר.
פולו
פולו • 19 ביוני 2010
'מינרווה' כתב/ה:
אז מה אתה אומר? שבגלל שאני חזקה ואסרטיבית - זה אומר שאני לא "נשלטת אמיתית"? אתה מתחיל להשמע כמו כל אחד מאותם דומיקולים שאני נתקלת בהם.

זה לא מה שאמרתי. מה שאני אומר זה שככל שנשלט הוא בעל אופי חזק יותר ואסרטיבי, הוא יותר בעייתי לשליטה מנטאלית (או שליטה "אמיתית" כדברייך). ולהיפך. ככל שאדם הוא סמרטוטי וחלש יותר באופיו הוא ניתן לשליטה מנטאלית בקלות יותר (יחסית).
כדי להישלט בצורה אמיתית את צריכה בן אדם שלא נופל מהחוזק ממך, מהאינטליגנציה שלך ומהאסרטיביות שלך. ככל שהתכונות הנ"ל מפותחות יותר אצלך, כך יותר קשה לך למצוא בן זוג "חזק" יותר ממך. לוגיקה פשוטה.

'מינרווה' כתב/ה:
זה רק אומר, שהערכתי צודקת - הם בליבם חלשם ותו לא. אין בהם את העוצמה האמיתית לעמוד מול אישה חזקה ולא להתפרק מזה. תחשוב על זה מנקודת המבט הזו.

אין סתירה ביננו. להיפך אני אפילו מסכים. וההסבר הוא מאוד פשוט, ככל שאת אדם חזק, אינטליגנטי ואסרטיבי יותר - כך היצע הדומיננטים הפוטנציאלים בשבילך מצטמצם יותר.
אגב, לא המצאתי כאן את אמריקה. זה נכון גם לגבי ונילה. ככל שאשה חזקה יותר ומעריכה את עצמה יותר כך היא בררנית יותר בבחירת בן הזוג שלה.

'מינרווה' כתב/ה:

לגבי מה שPUSSYEL אמרה, אני חושבת שיש אמת במשהו אחד מדבריה - "הוא שולט בה לרגע, כי היא נתנה לו את האפשרות לעשות את זה והיא עושה את מה שהוא יבקש, כי זה מה שהוא מעוניין שהיא תעשה.."
כלומר זהו מעגל שמזין את עצמו. הוא צריך את ההגדרה שלה כדי להיות השולט שלה באותו סשן / אותם סשנים, ובלעדיו היא לא היתה נשלטת. ההגדרה של אחד נובעת מהשני.

כאן לדעתי את טועה. אין דבר כזה שליטה (אמיתית) לרגע. יש משחק שליטה לרגע. זה לא אותו דבר. ההבדל הוא שבדוגמה הנ"ל אין מעורבות עמוקה של רגש ואין את ההשפעות הנפשיות שמתקיימות בתוך קשר עמוק וארוך טווח. אם לעשות אנאלוגיה זה כמו ההבדל בין סקס בסטוץ לבין סקס עם המון רגש ואהבה במערכת יחסים. בשניהם אקט החדירה מתבצע אבל ההבדל והמורכבות הנפשית בכל אחד מהאקטים הוא שונה לגמרי.

האם עבד שהיה מעביר את אותו הסשן (בתור שולט), לפי הדוגמא הנ"ל, היה נחשב לשולט? לפי דברייך אני מבין שהתשובה היא "כן". או "כן באותו סשן". אני טוען שלא. אני טוען שהוא בסך הכל שיחק בתפקיד שולט באותו הזמן.
פולו
פולו • 19 ביוני 2010
Honey bee כתב/ה:

כמו סטוץ.

בדיוק! על זה אני מדבר.
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 19 ביוני 2010
toxic angie כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
toxic angie כתב/ה:
יש לי הודעה בשבילכם,
אתם לא שולטים בה.

ולא להפך.

כן,בדיוק לזה התכוונתי!
למעשה הייתי נשלטת שלו בעבר.

וואו,
יפה לעוות ככה.
אתה יודע טוב מאוד שלא לזה התכוונתי.
לא טורחת להסביר.

ברור שלא לזה התכוונת, אבל תכל'ס, זה מה יש. או שהשליטה לא תהיה אמיתית, תהיה גם למען צרכי הנשלטת ורצונותיה ותהווה בעצם תן-קח הדדי שבו כולם נהנים וכל אחד תלוי ברצון ובהסכמה של השני גם אם נדמה לו אחרת - או בני סלע.
נכון ששליטה מדומה, ממש כמו סקס מיסיונרי, יכולה להיות שטחית וסטוצית או עמוקה ומלאה ברגש ומשמעות והמילה המאוסה הזו, התמסרות. נכון שהנשלטת יכולה לבוא לשם מתוך סיפוק צרכיה שלה גרידא או גם מתוך הערכה, מסירות ורצון אמיתי לעשות עבור הצד השני. אבל כך או כך, השליטה עדיין מדומה, ואין עם זה שום בעיה. הבעיה מתחילה, אולי, אם האדון עושה דברים שלא מרגשים אותו עצמו רק על מנת לרצות את הנשלטת שלו. אבל אז הרי הוא מתמסר למופת icon_smile.gif
תמונה כפרית

בעיני סוק הקSM

תמונה כפרית • 19 ביוני 2010
הוא במפגש ובעיקר בחיבור בין הרצונות והצרכים של שני הצדדים.
הוא מגיע עם הרצון והצורך לעשות ABCDEFG
היא דווקא מגיעה עם BDFGHKT
הם מוצאים את המכנה המשותף
ונהנים האחד עם השני
מה רע בכך?

