בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה על פטיש לזרע

שוסי
לפני 13 שנים • 4 ביולי 2010
שוסי • 4 ביולי 2010
יולי Yuli כתב/ה:
רגע, אני לא מבינה... אתם רוצים להגיד לי שיש אנשים ש*לא* מתים על זרע?

(כאלה שנמשכים לגברים אני מתכוונת)

אהלן,
אני זונת סושי.
בת אדם
לפני 13 שנים • 4 ביולי 2010

ממ..

בת אדם • 4 ביולי 2010
אני אוהבת זרע,אבל זה חשוב שזה יהיה של מישהו שאני אוהבת ...
ואני גם לא מאלה שאוהבים הפרשות בכלליות
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 5 ביולי 2010
טוב, בסדר, התגובה שלי לא הייתה מדוייקת. אני מתה על זרע כשהוא שייך לאיש האהוב האחד והיחיד שלי. לא באופן כללי. אבל לי בכלל אין פטישים כלליים, אני מפתחת סטיות חדשות וייחודיות עבור כל בן זוג.

עם הנוכחי - לגמרי פיתחתי פטיש לזרע שלו. זה קצת מביך אותי, עבר זמן עד שהעזתי לעשות משהו שרציתי זה זמן מה - ניקיתי אותו עם הלשון אחרי שהוא גמר. הוא שכב על הגב, וביקש שאעביר את הטישו, ונשמתי עמוק ואמרתי - נאא, זה רחוק, אין לי כח. ולפני שאאבד את האומץ מיד רכנתי עליו.

נראה לי שהוא היה בסדר עם זה... חששתי שהוא יחשוב שזה מוזר, אבל היה שווה לבדוק.

ולגבי השפלות - בחיי, לא מבינה מה משפיל בזה. גם אם לא אוהבים את הטעם, אז לא אוהבים - מה הסיפור הגדול? מה כבר יכול להיות משפיל בגוף של הגבר האהוב עלי וכל מה שקשור בו?

ועוד יותר - איך אני יכולה להיגעל ממנו? אני הרי אוהבת אותו! שום דבר בו לא מגעיל אותי!

אבל באמת, תגידו לי - מה, זה קטע נפוץ כזה, להיגעל מזרע? כאילו, מה מגעיל בזה? זה הרי חלק די אינטגרלי בסקס, כמעט מובן מאליו, אז... כלומר, ברור שילדה אמורה לחשוב שזה מגעיל (איכס, שפיך), אבל אחרי שעושים סקס עם גברים בתור אשה בוגרת... לא?... כלומר, באמת, אני לא מבינה, אני נדירה ביחס הלא פרובלמטי שלי לזה?

9 נשמות יש לחתולה כתב/ה:
בעולם הזה שרובו סקס מזדמן (בואו נודה באמת...).

איזה עולם? על מה את מדברת בכלל?
וגם, סקס מזדמן עושים בטוח. שזה אומר להגן על הפה, הכוס, ופצעים אם יש. כך שזרע על המצח זה בטוח לחלוטין.

9 נשמות יש לחתולה כתב/ה:
הסקס שלי חייב להיות נקי. אני סולדת מהפרשות בצורה ממש טוטאלית

1. סקס יכול להיות נקי רק כשלא עושים אותו כמו שצריך icon_razz.gif
2. מה עם זיעה?
3. מה עם הכוס שלך? הרי הוא חייב לייצר משהו בשביל שתוכלי לעשות סקס (הכוונה, סקס מהנה). גם זה בעיה?

*אלה לא שאלות רטוריות, אני מתעניינת.
פייה{O}
פייה{O} • 5 ביולי 2010
יולי Yuli כתב/ה:
רגע, אני לא מבינה... אתם רוצים להגיד לי שיש אנשים ש*לא* מתים על זרע?

(כאלה שנמשכים לגברים אני מתכוונת)

בוודאי.