בעיני השליטה מתחילה אחר כך
אחרי שמחברים את המשותף
הצד השולט מחזיק בשלט ומחליט מה עושים קודם וכמה זמן,
ומה לא נוגעים עכשיו אלא בהזדמנות אחרת.

אז נכון הם לא יעשו A או K, אבל ככה זה בחיים בכלל יש חוקים וכללים
אבל בתוך המערכת אנחנו חופשיים לבחור, וזהו
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 19 ביוני 2010
פולו כתב/ה:
'מינרווה' כתב/ה:
אז מה אתה אומר? שבגלל שאני חזקה ואסרטיבית - זה אומר שאני לא "נשלטת אמיתית"? אתה מתחיל להשמע כמו כל אחד מאותם דומיקולים שאני נתקלת בהם.

זה לא מה שאמרתי. מה שאני אומר זה שככל שנשלט הוא בעל אופי חזק יותר ואסרטיבי, הוא יותר בעייתי לשליטה מנטאלית (או שליטה "אמיתית" כדברייך)..

הצטוט הוא שלך:

פולו כתב/ה:

לכן, הרבה פעמים, אנשים שמגדירים את עצמם נשלטים אבל הם בעלי אופי דומיננטי וחזק, מתקשים למצוא את הפרטנר הנכון ומסתפקים בסשנים מזדמנים פה ושם. הם פשוט, כמעט, בלתי ניתנים *לשליטה אמיתית.*

בכל מקרה, בקריאה של כל הטקסט שלך, אנחנו די מסכימים, ואני מודה לך על כך שהארת לי את הדברים בצורה קצת אחרת.
האדון אבישי

האדון אבישי • 19 ביוני 2010
PussyeL כתב/ה:
toxic angie כתב/ה:
יש לי הודעה בשבילכם,
אתם לא שולטים בה.

ולא להפך.

אמרו לך פעם שאת פשוט מבריקה?

למה זה צריך להיות חד צדדי? נשמע יותר, כמו דעה שנובעת מתוך תסכול.
הרי שניהם שם, כי הם רצו להיות שם
שניהם יודעים את המקום שלהם ומה הם אוהבים להיות.

הוא שולט בה לרגע, כי היא נתנה לו את האפשרות לעשות את זה
והיא עושה את מה שהוא יבקש, כי זה מה שהוא מעוניין שהיא תעשה..

את מבינה?
יש כמובן הסבר מלא יותר, אם תבדקי מזה " בדס"מ " בויקיפדיה

+1
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 19 ביוני 2010
פולו כתב/ה:
ככל שהנשלט (או הנשלטת) דומיננטי יותר באופיו חזק ובריא יותר בנפשו, יותר קשה לשלוט בו באופן מנטאלי.לכן, הרבה פעמים, אנשים שמגדירים את עצמם נשלטים אבל הם בעלי אופי דומיננטי וחזק, מתקשים למצוא את הפרטנר הנכון ומסתפקים בסשנים מזדמנים פה ושם. הם פשוט, כמעט, בלתי ניתנים לשליטה אמיתית.

יפה כתבת, תימצתת בכמה מילים באופן חלקי את הגישה שלי לבדס"מ.

Honey bee כתב/ה:

כמו סטוץ.

ומה בדיוק רע בהנאה הדדית פיזית בלבד? ומי אמר שבסשנים חד פעמיים ההתמסרות לא כנה ואמיתית?
למה צריך להיות בקשר זוגי בשביל שההתמסרות תיקרא "אמתית"?
ולמה התמסרות לא יכולה להיות כנה במסגרת סטוץ?
ומה זה בדיוק התמסרות "אמתית"?

toxic angie כתב/ה:
יש לי הודעה בשבילכם,
אתם לא שולטים בה.

ולא להפך.

ובקשר זוגי השולט לא מתחשב בצרכים והרצונות שלה?
לא מנסה לספק גם אותה?
לפי מה שאת אומרת, הסשנים במסגרת קשר זוגי לעומת הסשנים בקשר סטוצי נסובים בעיקר סביב הצרכים של השולט והסיפוק שלו.
כלומר, הנשלטת צריכה למחוק את עצמה והצרכים שלה אל מול השולט ולהתרכז אך ורק בסיפוק שלו.

אם זו ההגדרה שלך ל"שליטה אמיתית" אני מאוד שמחה שאני לא "נשלטת אמיתית".