האדם היחיד שאני מקבלת את הזרע שלו באהבה הוא בעלי היקר, וגם זה לא מתוך חיבה יתרה לנוזל (בואו נודה - זה לא הדבר הכי טעים והכי נעים), אלא מתוך תשוקה ואהבה לבעל הנוזל.

אך אני מסכימה לחלוטין עם זה:
יולי Yuli כתב/ה:
סקס יכול להיות נקי רק כשלא עושים אותו כמו שצריך

איך אפשר לעשות סקס חייתי ומשוחרר כאשר נגעלים ונזהרים מהפרשות ונוזלי גוף טבעיים??
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
מממ, זרע... יאמי!

אני אוהבת זרע. לא מתה על הטעם, אבל בהחלט יש בנוזל הלבן הזה משהו שעושה לי את זה. אז כן, אני מלקקת ובולעת. למה לנקות עם נייר טואלט, כשאפשר לנקות באופן טבעי? אפשר לתת גם לבחור ללקק ולבלוע את הזרע שלו, זה אחד הדברים המהנים.
נגיד, כשעבד מבקש ממני רשות לגמור. לפעמים אני אומרת: רק בתנאי שאתה בולע את זה אחר כך. ותמיד מהנה לראות את זה קורה.

מבחינתי, זרע זה כמו זיעה. וזיעה בסקס זה משהו שאני מאוד אוהבת. זה ממש תענוג, לשכב עם מישהו כששנינו מזיעים; הזיעה שלי מתערבבת בזיעה שלו, הריח שלו מתערבב עם הריח שלי. כל נוזלי הגוף שלנו מתערבבים. חוויה אמיתית.

אחרון ודי: זרע, מבחינתי, לא נמצא באותה קטיגוריה של פיפי וקקי. פיפי וקקי הם הפרשות, דברים שהגוף מנסה להיפטר מהם. זרע לא משהו שהגוף נפטר ממנו, זה משהו שגוף אחד מעניק לגוף אחר.
the rain song
the rain song • 5 ביולי 2010
יולי Yuli כתב/ה:
אני נדירה ביחס הלא פרובלמטי שלי לזה?.

לא, את לא נדירה בכלל
דווקא המושג "סקס נקי" זה משהו שאני שומעת פעם ראשונה.
סקס זה לא דבר סטרילי
נראה לי שאצל מי שכן - מתפספס הרבה
אבל כל אחד עם טעמו
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 ביולי 2010
זרע הוא לגמרי: "נו, שוין" בשבילי. אבל גברים מחבבים אותו, אני מחבבת גברים וככה הגלגל מתגלגל והזרע מתעכל. (איכס שאני מגעילה. אבל הייתי חייבת בשביל החרוז.)

מה שכן אני חייבת להסכים עם יולי ופייה: אסטניסטיות* במיטה זה לא כיף.

*(ריר, אין מילה לזה בעברית והמילה מופיעה כבר במסכת אבות, אז הרשיתי לעצמי.)
פרלין כתב/ה:
זרע הוא לגמרי: "נו, שוין" בשבילי. אבל גברים מחבבים אותו, אני מחבבת גברים וככה הגלגל מתגלגל והזרע מתעכל. (איכס שאני מגעילה. אבל הייתי חייבת בשביל החרוז.)

יא, תודה על ההתייחסות המיוחדת!
הייתי אומרת "אובססיה לנקיון", אבל גם "אובססיה" אינה מילה עברית יתר על המידה. אולי "אסטניסט" זו בכלל מילה בארמית, לכי תדעי...
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 ביולי 2010
RIR כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

הייתי אומרת "אובססיה לנקיון", אבל גם "אובססיה" אינה מילה עברית יתר על המידה. אולי "אסטניסט" זו בכלל מילה בארמית, לכי תדעי...

יוונית.
פרלין כתב/ה:
RIR כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

יוונית.
גם מגניב.